gip 1.5.0 - en to ga translation catalogue (30 entries)

en: Gip Release %s %s
ga: Gip, Leagan %s %s

en: Translation of this version by:
ga: Bhí an leagan seo aistrithe ag:

en: Gip, the Internet Protocol Calculator for the GNOME desktop environment was written and published under the terms of the GPL (General Public License V2)
    by Samuel Abels
ga: Scríobh Samuel Abels an clár Gip, Áireamhán Phrótacal Idirlín le haghaidh Thimpeallacht GNOME.  Tá sé ar fáil de réir na gcoinníollacha den GPL (General Public License V2)

en: Thank You for choosing Gip!
ga: Táimid buíoch díot as úsáid Gip!

en: Copyright 2004. All rights reserved.
ga: Cóipcheart 2004. Gach ceart ar cosaint.

en: Input
ga: Ionchur

en: IP address:
ga: Seoladh IP:

en: Network mask:
ga: Masc líonra:

en: Prefix length:
ga: Fad na réimíre:

en: Output
ga: Aschur

en: Address range:
ga: Raon seoltaí:

en: Number of subnets:
ga: Líon na bhfolíonraí:

en: Number of hosts:
ga: Líon na n-óstríomhairí:

en: Including net/broadcast:
ga: Máthairlíonra/craolachán:

en: Network address:
ga: Seoladh líonra:

en: Broadcast address:
ga: Seoladh craolacháin:

en: Binary Output
ga: Aschur Dénártha

en: Hexadecimal Output
ga: Aschur Heicsidheachúlach

en: Subnetted using prefixlength:
ga: Rinneadh folíonra de trí fhad réimíre:

en: Showing a maximum of 1000 subnets.
ga: Taispeánfar 1000 folíonra ar a mhéad.

en: IPv4 Address Analyzer
ga: Anailíseoir Seoltaí IPv4

en: IPv4 Range to Prefix Converter
ga: Tiontaire Raon-go-Réimír IPv4

en: IPv4 Subnet Calculator
ga: Áireamhán Folíonra IPv4

en: Internet Protocol Calculator
ga: Áireamhán Phrótacal Idirlín

en: _File
ga: _Comhad

en: _Edit
ga: _Eagar

en: _Help
ga: Cab_hair

en: _About
ga: _Eolas

en: Prefix
ga: Réimír

en: Subnet Mask
ga: Masc Folíonra
