git-gui - en to hu translation catalogue (265 entries)

en: Couldn't get list of unmerged files:
hu: Nem sikerült letölteni az unmerged fájl listát:

en: Error parsing revisions:
hu: Hiba történt értelmezés közben:

en: Error executing --argscmd command:
hu: Hiba történt a végrehajtáskor --argscmd parancs:

en: No files selected: --merge specified but no files are unmerged.
hu: Nincsen fájl kiválasztva: --merge megadve, de egyetlen fájl sem unmerged.

en: No files selected: --merge specified but no unmerged files are within file limit.
hu: Nincsen fájl kiválasztva: --merge megadva, de nincsenek unmerged fájlok a fájlon belül limit.

en: Error executing git log:
hu: Hiba történt a git log végrehajtása közben:

en: Reading
hu: Olvasás

en: Reading commits...
hu: Commitok olvasása ...

en: No commits selected
hu: Nincsen commit kiválasztva

en: Command line
hu: Parancs sor

en: Can't parse git log output:
hu: Nem lehet értelmezni a git log kimenetét:

en: No commit information available
hu: Nincsen elérhető commit információ

en: Cancel
hu: Visszavonás

en: &Update
hu: Frissités

en: &Reload
hu: Újratöltés

en: Reread re&ferences
hu: Referenciák újraolvasása

en: &List references
hu: Referenciák listázása

en: Start git &gui
hu: Git gui indítása

en: &Quit
hu: Kilépés

en: &File
hu: Fájl

en: &Preferences
hu: Beállítások

en: &Edit
hu: Szerkesztés

en: &New view...
hu: Új nézet ...

en: &Edit view...
hu: Nézet szerkesztése ...

en: &Delete view
hu: Nézet törlése

en: &All files
hu: Minden fájl

en: &View
hu: Nézet

en: &About gitk
hu: Gitk névjegy

en: &Key bindings
hu: Billentyűkombináció

en: &Help
hu: Segítség

en: Row
hu: Sor

en: Find
hu: Keresés

en: containing:
hu: tartalmazás:

en: touching paths:
hu: érintendő útvonalak:

en: adding/removing string:
hu: string hozzáadása/törlése:

en: Exact
hu: Pontos

en: IgnCase
hu: Kis/nagy betű nem számít

en: All fields
hu: Minden mező

en: Headline
hu: Főcím

en: Comments
hu: Megjegyzések

en: Author
hu: Szerző

en: Committer
hu: Commitoló

en: Search
hu: Keresés

en: Old version
hu: Régi verzió

en: New version
hu: Új verzió

en: Lines of context
hu: Tartalmi sorok

en: Ignore space change
hu: Space váltás mellőzése

en: Diff this -> selected
hu: Diff ezeket -> kiválasztott

en: Diff selected -> this
hu: Diff kiválasztottakat -> ezt

en: Make patch
hu: Patch készítése

en: Create tag
hu: Tag készítése

en: Write commit to file
hu: Commit fáljba írása

en: Create new branch
hu: Új branch készítése

en: Cherry-pick this commit
hu: Cherry-pick erre a commitra

en: Reset HEAD branch to here
hu: HEAD branch újraindítása ide

en: Mark this commit
hu: Ezen commit megjelölése

en: Return to mark
hu: Visszatérés a megjelöléshez

en: Find descendant of this and mark
hu: Találd meg ezen utódokat és jelöld meg

en: Compare with marked commit
hu: Összehasonlítás a megjelölt commit-tal

en: Check out this branch
hu: Check out ezt a branchot

en: Remove this branch
hu: Töröld ezt a branch-ot

en: Highlight this too
hu: Emeld ki ezt is

en: Highlight this only
hu: Csak ezt emeld ki

en: External diff
hu: Külső diff

en: Blame parent commit
hu: Blame szülő kommitra

en: Show origin of this line
hu: Mutasd meg ennek a sornak az eredetét

en: Run git gui blame on this line
hu: Futtasd a git gui blame-t ezen a soron

en: Close
hu: Bezárás

en: Gitk key bindings
hu: Gitk-billentyű hozzárendelés

en: Gitk key bindings:
hu: Gitk-billentyű hozzaárendelés:

en: <%s-Q>		Quit
hu: <%s-Q>		Kilépés

en: <Home>		Move to first commit
hu: <Pos1>		Első commithoz

en: <End>		Move to last commit
hu: <Ende>		Utolsó commithoz

en: <Right>, x, l	Go forward in history list
hu: <Rechts>, x, l	Előre a history listába

en: <PageUp>	Move up one page in commit list
hu: <BildHoch>	Egy lappal feljebb a commit listába

en: <PageDown>	Move down one page in commit list
hu: <BildRunter>	Egy lappal lejjebb a commit listába

en: <%s-Home>	Scroll to top of commit list
hu: <%s-Pos1>	Görgetés a commit lista tetejéhez

en: <%s-End>	Scroll to bottom of commit list
hu: <%s-Ende>	Görgetés a commit lista aljához

en: <%s-Up>	Scroll commit list up one line
hu: <%s-Hoch>	Egy sorral feljebb görgetés a commit listában

en: <%s-Down>	Scroll commit list down one line
hu: <%s-Runter>	Egy sorral lejjebb görgetés a commit listában

en: <%s-PageUp>	Scroll commit list up one page
hu: <%s-BildHoch>	Egy lappal feljebb görgetés a commit listában

en: <%s-PageDown>	Scroll commit list down one page
hu: <%s-BildRunter>	Egy sorral lejjebb görgetés a commit listában

en: <Shift-Up>	Find backwards (upwards, later commits)
hu: <Umschalt-Hoch>	Keresés visszafele (felfele, utolsó commitok)

en: <Shift-Down>	Find forwards (downwards, earlier commits)
hu: <Umschalt-Runter>	Keresés előre (lefelé; korábbi commitok)

en: <Delete>, b	Scroll diff view up one page
hu: <Entf>, b		Egy lappal feljebb görgetés a diff nézetben

en: <Backspace>	Scroll diff view up one page
hu: <Löschtaste>	Egy lappal feljebb görgetés a diff nézetben

en: <Space>		Scroll diff view down one page
hu: <Leertaste>	Egy lappal lejjebb görgetés a diff nézetben

en: u		Scroll diff view up 18 lines
hu: u		18 sorral felfelé görgetés diff nézetben

en: d		Scroll diff view down 18 lines
hu: d		18 sorral lejjebb görgetés a diff nézetben

en: <%s-F>		Find
hu: <%s-F>		Keresés

en: <%s-G>		Move to next find hit
hu: <%s-G>		Következő találathoz

en: <Return>	Move to next find hit
hu: <Eingabetaste>	Következő találathoz

en: /		Focus the search box
hu: /		Lépj a keresési mezőre

en: ?		Move to previous find hit
hu: ?		Előző találathoz

en: f		Scroll diff view to next file
hu: f		Következő fájlra görgetés diff nézetben

en: <%s-S>		Search for next hit in diff view
hu: <%s-S>		Következő találatra keresés diff nézetben

en: <%s-R>		Search for previous hit in diff view
hu: <%s-R>		Előző találatra keresés diff nézetben

en: <%s-KP+>	Increase font size
hu: <%s-Nummerblock-Plus>	Betűméret növelése

en: <%s-plus>	Increase font size
hu: <%s-Plus>	Betűméret növelése

en: <%s-KP->	Decrease font size
hu: <%s-Nummernblock-Minus> Betűméret csökkentése

en: <%s-minus>	Decrease font size
hu: <%s-Minus>	Betűméret csökkentése

en: <F5>		Update
hu: <F5>		Frissítés

en: Error creating temporary directory %s:
hu: Hiba történt az ideiglenes könyvtár létrehozása közben %s:

en: Error getting "%s" from %s:
hu: Hiba történt "%s" letöltése közben %s-ről:

en: command failed:
hu: parancs hiba:

en: No such commit
hu: Nincs ilyen commit

en: git gui blame: command failed:
hu: git gui blame: parancs hiba:

en: Couldn't read merge head: %s
hu: Nem sikerült a Merge head olvasása: %s

en: Error reading index: %s
hu: Hiba történt az index olvasása közben: %s

en: Couldn't start git blame: %s
hu: Nem sikerült a git blame indítása: %s

en: Searching
hu: Keresés

en: Error running git blame: %s
hu: Hiba történt a git blame futtatása közben: %s

en: That line comes from commit %s,  which is not in this view
hu: A %s commitból származik az a sor, amelyik nem található ebben a nézetben

en: External diff viewer failed:
hu: Külső diff nézegető hiba:

en: Gitk view definition
hu: Gitk nézet meghatározása

en: Remember this view
hu: Maradj ennél a nézetnél

en: References (space separated list):
hu: Referenciák (szóközzel tagolt lista

en: Branches & tags:
hu: Branch-ek & tagek:

en: All refs
hu: Minden ref

en: All (local) branches
hu: Minden (helyi) branch

en: All tags
hu: Minden tag

en: All remote-tracking branches
hu: Minden távoli követő branch

en: Commit Info (regular expressions):
hu: Commit Infó (reguláris kifejezés):

en: Author:
hu: Szerző:

en: Committer:
hu: Commitoló:

en: Commit Message:
hu: Commit üzenet:

en: Matches all Commit Info criteria
hu: Egyezik minen Commit Infó feltétellel

en: Changes to Files:
hu: Fájl változások:

en: Fixed String
hu: Fix String

en: Regular Expression
hu: Reguláris kifejezés

en: Search string:
hu: Keresés szöveg:

en: Commit Dates ("2 weeks ago", "2009-03-17 15:27:38", "March 17, 2009 15:27:38"):
hu: Commit Dátumok ("2 weeks ago", "2009-03-17 15:27:38", "March 17, 2009 15:27:38"):

en: Since:
hu: Ettől:

en: Until:
hu: Eddig:

en: Limit and/or skip a number of revisions (positive integer):
hu: Limitálva és/vagy kihagyva egy adott számú revíziót (pozitív egész):

en: Number to show:
hu: Mutatandó szám:

en: Number to skip:
hu: Kihagyandó szám:

en: Miscellaneous options:
hu: Különféle opciók:

en: Strictly sort by date
hu: Szigorú rendezás dátum alapján

en: Mark branch sides
hu: Jelölje meg az ágakat

en: Limit to first parent
hu: Korlátozás az első szülőre

en: Simple history
hu: Egyszerű history

en: Additional arguments to git log:
hu: További argumentok a git log-hoz:

en: Enter files and directories to include, one per line:
hu: Fájlok és könyvtárak bejegyzése amiket tartalmaz, soronként:

en: Command to generate more commits to include:
hu: Parancs több tartalmazó commit generálására:

en: Gitk: edit view
hu: Gitk: szerkesztés nézet

en: -- criteria for selecting revisions
hu: -- kritériumok a revíziók kiválasztásához

en: View Name
hu: Nézet neve

en: Apply (F5)
hu: Alkalmaz (F5)

en: Error in commit selection arguments:
hu: Hiba történt a commit argumentumok kiválasztása közben:

en: None
hu: Keine

en: Descendant
hu: Leszármazott

en: Not descendant
hu: Nem leszármazott

en: Ancestor
hu: Előd

en: Not ancestor
hu: Nem előd

en: Local changes checked in to index but not committed
hu: Lokális változtatások, melyek be vannak téve az indexbe, de még nincsenek commitolva

