Xfce Apps - en to ie translation catalogue (122 entries)

en: Connect all bookmarks marked as 'auto connect' and exit
ie: Conexer omni marca-págines marcat por auto-conexion e surtir

en: Ignore running instances, enforce opening a new instance
ie: Ignorar lansat instanties, aperter un nov instantie

en: Print a list of supported URI schemes
ie: Printar un liste de supportat schemas de URI

en: Be verbose
ie: Esser detaillat

en: Show version information
ie: Monstrar li information del version

en: - a simple frontend to easily connect to remote filesystems
ie: - un simplic interfacie por conexer a lontan fil-sistemas

en: Unix Device
ie: Unité Unix

en: Windows Share
ie: Partite de Windows

en: WebDAV (secure)
ie: WebDAV secur

en: Network
ie: Rete

en: Photos
ie: Fotos

en: Custom Location
ie: Personal localisation

en: Connecting to "%s"
ie: Conexion a «%s»...

en: A simple frontend to easily connect/mount to local and remote filesystems
ie: Un simplic interfacie por conexer e monter local e lontan sistemas de files

en: Gigolo can use the following protocols provided by GVfs:
ie: Gigolo posse usar li sequent protocoles providet per GVfs:

en: Supported Protocols
ie: Suportat protocoles

en: The command '%s' failed
ie: Li comande «%s» ne successat

en: Error
ie: Errore

en: Invalid terminal command
ie: Ínvalid comande de terminal

en: No default location available for "%s"
ie: Null predefinit localisation es disponibil por «%s»

en: Edit _Bookmark
ie: R_edacter li marca-págine

en: Create _Bookmark
ie: _Crear un marca-págine

en: Connected
ie: Conexet

en: Service Type
ie: Tip de servicie

en: Name
ie: Nómine

en: Bookmarks
ie: Marca-págines

en: Move it now?
ie: Mover it nu?

en: Gigolo needs to move your old configuration directory before starting.
ie: Gigolo deve mover vor anteyan fólder de configuration ante que lansar se.

en: Your old configuration directory "%s" could not be moved to "%s" (%s). Please move manually the directory to the new location.
ie: Vor anteyan fólder de configuration «%s» ne posset esser movet a «%s» (%s). Ples mover it in ta loc manualmen.

en: Warning
ie: Avise

en: Domain: %s
ie: Dominia: %s

en: Share: %s
ie: Partite: %s

en: Folder: %s
ie: Fólder: %s

en: Path: %s
ie: Rute: %s

en: Port
ie: Portu

en: Auto-Connect
ie: Auto-conexer

en: Username
ie: Nómine de usator

en: Other information
ie: Altri information

en: _Add
ie: _Adjunter

en: _Edit
ie: _Redacter

en: _Delete
ie: _Deleter

en: Edit Bookmarks
ie: Modificar marca-págines

en: _Close
ie: _Clúder

en: You must enter a name for the bookmark.
ie: Un nómine de marca-págine es mancant.

en: The entered bookmark name is already in use. Please choose another one.
ie: Li nómine de marca-págine ja es usat. Ples provider un altri.

en: You must enter a server address or name.
ie: Un nómine o adresse de servitore es mancant.

en: You must enter a share name.
ie: Un nómine de partite es mancant.

en: You must enter a valid URI for the connection.
ie: Un valid URI es besonat por conexer.

en: _Device:
ie: A_parate:

en: _Server:
ie: _Servitore:

en: Create Bookmark
ie: Crear un marca-págine

en: Edit Bookmark
ie: Redacter li marca-págine

en: Connect to Server
ie: Connexer a un servitore

en: _Cancel
ie: _Anullar

note: Bookmark Settings
en: Bookmark Settings
ie: Parametres de marca-págines

en: _Name:
ie: _Nómine:

en: Au_to-Connect:
ie: Au_to-conexer

note: Connection Settings
en: Connection Settings
ie: Parametres de conexion

en: Service t_ype:
ie: T_ip de servicie:

en: _Location (URI):
ie: _Localisation (URI):

en: P_ath:
ie: _Rute:

en: _Share:
ie: P_artite:

note: Optional Information
en: Optional Information
ie: Facultativ information

en: _Port:
ie: _Portu:

en: Set the port to 0 to use the default port
ie: 0 significa li predefinit portu

en: _Folder:
ie: _Fólder:

en: This is not used for the actual mount, only necessary for opening the mount point in a file browser
ie: It ne es usat por monter, solmen por aperter li punctu de montage in un navigator de files

en: _Domain:
ie: _Dominia:

en: _User Name:
ie: _Usator:

en: Icons
ie: Icones

en: Text
ie: Textu

en: Both
ie: Ambi

en: Both horizontal
ie: Ambi, horizontalmen

en: Horizontal
ie: Horizontalmen

en: Vertical
ie: Verticalmen

en: Symbols
ie: Simboles

en: Detailed List
ie: Liste detaillat

note: Row
en: _File Manager
ie: Gerente de _files

en: Enter the name of a program to use to open or view mount points
ie: Li nómine de programma por aperter o vider punctus de montage

en: Enter the name of a program to open mount points in a terminal
ie: Li nómine de programma por aperter punctus de montage in un terminal

note: Row
en: _Bookmark Auto-Connect Interval
ie: Auto-conexer c_hascun...

en: How often to try auto connecting bookmarks, in seconds. Zero disables checking.
ie: Pause por repenar conexion a marca-págines, in secondes. Zero por ne repenar.

en: Interface
ie: Interfacie

en: _Save window position and geometry
ie: _Memorar li position e dimension del fenestre

en: Saves the window position and geometry and restores it at the start
ie: Memorar e restituer li geometrie del fenestre

en: Show status _icon in the Notification Area
ie: Monstrar un _icone in li area de notificationes

en: Start _minimized in the Notification Area
ie: Lansar _minimisat in li area de notificationes

en: Show side panel
ie: Panel _lateral

en: Whether to show a side panel for browsing the local network for available Samba/Windows shares and a bookmark list
ie: Monstrar un panel lateral por navigation del local rete por partites de Windows/Samba, e por un liste de marca-págines

en: Show auto-connect error messages
ie: Monstrar errores de auto-conexion

en: Whether to show error message dialogs when auto-connecting of bookmarks fails
ie: Monstrar li avises de errores si automatic conexion ne successa

en: _Connection List Mode
ie: M_ode del liste de conexiones

en: Toolbar
ie: Panel de instrumentarium

en: Show _toolbar
ie: Panel de _instrumentarium

en: St_yle
ie: St_il

en: _Orientation
ie: _Orientation:

en: Preferences
ie: Preferenties

en: No bookmark
ie: Null marca-págines

en: <b>%s</b>
    
    URI: %s
    Connected: Yes
    Service Type: %s
    Bookmark: %s
ie: <b>%s</b>
    
    URI: %s
    Conexet: Yes
    Tip de servicie: %s
    Marca-págine: %s

en: <b>Unix device: %s</b>
ie: <b>Unité Unix: %s</b>

en: unknown
ie: ínconosset

en: Connecting to "%s" failed.
ie: Ne successat conexer a «%s».

en: Disconnecting from "%s" failed.
ie: Ne successat deconexer «%s».

en: Connecting
ie: Conexion...

en: No Workgroups found
ie: Null labor-gruppes trovat

en: No Shares found
ie: Null partites trovat

en: No Hosts found
ie: Null hostes trovat

en: _Connect
ie: _Conexer

en: Connect to the selected share
ie: Conexer al selectet partite

en: Create a bookmark from the selected share
ie: Crear un marca-págine por li selectet partite

en: Refresh the network list
ie: Refriscar li liste de retes

en: Close panel
ie: Cluder li panel

en: No bookmarks
ie: Null marca-págines

en: Connect to the selected bookmark
ie: Conexer al selectet marca-págine

en: _Quit
ie: S_urtir

en: _Preferences
ie: _Preferenties

en: _View
ie: _Vise

en: _Toolbar
ie: Panel de _instrumentarium

en: _Actions
ie: _Actiones

en: _Open
ie: _Aperter

en: _Help
ie: Au_xilie

en: A simple frontend to easily connect to remote filesystems
ie: Un simplic interfacie por conexer a lontan fil-sistemas
