Glade3 MASTER - en to et translation catalogue (506 entries)

en: Create or open user interface designs for GTK+ applications
et: GTK+ rakenduste kasutajaliideste projektide avamine või loomine

en: Glade Interface Designer
et: Glade - liideseprojekteerija

en: Interface Designer
et: Kasutajaliidese projekteerija

en: Output version information and exit
et: Versiooniandmete väljastamine ja programmi töö lõpetamine

en: Disable Devhelp integration
et: Devhelp-integratsiooni keelamine

en: [FILE...]
et: [FAIL...]

en: be verbose
et: sisukama väljundi lubamine

en: Create or edit user interface designs for GTK+ or GNOME applications.
et: GTK+ ja GNOME rakenduste kasutajaliideste projekteerimine.

en: Glade options
et: Glade'i valikud

en: Glade debug options
et: Glade'i silumisvalikud

en: Show Glade debug options
et: Glade'i silumisvalikute näitamine

en: gmodule support not found. gmodule support is required for glade to work
et: gmodule mooduli tuge ei leitud. gmodule mooduli tugi on glade'i tööks vajalik

en: Unable to open '%s', the file does not exist.
et: Faili '%s' pole võimalik avada, seda faili ei ole olemas.

en: [Read Only]
et: [Kirjutuskaitstud]

en: User Interface Designer
et: Kasutajaliidese projekteerija

note: Name
en: Name:
et: Nimi:

en: Open…
et: Ava…

en: Project %s is still loading.
et: Projekti "%s" alles laaditakse.

en: The file %s has been modified since reading it
et: Faili %s on pärast selle lugemist muudetud

en: If you save it, all the external changes could be lost. Save it anyway?
et: Kui sa selle salvestad, siis lähevad välised muudatused kaotsi. Kas see tuleks siiski salvestada?

en: _Save Anyway
et: _Salvesta ikka

en: _Don't Save
et: Ä_ra salvesta

en: Failed to save %s: %s
et: Tõrge %s salvestamisel: %s

en: Project '%s' saved
et: Projekt '%s on salvestatud

en: Save As…
et: Salvesta _kui…

en: Could not save the file %s
et: Faili %s pole võimalik salvestada

en: You do not have the permissions necessary to save the file.
et: Selle faili salvestamiseks pole sul piisavalt õiguseid.

en: Could not save file %s. Another project with that path is open.
et: Faili %s pole võimalik salvestada. Teine projekt on avatud sama rajaga.

en: No open projects to save
et: Salvestamiseks pole avatud projekte

en: Save changes to project "%s" before closing?
et: Kas salvestada enne sulgemist projekti "%s" muudatused?

en: Your changes will be lost if you don't save them.
et: Kui sa muudatusi ei salvesta, siis lähevad need kaotsi.

en: Close _without Saving
et: Sulge _ilma salvestamata

en: Save…
et: Salvesta…

en: Glade is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
    
    Glade is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License along with Glade; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
et: Glade on vaba tarkvara. Te võite seda edasi levitada ja/või muuta vastavalt GNU Üldise Avaliku Litsentsi tingimustele, nagu need on Vaba Tarkvara Fondi poolt avaldatud; kas Litsentsi versioon number 2 või (vastavalt Teie valikule) ükskõik milline hilisem versioon.
    
    Glade'i levitatakse lootuses, et see on kasulik, kuid ILMA IGASUGUSE GARANTIITA; isegi KESKMISE/TAVALISE KVALITEEDIGARANTIITA või SOBIVUSELE TEATUD KINDLAKS EESMÄRGIKS. Üksikasjade suhtes vaata GNU Üldist Avalikku Litsentsi.
    
    Te peaks olema saanud GNU Üldise Avaliku Litsentsi koopia koos Glade'iga; kui ei, siis võtke ühendust Free Software Foundation'iga, 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.

en: A user interface designer for GTK+ and GNOME.
et: Kasutajaliidese projekteerija GTK+ ja GNOME jaoks.

en: _File
et: _Fail

en: _Edit
et: _Redaktor

en: _View
et: _Vaade

en: _Projects
et: _Projektid

en: _Help
et: A_bi

en: Create a new project
et: Uue projekti loomine

en: _Open…
et: _Ava…

en: Open a project
et: Projekti avamine

en: Open _Recent
et: Ava _hiljutine

en: Quit the program
et: Programmi töö lõpetamine

note: ViewMenu
en: Palette _Appearance
et: Paleti _välimus

en: About this application
et: Lähem teave selle rakenduse kohta

en: _Contents
et: _Sisukord

en: Display the user manual
et: Kasutaja käsiraamatu kuvamine

en: Save the current project
et: Käesoleva projekti salvestamine

en: Save _As…
et: Salvesta _kui…

en: Save the current project with a different name
et: Käesoleva projekti salvestamine teise nimega

en: Close the current project
et: Käesoleva projekti sulgemine

en: Undo the last action
et: Viimase tegevuse unustamine

en: Redo the last action
et: Viimati unustatud tegevuse uuestitegemine

en: Cut the selection
et: Valiku lõikamine

en: Copy the selection
et: Valiku kopeerimine

en: Paste the clipboard
et: Lõikelaua sisu asetamine

en: Delete the selection
et: Valiku kustutamine

note: ProjectsMenu
en: _Previous Project
et: _Eelmine projekt

en: Activate previous project
et: Eelmise projekti aktiveerimine

en: _Next Project
et: _Järgmine projekt

en: Activate next project
et: Järgmise projekti aktiveerimine

en: _Use Small Icons
et: _Väikesed ikoonid

en: Show items using small icons
et: Kirjete kuvamine väikeste ikoonidega

en: Dock _Palette
et: Doki _palett

en: Dock the palette into the main window
et: Paleti dokkimine peaaknasse

en: Dock _Inspector
et: Doki _inspektor

en: Dock the inspector into the main window
et: Inspektori dokkimine peaaknasse

en: Dock the editor into the main window
et: Redaktori dokkimine peaaknasse

en: Tool_bar
et: _Tööriistariba

en: Show the toolbar
et: Tööriistariba näitamine

en: _Statusbar
et: _Olekuriba

en: Show the statusbar
et: Olekuriba näitamine

en: Text _beside icons
et: Teksti ikoonide _kõrval

en: Display items as text beside icons
et: Kirjeid näidatakse ikoonidena ja ikoonide kõrval asuva tekstina

en: _Icons only
et: Ainult _ikoonid

en: Display items as icons only
et: Kirjeid näidatakse ainult ikoonidena

en: _Text only
et: Ainult _tekst

en: Display items as text only
et: Kirjeid näidatakse ainult tekstina

en: Select
et: Vali

en: Select widgets in the workspace
et: Tööalalt vidinate valimine

en: Close document
et: Sulge dokument

en: Could not create a new project.
et: Uut projekti pole võimalik luua.

en: The project %s has unsaved changes
et: Projektis %s on salvestamata andmeid

en: If you reload it, all unsaved changes could be lost. Reload it anyway?
et: Kui sa selle uuesti laadid, siis lähevad salvestamata muudatused kaotsi. Soovid sa ikkagi uuesti laadida?

en: The project file %s has been externally modified
et: Projektifaili %s on väliselt muudetud

en: Do you want to reload the project?
et: Kas soovid projekti uuesti laadida?

en: _Reload
et: _Laadi uuesti

en: _Undo
et: _Unusta

en: Undo: %s
et: Unustamine: %s

en: the last action
et: viimane tegevus

en: _Redo
et: _Taasta

en: Redo: %s
et: Taastamine: %s

en: Palette
et: Palett

en: Inspector
et: Inspektor

en: Properties
et: Omadused

en: Authentication
et: Autentimine

note: GTK_STOCK_DND_MULTIPLE
en: Color Picker
et: Värvusevalija

note: GTK_STOCK_COLOR_PICKER
en: Directory
et: Kataloog

note: GTK_STOCK_DIRECTORY
en: File
et: Fail

en: Objects
et: Objektid

en: A list of objects
et: Objektide nimekiri

en: Image File Name
et: Pildifaili nimi

en: A GDK color value
et: GDK värvuse väärtus

en: Integer
et: Täisarv

en: An integer value
et: Täisarvuline väärtus

en: Unsigned Integer
et: Märgita täisarv

en: An unsigned integer value
et: Märgita täisarvuline väärtus

en: String array
et: Stringimassiiv

en: Float
et: Ujukoma

en: A floating point entry
et: Ujukomakirje

en: Boolean
et: Tõeväärtus

en: A boolean value
et: Tõeväärtus

en: Error: %s.
et: Viga: %s.

en: Container
et: Konteiner

en: General
et: Üldine

en: Hierarchy
et: Hierarhia

en: Label
et: Silt

en: Type
et: Liik

note: Type
en: Type:
et: Liik:

en: Unable to load image (%s)
et: Pilti pole võimalik laadida (%s)

en: Property Class
et: Omaduse klass

en: Select Fields
et: Väljade valimine

en: _Select individual fields:
et: Üksikute väljade _valimine:

en: Select Named Icon
et: Vali nimeline ikoon

en: Edit Text
et: Teksti redigeerimine

note: Text
en: _Text:
et: _Tekst:

note: Translatable
en: T_ranslatable
et: Tõl_gitav

en: Whether this property is translatable
et: Kas see omadus on tõlgitav või mitte

en: Conte_xt for translation:
et: _Tõlke kontekst:

en: Co_mments for translators:
et: _Kommentaarid tõlkijatele:

en: Select a file from the project resource directory
et: Projekti ressursikataloogist faili valimine

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Name
et: Nimi

en: Class
et: Klass

en: Choose a %s in this project
et: Vali sellest projektist %s

note: Checklist
en: O_bjects:
et: O_bjektid:

en: _New
et: _Uus

note: Checklist
en: Objects:
et: Objektid:

en: The Object's name
et: Objekti nimi

en: Show info
et: Andmete näitamine

en: Whether to show an informational button for the loaded widget
et: Kas laaditud vidina jaoks peab teabenuppu näitama või mitte

en: Widget
et: Vidin

note: construct tab label widget
en: Accessibility
et: Hõlbustused

note: configure page container
en: _Signals
et: _Signaalid

en: View documentation for the selected widget
et: Valitud vidina kohta dokumentatsiooni vaatamine

en: Reset widget properties to their defaults
et: Vidinate omadustele nende vaikeväärtuste määramine

note: translators: referring to the properties of a widget named '%s [%s]'
en: %s Properties - %s [%s]
et: %s omadused - %s [%s]

en: _General
et: Ü_ldine

en: _Packing
et: _Pakend

en: _Common
et: Ü_hine

en: Create a %s
et: Vidina "%s" loomine

en: Property
et: Omadus

en: Common
et: Ühine

en: (default)
et: (vaikimisi)

note: Checklist
en: _Properties:
et: _Omadused:

en: _Select All
et: Vali _kõik

en: _Unselect All
et: _Tühjenda valik

note: Description
en: Property _Description:
et: Omaduse _kirjeldus:

note: Translators: first %s is the project name, second is a widget name
en: %s - %s Properties
et: %s - %s Omadused

en: Widget selector
et: Vidinavalija

en: _Select
et: _Vali

en: Read _documentation
et: Vaata _dokumentatsiooni

en: Path
et: Rada

en: The filesystem path of the project
et: Projekti rada failisüsteemis

en: Read Only
et: Kirjutuskaitsega

en: Whether project is read-only
et: Kas projekt on kirjutuskaitsega või mitte

en: Add Item
et: Lisa kirje

en: Pointer Mode
et: Kursorirežiim

en: %s preferences
et: Projekti "%s" eelistused

en: Error launching previewer: %s
et: Viga eelvaaleja käivitamisel: %s

en: Failed to launch preview: %s.
et: Viga eelvaate käivitamisel: %s.

note: translators: reffers to a widget '[%s]' introduced in toolkit version '%s %d.%d'
en: [%s] Object class '%s' was introduced in %s %d.%d
et: [%s] Objektiklass '%s' on toetatud alates %s versioonist %d.%d

en: This widget is deprecated
et: See vidin on aegunud

en: Details
et: Üksikasjad

en: Project "%s" has errors. Save anyway?
et: Projektis "%s" on vead. Kas salvestada ikkagi?

en: Project "%s" has deprecated widgets and/or version mismatches.
et: Projektis "%s" on aegunud vidinaid ja/või versiooni vastuolusid.

en: Unsaved %i
et: Salvestamata %i

en: Project %s has no deprecated widgets or version mismatches.
et: Projektis "%s" pole aegunud vidinaid ega versiooni vastuolusid.

note: Naming policy format
en: Object names are unique:
et: Objektide nimed on unikaalsed:

en: within the project
et: projekti ulatuses

en: inside toplevels
et: ülemiste tasemete ulatuses

en: Image resources are loaded locally:
et: Pildiressursid kohalik laadimine toimub:

en: From the project directory
et: Projektikataloogist

en: From a project relative directory
et: Kataloogist projektikataloogi suhtes

en: From this directory
et: Määratud kataloogist

en: Choose a path to load image resources
et: Pildiressursside laadimise raja valimine

note: Target versions
en: Toolkit versions required:
et: Vajalikud tööriistakomplektide versioonid:

en: Verify versions and deprecations:
et: Verifitseeri versioone ja aegumisi:

en: (internal %s)
et: (sisemine %s)

en: No widget selected.
et: Ühtegi vidinat pole valitud

en: Unable to paste to multiple widgets
et: Mitmele vidinale pole korraga võimalik asetada

en: The GladePropertyClass for this property
et: Selle omaduse GladePropertyClass

en: Enabled
et: Lubatud

en: Context
et: Konteksti

en: Context for translation
et: Tõlke kontekst

en: Comment
et: Kommentaar

en: Comment for translators
et: Kommentaar tõlkijatele

en: Translatable
et: Tõlgitav

en: Visual State
et: Visuaalne olek

en: Signal
et: Signaal

en: Handler
et: Käsitleja

en: User data
et: Kasutaja andmed

en: After
et: Pärast

en: The signal class of this signal
et: Signaali klass

en: The handler for this signal
et: Signaali käsitleja

en: User Data
et: Kasutaja andmed

en: All Files
et: Kõik failid

en: Libglade Files
et: Libglade'i failid

en: GtkBuilder Files
et: GtkBuilderi failid

en: All Glade Files
et: Kõik Glade'i failid

en: Could not show link:
et: Viita pole võimalik näidata:

note: Objects Reset the column
en: None
et: Puudub

en: The name of the widget
et: Vidina nimi

en: Internal name
et: Sisemine nimi

en: The internal name of the widget
et: Vidina sisemine nimi

en: Object
et: Objekt

en: Project
et: Projekt

en: The glade project that this widget belongs to
et: Glade'i projekt, mille alla see vidin kuulub

en: Internal Name
et: Sisemine nimi

en: Template
et: Mall

en: Reason
et: Põhjus

en: A warning string about version mismatches
et: Versioonide sobimatuse kohta käiv hoiatusstring

en: Name of the class
et: Klassi nimi

en: Title
et: Pealkiri

en: Icon Name
et: Ikooni nimi

en: The icon name
et: Ikooni nimi

en: Catalog
et: Kataloog

en: The name of the widget catalog this class was declared by
et: Vidinakataloogi nimi, mille poolt see klass on kirjeldatud

en: Book
et: Raamat

en: DevHelp search namespace for this widget class
et: DevHelp'i otsingu nimeruum selle vidinaklassi jaoks

en: Cursor
et: Kursor

en: A cursor for inserting widgets in the UI
et: Kursor kasutajaliidesesse vidinate lisamiseks

en: The project being inspected
et: Inspekteeritav projekt

en: < search widgets >
et: < vidinate otsimine >

en: class
et: klass

en: Whether this action is visible
et: Kas see tegevus on nähtav või mitte

en: All Contexts
et: Kõik kontekstid

en: Named Icon Chooser
et: Nimelise ikooni valija

en: Icon _Name:
et: Ikooni _nimi:

en: C_ontexts:
et: K_ontekstid:

en: Icon Na_mes:
et: Ikooni _nimed:

en: Could not create directory: %s
et: Kataloogi pole võimalik luua: %s

en: Actions
et: Tegevused

en: Applications
et: Rakendused

en: Categories
et: Kategooriad

en: Devices
et: Seadmed

en: Emblems
et: Embleemid

en: Emotes
et: Tujunäod

en: International
et: Rahvusvaheline

en: MIME Types
et: MIME-tüübid

en: Places
et: Kohad

en: Status
et: Olek

en: A list of accelerator keys
et: Kiirklahvide loetelu

note: NOT AVAILABLES ON WIN32 <glade-widget-class name="GtkPlug" generic-name="plug" _title="Plug"/> <glade-widget-class name="GtkSocket" generic-name="socket" _title="Socket"/>
en: About Dialog
et: Dialoog "Programmist lähemalt"

note: Accelerators
en: Accelerators
et: Kiirklahvid

en: Accessible Description
et: Hõlbustuse kirjeldus

note: Atk name and description properties
en: Accessible Name
et: Hõlbustuse nimi

en: Action
et: Tegevus

en: Action Group
et: Tegevuste grupp

en: Alignment
et: Joondus

en: All
et: Kõik

en: All Events
et: Kõik sündmused

en: Alt Key
et: Alt-klahv

en: Always
et: Alati

en: Always Center
et: Alati keskel

en: An accelerator key for this action
et: Selle tegevuse kiirklahv

en: Arrow
et: Nool

en: Assistant
et: Abiline

en: Attributes
et: Rekvisiidid

en: Attributes column
et: Rekvisiitide veerg

en: Automatic
et: Automaatne

en: Background Color Name column
et: Taustavärvuse nime veerg

en: Background Color column
et: Taustavärvuse veerg

en: Bottom
et: All

en: Bottom to Top
et: Alt üles

en: Button
et: Nupp

en: Button Press
et: Nupuvajutus

en: Button Release
et: Nupuvajutuse lõpp

en: Calendar
et: Kalender

en: Cell Background Color column
et: Lahtri taustavärvuse veerg

en: Cell Background Color name column
et: Lahtri taustavärvuse nime veerg

en: Center
et: Keskel

en: Center on Parent
et: Vanema keskel

en: Character
et: Märk

en: Check Button
et: Märkeruut

en: Check Menu Item
et: Märkeruuduga menüükirje

en: Color Button
et: Värvuse valimise nupp

en: Color Selection
et: Värvuse valimine

en: Color Selection Dialog
et: Värvuse valimise dialoog

en: Columns
et: Veerud

en: Combo Box
et: Valikukast

en: Composite Widgets
et: Liitvidinad

en: Containers
et: Konteinerid

en: Content
et: Sisu

en: Control Key
et: Control-klahv

en: Control and Display
et: Juhtimine ja kuva

en: Create Folder
et: Kataloogi loomine

note: NOT AVAILABLES ON WIN32 <glade-widget-class name="GtkPlug" generic-name="plug" _title="Plug"/> <glade-widget-class name="GtkSocket" generic-name="socket" _title="Socket"/>
en: Custom
et: Kohandatud

en: Default
et: Vaikimisi

en: Description of an object, formatted for assistive technology access
et: Objekti kirjeldus, vormindatud abistava tehnikaga ligipääsuks

en: Desktop
et: Töölaud

en: Dialog
et: Dialoog

en: Dialog Box
et: Dialoogikast

en: Dock
et: Dokk

en: Down
et: All

en: East
et: Idas

en: Edge
et: Servas

en: End
et: Lõpus

en: Error
et: Viga

en: Expanded
et: Laiendatud

en: Expander
et: Laiendaja

en: Fifth Mouse Button
et: Hiire viies nupp

en: File Chooser Button
et: Faili valimise nupp

en: File Chooser Dialog
et: Faili valimise dialoog

en: File Chooser Widget
et: Faili valimise vidin

en: File Filter
et: Failifilter

en: File Name
et: Faili nimi

en: First Mouse Button
et: Hiire esimene nupp

en: Focus Change
et: Fookuse muutus

en: Font Button
et: Kirjatüübi valimise nupp

en: Font Selection
et: Kirjatüübi valimine

en: Font Selection Dialog
et: Kirjatüübi valimise dialoog

en: Forth Mouse Button
et: Hiire neljas nupp

en: Frame
et: Raam

en: Half
et: Poolik

en: Handle Box
et: Sangaga kast

note: Objects
en: Horizontal
et: Rõhtne

en: Horizontal Alignment
et: Rõhtjoondus

en: Horizontal Box
et: Rõhtne kast

en: Horizontal Button Box
et: Rõhtne nupukast

en: Horizontal Padding
et: Rõhtpolsterdus

en: Horizontal Panes
et: Rõhtpaanid

en: Horizontal Scale
et: Rõhtliugur

en: Horizontal Scrollbar
et: Rõhtne kerimisriba

en: Horizontal Separator
et: Rõhtne eraldaja

note: We have to save/load icon-size as int, and fake the enum
en: Icon Size
et: Ikooni suurus

en: Icon View
et: Ikoonivaade

en: Icons only
et: Ainult ikoonid

en: Image
et: Pilt

en: Image Menu Item
et: Pildiga menüükirje

en: In
et: Sees

en: Info
et: Teave

en: Italic
et: Kursiiv

en: Key Press
et: Klahvivajutus

en: Key Release
et: Klahvivajutuse lõpp

en: Layout
et: Paigutus

en: Least Recently Used first
et: Kõige vanemad kõige esimesena

en: Left
et: Vasakul

en: Left to Right
et: Vasakult paremale

en: Link Button
et: Viidanupp

en: List of widgets in this group
et: Selle grupi vidinate kuvamine

en: Menu
et: Menüü

en: Menu Bar
et: Menüüriba

en: Menu Item
et: Menüükirje

en: Message Dialog
et: Sõnumidialoog

en: Middle
et: Keskel

en: Most Recently Used first
et: Kõige hiljutisem kõige esimesena

en: Mouse
et: Hiire järgi

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Normal
et: Tavaline

en: North
et: Põhjas

en: North East
et: Kirdes

en: North West
et: Loodes

en: Notebook
et: Märkmik

en: Notification
et: Teavitus

en: Number of Pages
et: Lehekülgede arv

en: Number of items
et: Kirjete arv

en: Number of pages
et: Kaartide arv

en: Open
et: Avamine

en: Other
et: Muu

en: Out
et: Väljas

en: Pointer Motion
et: Kursori liikumine

en: Popup
et: Hüpikaken

en: Popup Menu
et: Hüpikmenüü

en: Position
et: Asukoht

en: Primary Icon Name
et: Peaikooni nimi

note: Progress...
en: Progress
et: Edenemine

en: Progress Bar
et: Edenemisriba

en: Question
et: Küsimus

en: Radio Button
et: Raadionupp

en: Radio Menu Item
et: Raadionupuga menüükirje

en: Range
et: Vahemik

en: Recent Chooser
et: Hiljutiste kirjete valija

en: Recent Chooser Dialog
et: Hiljutiste kirjete valimise dialoog

en: Right
et: Paremal

en: Right to Left
et: Paremalt vasakule

en: Save
et: Salvestamine

en: Scale Button
et: Skaleerimisnupp

en: Scroll
et: Kerimine

en: Scrolled Window
et: Keritav aken

en: Second Mouse Button
et: Hiire teine nupp

en: Secondary Icon Name
et: Teisese ikooni nimi

en: Select Folder
et: Kataloogi valimine

en: Separator Menu Item
et: Eraldav menüükirje

en: Set the current page (strictly for editing purposes)
et: Käesoleva lehe määramine (rangelt redigeerimise eesmärgil)

en: Single
et: Üksik

en: Small Toolbar
et: Väike tööriistariba

en: South
et: Lõunas

en: South East
et: Kagus

en: South West
et: Edelas

en: Spread
et: Kõrvuti

en: Start
et: Alguses

en: Static
et: Staatiline

en: Status Bar
et: Olekuriba

en: Status Icon
et: Olekuikoon

en: Structure
et: Struktuur

en: Substructure
et: Alamstruktuur

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Table
et: Tabel

en: Text Buffer
et: Tekstipuhver

en: Text Buffers
et: Tekstipuhvrid

en: Text Entry
et: Teksti sisestuskast

en: Text View
et: Tekstivaade

en: Text below icons
et: Tekst ikoonide all

en: Text beside icons
et: Teksti ikoonide kõrval

en: Text only
et: Ainult tekst

en: The number of items in the box
et: Kastis olevate kirjete arv

en: The number of pages in the notebook
et: Märkmiku lehtede arv

en: Third Mouse Button
et: Hiire kolmas nupp

en: Tool Bar
et: Tööriistariba

en: Tool Palette
et: Tööriistapalett

en: Toolbar
et: Tööriistariba

en: Tooltip
et: Vihje

en: Top
et: Üleval

en: Top Level
et: Ülemise taseme aken

en: Top to Bottom
et: Ülevalt alla

en: Toplevels
et: Ülemine tase

en: Tree Model
et: Puumudel

en: Tree Selection
et: Puuvalik

en: Tree View
et: Puuvaade

note: NOT AVAILABLES ON WIN32 <glade-widget-class name="GtkPlug" generic-name="plug" _title="Plug"/> <glade-widget-class name="GtkSocket" generic-name="socket" _title="Socket"/>
en: Unknown
et: Tundmatu

en: Up
et: Üleval

note: Objects
en: Vertical
et: Püstine

en: Vertical Alignment
et: Püstjoondus

en: Vertical Box
et: Püstine kast

en: Vertical Button Box
et: Püstine nupukast

en: Vertical Padding
et: Püstpolsterdus

en: Vertical Panes
et: Püstpaanid

en: Vertical Scale
et: Püstliugur

en: Vertical Scrollbar
et: Püstine kerimisriba

en: Vertical Separator
et: Püstine eraldaja

en: Volume Button
et: Valjuse määramise nupp

en: Warning
et: Hoiatus

en: West
et: Läänes

note: Objects
en: Widgets
et: Vidinad

en: Window
et: Aken

en: Window Group
et: Akende grupp

en: Generate PDF
et: Genereeri PDF

en: Generate PS
et: Genereeri PS

en: Page Setup Dialog
et: Lehekülje sätete dialoog

en: Print Dialog
et: Printimisdialoog

[ctx: textattr]
en: Style
et: Laad

[ctx: textattr]
en: Weight
et: Paremal

[ctx: textattr]
en: Underline
et: Allajoonitud

[ctx: textattr]
en: Strikethrough
et: Läbijoonitud

[ctx: textattr]
en: Size
et: Suurus

[ctx: textattr]
en: Absolute Size
et: Absoluutne suurus

[ctx: textattr]
en: Foreground Color
et: Teksti värvus

[ctx: textattr]
en: Background Color
et: Taustavärvus

[ctx: textattr]
en: Underline Color
et: Allajoonimise värvus

[ctx: textattr]
en: Strikethrough Color
et: Läbijoonimise värvus

en: <Enter Value>
et: <Sisesta väärtus>

en: Select a color
et: Vali värvus

en: Attribute
et: Rekvisiit

en: Value
et: Väärtus

en: Property not selected
et: Omadus on valimata

en: This property is only for use in dialog action buttons
et: See omadus on kasutamiseks ainult dialoogi tegevusnuppudes

en: <separator>
et: <eraldaja>

en: <custom>
et: <kohandatud>

en: Normal item
et: Tavaline kirje

en: Image item
et: Pildiga kirje

en: Check item
et: Märkeruuduga kirje

en: Radio item
et: Raadionupuga kirje

en: Separator item
et: Eraldav kirje

en: Separator
et: Eraldaja

en: Group
et: Grupp

en: Introduction page
et: Sissejuhatav leht

en: Content page
et: Sisuleht

en: Confirmation page
et: Kinnituse küsimise leht

en: Properties and Attributes
et: Omadused ja rekvisiidid

en: Common Properties and Attributes
et: Üldised omadused ja rekvisiidid

note: Text...
en: Text
et: Tekst

en: Icon View Editor
et: Ikoonivaate redaktor

en: Column
et: Veerg

en: Tree View Editor
et: Puuvaate redaktor

en: Recent
et: Hiljutine

en: Action Group Editor
et: Tegevusgrupi redaktor

en: X position property
et: X-asukoha omadus

en: The property used to set the X position of a child object
et: Alamobjekti x-asukoha määramiseks kasutatav omadus

en: Y position property
et: Y-asukoha omadus

en: The property used to set the Y position of a child object
et: Alamobjekti y-asukoha määramiseks kasutatav omadus

en: Width property
et: Laiuse omadus

en: The property used to set the width of a child object
et: Alamobjekti laiuse määramiseks kasutatav omadus

en: Height property
et: Kõrguse omadus

en: The property used to set the height of a child object
et: Alamobjekti kõrguse määramiseks kasutatav omadus

en: <choose a key>
et: <vali klahv>

en: Accelerator Key
et: Kiirklahv

en: Choose accelerator keys...
et: Kiirklahvide valimine...

en: Column type
et: Veeru liik

en: Column name
et: Veeru nimi

en: Label with optional image
et: Silt koos valikulise pildiga

note: Primary icon...
en: Primary icon
et: Peamine ikoon

note: Secondary icon...
en: Secondary icon
et: Teisene ikoon