en: Local uncommitted changes, not checked in to index
hu: Lokális nem commitolt változások, nincsenek betéve az indexbe

en: many
hu: sok

en: Tags:
hu: Tagek:

en: Parent
hu: Eltern

en: Child
hu: Gyerek

en: Branch
hu: Ág

en: Follows
hu: Következők

en: Precedes
hu: Megelőzők

en: Error getting diffs: %s
hu: Hiba történt a diff-ek letöltése közben: %s

en: Goto:
hu: Menj:

en: Short SHA1 id %s is ambiguous
hu: Rövid SHA1 id %s félreérthető

en: Revision %s is not known
hu: A(z) %s revízió nem ismert

en: SHA1 id %s is not known
hu: SHA1 id %s nem ismert

en: Revision %s is not in the current view
hu: A(z) %s revízió nincs a jelenlegi nézetben

en: Date
hu: Dátum

en: Children
hu: Gyerekek

en: Reset %s branch to here
hu: Állítsd vissza a %s branch-ot ide

en: Detached head: can't reset
hu: Elkülönített head: nem lehet visszaállítani

en: Skipping merge commit
hu: Merge commit kihagyása

en: Error getting patch ID for
hu: Hiba történt a patch ID megszerzése közben a következőnél

en:  - stopping
hu:  - abbahagyás

en:  is the same patch as
hu:  Ugyanaz a patch mint

en:  differs from
hu:  különbözik innentől

en: Diff of commits:
hu: A commitok diffje:

en:  has %s children - stopping
hu:  %s gyereke van. abbahagyás

en: Error writing commit to file: %s
hu: Hiba történt a commit fájlba írása közben: %s

en: Error diffing commits: %s
hu: Hiba történt a commitok diffelése közben: %s

en: Top
hu: Teteje

en: From
hu: Innen

en: To
hu: Ide

en: Generate patch
hu: Patch generálása

en: From:
hu: Innen:

en: To:
hu: Ide:

en: Reverse
hu: Visszafele

en: Output file:
hu: Kimeneti fájl:

en: Generate
hu: Generálás

en: Error creating patch:
hu: Hiba törtét a patch készítése közben:

en: Tag name:
hu: Tag név:

en: Create
hu: Létrehozás

en: No tag name specified
hu: A tag neve nincsen megadva

en: Tag "%s" already exists
hu: %s Tag már létezik

en: Error creating tag:
hu: Hiba történt a tag létrehozása közben:

en: Command:
hu: Parancs:

en: Write
hu: Írás

en: Error writing commit:
hu: Hiba történt a commit írása közben:

en: Name:
hu: Név:

en: Please specify a name for the new branch
hu: Kérem adja meg a nevét az új branchhoz

en: Branch '%s' already exists. Overwrite?
hu: %s branch már létezik. Felülírja?

en: Commit %s is already included in branch %s -- really re-apply it?
hu: %s commit már benne van a %s branchban -- biztos hogy újra csinálja ?eintragen?

en: Cherry-pick failed because of local changes to file '%s'.
    Please commit, reset or stash your changes and try again.
hu: Cherry-pick hiba történt lokális váltotások miatt a '%s' fájlban.
    Kérem commitolja, indítsa újra vagy rejtse el a változtatásait és próbálja újra.

en: Cherry-pick failed because of merge conflict.
    Do you wish to run git citool to resolve it?
hu: Cherry-pick hiba történt merge konfliktus miatt.
    Kívánja futtatni a git citool-t a probléma megoldásához?

en: No changes committed
hu: Nincsen változás commitolva

en: Confirm reset
hu: Újraindítás megerősítése

en: Reset branch %s to %s?
hu: Újraindítja a %s branchot %s-ig?

