glade3 - en to lv translation catalogue (1694 entries)

en: Interface Designer
lv: Saskarnes izstrādātājs

en: Glade Interface Designer
lv: Glade saskarnes izstrādātājs

en: Create or open user interface designs for GTK+ applications
lv: Izveidot vai atvērt lietotāja saskarnes izstrādnes GTK+ lietotnēm

en: GUI designer;user interface;ui builder;
lv: GUI projektētājs;lietotāja saskarne;ui būvētājs;

note: To translators: AppData description first paragraph
en: Glade is a RAD tool to enable quick &amp; easy development of user interfaces for the GTK+ 3 toolkit and the GNOME desktop environment.
lv: Glade ir RAD rīks, kas ļauj ātri un viegli izstrādāt lietotāja saskarnes ar GTK+ 3 rīkkopai un GNOME darbvirsmas videi.

note: To translators: AppData description second paragraph
en: The user interfaces designed in Glade are saved as XML and these can be loaded by applications dynamically as needed by using GtkBuilder or used directly to define a new GtkWidget derived object class using GTK+ new template feature.
lv: Lietotāja saskarnes, kas ir veidotas ar Glade tiek glabātas kā XML un  lietotnes var tās ielādēt dinamiski, izmantojot GtkBuilder vai izmanto tiešā veidā, lai definēt jaunu GtkWidget atvasināto objektu klasi, izmantojot GTK+ jauno veidņu iespēju.

note: To translators: AppData description third paragraph
en: By using GtkBuilder, Glade XML files can be used in numerous programming languages including C, C++, C#, Vala, Java, Perl, Python, and others.
lv: Izmantojot GtkBuilder, Glade XML datnes var izmantot dažādas programmēšanas valodas, piemēram C, C++, C#, Vala, Java, Perl, Python.

en: [Read Only]
lv: [Tikai lasāms]

en: User Interface Designer
lv: Lietotāja saskarnes izstrādātājs

en: the last action
lv: pēdējo darbību

en: Undo: %s
lv: Atsaukt: %s

en: Redo: %s
lv: Atatsaukt: %s

en: Autosaving '%s'
lv: Automātiski saglabā “%s”

en: Error autosaving '%s'
lv: Kļūda, automātiski saglabājot “%s”

en: Open…
lv: Atvērt…

en: Project %s is still loading.
lv: Projekts %s joprojām tiek ielādēts.

en: Failed to backup existing file, continue saving?
lv: Neizdevās dublēt esošu datni, turpināt saglabāt?

en: Failed to save %s: %s
lv: Neizdevās saglabāt %s — %s

en: The file %s has been modified since reading it
lv: Datne %s kopš lasīšanas tika rediģēta

en: If you save it, all the external changes could be lost. Save it anyway?
lv: Ja to saglabāsiet, visas citur veiktās izmaiņas varētu tikt pazaudētas. Tomēr saglabāt?

en: _Save Anyway
lv: Tomēr _saglabāt

en: _Don't Save
lv: _Nesaglabāt

en: Project '%s' saved
lv: Projekts “%s” saglabāts

en: Save As…
lv: Saglabāt kā…

en: Could not save the file %s
lv: Nevarēja saglabāt datni %s

en: You do not have the permissions necessary to save the file.
lv: Jums nav šīs datnes saglabāšanai nepieciešamo atļauju.

en: Could not save file %s. Another project with that path is open.
lv: Neizdevās saglabāt datni %s. Ir atvērts cits projekts ar tādu pašu ceļu.

en: No open projects to save
lv: Nav atvērtu projektu, ko saglabāt

en: Save changes to project "%s" before closing?
lv: Saglabāt izmaiņas projektā “%s” pirms aizvēršanas?

en: Your changes will be lost if you don't save them.
lv: Ja nesaglabāsiet, izmaiņas tiks zaudētas.

en: Close _without Saving
lv: Aizvērt _nesaglabājot

en: _Cancel
lv: At_celt

en: _Save
lv: _Saglabāt

en: Save…
lv: Saglabāt…

en: Could not create a new project.
lv: Neizdevās izveidot jaunu projektu.

en: The project %s has unsaved changes
lv: Projektam %s ir nesaglabātas izmaiņas

en: If you reload it, all unsaved changes could be lost. Reload it anyway?
lv: Ja pārlādēsiet to, visas nesaglabātās izmaiņas varētu tikt zaudētas. Tomēr pārlādēt?

en: The project file %s has been externally modified
lv: Projekta datne %s tika mainīta no ārpuses

en: Do you want to reload the project?
lv: Vai vēlaties vēlreiz ielādēt šo projektu?

en: _Reload
lv: Pā_rlādēt

en: Hello, I will show you what's new in Glade
lv: Sveiki, es jums parādīšu Glade jaunumus

en: The menubar and toolbar were merged in the headerbar
lv: Izvēlnes josla un rīkjosla tika apvienota galvenes joslā

en: You can open a project
lv: Jūs varat atvērt projektu

en: find recently used
lv: atrast nesen izmantotu

en: or create a new one
lv: vai izveidot jaunu

en: Undo
lv: Atsaukt

en: Redo
lv: Atatsaukt

en: Project switcher
lv: Projektu pārslēdzējs

en: and Save button are directly accessible in the headerbar
lv: un poga “Saglabāt” ir tieši pieejamas galvenes joslā

en: just like Save As
lv: tāpat kā “Saglabāt kā”

en: project properties
lv: projekta īpašības

en: and less commonly used actions
lv: un mazāk bieži izmantotas darbības

en: The object inspector took the palette's place
lv: Objektu inspektors aizņēma paletes vietu

en: To free up space for the property editor
lv: Lai atbrīvotu telpu īpašību redaktoram

en: The palette was replaced with a new object chooser
lv: Palete tika aizvietota ar jaunu objektu izvēlētāju

en: Where you can search all supported classes
lv: Kur varat meklēt visas atbalstītās klases

en: investigate GTK+ object groups
lv: izmeklēt GTK+ objektu grupas

en: and find classes introduced by other libraries
lv: un atrast klases, ko ieviesa citas bibliotēkas

en: OK, now that we are done with the overview, let's start with the new workflow
lv: Labi, esam galā ar pārskatu, sāksim ar jauno darba plūsmu

en: First of all, create a new project
lv: Vispirms, izveidojiet jaunu projektu

en: OK, now add a GtkWindow using the new widget chooser or by double clicking on the workspace
lv: Labi, tagad pievienosim GtkWindow, izmantojot jauno logdaļu izvēlētāju, vai dubultklikšķinot uz darbtelpas

en: Excellent!
lv: Lieliski!

en: BTW, did you know you can double click on any placeholder to create widgets?
lv: Starp citu, vai zinājāt, ka varat dubultklikšķināt uz jebkura viettura, lai izveidotu logdaļu?

en: Try adding a grid
lv: Mēģiniet pievienot režģi

en: and a button
lv: un pogu

en: Quite easy! Isn't it?
lv: Vienkārši, vai ne?

en: Enjoy!
lv: Lai veicas!

note: translators: Primary message of a dialog used to notify the user about the survey
en: We are conducting a user survey
     would you like to take it now?
lv: Mēs veicam lietotāju aptaujāšanu
     vai vēlaties tajā tagad piedalīties?

note: translators: Secondary text of a dialog used to notify the user about the survey
en: If not, you can always find it in the Help menu.
lv: Ja nē, to vienmēr varat atrast palīdzības izvēlnē.

en: _Do not show this dialog again
lv: Vairs šo _dialoglodziņu nerādīt

note: translators: Text to show in the statusbar if the user did not completed the survey and choose not to show the notification dialog again
en: Go to Help -> Registration & User Survey and complete our survey!
lv: Ejiet uz Palīdzība -> Reģistrācija un lietotāju aptauja, un aizpildiet mūsu aptauju!

en: Output version information and exit
lv: Izvadīt informāciju par versiju un iziet

en: Disable Devhelp integration
lv: Deaktivēt Devhelp integrāciju

en: be verbose
lv: dot detalizētu izvadi

en: Unable to open '%s', the file does not exist.
lv: Neizdevās atvērt “%s”. Šāda datne neeksistē.

en: gmodule support not found. gmodule support is required for glade to work
lv: gmodule atbalsts nav atrasts. Tas ir nepieciešams, lai glade strādātu

en: Create or edit user interface designs for GTK+ or GNOME applications.
lv: Veidot vai rediģēt lietotāja saskarnes izstrādnes GTK+ vai GNOME lietotnēm.

en: Close Project
lv: Aizvērt projektu

en: Registration & User Survey
lv: Reģistrācija un lietotāju aptauja

en: _Developer Reference
lv: Izstrā_dātāja rokasgrāmata

en: Interactive Intro
lv: Interaktīvs ievads

en: Preferences
lv: Iestatījumi

en: About
lv: Par

note: GtkFileChooserAction enumeration value
en: Open
lv: Atvērt

en: Open a project
lv: Atvērt projektu

en: Create a new project
lv: Izveidot jaunu projektu

en: Edit project properties
lv: Rediģēt projekta īpašības

note: GtkFileChooserAction enumeration value
en: Save
lv: Saglabāt

en: Save the current project
lv: Saglabāt pašreizējo projektu

en: Save the current project with a different name
lv: Saglabāt pašreizējo projektu ar citu nosaukumu

en: Start/resume interactive UI introduction
lv: Sākt / turpināt interaktīvo UI ievadu

en: Copyright © 2001-2006 Ximian, Inc.
    Copyright © 2001-2006 Joaquin Cuenca Abela, Paolo Borelli, et al.
    Copyright © 2004-2018 Tristan Van Berkom, Juan Pablo Ugarte, et al.
lv: Autortiesības © 2001-2006 Ximian, Inc.
    Autortiesības © 2001-2006 Joaquin Cuenca Abela, Paolo Borelli un citi.
    Autortiesības © 2004-2018 Tristan Van Berkom, Juan Pablo Ugarte un citi.

en: A user interface designer for GTK+ and GNOME.
lv: Lietotāja saskarnes izstrādātājs GTK+ un GNOME vidēm.

en: Visit Glade web site
lv: Apmeklēt Glade tīmekļa vietni

en: Glade is free software; you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as 
    published by the Free Software Foundation; either version 2 of the 
    License, or (at your option) any later version.
    
    Glade is distributed in the hope that it will be useful
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of 
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the 
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License 
    along with Glade; if not, write to the Free Software 
    Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, 
    MA 02110-1301, USA.
lv: Glade ir brīvās programmatūras produkts; jūs varat izplatīt
    un/vai modificēt to saskaņā ar GNU Vispārējās Publiskās
    Licences 2. vai kādas vēlākas versijas noteikumiem.
    
