gitinspector 0.4.4 - en to pl translation catalogue (51 entries)

en: % in comments
pl: % w komentarzach

en: % of changes
pl: % zmian

en: (extensions used during statistical analysis are marked)
pl: (zaznaczono rozszerzenia użyte podczas analizy statystycznej)

en: Age
pl: Wiek

en: Author
pl: Autor

en: Below are the number of rows from each author that have survived and are still intact in the current revision
pl: Poniżej podano liczbę wierszy przypadających na autora, które w niezmienionej postaci przetrwały do obecnego stanu rezpozytorium

en: Checking how many rows belong to each author (Progress): {0:.0f}%
pl: Sprawdzam ile wierszy należy do każdego z autorów (Postęp): {0:.0f}%

en: Commits
pl: Komity

en: Copyright © 2012-2016 Ejwa Software. All rights reserved.
    License GPLv3+: GNU GPL version 3 or later <http://gnu.org/licenses/gpl.html>.
    This is free software: you are free to change and redistribute it.
    There is NO WARRANTY, to the extent permitted by law.
    
    Written by Adam Waldenberg.
pl: Copyright © 2012-2016 Ejwa Software. Wszystkie prawa zastrzeżone.
    Licencja GPLv3+: GNU GPL wersja 3 lub późniejsza <http://gnu.org/licenses/gpl.html>.
    To jest wolne oprogramowanie: możesz je bezpłatnie zmieniać i dystrybuować.
    W zakresie określonym prawem, NIE MA GWARANCJI.
    
    Napisane przez Adama Waldenberga.

en: Deletions
pl: Usunięcia

en: Error processing git repository at "%s".
pl: Błąd podczas przetwarzania repozytorium w "%s".

en: HTML output not yet supported in
pl: Wyjście w formacie HTML nie jest jeszcze wspierane w

en: Hide minor authors
pl: Ukryj mniej znaczących autorów

en: Hide rows with minor work
pl: Ukryj wiersze z mniej znaczącymi zmianami

en: Insertions
pl: Wstawienia

en: Minor Authors
pl: Mniej znaczący autorzy

en: Modified Rows:
pl: Zmienione wiersze:

en: No commited files with the specified extensions were found
pl: Brak wkomitowanych plików o podanych rozszerzeniach.

en: No metrics violations were found in the repository
pl: W repozytorium nie stwierdzono naruszenia metryk.

en: Repository statistics for {0}
pl: Statystyki repozytorium dla {0}

en: Rows
pl: Wiersze

en: Show minor authors
pl: Pokaż mniej znaczących autorów

en: Show rows with minor work
pl: Pokaż wiersze z mniej znaczącymi zmianami

en: Stability
pl: Stabilność

en: Statistical information for the repository '{0}' was gathered on {1}.
pl: Informacje statystyczne dla repozytorium '{0}' zostały zebrane {1}

en: Text output not yet supported in
pl: Wyjście tekstowe nie jest jeszcze wspierane w

en: The authors with the following emails were excluded from the statistics due to the specified exclusion patterns
pl: Autorzy z następującymi adresami e-mail zostali wyłączeni ze statystyk zgodnie z określonymi wzorcami wykluczającymi

en: The extensions below were found in the repository history
pl: W historii repozytorium znajdują się poniższe rozszerzenia plików.

en: The following authors were excluded from the statistics due to the specified exclusion patterns
pl: Następujący autorzy zostali wyłączeni ze statystyk z powodu użycia wzorców wykluczających

en: The following commit revisions were excluded from the statistics due to the specified exclusion patterns
pl: Następujące komity zostały wyłączone ze statystyk z powodu użycia wzorców wykluczających

en: The following files are suspiciously big (in order of severity)
pl: Następujące pliki są podejrzanie duże (od największych)

en: The following files have an elevated cyclomatic complexity (in order of severity)
pl: Następujące pliki mają zwiększoną złożoność cyklometryczną (od największych)

en: The following files have an elevated cyclomatic complexity density (in order of severity)
pl: Następujące pliki mają zwiększoną gęstość złożoności cyklometrycznej (od największych)

en: The following files were excluded from the statistics due to the specified exclusion patterns
pl: Ze względu na podane wykluczające wzorce wyrażeń regularnych następujące pliki zostały w statystykach pominięte.