en: Reset type:
hu: Újraindítás típusa:

en: Soft: Leave working tree and index untouched
hu: Soft: Hagyd a working tree-t és az indexet érintetlenül

en: Mixed: Leave working tree untouched, reset index
hu: Kevert: Hagyd a working tree-t érintetlenül, töröld az indexet

en: Hard: Reset working tree and index
    (discard ALL local changes)
hu: Hard: Indítsd újra a working tree-t és az indexet
    (MINDEN lokális változás eldobása)

en: Resetting
hu: Újraindítás

en: Checking out
hu: Kivesz

en: Cannot delete the currently checked-out branch
hu: Nem lehet a jelenleg kivett branch-ot törölni

en: The commits on branch %s aren't on any other branch.
    Really delete branch %s?
hu: A %s branchon található commit nem található meg semelyik másik branchon.
    Tényleg törli a %s branchot?

en: Tags and heads: %s
hu: Tagek és headek: %s

en: Filter
hu: Szűrő

en: Error reading commit topology information; branch and preceding/following tag information will be incomplete.
hu: Hiba történt a commit topológiai információ olvasása közben; branch ésa megelőző/következő információ nem lesz teljes.

en: Gitk font chooser
hu: Gitk-betű kiválasztó

en: B
hu: F

en: I
hu: K

en: Commit list display options
hu: Commit lista kijelzési opciók

en: Maximum graph width (lines)
hu: Maximális grafikon szélesség (sorok)

en: Maximum graph width (% of pane)
hu: Maximális grafikon szélesség (táble %-je)

en: Show local changes
hu: Mutasd a lokális változtatásokat

en: Hide remote refs
hu: A távoli refek elrejtése

en: Diff display options
hu: Diff kijelző opciók

en: Tab spacing
hu: Tab sorköz

en: Limit diffs to listed paths
hu: Korlátozott diffek a kilistázott útvonalakhoz

en: Support per-file encodings
hu: Fájlonkénti kódolás támgatása

en: External diff tool
hu: Külső diff alkalmazás

en: Choose...
hu: Válaszd ...

en: General options
hu: Általános opciók

en: Use themed widgets
hu: Témázott vezérlők használata

en: (change requires restart)
hu: (a változás újraindítást igényel)

en: (currently unavailable)
hu: (jelenleg nem elérhető)

en: Colors: press to choose
hu: Színek: nyomja meg a kiválasztáshoz

en: Interface
hu: Interfész

en: interface
hu: interfész

en: Background
hu: Háttér

en: background
hu: háttér

en: Foreground
hu: Előtér

en: foreground
hu: előtér

en: Diff: old lines
hu: Diff: régi sorok

en: diff old lines
hu: diff régi sorok

en: Diff: new lines
hu: Diff: új sorok

en: diff new lines
hu: diff - új sorok

en: Diff: hunk header
hu: Diff: nagy headerök

en: diff hunk header
hu: diff - nagy headerök

en: Marked line bg
hu: Megjelölt sor háttér

en: marked line background
hu: megjelölt sor háttér

en: Select bg
hu: Válasszon hátteret

en: Fonts: press to choose
hu: Betű: nyomja meg a kiválasztáshoz

en: Main font
hu: Fő betű

en: Diff display font
hu: Diff kijelző betű

en: User interface font
hu: Felhasználói interfész betű

en: Gitk preferences
hu: Gitk beállítások

en: Gitk: choose color for %s
hu: Gitk: válasszon színt a %s-ra

en: Sorry, gitk cannot run with this version of Tcl/Tk.
     Gitk requires at least Tcl/Tk 8.4.
hu: Sajnáljuk, de a gitk nem futtatható ezzel a Tcl/Tk verzióval.
    Gitk futtatásához legalább Tcl/Tk 8.4 szükséges.

en: Cannot find a git repository here.
hu: Nem találhatü git repository itt.

en: Ambiguous argument '%s': both revision and filename
hu: Félreérthető argumentum '%s': revízió és fájlnév is

en: Bad arguments to gitk:
hu: Rossz gitk argumentumok:
