gip 1.5.0 - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Gip Release %s %s
eu: Gip %s %s bertsioa

en: Translation of this version by:
eu: Bertsio honen itzulketa honek egina:

en: Gip, the Internet Protocol Calculator for the GNOME desktop environment was written and published under the terms of the GPL (General Public License V2)
    by Samuel Abels
eu: Gip, Internet protokoloaren kalkulatzailea GNOME mahigain ingurunearentzat GPL (General Public Licence V2) baldintzapean idatzia eta publikatua izan da
    Samuel Abels

en: Thank You for choosing Gip!
eu: Mila esker Gip aukeratzeagatik!

en: Copyright 2004. All rights reserved.
eu: Copyright 2004. Eskubide guztiak erreserbatuta.

en: Input
eu: Sarrera

en: IP address:
eu: IP Helbidea:

en: Network mask:
eu: Sare-maskara:

en: Prefix length:
eu: Aurrizkiaren luzeera:

en: Output
eu: Irteera

en: Address range:
eu: Helbide bitartea:

en: Number of subnets:
eu: Azpisare kopurua:

en: Number of hosts:
eu: Host kopurua:

en: Including net/broadcast:
eu: Sare/difusioak kontutan hartuta:

en: Network address:
eu: Sare helbidea:

en: Broadcast address:
eu: Difusio helbideak:

en: Binary Output
eu: Irteera binarioa

en: Hexadecimal Output
eu: Irteera hexadezimala

en: Subnetted using prefixlength:
eu: Aurrezki-luzera honekin azpisarekatua:

en: Showing a maximum of 1000 subnets.
eu: Gehienez 1000 azpisare erakusten

en: IPv4 Address Analyzer
eu: IPv4 helbide analizatzailea

en: IPv4 Range to Prefix Converter
eu: Aurrezkira bihurtzeko IPv4 bitartea

en: IPv4 Subnet Calculator
eu: IPv4 azpisare kalkulatzailea

en: Internet Protocol Calculator
eu: Internet protokoloaren kalkulatzailea

en: _File
eu: _Fitxategia

en: _Edit
eu: _Editatu

en: _Help
eu: _Laguntza

en: _About
eu: _Honi buruz

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Subnet Mask
eu: Azpisare-maskara