en: The following historical commit information, by author, was found in the repository
pl: Informacje o wykonanych komitach, uporządkowane według autorów

en: The following history timeline has been gathered from the repository
pl: Z repozytorium wygenerowano następującą historię zmian

en: The following responsibilities, by author, were found in the current revision of the repository (comments are excluded from the line count, if possible)
pl: W bieżącej wersji repozytorium zidentyfikowano następujące odpowiedzialności, uporządkowane według autorów (nie uwzględniono, o ile było to możliwe, wierszy zawierających komentarze.

en: The given option argument is not a valid boolean.
pl: Podany argument opcji nie jest poprawną wartością logiczną.

en: The output has been generated by {0} {1}. The statistical analysis tool for git repositories.
pl: Dane zostały wygenerowane przez {0} {1}. Narzędzie analizy statystycznej dla repozytoriów git.

en: Try `{0} --help' for more information.
pl: Aby dowiedzieć się więcej, wpisz `{0} --help'

en: Unable to determine absolute path of git repository.
pl: Nie można określić ścieżki bezwzględnej do repozytorium git-a

en: Usage: {0} [OPTION]... [REPOSITORY]
    List information about the repository in REPOSITORY. If no repository is
    specified, the current directory is used. If multiple repositories are
    given, information will be fetched from the last repository specified.
    
    Mandatory arguments to long options are mandatory for short options too.
    Boolean arguments can only be given to long options.
      -f, --file-types=EXTENSIONS    a comma separated list of file extensions to
                                       include when computing statistics. The
                                       default extensions used are:
                                       {1}
                                       Specifying * includes files with no
                                       extension, while ** includes all files
      -F, --format=FORMAT            define in which format output should be
                                       generated; the default format is 'text' and
                                       the available formats are:
                                       {2}
          --grading[=BOOL]           show statistics and information in a way that
                                       is formatted for grading of student
                                       projects; this is the same as supplying the
                                       options -HlmrTw
      -H, --hard[=BOOL]              track rows and look for duplicates harder;
                                       this can be quite slow with big repositories
      -l, --list-file-types[=BOOL]   list all the file extensions available in the
                                       current branch of the repository
      -L, --localize-output[=BOOL]   localize the generated output to the selected
                                       system language if a translation is
                                       available
      -m  --metrics[=BOOL]           include checks for certain metrics during the
                                       analysis of commits
      -r  --responsibilities[=BOOL]  show which files the different authors seem
                                       most responsible for
          --since=DATE               only show statistics for commits more recent
                                       than a specific date
      -T, --timeline[=BOOL]          show commit timeline, including author names
          --until=DATE               only show statistics for commits older than a
                                       specific date
      -w, --weeks[=BOOL]             show all statistical information in weeks
                                       instead of in months
      -x, --exclude=PATTERN          an exclusion pattern describing the file
                                       paths, revisions, revisions with certain
                                       commit messages, author names or author
                                       emails that should be excluded from the
                                       statistics; can be specified multiple times
      -h, --help                     display this help and exit
          --version                  output version information and exit
    
    gitinspector will filter statistics to only include commits that modify,
    add or remove one of the specified extensions, see -f or --file-types for
    more information.
    
    gitinspector requires that the git executable is available in your PATH.
    Report gitinspector bugs to gitinspector@ejwa.se.
pl: Użycie: {0} [OPCJA]... [REPOZYTORIUM]
    Wypisuje informacje o repozytorium znajdującym się w repozytorium REPOZYTORIUM.
    Jeśli nie podano repozytorium, użyte jest bieżące. Jeśli podano więcej niż jedno,
    informacje zostaną wygenerowane na podstawie ostatniego z nich.
    
