gip 1.1.0 - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Gip Release %s %s
sk: Gip verzia %s %s

en: Gip, the Internet Protocol Calculator for the GNOME desktop environment was written and published under the terms of the GPL (General Public License V2)
    by Samuel Abels
sk: Gip, kalkukačka pre Internet Protokol pre grafické prostredie GNOME bol napísaný a publikovaný pod podmienkami GPL (Všeobecná zverejňovacia licencia verzia 2)
    Samuelom Abelsom

en: Thank You for choosing Gip!
sk: Ďakujem, že používate Gip!

en: Copyright 2004. All rights reserved.
sk: Copyright 2004. Všetky práva vyhradené.

en: Input
sk: Vstup

en: IP Address:
sk: IP Adresa:

en: Network Mask:
sk: Sieťová maska:

en: Prefix Length:
sk: Dĺžka prefixu:

en: Output
sk: Výstup

en: Address Range:
sk: Rozsah adries:

en: Number of Subnets:
sk: Počet podsietí:

en: Number of Hosts:
sk: Počet adries:

en: Including Net/Broadcast:
sk: Zahrnutá sieť/broadcast:

en: Network Address:
sk: Adresa siete:

en: Broadcast Address:
sk: Broadcast adresa:

en: Output (Binary)
sk: Výstup (binárne)

en: IPv4 Address Analyzer
sk: Analyzátor adries IPv4

en: IPv4 Subnet Calculator
sk: Výpočet podsietí IPv4

en: GIP - Internet Protocol Calculator
sk: GIP Kalkulačka pre Internet Protokol

en: _File
sk: _Súbor

en: _Edit
sk: _Upraviť

en: _Help
sk: _Nápoveda

en: _About
sk: _O programe

en: Subnet Mask
sk: Maska podsiete

en: This translation was written by
sk: Preklad tejto verzie napísal

en: Translation of this version by:
sk: Túto verziu preložil:

en: IPv4 Subnet Splitter
sk: Rozdeľovač podsietí IPv4

en: Subnetted using Prefixlength:
sk: Podsiete pri použití dĺžky prefixu:

en: Showing a maximum of 1000 subnets.
sk: Zobrazujem najviac 1000 podsietí.

en: IPv4 Subnet Cruncher
sk: Spracovanie podsieti IPv4
