glade2 0.0.22 - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Save ...
az: Qeyd et...

en: Palette
az: Palet

en: Properties
az: Xassələr

en: Could not open project.
az: Layihə açıla bilmir.

en: Widget
az: Pəncərəcik

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyr

note: Name
en: Name :
az: Ad :

note: Class
en: Class :
az: Sinif :

en: Common
az: Ümumi

en: Handler
az: Köməkçi

en: Signal
az: Siqnal

en: After
az: Sonra

en: We could not find the symbol "%s"
az: "%s" simvolunu tapa bilmirik

en: Could not get the type from "%s
az: Növ alına bilmir"%s