    Obowiązkowe argumenty długich opcji są obowiązkowe również dla opcji krótkich.
    Argumenty typu Boolean mogą być użyte wyłącznie w opcjach długich.
      -f, --file-types=EXTENSIONS    lista rozdzielonych przecinkami rozszerzeń
                                       uwzględnionych przy liczeniu statystyk; 
                                       domyślne rozszerzenia to:
                                       {1}
                                       Przekazanie * uwzględnia pliki bez rozszerzeń,
                                       natomiast ** uwzględnia wszystkie pliki.
      -F, --format=FORMAT            definiuje format wyściowy raportu;
                                       domyślnym formatem jest 'text';
                                       dostępne formaty to:
                                       {2}
          --grading[=BOOL]           pokazuje statystyki i informacje sformatowane
                                       w sposób ułatwiający ocenianie projektów
                                       studenckich; odpowiada wywołaniu z opcjami
                                       -HlmrTw
      -H, --hard[=BOOL]              dokładniej analizuje wiersze kodu i szuka
                                       powtórzeń; może długo działać na dużych
                                       repozytoriach
      -l, --list-file-types[=BOOL]   wyświetla wszystkie rozszerzenia używane w
                                       bieżącej gałęzi repozytorium
      -L, --localize-output[=BOOL]   jeśli dostępne jest tłumaczenie na język
                                       określony w locale systemu, używa go przy
                                       generowaniu wyjścia
      -m  --metrics[=BOOL]           w czasie analizowania komitów używa metryk
      -r  --responsibilities[=BOOL]  pokazuje pliki za które ich autorzy wydają się
                                       być najbardziej odpowiedzialni
          --since=DATE               pokazuje statystyki dla komitów powstałych po
                                       określonej dacie
      -T, --timeline[=BOOL]          pokazuje zmiany w czasie wraz z nazwiskami
                                       autorów
          --until=DATE               pokazuje statystyki dla komitów powstałych
                                       prze dokreśloną datą
      -w, --weeks[=BOOL]             pokazuje informacje statystyczne w tygodniach
                                       zamiast w miesiącach
      -x, --exclude=PATTERN          używa wzorca  wykluczającego z analizy
                                       statystycznej nazwy plików, komity, komity                                   zawierające określoną treść, imiona i
                                       nazwiska, adresy e-mail; opcja może być
                                       użyta wielokrotnie
      -h, --help                     wyświetla tę informację i kończy działanie
          --version                  wyświetla informację o wersji i kończy
                                       działanie
    
    gitinspector uwzględni w statystyce wyłącznie te komity, które zmieniają,
    dodają lub usuwają pliki posiadające jedno z określonych rozszerzeń;
    aby uzyskać więcej informacji, sprawdź opcję -f lub --file-types.
    
    gitinspector wymaga, aby program wykonywalny git był dostępny w zmiennej PATH.
    Błędy w programie gitinspector należy zgłaszać na adres gitinspector@ejwa.se.

en: WARNING: The terminal encoding is not correctly configured. gitinspector might malfunction. The encoding can be configured with the environment variable 'PYTHONIOENCODING'.
pl: OSTRZEŻENIE: Kodowanie używane przez terminal jest niepoprawnie skonfigurowane. gitinspector może niepoprawnie działać. Kodowanie można określić ustawiając zmienną środowiskową 'PYTHONIOENCODING'.

en: XML output not yet supported in
pl: Wyjście w formacie XML nie jest jeszcze wspierane w

en: gitinspector requires at least Python 2.6 to run (version {0} was found).
pl: gitinspector wymaga wersji Pythona co najmniej 2.6 (znaleziono wersję {0}).

en: invalid regular expression specified
pl: podano niepoprawne wyrażenie regularne

en: is mostly responsible for
pl: jest główną osobą odpowiedzialną za

en: specified output format not supported.
pl: podany format wyjściowy nie jest obsługiwany.

en: {0} ({1:.3f} in cyclomatic complexity density)
pl: {0} ({1:.3f} w gęstości złożoności cyklometrycznej)

en: {0} ({1} estimated lines of code)
pl: {0} (szacunkowo {1} wierszy kodu)

en: {0} ({1} in cyclomatic complexity)
pl: {0} ({1} w złożoności cyklometrycznej)
