gitg master - en to kk translation catalogue (184 entries)

en: Could not parse XML from stream
kk: Ағын ішінен XML талдау мүмкін емес

en: Graphical user interface for git
kk: Git үшін графикалық пайдаланушы интерфейсі

en: gitg is a graphical user interface for git. It aims at being a small, fast and convenient tool to visualize the history of git repositories. Besides visualization, gitg also provides several utilities to manage your repository and commit your work.
kk: gitg — git үшін графикалық пайдаланушы интерфейсі. Ол git репозиторийлер тарихын көрнекілендіру үшін шағын, жылдам әрі ыңғайлы құрал болуға бағытталған. Визуализациядан басқа, gitg сондай-ақ, репозиторийді басқару және өз жұмысыңызды жасау үшін бірнеше утилиталарды ұсынады.

en: Goals:
kk: Мақсаттар:

en: Browse local git repositories
kk: Жергілікті git репозиторийлерін шолу

en: Clone local and remote git repositories
kk: Жергілікті және қашықтағы git репозиторийлерін клондау

en: Browse repository history
kk: Репозиторий тарихын шолу

en: The GNOME Project
kk: GNOME жобасы

en: New Window
kk: Жаңа терезе

en: The default directory in which new repositories should be suggested to be cloned.
kk: Жаңа репозиторийлер клондауды ұсыну қажет негізгі бума.

en: Orientation of the main interface (vertical or horizontal)
kk: Негізгі интерфейстің бағдары (тік немесе көлденең)

en: Setting that sets the orientation of the main interface.
kk: Негізгі интерфейстің бағдарын орнататын параметр.

en: Use Default Font
kk: Бастапқы қаріпті қолдану

en: Editor Font
kk: Түзетуші қарібі

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: Failed to delete files
kk: Файлдарды өшіру сәтсіз аяқталды

en: Delete file | Delete files
kk[0]: Файлды өшіру

en: D_elete file | D_elete files
kk[0]: Файл(дар)ды ө_шіру

en: _Edit file
kk: Файлды түз_ету

en: Cancel
kk: Бас тарту

note: Translators: new refers to a new remote reference having been fetched,
en: new
kk: жаңа

en: Show the application’s version
kk: Қолданба нұсқасын көрсету

en: — Git repository viewer
kk: — Git репозиторийлерін қарау сайманы

en: gitg is a Git repository viewer for GTK+/GNOME
kk: gitg — GTK+/GNOME үшін Git репозиторийін қарау құралы

en: gitg homepage
kk: gitg үй парағы

en: Author Details
kk: Автор ақпараты

en: Create branch
kk: Бұтақты жасау

en: Create a new branch at the selected commit
kk: Таңдалған коммиттен жаңа бұтақты жасау

en: Failed to create branch
kk: Бұтақты жасау сәтсіз аяқталды

en: Create patch
kk: Патчты жасау

en: Create a patch from the selected commit
kk: Таңдалған коммиттен патчты жасау

en: Save Patch File
kk: Патч файлын сақтау

en: _Save Patch
kk: Патчты _сақтау

en: Failed to create patch
kk: Патчты жасау сәтсіз аяқталды

en: _Remove
kk: Ө_шіру

en: Copy name
kk: Атауын көшіру

en: Delete
kk: Өшіру

note: Translators: updated refers to a remote reference having been updated,
en: updated
kk: жаңартылған

en: Tags
kk: Тегтер

en: Rename
kk: Атын өзгерту

en: Rename the selected reference
kk: Таңдалған сілтеменің атын өзгерту

en: The specified name “%s” contains invalid characters
kk: Көрсетілген "%s" атауында жарамсыз таңбалар бар

en: Invalid name
kk: Атауы қате

en: Failed to rename
kk: Атын өзгерту сәтсіз аяқталды

en: Close
kk: Жабу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Add Repository
kk: Репозиторийді қосу

en: _Add
kk: Қо_су

en: _Scan for all git repositories from this directory
kk: Бұл бумадан барлық git репозиторийлеріне _сканерлеу

en: Projects
kk: Жобалар

en: Open Repository
kk: Репозиторийді ашу

en: _Open
kk: Ашу

en: Select items
kk: Нәрселерді таңдау

en: “%s” is not a Git repository.
kk: "%s" Git репозиторийі емес.

en: Your user name and email are not configured yet. Please go to the user configuration and provide your name and email.
kk: Пайдаланушы аты мен эл. поштаңыз әлі бапталмаған. Пайдаланушы конфигурациясына өтіп, атыңыз бен эл. поштаңызды көрсетіңіз.

en: Your user name is not configured yet. Please go to the user configuration and provide your name.
kk: Пайдаланушы аты әлі бапталмаған. Пайдаланушы конфигурациясына өтіп, атыңызды көрсетіңіз.

en: Your email is not configured yet. Please go to the user configuration and provide your email.
kk: Эл. поштаңыз әлі бапталмаған. Пайдаланушы конфигурациясына өтіп, эл. поштаңызды беріңіз.

en: Missing author details
kk: Автор ақпараты жоқ

en: REFERENCE
kk: СІЛТЕМЕ

en: %zu ahead, %zu behind
kk: %zu алда, %zu артта

en: %zu ahead
kk: %zu алда

en: %zu behind
kk: %zu артта

en: All commits
kk: Барлық коммиттер

en: Branches
kk: Бұтақтар

en: Remotes
kk: Қайнар көздер

en: History
kk: Тарихы

en: Examine the history of the repository
kk: Репозиторий тарихын зерттеу

[ctx: Preferences]
en: Commit
kk: Коммит

en: _Use the system fixed width font (%s)
kk: Жүйелік ені біркелкі қаріпті қ_олдану (%s)

en: Interface
kk: Сыртқы түрі

en: Remote _URL:
kk: Қаш_ықтағы URL:

en: _Save
kk: _сақтау

en: E-mail:
kk: Эл. пошта:

en: Name:
kk: Аты:

en: Clone Repository
kk: Репозиторийді клондау

en: Cl_one
kk: Кл_ондау

en: _Local Folder:
kk: Жергі_лікті бума:

en: Select location…
kk: Орналасуды таңдау…

en: Bare repository
kk: Жалаң репозиторий

[ctx: Create Dialog]
en: Commit
kk: Коммит

en: C_ommit
kk: К_оммит

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Author
kk: Авторы

en: Date
kk: Күні

en: Create Branch
kk: Бұтақты жасау

en: C_reate
kk: Ж_асау

en: Create Tag
kk: Тегті жасау

en: _Reload
kk: Қа_йта жүктеу

en: _Preferences
kk: _Баптаулар

en: _Author Details
kk: _Автор ақпараты

en: _Keyboard Shortcuts
kk: П_ернетақта жарлықтары

en: _New Window
kk: _Жаңа терезе

en: _About
kk: О_сы туралы

en: Show markup
kk: Белгілеуді көрсету

en: Display right _margin at column:
kk: Оң жақ шет өрісін көрсету, баға_ны:

en: Language:
kk: Тіл:

en: Enable spell checking
kk: Емлені тексеруді іске қосу

en: Commit Message
kk: Коммит хабарламасы

en: Current branch
kk: Ағымдағы бұтақ

en: All branches
kk: Барлық бұтақтар

en: References
kk: Сілтемелер

en: Commits
kk: Коммиттер

en: Early
kk: Ерте

en: Late
kk: Кеш

en: Startup
kk: Іске қосылу

en: Start with activity:
kk: Белсенділіктен бастау:

en: Commit
kk: Коммит

en: Layout
kk: Жайма

en: Use horizontal layout
kk: Горизонталды жайманы қолдану

en: Avatars
kk: Аватарлар

en: Use gravatar service to provide user avatars
kk: Пайдаланушы аватарларын ұсыну үшін gravatar қызметін пайдалану

en: Monitoring
kk: Мониторинг

en: Font
kk: Қаріп

en: Editor _font:
kk: Түзекі_ш қарібі:

en: Pick the editor font
kk: Түзеткіш қарібін таңдаңыз

en: Diff
kk: Айырмашылық

en: Preferences
kk: Баптаулар

[ctx: shortcut window]
en: Windows
kk: Терезелер

[ctx: shortcut window]
en: Open shortcut window
kk: Жарлық терезесін ашу

[ctx: shortcut window]
en: Open a new window
kk: Жаңа терезені ашу

[ctx: shortcut window]
en: Open the window menu
kk: Терезе мәзірін ашу

[ctx: shortcut window]
en: Open a repository
kk: Репозиторийді ашу

[ctx: shortcut window]
en: Open the help
kk: Көмекті ашу

[ctx: shortcut window]
en: Open preferences
kk: Баптаулар

[ctx: shortcut window]
en: Find
kk: Табу

[ctx: shortcut window]
en: Close the active window
kk: Белсенді терезені жабу

[ctx: shortcut window]
en: Quit the application
kk: Қолданба жұмысын аяқтау

[ctx: shortcut window]
en: Change to History View
kk: Тарих көрінісіне өзгерту

[ctx: shortcut window]
en: Commit Activity
kk: Коммиттер белсенділігі

[ctx: shortcut window]
en: Select/Unselect
kk: Таңдау/таңдаудан бас тарту

[ctx: shortcut window]
en: Open commit dialog
kk: Коммит сұхбатын ашу

[ctx: shortcut window]
en: Discard selection
kk: Таңдалғанды тайдыру

[ctx: shortcut window]
en: Edit selection
kk: Таңдалғанды түзету

[ctx: shortcut window]
en: Commit Dialog
kk: Коммит сұхбаты

[ctx: shortcut window]
en: Commit
kk: Коммит

[ctx: shortcut window]
en: Cancel Commit
kk: Бас тарту

[ctx: shortcut window]
en: Previous commit message
kk: Алдыңғы коммит хабарламасы

[ctx: shortcut window]
en: Next commit message
kk: Келесі коммит хабарламасы

[ctx: shortcut window]
en: History Activity
kk: Тарихы

en: Show the list of recently used repositories
kk: Жуырда қолданылған репозиторийлер тізімін көрсету

en: Clone repository
kk: Репозиторийді клондау

en: Add repository
kk: Репозиторийді қосу

en: Find a word or phrase
kk: Сөзді немесе сөз тіркесін табу

en: General settings and options
kk: Жалпы баптаулар мен опциялар

en: _Close
kk: _Жабу

note: Translators: %s will be replaced with a URL indicating the resource for which the authentication is required.
en: Password required for %s
kk: %s үшін пароль керек

en: Now
kk: Қазір

en: A minute ago | %d minutes ago
kk[0]: %d минут бұрын

en: Half an hour ago
kk: Жарты сағат бұрын

en: An hour ago | %d hours ago
kk[0]: %d сағат бұрын

en: A day ago | %d days ago
kk[0]: %d күн бұрын

note: Translators: this label is displayed below the image diff, %s is substituted with the size of the image
en: before (%s)
kk: дейін (%s)

note: Translators: this label is displayed below the image diff, %s is substituted with the size of the image
en: removed (%s)
kk: өшірілді (%s)

note: Translators: this label is displayed below the image diff, %s is substituted with the size of the image
en: after (%s)
kk: кейін (%s)

note: Translators: this label is displayed below the image diff, %s is substituted with the size of the image
en: added (%s)
kk: қосылды (%s)

en: Collapse all
kk: Барлығын қайыру

en: Expand all
kk: Барлығын жазық қылу

en: Committed by %s
kk: Коммит жасаған %s

en: Image
kk: Бейне

en: _Open file
kk: Файлды а_шу

en: Open containing _folder
kk: _Орналасқан бумасын ашу

en: _Copy file path
kk: Файлды жолын _көшіріп алу

note: Translators: this is used to construct: "at <directory>", to indicate where the repository is at.
en: at %s
kk: жері %s

note: Translators: this is used to construct: "<branch-name> at <directory>"
en: %s at %s
kk: %s, жері %s

en: Cloning…
kk: Клондау…

en: _Authenticate
kk: _Аутентификациялау

en: _Username:
kk: _Пайдаланушы аты:

en: _Password:
kk: _Пароль:

en: Forget password _immediately
kk: Парольді _көп ұзамай ұмыту

en: Remember password until you _logout
kk: Парольді жүйеден шыққаныңызға д_ейін есте сақтау

en: Remember _forever
kk: Әрқаша_нға есте сақтау

en: Unable to display changes for binary file
kk: Бинарлы файл үшін өзгерістерді көрсету мүмкін емес

en: Side by side
kk: Қатарынан

en: Slider
kk: Айналдырғыш

en: Difference
kk: Айырмашылық

en: Tab width:
kk: Табуляция ені:

en: Wrap lines:
kk: Жолдарды тасымалдау:

en: Ignore whitespace:
kk: Бос аралықты елемеу:

en: Context:
kk: Контекст:

en: Spacing
kk: Аралық

en: Remove the repository from the list (does not delete the repository from disk)
kk: Тізімнен репозиторийді алып тастау (репозиторийді дискіден өшірмейді)

en: Show the changes introduced by the selected commit
kk: Таңдалған коммит енгізген өзгерістерді көрсету

en: Files
kk: Файлдар

en: Show the files in the tree of the selected commit
kk: Таңдалған коммит ағашындағы файлдарды көрсету
