gip 1.5.0 - en to ms translation catalogue (28 entries)

en: Gip Release %s %s
ms: Gip Keluaran %s %s

en: Translation of this version by:
ms: Terjemahan versi ini oleh:

en: Gip, the Internet Protocol Calculator for the GNOME desktop environment was written and published under the terms of the GPL (General Public License V2)
    by Samuel Abels
ms: Gip, Pengira Protokol Internet Protocol untuk persekitaran desktop GNOME telah ditulis dan diterbitkan dibawak syarat GPL (General Public License V2)
    oleh Samuel Abels

en: Thank You for choosing Gip!
ms: Terima kasih telah memilih Gip!

en: Copyright 2004. All rights reserved.
ms: Hakcipta 2004. Semua hak terpelihara.

en: Input
ms: Masukan

en: IP address:
ms: Alamat IP:

en: Prefix length:
ms: Panjang prefiks:

en: Output
ms: Keluaran

en: Address range:
ms: Julat alamat:

en: Number of subnets:
ms: Jumlah subnet:

en: Number of hosts:
ms: Jumlah hos:

en: Including net/broadcast:
ms: Termasuk net/broadcast:

en: Network address:
ms: Alamat rangkaian:

en: Broadcast address:
ms: Alamat broadcast:

en: Binary Output
ms: Keluaran Binari

en: Hexadecimal Output
ms: Keluaran Heksadesimal

en: Subnetted using prefixlength:
ms: Subnet menggunakan panjang prefiks:

en: Showing a maximum of 1000 subnets.
ms: Memaparkan maksimum 1000 subnet.

en: IPv4 Address Analyzer
ms: Penganalisa Alamat IPv4

en: IPv4 Range to Prefix Converter
ms: Penukar Julat IPv4 ke Prefiks

en: IPv4 Subnet Calculator
ms: Pengira Subnet IPv4

en: Internet Protocol Calculator
ms: Pengira Protokol Internet

en: _File
ms: _Fail

en: _Edit
ms: _Sunting

en: _Help
ms: _Bantuan

en: _About
ms: _Perihal

en: Prefix
ms: Prefiks