    Glade tiek izplatīts ar cerību, ka tas būs noderīgs. Tas tiek
    izplatīts BEZ jebkādas garantijas vai iekļautas ražotāja
    atbildības par šo produktu. Sīkāku informāciju meklējiet GNU
    Vispārējās Publiskās Licences tekstā.
    
    GNU Vispārējās Publiskās Licence ir pieejama kopā ar Glade instalāciju.
    Ja tā jums nav pieejama, jūs to varat iegūt no Free Software Foundation,
    Inc.,  Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301  USA.

en: Glade Preferences
lv: Glade iestatījumi

en: Create backups
lv: Izveidot dublējumus

en: Create a backup of the last version of the project every time the project is saved
lv: Izveidot jaunu dublējumu pēdējai projekta versijai katru reizi, kad tas tiek saglabāts

en: Automatically save the project to an alternate file whenever
    the project is modified and the specified timeout elapses
lv: Automātiski saglabā projektu un un alternatīvo datni, kad
    projekts ir modificēts un ir pagājis noteiktais laiks

en: seconds
lv: sekundes

en: Automatically save project after
lv: Projektu automātiski saglabā pēc

en: Load and Save
lv: Ielādē un saglabā

en: Versioning errors
lv: Versiju kļūdas

en: Prompt the user at save time if the project uses any widgets, properties
    or signals which are not available in the project's target version
lv: Saglabājot lietotājam vaicāt, ja projekts izmanto logdaļas, īpašības
    vai signālus, kas nav pieejami projekta mērķa versijā

en: Deprecation warnings
lv: Novecošanas brīdinājumi

en: Prompt the user at save time if the project uses any widgets,
    properties or signals which are deprecated
lv: Saglabājot lietotājam vaicāt, ja projekts izmanto logdaļas, īpašības
    vai signālus, kas ir novecojuši

en: Unrecognized types
lv: Neatpazīti tipi

en: Prompt the user at save time if the project
    contains any unrecognized types
lv: Saglabājot vaicā lietotājam, ja projekts
    satur neatpazītus tipus

en: Show warnings when saving
lv: Kad saglabā, rādīt brīdinājumus

en: column
lv: kolonna

en: Remove the selected catalog search path
lv: Izņemt izvēlēto katalogu ceļu

en: Add a new catalog search path
lv: Pievieno jaunu katalogu meklēšanas ceļu

en: Extra catalog paths
lv: Papildu katalogu ceļi

en: Select a catalog search path
lv: Izvēlieties katalogu meklēšanas ceļu

note: translators: Email subject sent to the user after completing the survey
en: Glade User Survey
lv: Glade lietotāju aptauja

note: translators: Email body sent to the user after completing the survey
en: Thank you for taking Glade Users survey, we appreciate it!
    
    To validate this email address open the folowing link
    
    https://people.gnome.org/~jpu/glade/registration.php?email=$email&validation_token=$new_validation_token
    
    In case you want to change or update the survey, your current update token is:
    $new_token
    
    Cheers
    
    	The Glade team
lv: Paldies, ka piedalāties Glade lietotāju aptaujā. Mēs to novērtējam!
    
    Lai pārbaudītu šo e-pasta adresi, atveriet šo saiti
    
    https://people.gnome.org/~jpu/glade/registration.php?email=$email&validation_token=$new_validation_token
    
    Ja vēlaties mainīt vai papildināt šo aptauju, jūsu pašreizējais tokens ir
    $new_token
    
    Priekā!
    
    	Glade komanda

note: translators: Email subject sent to the user after updating the survey
en: Glade User Survey (update)
lv: Glade lietotāju aptauja (atjauninājums)

note: translators: Email body sent to the user after updating the survey
en: Thank you for updating your Glade Users survey data, we appreciate it!
    
    In case you want to change something again, your current update token is:
    $new_token
    
    Cheers
    
    	The Glade team
lv: Paldies, ka atjauninājāt Glade lietotāju aptaujas datus, mēs to novērtējam!
    
    Ja atkal vēlēsities veikt izmaiņas, jūsu pašreizējais tokens ir
    $new_token
    
    Priekā!
    
    	Glade komanda

en: Connecting to %s
lv: Savienojas ar %s

en: Sending data to %s
lv: Sūta datus uz %s

en: Waiting for %s
lv: Gaida uz %s

en: Receiving data from %s
lv: Saņem datus no %s

en: Sorry, automatic subscription to Glade Users mailing list failed
lv: Diemžēl neizdevās automātiski pierakstīties Glade lietotāju vēstkopai

en: Open Glade Users Website
lv: Atvērt Glade lietotāju tīmekļa vietni

en: Internal server error
lv: Iekšēja servera kļūda

en: Thank you for taking the time to complete the survey, we appreciate it!
lv: Paldies, ka atradāt laiku aizpildīt aptauju. Mēs to novērtējam!

en: Name and Email fields are required
lv: Vārda un e-pasta lauki ir obligāti

en: Oops! Email address is already in use!
    To update information you need to provide the token that was sent to your inbox.
lv: Ak vai! Šī e-pasta adrese jau ir izmantota!
    Lai atjauninātu informāciju par sevi, norādiet marķieri, kas ir nosūtīts uz jūsu e-pasta adresi.

en: Oops! Error saving user information: %s
lv: Ak vai! Kļūda, saglabājot informāciju par lietotāju: %s

en: Oops! Error saving survey data: %s
lv: Ak vai! Kļūda, saglabājot aptaujas datus: %s

en: Oops! Error accessing DB: %s
lv: Ak vai! Kļūda, piekļūstot DB: %s

en: Glade Registration & User Survey
lv: Glade reģistrācija un lietotāju aptauja

note: GtkButtonsType enumeration value
en: Cancel
lv: Atcelt

en: Submit
lv: Iesniegt

en: Information will be sent to https://people.gnome.org/~jpu
lv: Informācija tiks sūtīta uz https://people.gnome.org/~jpu

en: User Information
lv: Lietotāja informācija

en: <Your name or nickname is required>
lv: <Nepieciešams jūsu vārds vai segvārds>

en: Name:
lv: Nosaukums:

en: Email:
lv: E-pasts:

en: Tokens are processed manually in batches.
    Please be patient.
lv: Marķieri tiek apstrādāti manuāli un paketēs.
    Lūdzu, esiet pacietīgi.

en: <Required to send back registration token>
lv: <Nepieciešams, lai sūtītu atpakaļ reģistrācijas marķeirus>

en: Country:
lv: Valsts:

en: City:
lv: Pilsēta:

en: Company
lv: Uzņēmums

en: Organization
lv: Organizācija

en: Personal
lv: Personisks

en: Website
lv: Tīmekļa vietne

en: Subscribe me to the mailing list
lv: Pierakstīt maini vēstkopai

en: Subscribe to Glade Users mailing list.
    You will be sent email requesting confirmation!
lv: Pierakstīt maini Glade lietotāju vēstkopai.
    Jūs saņemsiet e-pastu, kas prasīs apstiprinātu dalību!

en: Choose your country
lv: Izvēlieties savu valsti

en: We care about privacy!
lv: Mums rūp privātums!

en: All the data will be stored in a private location and will not be shared with the public or any third party.
lv: Visi dati tiks saglabāti privātā vietā un netiks izplatīti publiski vai trešajām personām.

en: Update Info
lv: Atjaunināt informāciju

en: <Insert update token, if you want to update previously sent data>
lv: <Ievietojiet atjaunināšanas marķieri, ja vēlaties atjaunināt iepriekš sūtītos datus>

en: How long have you been programming?
lv: Cik ilgi jau programmējat?

en: years
lv: gadus

en: months
lv: mēnešus

en: I am not a programmer
lv: Es neesmu programmētājs

en: Which programming languages do you prefer?
lv: Kurām programmēšanas valodām dodat priekšroku?

note: GtkCellRendererAccelMode enumeration value
en: Other
lv: Cits

en: When did you start using Glade?
lv: Kad sākāt lietot Glade?

en: ago
lv: atpakaļ

en: Which version do you normally use?
lv: Kuru versiju parasti izmantojat?

en: What is available in my OS
lv: To, kas ir pieejama manā OS

en: Latest stable from sources
lv: Jaunāko stabilo no avotiem

en: 3.8 for GTK+ 2
lv: 3.8 priekš GTK+ 2

en: Master
lv: Galotni

en: On what operating systems?
lv: Uz kuras operētājsistēmas?

en: distribution
lv: distribūcijas

en: variant
lv: variants

en: version
lv: versija

en: How often do you use it?
lv: Cik bieži jūs to izmantojat?

en: Every day
lv: Katru dienu

en: Few days a week
lv: Dažas dienas nedēļā

en: Every week
lv: Katru nedēļu

en: A few times a month
lv: Dažas reizes mēnesī

en: Once a month
lv: Reizi mēnesī

en: A few times a year
lv: Dažas reizes gadā

en: What level of Glade user would you say you are?
lv: Jūsuprāt, kāda līmeņa Glade lietotājs esat?

en: Beginner
lv: Iesācējs

en: Intermediate
lv: Vidējs

en: Advanced
lv: Pieredzējis

en: Under what kind of license(s) do you release the software you used Glade to create?
lv: Zem kāda veida licenci(-es) jūs izplatāt programmatūru, kuru veidojat ar Glade?

en: Free software
lv: Brīvā programmatūra

en: Open source software
lv: Atvērtā pirmkoda programmatūra

en: Commercial/Closed software
lv: Slēgta programmatūra

en: None - distributed internally
lv: Nekāda — tiek izplatīta iekšēji

en: In what field(s) is the software you used Glade to create generally used?
lv: Kādās nozarēs jūsu Glade programmatūru parasti izmanto?

en: Academic
lv: Akadēmiskā

en: Embedded applications
lv: Iegultās lietotnes

en: Accounting
lv: Grāmatvedība

en: Desktop applications
lv: Darbvirsmas lietotnes

en: Educational
lv: Izglītība

en: Medical
lv: Medicīna

en: Industrial applications
lv: Industriālās lietotnes

en: Scientific
lv: Zinātne

en: What aspect of the software needs the most improvement?
lv: Kuram programmatūras aspektam vajadzētu vairāk uzlabojumu?

en: In your opinion what is the biggest problem with Glade?
lv: Kura, jūsuprāt, ir lielākā Glade problēma?

en: Lack of documentation
lv: Dokumentācijas trūkums

en: Lack of professional support
lv: Profesionāla atbalsta trūkums

en: Lack of professional training
lv: Profesionālas apmācības trūkums

en: Lack of publicity/exposure
lv: Publicitātes/atpazīstamības trūkums

en: Lack of official binary releases for other OS (Windows, Mac OS X)
lv: Oficiālu bināro laidienu trūkums citām operētājsistēmām (Windows, Mac OS X)

en: Have you ever encountered a bug?
lv: Vai esat saskārušies ar kļūdām?

note: GtkResponseType enumeration value
en: Yes
lv: Jā

note: GtkResponseType enumeration value
en: No
lv: Nē

en: If so, did you file a bug report?
lv: Ja jā, vai iesūtījāt kļūdas ziņojumu?

en: Have you ever thought about contributing?
lv: Vai esat domājuši par līdzdarbību izstrādē?

en: Why not?
lv: Kāpēc nē?

en: Comments:
lv: Komentāri:

en: Privacy Note:
lv: Privātuma piezīme:

en: The sole purpose of this survey is to better know our user base.
    Your email address will be used to uniquely identify you as a Glade user and send you back a modification token in case you want to modify something or add extra comments.
    Only statistics compiled from the whole dataset will be shared publicly.
    Individual data will be stored in a private database and it will not be shared with the public or any other third party.
lv: Šīs aptaujas vienīgais iemesls ir labāka lietotāju bāzes izpratne.
    Jūsu e-pasta adrese tiks izmantota kā unikāls Glade lietotāja identifikators un jums tiks nosūtīts modificēšanas marķieris, ja gadījumā vēlēsities ko mainīt vai pievienot papildu komentārus.
    Publiski tiks izplatīta tikai apkopotā statistika par visu datu kopu.
    Atsevišķi dati tiks saglabāti privātā datubāzē un netiks izplatīti publiski vai trešajām personām.

en: Trying to save private data to %s directory but it is a regular file.
    No private data will be saved in this session
lv: Mēģina saglabāt privātus datus direktorijā %s, bet tā ir parasta datne.
    Šīs sesijas privātie dati netiks saglabāti.

en: Failed to create directory %s to save private data.
    No private data will be saved in this session
lv: Neizdevās izveidot direktoriju %s, lai saglabātu privātos datus.
    Šīs sesijas privātie dati netiks saglabāti.

en: Error writing private data to %s (%s).
    No private data will be saved in this session
lv: Kļūda, rakstot privātus datus %s (%s).
    Šīs sesijas privātie dati netiks saglabāti.

en: Error serializing configuration data to save (%s).
    No private data will be saved in this session
lv: Kļūda, serializējot konfigurācijas datus saglabāšanai (%s).
    Šīs sesijas privātie dati netiks saglabāti.

en: Error opening %s to write private data (%s).
    No private data will be saved in this session
lv: Kļūda, atverot %s, lai saglabātu privātos datus (%s).
    Šīs sesijas privātie dati netiks saglabāti.

en: Setting object type on %s to %s
lv: Iestata objekta tipu no %s uz %s

en: Add a %s to %s
lv: Pievienot %s %s

en: Add %s
lv: Pievienot %s

en: Add child %s
lv: Pievienot bērnu %s

en: Delete %s child from %s
lv: Dzēst bērnu %s no %s

en: Reorder %s's children
lv: Pārkārtot %s bērnus

note: AtkRole enumeration value
en: Label
lv: Etiķete

en: Type
lv: Tips

en: Container
lv: Konteiners

en: The container object this editor is currently editing
lv: Konteinera objekts, ko šis redaktors šobrīd rediģē

note: Type
en: Type:
lv: Tips:

en: <big><b>Tips:</b></big>
      * Right-click over the treeview to add items.
      * Press Delete to remove the selected item.
      * Drag &amp; Drop to reorder.
      * Type column is editable.
lv: <big><b>Padomi:</b></big>
      * Spiediet ar labo peles pogu uz koka skata, lai pievienotu vienumus.
      * Spiediet Delete taustiņu, lai dzēstu izvēlēto vienumu.
      * Velciet un nometiet, lai mainītu secību.
      * Tipu kolonna ir rediģējama.

note: GTK_STOCK_DIALOG_AUTHENTICATION
en: Authentication
lv: Autentifikācija

note: GTK_STOCK_DND GdkWindowTypeHint enumeration value
en: Drag and Drop
lv: Vilkt un nomest

note: GTK_STOCK_DND_MULTIPLE
en: Drag and Drop Multiple
lv: Vilkt un nomest vairākus

note: GTK_STOCK_COLOR_PICKER
en: Color Picker
lv: Krāsu pipete

note: GTK_STOCK_DIRECTORY
en: Directory
lv: Direktorija

note: GTK_STOCK_FILE
en: File
lv: Datne

note: GTK_STOCK_MISSING_IMAGE
en: Missing Image
lv: Iztrūkstošs attēls

en: Stock
lv: Krājuma vienums

en: A builtin stock item
lv: Iebūvēts krājuma vienums

en: Stock Image
lv: Krājuma attēls

en: A builtin stock image
lv: Iebūvēts krājuma attēls

en: Objects
lv: Objekti

en: A list of objects
lv: Objektu saraksts

en: Image File Name
lv: Attēla datnes nosaukums

en: Enter a filename, relative path or full path to load the image
lv: Ievadiet datnes nosaukumu, relatīvo vai pilno ceļu uz to, lai ielādētu attēlu

en: Color
lv: Krāsa

en: A GDK color value
lv: GDK krāsu vērtība

en: String
lv: Virkne

en: An entry
lv: Ieraksts

en: Enabling property %s on widget %s
lv: Aktivē īpašību %s logdaļai %s

en: Disabling property %s on widget %s
lv: Deaktivē īpašību %s logdaļai %s

en: Setting multiple properties
lv: Iestata vairākas īpašības

en: Setting %s of %s
lv: Iestata %s no %s

en: Setting %s of %s to %s
lv: Iestata %s no %s uz %s

en: Renaming %s to %s
lv: Pārsauc no %s uz %s

en: multiple
lv: vairāki

en: You cannot remove a widget internal to a composite widget.
lv: Nevar izņemt logdaļu, kas ir iekļauta kompozīcijas logdaļā.

en: %s is locked by %s, edit %s first.
lv: %s ir noslēdzis %s, rediģējiet %s vispirms.

en: Remove %s
lv: Izņemt %s

en: Remove multiple
lv: Izņemt vairākus

en: Create %s
lv: Izveidot %s

en: Delete %s
lv: Dzēst %s

en: Cut %s
lv: Izgriezt %s

en: Paste %s
lv: Ielīmēt %s

en: Drag %s and Drop to %s
lv: Vilkt %s un nomest uz %s

en: root
lv: sakne

en: Add signal handler %s
lv: Pievienot signālu apstrādātāju %s

en: Remove signal handler %s
lv: Izņemt signālu apstrādātāju %s

en: Change signal handler %s
lv: Mainīt signālu apstrādātāju %s

en: Setting i18n metadata
lv: Iestata i18n metadatus

en: Locking %s by widget %s
lv: Bloķē %s pēc logdaļas %s prasības

en: Unlocking %s
lv: Atbloķē %s

en: Setting target version of '%s' to %d.%d
lv: Iestata “%s” mērķa versiju uz %d.%d

en: Setting project's %s property
lv: Iestata projekta %s īpašību

en: Setting resource path to '%s'
lv: Iestata resursa ceļu uz “%s”

en: Setting translation domain to '%s'
lv: Iestata tulkošanas domēnu uz “%s”

en: Unsetting widget '%s' as template
lv: Atstata logdaļu “%s” kā veidni

en: Setting widget '%s' as template
lv: Iestata logdaļu “%s” kā veidni

en: Unsetting template
lv: Atstata veidni

en: Unable to load image (%s)
lv: Neizdevās ielādēt attēlu (%s)

en: Editing alignments of %s
lv: Rediģē %s līdzinājumus

en: Editing margins of %s
lv: Rediģē %s apmales

en: Design View
lv: Izstrādes skats

en: The GladeDesignView that contains this layout
lv: GladeDesignView, kas satur šo izkārtojumu

en: Show info
lv: Parādīt informāciju

en: Whether to show an informational button for the loaded widget
lv: Vai rādīt informācijas pogu ielādētajai logdaļai

en: Widget
lv: Logdaļa

en: The currently loaded widget in this editor
lv: Pašreiz ielādēta logdaļa jūsu redaktorā

en: Show Class Field
lv: Rādīt klases lauku

en: Whether to show the class field at the top
lv: Vai augšpusē rādīt klases lauku

en: Class Field
lv: Klases lauks

en: The class field string
lv: Klases lauka virkne

en: Show Border
lv: Rādīt robežu

en: Whether the border should be shown
lv: Vai būtu jārāda robežas

note: translators: %s(Class Title) Properties - %s (ClassName) [%s(WidgetName)] * example: Window Properties - GtkWindow [window1]
en: %s Properties - %s [%s]
lv: %s īpašības — %s [%s]

note: translators: %s(Class Title) Properties - %s (ClassName) * example: Window Properties - GtkWindow
en: %s Properties - %s
lv: %s īpašības — %s

en: Properties
lv: Īpašības

en: Create a %s
lv: Izveidot %s

en: Crea_te
lv: Izveido_t

en: Reset
lv: Atstatīt

en: Property
lv: Īpašība

en: General
lv: Vispārīgi

en: Common
lv: Kopīgs

en: Accessibility
lv: Pieejamība

en: (default)
lv: (noklusējuma)

en: Select the properties that you want to reset to their default values
lv: Izvēlieties īpašības, kuras vēlaties atstatīt uz to noklusējuma vērtībām

en: Reset Widget Properties
lv: Atstatīt logdaļas īpašības

en: _OK
lv: _Labi

note: Checklist
en: _Properties:
lv: Ī_pašības:

en: _Select All
lv: Izvēlēties vi_sus

en: _Unselect All
lv: _Neizvēlēties nevienu

note: Description
en: Property _Description:
lv: Īpašības _apraksts:

note: Translators: first %s is the project name, second is a widget name
en: %s - %s Properties
lv: %s — %s īpašības

en: Property Class
lv: Īpašību klase

en: The GladePropertyClass this GladeEditorProperty was created for
lv: GladePropertyClass klase, kurai šis GladeEditorProperty tika izveidots

en: Use Command
lv: Izmantot komandu

en: Whether we should use the command API for the undo/redo stack
lv: Vai mums vajag izmantot komandu API atsaukšanas un atsaukšanas atcelšanas stekam

en: Disable Check
lv: Deaktivēt atzīmi

en: Whether to explicitly disable the check button
lv: Vai ekspicīti deaktivēt atzīmes pogu

en: Custom Text
lv: Pielāgots teksts

en: Custom Text to display in the property label
lv: Pielāgots teksts, ko parādīt īpašību etiķetē

en: Select Fields
lv: Izvēlieties laukus

en: _Close
lv: _Aizvērt

en: _Select individual fields:
lv: _Izvēlēties atsevišķus laukus:

en: Select Named Icon
lv: Izvēlieties nosauktu ikonu

en: Edit Text
lv: Rediģēt tekstu

note: Text
en: _Text:
lv: _Teksts:

note: Translatable
en: T_ranslatable
lv: _Tulkojams

en: Whether this property is translatable
lv: Vai šī īpašība ir tulkojama

en: Conte_xt for translation:
lv: Tulkošanas konte_ksts:

en: For short and ambiguous strings: type a word here to differentiate the meaning of this string from the meaning of other occurrences of the same string
lv: Īsām un aptuvenām virknēm — ievadiet vārdu šeit, lai atšķirtu nozīmi šai virknei no nozīmēm citās vietās šādai pat virknei.

en: Co_mments for translators:
lv: Ko_mentāri tulkotājiem:

en: Select a file from the project resource directory
lv: Izvēlieties datni no projekta resursu direktorijas

en: _Open
lv: _Atvērt

note: GtkInputPurpose enumeration value
en: Name
lv: Nosaukums

en: Class
lv: Klase

en: Choose parentless %s type objects in this project
lv: Izvēlieties bezvecāku %s tipa objektus šajā projektā

en: Choose %s type objects in this project
lv: Izvēlieties %s tipa objektus šajā projektā

en: Choose a parentless %s in this project
lv: Izvēlieties bezvecāku %s šajā projektā

en: Choose a %s in this project
lv: Izvēlieties %s šajā projektā

en: C_lear
lv: A_ttīrīt

note: Checklist
en: O_bjects:
lv: O_bjekti:

en: _New
lv: Jau_ns

note: translators: Creating 'a widget' for 'a property' of 'a widget'
en: Creating %s for %s of %s
lv: izveido %s īpašībai %s no %s

note: Checklist
en: Objects:
lv: Objekti:

en: Page Type
lv: Lapas tips

en: The editor page type to create this GladeEditorTable for
lv: Redaktora lapas tips, kam veidot šo GladeEditorTable

en: Class Name:
lv: Klases nosaukums:

en: The object's unique identifier
lv: Objekta unikāls identifikators

en: Composite
lv: Salikts

en: Whether this widget is a composite template
lv: Vai logdaļa ir salikta veidne

en: Project
lv: Projekts

en: The project being inspected
lv: Projekts tiek pārbaudīts

en:  < Search Widgets >
lv:  < meklēt logdaļās >

en: Expand all
lv: Izvērst visu

en: All Contexts
lv: Visi konteksti

en: Named Icon Chooser
lv: Nosaukto ikonu izvēlētājs

en: Icon _Name:
lv: Ikonas _nosaukums:

en: C_ontexts:
lv: K_onteksti:

en: Icon Na_mes:
lv: Ikonu nosauku_mi:

en: _List standard icons only
lv: _Sarakstā rādīt tikai standarta ikonas

en: Could not create directory: %s
lv: Nevarēja izveidot direktoriju — %s

en: Delete
lv: Dzēst

en: Delete All
lv: Dzēst visus

en: Widget selector
lv: Logdaļu selektors

en: _Add widget here
lv: Pievienot logd_aļu šeit

en: Add widget as _toplevel
lv: Pievieno_t logdaļu augstākajā līmenī

en: _Select
lv: Izvēlētie_s

en: Cu_t
lv: Izgriez_t

en: _Copy
lv: _Kopēt

en: _Paste
lv: _Ielīmēt

en: _Delete
lv: _Dzēst

en: Read _documentation
lv: Lasīt _dokumentāciju

en: Set default value
lv: Iestatīt noklusējuma vērtību

en: Error launching previewer: %s
lv: Kļūda, palaižot priekšskatītāju — %s

en: Failed to launch preview: %s.
lv: Neizdevās palaist priekšskatītāju — %s.

en: Glade Previewer log
lv: Glade priekšskatīšanas logs

en: user_data
lv: lietotāju_dati

note: translators: GConnectFlags values
en: Swapped | After
lv: Samainīts | pēc

note: translators: GConnectFlags value
en: Swapped
lv: Samainīts

note: translators: GConnectFlags value
en: After
lv: Pēc

note: translators: this will be shown in glade previewer when a signal %s::%s is emited one time
en: %s::%s emitted one time
lv: %s::%s izsūtīja vienu reizi

note: translators: this will be shown in glade previewer when a signal %s::%s is emited %d times
en: %s::%s emitted %d times
lv: %s::%s izsūtīja %d reizes

en: Run First
lv: Palaist pirmo

en: Run Last
lv: Palaist pēdējo

en: Run Cleanup
lv: Palaist uzkopšanu

en: UI definition has no previewable widgets.
lv: UI definīcijai nav priekšskatāmu logdaļu.

en: Object %s not found in UI definition.
lv: Objekts %s nav atrasts UI definīcijā.

en: Object is not previewable.
lv: Objekts nav priekšskatāms.

en: Couldn't load builder definition: %s
lv: Neizdevās ielādēt būvētāja definīciju — %s

en: Error: %s.
lv: Kļūda — %s.

en: Broken pipe!
lv: Bojāts kanāls!

en: Name of the file to preview
lv: Priekšskatāmās datnes nosaukums

en: Creates dummy widget class to load a template
lv: Izveido imitācijas logdaļu klasi, lai ielādētu veidni

en: Name of the toplevel to preview
lv: Priekšskatāmā augstākā līmeņa nosaukums

en: File name to save a screenshot
lv: Datnes nosaukums ekrānattēla saglabāšanai

en: CSS file to use
lv: Izmantojamā CSS datne

en: Listen standard input
lv: Klausīties standarta ievadi

en: make a slideshow of every toplevel widget by adding them in a GtkStack
lv: izveidot slīdrādi katrai augšējā līmeņa logdaļai, pievienojot tās GtkStack

en: Print handlers signature on invocation
lv: Izsaucot drukāt apstrādātāju parakstus

en: Display previewer version
lv: Rādīt priekšskatītāja versiju

en: - previews a glade UI definition
lv: - priekšskata glade lietotāja saskarnes definīciju

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
lv: %s
    Palaidiet “%s --help”, lai redzētu pilnu sarakstu ar pieejamajām komandrindas opcijām.

en: Either --listen or --filename must be specified.
lv: Vai nu --listen, vai arī --filename jābūt norādītiem.

en: Whether project has been modified since it was last saved
lv: Vai projekts ir mainīts kopš pēdējās saglabāšanas reizes

en: Has Selection
lv: Ir izvēle

en: Whether project has a selection
lv: Vai projektam ir izvēle

en: Path
lv: Ceļš

en: The filesystem path of the project
lv: Projekta ceļš datņu sistēmā

en: Read Only
lv: Tikai lasāms

en: Whether project is read-only
lv: Vai projekts ir tikai lasāms

en: Add Item
lv: Pievienot vienumu

en: The current item to add to the project
lv: Pašreizējais vienums, ko pievienot projektam

en: Pointer Mode
lv: Kursora režīms

en: The currently effective GladePointerMode
lv: Pašreiz aktīvais GladePointerMode (kursora režīms)

en: Translation Domain
lv: Tulkošanas domēns

en: The project translation domain
lv: Projekta tulkošanas domēns

en: Template
lv: Veidne

en: The project's template widget, if any
lv: Projekta veidnes logdaļa, ja ir

en: Resource Path
lv: Resursa ceļš

en: Path to load images and resources in Glade's runtime
lv: Ceļu, lai ielādētu attēlus un resursus Glade darbības laikā

en: License
lv: Licence

en: License for this project, it will be added as a document level comment.
lv: Šī projekta licence. Tā tiks pievienota kā dokumenta līmeņa komentārs.

en: CSS Provider Path
lv: CSS sniedzēja ceļš

en: Path to use as the custom CSS provider for this project.
lv: Ceļš, ko izmantot kā pielāgotu CSS sniedzēju šim projektam.

en: (internal %s)
lv: (iekšējs %s)

en: (%s child)
lv: (%s bērns)

en: (template)
lv: (veidne)

note: translators: refers to a property named '%s' of widget '%s'
en: (%s of %s)
lv: (%s no %s)

en: Failed to load %s.
    The following required catalogs are unavailable: %s
lv: Neizdevās ielādēt %s.
    Sekojošie pieprasītie katalogi nav pieejami — %s

note: translators: refers to project name '%s' that targets gtk version '%d.%d'
en: %s targets Gtk+ %d.%d
lv: %s mērķē uz Gtk+ %d.%d

en: Specially because there is an object that can not be build with type
lv: It īpaši, jo ir objekts, ko nevar uzbūvēt ar tipu

en: Specially because there are %d objects that can not be build with types
lv: It īpaši, jo ir %d objekti, ko nevar uzbūvēt ar tipiem

en:  and
lv:  un

en: But this version of Glade is for GTK+ 3 only.
    Make sure you can run this project with Glade 3.8 with no deprecated widgets first.
    %s
lv: Bet šī Glade ir paredzēta tikai GTK+ 3.
    Vispirms pārliecinieties, ka darbināt šo projektu ar Glade 3.8 bez novecojušām logdaļām.
    %s

en: An automatically saved version of `%s' is more recent.
    
    Would you like to load the autosave version instead?
lv: Automātiski saglabāta “%s” versija ir jaunāka.
    
    Vai tā vietā vēlaties atvērt automātiski saglabāto versiju?

en: %s document properties
lv: %s dokumenta īpašības

note: ****************************************************************** Verify code here (versioning, incompatability checks) Defined here for pretty translator comments (bug in intl tools, for some reason * you can only comment about the line directly following, forcing you to write * ugly messy code wi
en: This widget was introduced in %s %d.%d while project targets %s %d.%d
lv: Šī logdaļa tika ieviesta %s %d.%d, kamēr projekts ir paredzēts %s %d.%d

note: translators: refers to a widget '[%s]' introduced in toolkit version '%s %d.%d'
en: [%s] Object class '<b>%s</b>' was introduced in %s %d.%d
lv: [%s] Objektu klase “<b>%s</b>” tika ieviesta %s %d.%d

en: This widget is deprecated
lv: Šī logdaļa ir novecojusi

note: translators: refers to a widget '[%s]' loaded from toolkit version '%s %d.%d'
en: [%s] Object class '<b>%s</b>' from %s %d.%d is deprecated
lv: [%s] Objektu klase “<b>%s</b>” sākot no %s %d.%d ir novecojusi

note: translators: refers to a property in toolkit version '%s %d.%d' * and a project targeting toolkit version '%s %d.%d'
en: This property was introduced in %s %d.%d while project targets %s %d.%d
lv: Šī īpašība tika ieviesta %s %d.%d, kamēr projekts ir paredzēts %s %d.%d

note: translators: refers to a property '%s' of widget '[%s]' in toolkit version '%s %d.%d'
en: [%s] Property '<b>%s</b>' of object class '<b>%s</b>' was introduced in %s %d.%d
lv: [%s] Īpašība “<b>%s</b>” objektu klasei “<b>%s</b>” tika ieviesta %s %d.%d

note: translators: refers to a property '%s' of widget '[%s]' in toolkit version '%s %d.%d'
en: [%s] Packing property '<b>%s</b>' of object class '<b>%s</b>' was introduced in %s %d.%d
lv: [%s] Pakošanas īpašība “<b>%s</b>” objektu klasei “<b>%s</b>” tika ieviesta %s %d.%d

en: This property is deprecated
lv: Šī īpašība ir novecojusi

note: translators: refers to a property '%s' of widget '[%s]'
en: [%s] Property '<b>%s</b>' of object class '<b>%s</b>' is deprecated
lv: [%s] Īpašība “<b>%s</b>” objektu klasei “<b>%s</b>” ir novecojusi

note: translators: refers to a signal in toolkit version '%s %d.%d' * and a project targeting toolkit version '%s %d.%d'
en: This signal was introduced in %s %d.%d while project targets %s %d.%d
lv: Šis signāls tika ieviests %s %d.%d, kamēr projekts ir paredzēts %s %d.%d

note: translators: refers to a signal '%s' of widget '[%s]' in toolkit version '%s %d.%d'
en: [%s] Signal '<b>%s</b>' of object class '<b>%s</b>' was introduced in %s %d.%d
lv: [%s] Signāls “<b>%s</b>” objektu klasei “<b>%s</b>” tika ieviests %s %d.%d

en: This signal is deprecated
lv: Šis signāls ir novecojusi

note: translators: refers to a signal '%s' of widget '[%s]'
en: [%s] Signal '<b>%s</b>' of object class '<b>%s</b>' is deprecated
lv: [%s] Signāls “<b>%s</b>” objektu klasei “<b>%s</b>” ir novecojis

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Project "%s" has errors. Save anyway?
lv: Projektam “%s” ir kļūdas. Tomēr saglabāt?

en: Project "%s" has deprecated widgets and/or version mismatches.
lv: Projektam “%s” ir novecojušas logdaļas un / vai versiju nesakritība.

en: Object %s is a class template but this is not supported in gtk+ %d.%d
lv: Objekts %s ir klases veidne, bet to neatbalsta gtk+ %d.%d

en: Object %s has unrecognized type %s
lv: Objektam %s ir neatpazīts tips %s

en: Unsaved %i
lv: Nesaglabāts %i

en: No widget selected.
lv: Nav izvēlēta logdaļa.

en: Unable to copy unrecognized widget type.
lv: Neizdevās kopēt neatpazītu logdaļas tipu.

en: Unable to cut unrecognized widget type
lv: Neizdevās izgriezt neatpazītu logdaļas tipu

en: Unable to paste to the selected parent
lv: Neizdevās ielīmēt izvēlētajā vecākā

en: Unable to paste to multiple widgets
lv: Neizdevās ielīmēt vairākās logdaļās

en: No widget on the clipboard
lv: Starpliktuvē nav logdaļu

en: Only one widget can be pasted at a time to this container
lv: Vienlaicīgi tikai vienu logdaļu var ielīmēt šajā konteinerī

en: Insufficient amount of placeholders in target container
lv: Nepietiekams vietturu skaits mērķa konteinerī

en: The project this properties dialog was created for
lv: Projekts, kam tika izveidots šis īpašību dialoglodziņš

en: Project %s has no deprecated widgets or version mismatches.
lv: Projektam %s nav novecojušas logdaļas vai versiju nesakritības.

en: The GladePropertyClass for this property
lv: GladePropertyClass šai īpašībai

en: Enabled
lv: Aktivēts

en: If the property is optional, this is its enabled state
lv: Ja īpašība ir neobligāta, šis ir tās aktivācijas stāvoklis

en: Sensitive
lv: Jutīga

en: This gives backends control to set property sensitivity
lv: Šis dod aizmugurēm kontroli pār īpašības jutīgumu

en: Context
lv: Konteksts

en: Context for translation
lv: Konteksts tulkojumam

note: AtkRole enumeration value
en: Comment
lv: Komentārs

en: Comment for translators
lv: Komentārs tulkotājiem

en: Translatable
lv: Tulkojams

en: Visual State
lv: Vizuālais stāvoklis

en: Priority information for the property editor to act on
lv: Informācija par prioritātēm prioritāšu redaktora darbībai

en: Precision
lv: Precizitāte

en: Where applicable, precision to use on editors
lv: Precizitāte, ko izmantot redaktoros, kur tas ir pieejams

en: The GladeProperty to display a label for
lv: GladeProperty, kam rādīt etiķeti

en: Property Name
lv: Īpašības nosaukums

note: To Translators: the property name/id to use to get * the GladeProperty object from the GladeWidget the * property belongs to.
en: The property name to use when loading by widget
lv: Īpašības nosaukums, ko izmantot, ielādējot logdaļu

en: Append Colon
lv: Pievienot kolu

en: Whether to append a colon ':' to the property name
lv: Vai īpašību nosaukumam pievienot kolu “:”

en: Packing
lv: Pakošana

note: To Translators: packing properties or child properties are * properties introduced by GtkContainer and they are not specific * to the container or child widget but to the relation. * For more information see GtkContainer docs.
en: Whether the property to load is a packing property or not
lv: Vai ielādējamā īpašība ir pakošanas īpašība

en: Custom text to override the property name
lv: Pielāgots teksts, lai pārrakstītu īpašības nosaukumu

en: Custom Tooltip
lv: Pielāgota paskaidre

en: Custom tooltip to override the property description
lv: Pielāgot paskaidre, lai pārrakstītu īpašības aprakstu

en: Whether to use the GladeCommand API when modifying properties
lv: Vai, modificējot īpašības, lietot GladeCommand API

en: Editor Property Type Name
lv: Redaktora īpašības tipa nosaukums

en: Specify the actual editor property type name to use for this shell
lv: Norādīt faktisko redaktora īpašības tipa nosaukumu, ko izmantot šajā čaulā

en: SignalClass
lv: Signālu klase

en: The signal class of this signal
lv: Signālu klase šim signālam

en: Detail
lv: Papildu informācija

en: The detail for this signal
lv: Sīkāka informācija par šo signālu

en: Handler
lv: Apstrādātājs

en: The handler for this signal
lv: Šī signāla apstrādātājs

en: User Data
lv: Lietotāja dati

en: The user data for this signal
lv: Šī signāla lietotāja dati

en: Support Warning
lv: Atbalsta brīdinājums

en: The versioning support warning for this signal
lv: Šī signāla versiju atbalsta brīdinājums

en: Whether this signal is run after default handlers
lv: Vai šis signāls tiek palaists pēc noklusējuma apstrādātājiem

en: Whether the user data is swapped with the instance for the handler
lv: Vai lietotāja dati tiek samainīti ar apstrādātāja instanci

en: Select an object to pass to the handler
lv: Izvēlieties objektu, ko padot uz apstrādātāju

en: Signal
lv: Signāls

en: User data
lv: Lietotāja dati

en: Swap
lv: Apmainīt

en: Glade Widget
lv: Glade logdaļa

en: The glade widget to edit signals
lv: Glade logdaļa, lai rediģētu signālus

en: We could not find the symbol "%s"
lv: Neizdevās atrast simbolu “%s”

en: Could not get the type from "%s"
lv: Neizdevās iegūt tipu no “%s”

en: Cannot add non scrollable %s widget to a %s directly.
    Add a %s first.
lv: Neizdevās pievienot neritināmu %s logdaļu %s tieši.
    Pievienojiet vispirms %s.

en: All Files
lv: Visas datnes

en: Libglade Files
lv: Libglade datnes

en: GtkBuilder Files
lv: GtkBuilder datnes

en: All Glade Files
lv: Visas Glade datnes

en: Could not show link:
lv: Neizdevās parādīt saiti:

note: Reset the column GtkTextDirection enumeration value
en: None
lv: Nekas

en: class
lv: klase

en: GladeWidgetActionClass structure pointer
lv: GladeWidgetActionClass struktūras norāde

en: Whether this action is sensitive
lv: Vai šī darbība ir jutīga

en: Visible
lv: Redzama

en: Whether this action is visible
lv: Vai šī darbība ir redzama

en: A derived adaptor (%s) of %s already exist!
lv: %2$s atvasinātais adapters (%1$s) jau eksistē!

en: %s does not support adding any children.
lv: %s neatbalsta bērnu pievienošanu

en: Name of the class
lv: Klases nosaukums

en: GType of the class
lv: Klases GType

en: Title
lv: Nosaukums

en: Translated title for the class used in the glade UI
lv: Tulkots klases nosaukums, ko izmantot glade lietotāja saskarnē

en: Generic Name
lv: Vispārīgs nosaukums

en: Used to generate names of new widgets
lv: Tiek izmantots, lai veidotu jaunu logdaļu nosaukumus

en: Icon Name
lv: Ikonas nosaukums

en: The icon name
lv: Ikonas nosaukums

en: Catalog
lv: Katalogs

en: The name of the widget catalog this class was declared by
lv: Logdaļu kataloga nosaukums, pēc kuras tika deklarēta šī klase

en: Book
lv: Grāmata

en: DevHelp search namespace for this widget class
lv: DevHelp meklēšanas vārdtelpa šai logdaļu klasei

en: Special Child Type
lv: Īpašs bērna tips

en: Holds the name of the packing property to depict special children for this container class
lv: Satur nosaukumu pakošanas īpašībai, lai attēlotu īpašu bērnu šai konteineru klasei

en: Cursor
lv: Kursors

en: A cursor for inserting widgets in the UI
lv: Kursors logdaļu ievietošanai lietotāja saskarnē

en: Query
lv: Vaicājums

en: Whether the adaptor should query the use or not
lv: Vai adapterim vajadzētu vaicāt lietojumu

en: The name of the widget
lv: Logdaļas nosaukums

en: Internal name
lv: Iekšējais nosaukums

en: The internal name of the widget
lv: Iekšējais logdaļas nosaukums

en: Anarchist
lv: Anarhists

en: Whether this composite child is an ancestral child or an anarchist child
lv: Vai šis saliktais bērns ir mantots bērns vai anarhistisks bērns

en: Object
lv: Objekts

en: The object associated
lv: Asociētais objekts

en: Adaptor
lv: Adapters

en: The class adaptor for the associated widget
lv: Asociētās logdaļas klases adapters

en: The glade project that this widget belongs to
lv: Glade projekts, kuram pieder logdaļa

en: A list of GladeProperties
lv: GladeProperties saraksts

note: GtkResizeMode enumeration value
en: Parent
lv: Vecāks

en: A pointer to the parenting GladeWidget
lv: Norāde uz vecāku GladeWidget

en: Internal Name
lv: Iekšējais nosaukums

en: A generic name prefix for internal widgets
lv: Vispārīgs nosaukuma prefikss iekšējām logdaļām

en: A GladeWidget template to base a new widget on
lv: GladeWidget veidne, uz kā balstīt jaunu logdaļu

en: Exact Template
lv: Precīza veidne

en: Whether we are creating an exact duplicate when using a template
lv: Vai veidot precīzu dublikātu, kad izmanto veidni

en: Reason
lv: Iemesls

en: A GladeCreateReason for this creation
lv: GladeCreateReason šim veidojumam

en: Toplevel Width
lv: Augstākā līmeņa platums

en: The width of the widget when toplevel in the GladeDesignLayout
lv: Logdaļas platums, kad ir augstākais līmenis iekš GladeDesignLayout

en: Toplevel Height
lv: Augstākā līmeņa augstums

en: The height of the widget when toplevel in the GladeDesignLayout
lv: Logdaļas augstums, kad ir augstākais līmenis iekš GladeDesignLayout

en: A warning string about version mismatches
lv: Brīdinājuma virkne par versiju neatbilstību

en: Wether the widget is visible or not
lv: Vai logdaļa ir redzama

en: Whether this widget is the template for a composite widget
lv: Vai šī logdaļa ir saliktas logdaļas veidne

en: (unnamed)
lv: (bez nosaukuma)

en: Template classes are only usable in GTK+ 3.10 and later.
lv: Veidņu klases var izmantot tikai ar GTK+ 3.10 vai jaunāku.

en: Object has unrecognized type %s
lv: Objektam ir neatpazīts tips %s

en: Property has versioning problems:
lv: Īpašībai ir problēmas ar versijām:

en: Some properties have versioning problems:
lv: Dažām īpašībām ir problēmas ar versijām:

en: Signal has versioning problems:
lv: Signālam ir problēmas ar versijām:

en: Some signals have versioning problems:
lv: Dažiem signāliem ir problēmas ar versijām:

en: Actions
lv: Darbības

en: Applications
lv: Lietotnes

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Devices
lv: Ierīces

en: Emblems
lv: Emblēmas

en: Emoticons
lv: Emocijas

en: International
lv: Starptautisks

en: MIME Types
lv: MIME tipi

en: Places
lv: Vietas

en: Status
lv: Statuss

en: All available widgets and objects
lv: Visas pieejamās logdaļas un objekti

en: Click on a placeholder to create this class
    (use middle button to create more than one)
lv: Klikšķiniet uz viettura, lai izveidotu šo klasi
    (izmantojiet vidējo pogu, lai izveidotu vairāk kā vienu)

en: Non-GTK+ widgets and objects
lv: Ne-GTK+ logdaļas un objekti

en: Extra GTK+ objects
lv: Papildu GTK+ objekti

en: _General
lv: _Vispārīgi

en: _Packing
lv: _Pakošana

en: _Common
lv: _Kopīgi

en: _Signals
lv: _Signāli

en: Translation domain:
lv: Tulkošanas domēns:

en: Composite template toplevel:
lv: Saliktas veidnes augšējais līmenis:

en: Select a CSS to use as custom style provider
lv: Izvēlieties CSS, ko izmantot kā pielāgotu stila sniedzēju

en: Custom CSS style provider:
lv: Pielāgots CSS stila sniedzējs:

en: From the project directory
lv: No projekta direktorijas

en: From a project relative directory
lv: No projektam relatīvās direktorijas

en: From this directory
lv: No šīs direktorijas

en: Choose a path to load image resources
lv: Izvēlieties ceļu, lai ielādētu attēlu resursus

en: Image resources are loaded locally:
lv: Attēlu avoti tiek ielādēti lokāli:

en: Toolkit version required:
lv: Nepieciešamā rīkkopas versija:

en: Copyright:
lv: Autortiesības:

en: program or library name
lv: programmas vai bibliotēkas nosaukums

en: Author(s):
lv: Autors(-i):

en: License:
lv: Licence:

en: Description:
lv: Apraksts:

en: program or library short description
lv: programmas vai bibliotēkas īss apraksts

en: GNU GPL version 2
lv: GNU GPL versija 2

en: GNU GPL version 3
lv: GNU GPL versija 3

en: GNU LGPL version 2.1
lv: GNU LGPL versija 2.1

en: GNU LGPL version 3
lv: GNU LGPL versija 3

en: BSD 2-clause
lv: BSD divu klauzulu

en: BSD 3-clause
lv: BSD trīs klauzulu

en: GNU All permissive
lv: GNU visu atļaujošā

en: Verify that the project does not use any properties,
    signals or widgets which are not available in the target version
lv: Pārbaudīt, vai projekts neizmanto īpašības, signālus vai
    logdaļas, kas nav pieejamas mērķa versijā

en: Setting License type of %s
lv: Iestata %s licences tipu

en: Setting %s to use logo file
lv: Iestata %s, lai izmantotu logo datni

en: Setting %s to use a logo icon
lv: Iestata %s, lai izmantotu logo ikonu

en: <choose a key>
lv: <izvēlieties atslēgu>

en: Accelerator Key
lv: Paātrinātāja taustiņš

en: Choose accelerator keys...
lv: Izvēlieties paātrinātāja taustiņus...

en: Setting %s to use a center child
lv: Iestata %s, lai izmantotu centra bērnu

en: Setting %s to not use a center child
lv: Iestata %s, lai neizmantotu centra bērnu

[ctx: textattr]
en: Style
lv: Stils

[ctx: textattr]
en: Weight
lv: Svars

[ctx: textattr]
en: Variant
lv: Variants

[ctx: textattr]
en: Stretch
lv: Izstiept

[ctx: textattr]
en: Underline
lv: Pasvītrot

[ctx: textattr]
en: Strikethrough
lv: Pārsvītrot

[ctx: textattr]
en: Gravity
lv: Gravitācija

[ctx: textattr]
en: Gravity Hint
lv: Gravitācijas norāde

[ctx: textattr]
en: Size
lv: Izmērs

[ctx: textattr]
en: Absolute Size
lv: Absolūtais izmērs

[ctx: textattr]
en: Foreground Color
lv: Priekšplāna krāsa

[ctx: textattr]
en: Background Color
lv: Fona krāsa

[ctx: textattr]
en: Underline Color
lv: Pasvītrojuma krāsa

[ctx: textattr]
en: Strikethrough Color
lv: Pārsvītrojuma krāsa

[ctx: textattr]
en: Scale
lv: Mērogs

[ctx: textattr]
en: Font Description
lv: Fonta apraksts

en: <Enter Value>
lv: <Ievadiet vērtību>

en: Unset
lv: Atstatīt

en: Select a color
lv: Izvēlieties krāsu

en: Select a font
lv: Izvēlieties fontu

en: Attribute
lv: Atribūts

en: Value
lv: Vērtība

en: Setup Text Attributes
lv: Iestatīt teksta atribūtus

en: Edit Attributes
lv: Rediģēt atribūtus

en: Setting %s to use a custom child
lv: Iestata %s, lai izmantotu pielāgotu bērnu

en: Setting %s to use standard configuration
lv: Iestata %s, lai izmantotu standarta konfigurāciju

en: Setting %s to use a stock button
lv: Iestata %s, lai izmantotu krātuves pogu

en: Setting %s to use a label and image
lv: Iestata %s, lai izmantotu etiķeti un attēlu

en: Setting %s to use the %s property as an attribute
lv: Iestata %s, lai izmantotu īpašību %s kā atribūtu

en: Setting %s to use the %s property directly
lv: Iestata %s, lai izmantotu īpašību %s tieši

en: Retrieve %s from model (type %s)
lv: Iegūt %s no modeļa (tips %s)

note: translators: the adjective not the verb
en: unset
lv: atstatīts

en: no model
lv: nav modeļa

en: Setting columns on %s
lv: Iestata kolonnas uz %s

en: < define a new column >
lv: < definēt jaunu kolonnu >

en: Add and remove columns:
lv: Pievienot un izņemt kolonnas:

en: Column type
lv: Kolonnas tips

en: Column name
lv: Kolonnas nosaukums

en: Setting %s to use static text
lv: Iestata %s, lai izmantotu statisku tekstu

en: Setting %s to use an external buffer
lv: Iestata %s, lai izmantotu ārējo buferi

en: Setting %s to use a primary icon from stock
lv: Iestata %s, lai izmantotu primāro ikonu no krājuma

en: Setting %s to use a primary icon from the icon theme
lv: Iestata %s, lai izmantotu primāro ikonu no ikonu motīva

en: Setting %s to use a primary icon from filename
lv: Iestata %s, lai izmantotu primāro ikonu no datnes nosaukuma

en: Setting %s to use a secondary icon from stock
lv: Iestata %s, lai izmantotu sekundāro ikonu no krājuma

en: Setting %s to use a secondary icon from the icon theme
lv: Iestata %s, lai izmantotu sekundāro ikonu no ikonu motīva

en: Setting %s to use a secondary icon from filename
lv: Iestata %s, lai izmantotu sekundāro ikonu no datnes nosaukuma

en: Setting primary icon of %s to use tooltip markup
lv: Iestata %s primāro ikonu, lai izmantotu paskaidres marķējumu

en: Setting secondary icon of %s to use tooltip markup
lv: Iestata %s sekundāro ikonu, lai izmantotu paskaidres marķējumu

en: Setting primary icon of %s to not use tooltip markup
lv: Iestata %s primāro ikonu, lai neizmantotu paskaidres marķējumu

en: Setting secondary icon of %s to not use tooltip markup
lv: Iestata %s sekundāro ikonu, lai neizmantotu paskaidres marķējumu

en: Placing %s inside %s
lv: Ievieto %s iekš %s

en: X position property
lv: X pozīcijas īpašība

en: The property used to set the X position of a child object
lv: Īpašība, kas tiek izmantota, lai iestatītu bērna objekta X pozīciju

en: Y position property
lv: Y pozīcijas īpašība

en: The property used to set the Y position of a child object
lv: Īpašība, kas tiek izmantota, lai iestatītu bērna objekta Y pozīciju

en: Width property
lv: Platuma īpašība

en: The property used to set the width of a child object
lv: Īpašība, kas tiek izmantota, lai iestatītu bērna objekta platumu

en: Height property
lv: Augstuma īpašība

en: The property used to set the height of a child object
lv: Īpašība, kas tiek izmantota, lai iestatītu bērna objekta augstumu

en: Can resize
lv: Var mainīt izmēru

en: Whether this container supports resizes of child widgets
lv: Vai šis konteiners atbalsta bērnu logdaļu izmēru mainīšanu

en: Action
lv: Darbība

en: Toggle
lv: Pārslēgt

en: Recent
lv: Nesenie

en: Action Group Editor
lv: Darbību grupas redaktors

en: Introduction page
lv: Ievada lapa

en: Content page
lv: Satura lapa

en: Confirmation page
lv: Apstiprinājuma lapa

en: Ordering children of %s
lv: %s bērnu kārtošana

en: Tree View Column
lv: Koka skata kolonna

en: Cell Renderer
lv: Šūnu attēlotājs

en: Properties and Attributes
lv: Īpašības un atribūti

en: Common Properties and Attributes
lv: Kopējās īpašības un atribūti

note: AtkRole enumeration value
en: Text
lv: Teksts

note: Accelerator
en: Accelerator
lv: Paātrinātājs

note: GdkWindowTypeHint enumeration value
en: Combo
lv: Kombinētais

en: Spin
lv: Griezt

en: Pixbuf
lv: Pikseļu buferis

en: Spinner
lv: Skaitītājs

en: Icon View Editor
lv: Ikonu skata redaktors

en: Combo Editor
lv: Kombinētais redaktors

en: Entry Completion Editor
lv: Ievades pabeigšanas redaktors

en: %s is set to load %s from the model
lv: %s ir iestatīts, lai ielādētu %s no modeļa

en: %s is set to manipulate %s directly
lv: %s ir iestatīts, lai tieši manipulētu %s

en: This combo box is not configured to have an entry
lv: Šim kombinētajam lodziņam nav nokonfigurēta ieraksta esamība

en: Tearoff menus are disabled
lv: Noplēšamas izvēlnes ir deaktivētas

en: Cannot add a toplevel window to a container.
lv: Nevar pievienot augstākā līmeņa logu konteinerim.

en: Cannot add a popover to a container.
lv: Nevar pievienot virslodziņu konteinerim.

en: Widgets of type %s can only have widgets as children.
lv: Logdaļām ar tipu %s bērni var varbūt tikai citas logdaļas.

en: Widgets of type %s need placeholders to add children.
lv: Logdaļām ar tipu %s nepieciešami vietturi, lai pievienotu bērnus.

en: This property is only available
    if the entry has a frame
lv: Šī īpašība ir pieejama tikai tad
    ja ierakstam ir ietvars

en: This property is only available
    if the entry characters are invisible
lv: Šī īpašība ir pieejama tikai tad
    ja ieraksta rakstzīmes ir neredzamas

en: Insert Child on %s
lv: Ievietot bērnu %s

en: Insert Row on %s
lv: Ievietot rindu %s

en: Insert Column on %s
lv: Ievietot kolonnu %s

en: Remove Column on %s
lv: Izņemt kolonnu %s

en: Remove Row on %s
lv: Izņemt rindu %s

note: --------------------------------- Constants ------------------------------
en: This property does not apply unless Use Underline is set.
lv: Šī īpašība nav spēkā, izņemot, ja ir iestatīts “Lietot pasvītrošanu”.

en: Property not selected
lv: Šī īpašība nav izvēlēta

en: This property is only for use in dialog action buttons
lv: Šī īpašība tiek lietota tikai dialoglodziņu darbību pogām

en: This property is set to be controlled by an Action
lv: Šī īpašība ir iestatīta tā, ka to kontrolē “Darbība”

en: Only objects of type %s can be added to objects of type %s.
lv: Tikai objektus ar tipu %s var pievienot objektiem ar tipu %s.

en: The accelerator can only be set when inside an Action Group.
lv: Paātrinātāju var iestatīt tikai “Darbību grupā”.

en: This property does not apply when a custom title is set
lv: Šī īpašība nav spēkā, ja ir iestatīts pielāgots virsraksts

en: Insert placeholder to %s
lv: Ievietot vietturi %s

en: Remove placeholder from %s
lv: Izņemt vietturi no %s

en: The decoration layout does not apply to header bars which do no show window controls
lv: Dekorāciju izkārtojums neattiecas uz virsrakstu joslām, kurās nav logu vadīklu.

en: This property only applies to stock images or named icons
lv: Šī īpašība attiecās tikai uz krājuma attēliem vai nosauktām ikonām

en: This property only applies to named icons
lv: Šī īpašība attiecās tikai uz nosauktajām ikonām

en: This property only applies if ellipsize and wrapping are enabled
lv: Šī īpašība attiecās tikai ja ir ieslēgta saīsināšana ar daudzpunkti un aplaušana

en: _File
lv: _Datne

en: _Edit
lv: R_ediģēt

en: _View
lv: _Skats

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: Edit Menu Bar
lv: Rediģēt izvēļņu joslu

en: Edit Menu
lv: Rediģēt izvēlni

en: An object of type %s cannot have any children.
lv: %s tipa objektam nevar būt bērnu.

en: <separator>
lv: <atdalītājs>

en: <custom>
lv: <pielāgots>

en: Children cannot be added to a separator.
lv: Atdalītājam nevar pievienot bērnus.

en: Children cannot be added to a Recent Chooser Menu.
lv: Neseno vienumu izvēlnei nevar pievienot bērnus.

en: %s already has a menu.
lv: %s jau ir izvēlne.

en: %s item already has a submenu.
lv: %s vienumam jau ir apakšizvēlne.

en: Normal item
lv: Parasts vienums

en: Image item
lv: Attēla vienums

en: Check item
lv: Izvēles rūtiņas vienums

en: Radio item
lv: Radiopogas vienums

en: Separator item
lv: Atdalītāja vienums

en: Recent Menu
lv: Neseno vienumu izvēlne

en: Tool Item
lv: Rīka vienums

en: Tool Item Group
lv: Tīku vienumu grupa

en: Recent Chooser Menu
lv: Neseno izvēlētāja izvēlne

note: AtkRole enumeration value
en: Menu Item
lv: Izvēlnes vienums

en: Remove page from %s
lv: Izņemt lapu no %s

en: Insert page on %s
lv: Ievietot lapu %s

en: This progressbar does not show text
lv: Šī progresa josla nerāda tekstu

en: Scale is configured to not draw the value
lv: Mērogs ir konfigurēts tā, lai nezīmētu vērtību

en: This property is disabled
lv: Šī īpašība ir deaktivēta

en: Search bar is already full
lv: Meklēšanas josla jau ir pilna

en: Tag
lv: Tags

en: Text Tag Table Editor
lv: Teksta tagu tabulas redaktors

note: GtkIconSize enumeration value
en: Button
lv: Poga

note: GtkIconSize enumeration value
en: Menu
lv: Izvēlne

note: GtkRecentSortType enumeration value
en: Custom
lv: Pielāgots

note: AtkRole enumeration value
en: Separator
lv: Atdalītājs

note: PangoVariant enumeration value
en: Normal
lv: Parasts

note: AtkRole enumeration value
en: Image
lv: Attēls

en: Check
lv: Pārbaudīt

en: Tool Bar Editor
lv: Rīku joslas redaktors

en: This property only applies when configuring the label with text
lv: Šī īpašība attiecās tikai konfigurējot etiķetes ar tekstu

en: Group
lv: Grupa

en: Tool Palette Editor
lv: Rīku paletes redaktors

en: Column
lv: Kolonna

en: Tree View Editor
lv: Koka skata redaktors

note: XXX FIXME: We should hide the actual "fixed-height-mode" setting from * treeview editors and provide a custom control that sets all its columns * to fixed size and then control the column's sensitivity accordingly.
en: Columns must have a fixed size inside a treeview with fixed height mode set
lv: Kolonnām koka skatā jābūt ar fiksētu izmēru un ar iestatītu fiksētā augstuma režīmu

en: Search is disabled
lv: Deaktivēta meklēšana

en: Headers are invisible
lv: Galvenes ir neredzamas

en: Expanders are not shown
lv: Izvērsēji netiek parādīti

en: Removing parent of %s
lv: Izņemt %s vecāku

en: Adding parent %s for %s
lv: Pievieno %s kā vecāku %s

en: Adding %s to Size Group %s
lv: Pievieno %s izmēru grupai %s

en: Adding %s to a new Size Group
lv: Pievieno %s jaunai izmēru grupai

note: Add trailing new... item
en: New Size Group
lv: Jauna izmēru grupa

en: This property does not apply to client-side decorated windows
lv: Šī īpašība nav spēkā klienta pusē dekorētiem logiem

note: Translators: %s is the name of a widget here, the sentence means: * Make the widget use a custom title
en: Setting %s to use a custom title
lv: Iestata %s, lai izmantotu pielāgotu virsrakstu

note: Translators: %s is the name of a widget here, the sentence means: * Make the widget use the standard title
en: Setting %s to use the standard title
lv: Iestata %s, lai izmantotu standarta virsrakstu

en: Setting %s to show window controls
lv: Iestata %s, lai rādītu loga vadīklas

en: Setting %s to not show window controls
lv: Iestata %s, lai nerādītu loga vadīklas

note: Add descriptive label
en: First add a stock name in the entry below, then add and define sources for that icon in the treeview.
lv: Vispirms pievieno krātuves nosaukumu teksta laukā zemāk, pēc tam pievieno un definē avotus ikonai koka skatā.

en: Enter a filename or a relative or full path for this source of '%s' (Glade will only ever load them in the runtime from your project directory).
lv: Ievadiet datnes nosaukumu vai relatīvo vai pilno ceļu šim “%s” avotam (Glade to ielādēs tikai pie programmas izpildes no projekta direktorijas)

en: Set whether you want to specify a text direction for this source of '%s'
lv: Iestatiet, vai vēlaties norādīt teksta virzienu šim “%s” avotam

en: Set the text direction for this source of '%s'
lv: Iestatiet teksta virzienu šim “%s” avotam

en: Set whether you want to specify an icon size for this source of '%s'
lv: Iestatiet, vai vēlaties norādīt ikonas izmēru šim “%s” avotam

en: Set the icon size for this source of '%s'
lv: Iestatiet ikonas izmēru šim “%s” avotam

en: Set whether you want to specify a state for this source of '%s'
lv: Iestatiet, vai vēlaties norādīt stāvokli šim “%s” avotam

en: Set the state for this source of '%s'
lv: Iestatiet stāvokli šim “%s” avotam

en: File Name
lv: Datnes nosaukums

en: Setting %s to use an image from stock
lv: Iestata %s, lai izmantotu attēlu no krātuves

en: Setting %s to use an image from the icon theme
lv: Iestata %s, lai izmantotu attēlu no ikonu motīva

en: Setting %s to use a resource name
lv: Iestata %s, lai izmantotu resursa nosaukumu

en: Setting %s to use an image from filename
lv: Iestata %s, lai izmantotu attēlu no datnes nosaukuma

en: Setting %s to use a stock item
lv: Iestata %s, lai izmantotu krātuves vienumu

en: Stock Item:
lv: Krātuves vienums:

en: Custom label and image:
lv: Pielāgota etiķete un attēls:

note: Label area frame...
en: Edit Label
lv: Rediģēt etiķeti

note: Internal Image area...
en: Edit Image
lv: Rediģēt attēlu

en: Setting %s to use an attribute list
lv: Iestata %s, lai izmantotu atribūtu sarakstu

en: Setting %s to use a Pango markup string
lv: Iestata %s, lai izmantotu Pango marķēšanas virkni

en: Setting %s to use a pattern string
lv: Iestata %s, lai izmantotu šablona virkni

en: Setting %s to use normal line wrapping
lv: Iestata %s, lai izmantotu normālu rindas aplaušanu

en: Setting %s to use a single line
lv: Iestata %s, lai izmantotu vienu rindu

en: Setting %s to use specific Pango word wrapping
lv: Iestata %s, lai izmantotu specifisku Pango vārdu aplaušanu

en: Add and remove rows:
lv: Pievienot un izņemt rindas:

en: Setting %s to have a start action
lv: Iestata %s, lai būtu sākuma darbība

en: Setting %s to have an end action
lv: Iestata %s, lai būtu beigu darbība

en: Setting %s to not have a start action
lv: Iestata %s, lai nebūtu sākuma darbība

en: Setting %s to not have an end action
lv: Iestata %s, lai nebūtu beigu darbība

note: Add descriptive label
en: Define columns for your liststore; giving them meaningful names will help you to retrieve them when setting cell renderer attributes (press the Delete key to remove the selected column)
lv: Definējiet kolonnas saraksta glabātuvei; jēgpilnu nosaukumu došana palīdzēs jums tos iegūt, kad iestata šūnu attēlotāja atribūtus (spiediet Delete taustiņu, lai izņemtu izvēlēto kolonnu)

en: Add remove and edit rows of data (you can optionally use Ctrl+N to add new rows and the Delete key to remove the selected row)
lv: Pievienojiet, izņemiet un rediģējiet datu rindas (var izmantot Ctrl+N, lai pievienotu jaunas rindas, un Delete taustiņu, lai dzēstu izvēlētās rindas)

en: <Type Here>
lv: <Ievadiet šeit>

en: <Enter ID>
lv: <Ievadiet ID>

en: Setting %s to use standard label text
lv: Iestata %s, lai izmantotu standarta etiķetes tekstu

en: Setting %s to use a custom label widget
lv: Iestata %s, lai izmantotu pielāgotu etiķetes logdaļu

en: Group Header
lv: Grupas galvene

en: Choose a Data Model and define some
    columns in the data store first
lv: Izvēlieties datu modeli un vispirms definējiet
    dažas kolonnas datu glabātuvē.

en: Setting %s to use a custom tooltip
lv: Iestata %s, lai izmantotu pielāgotu paskaidri

en: Setting %s to use tooltip markup
lv: Iestata %s, lai izmantotu paskaidres marķējumu

en: Setting %s to not use tooltip markup
lv: Iestata %s, lai neizmantotu paskaidres marķējumu

en: Setting %s to use a named icon
lv: Iestata %s, lai izmantotu nosauktu ikonu

en: Setting %s to use an icon file
lv: Iestata %s, lai izmantotu ikonas datni

en: Setting %s to use a custom titlebar
lv: Iestata %s, lai izmantotu pielāgotu virsrakstjoslu

en: Setting %s to use a system provided titlebar
lv: Iestata %s, lai izmantotu sistēmas sniegto virsrakstjoslu

en: Page Setup Dialog
lv: Lapas iestatījumu dialoglodziņš

en: Print Dialog
lv: Drukāšanas dialoglodziņš

en: Page Set
lv: Lapas iestatījums

en: Copies
lv: Kopijas

en: Collate
lv: Salikt pa lappusēm

en: Reverse
lv: Apgriezti

en: Scale
lv: Mērogs

en: Generate PDF
lv: Ģenerēt PDF

en: Generate PS
lv: Ģenerēt PS

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Number Up
lv: Lappuses loksnē

en: Number Up Layout
lv: Lappuses loksnē izkārtojums

en: GTK+ Unix Print Toplevels
lv: GTK+ Unix drukāšanas augstākā līmeņa logi

en: Preview snapshot
lv: Priekšskatījuma momentuzņēmums

en: Edit Separately
lv: Rediģēt atsevišķi

en: Remove Parent
lv: Izņemt vecāku

en: Add Parent
lv: Pievienot vecāku

en: Alignment
lv: Līdzināšana

note: AtkRole enumeration value
en: Viewport
lv: Skatu punkts

en: Event Box
lv: Notikuma kaste

note: AtkRole enumeration value
en: Frame
lv: Ietvars

en: Aspect Frame
lv: Attiecību ietvars

en: Scrolled Window
lv: Ritināts logs

en: Expander
lv: Izvērsējs

en: Grid
lv: Režģis

en: Box
lv: Kaste

en: Paned
lv: Rūtots

en: Stack
lv: Steks

en: Add to Size Group
lv: Pievienot izmēru grupai

en: Clear properties
lv: Attīrīt īpašības

en: Read documentation
lv: Lasīt dokumentāciju

en: Style Classes
lv: Stilu klases

note: GtkAttachOptions enumeration value
en: Fill
lv: Aizpildīt

note: GtkButtonBoxStyle enumeration value
en: Start
lv: Sākums

note: PangoAlignment enumeration value
en: Center
lv: Vidus

note: GtkButtonBoxStyle enumeration value
en: End
lv: Beigas

note: GtkAlign enumeration value
en: Baseline
lv: Bāzes līnija

note: GdkEventMask enumeration value
en: Exposure
lv: Ekspozīcija

note: GdkEventMask enumeration value
en: Pointer Motion
lv: Rādītāja kustība

note: GdkEventMask enumeration value
en: Pointer Motion Hint
lv: Rādītāja kustības padoms

note: GdkEventMask enumeration value
en: Button Motion
lv: Pogas kustība

note: GdkEventMask enumeration value
en: Button 1 Motion
lv: Pogas 1 kustība

note: GdkEventMask enumeration value
en: Button 2 Motion
lv: Pogas 2 kustība

note: GdkEventMask enumeration value
en: Button 3 Motion
lv: Pogas 3 kustība

note: GdkEventMask enumeration value
en: Button Press
lv: Pogas piespiešana

note: GdkEventMask enumeration value
en: Button Release
lv: Pogas atlaišana

note: GdkEventMask enumeration value
en: Key Press
lv: Taustiņa piespiešana

note: GdkEventMask enumeration value
en: Key Release
lv: Taustiņa atlaišana

note: GdkEventMask enumeration value
en: Enter Notify
lv: Ienāk paziņojums

note: GdkEventMask enumeration value
en: Leave Notify
lv: Iziet paziņojums

note: GdkEventMask enumeration value
en: Focus Change
lv: Mainās fokuss

note: GdkEventMask enumeration value
en: Structure
lv: Struktūra

note: GdkEventMask enumeration value
en: Property Change
lv: Īpašības izmaiņas

note: GdkEventMask enumeration value
en: Visibility Notify
lv: Redzamības paziņojums

note: GdkEventMask enumeration value
en: Proximity In
lv: Tuvums iekšā

note: GdkEventMask enumeration value
en: Proximity  Out
lv: Tuvums ārā

note: GdkEventMask enumeration value
en: Substructure
lv: Apakšstruktūra

note: GdkEventMask enumeration value
en: Scroll
lv: Ritina

note: GdkEventMask enumeration value
en: Touch
lv: Pieskaras

note: GdkEventMask enumeration value
en: Smooth scroll
lv: Vienmērīgi ritina

note: GdkEventMask enumeration value
en: Touchpad Gesture
lv: Skārienpaliktņa žesti

note: GdkEventMask enumeration value
en: All Events
lv: Visi notikumi

note: Accelerators
en: Accelerators
lv: Paātrinātāji

note: Atk name and description properties
en: Accessible Name
lv: Pieejamais vārds

en: Accessible Description
lv: Pieejamais apraksts

en: Role
lv: Loma

note: GtkIconSize enumeration value
en: Invalid
lv: Nederīgs

note: AtkRole enumeration value
en: Accelerator Label
lv: Paātrinātāja etiķete

note: AtkRole enumeration value
en: Alert
lv: Trauksme

note: AtkRole enumeration value
en: Animation
lv: Animācija

note: AtkRole enumeration value
en: Arrow
lv: Bulta

note: AtkRole enumeration value
en: Calendar
lv: Kalendārs

note: AtkRole enumeration value
en: Canvas
lv: Audekls

note: AtkRole enumeration value
en: Check Box
lv: Atzīmes rūtiņa

note: AtkRole enumeration value
en: Check Menu Item
lv: Izvēles izvēlnes elements

note: AtkRole enumeration value
en: Color Chooser
lv: Krāsas izvēlētājs

note: AtkRole enumeration value
en: Column Header
lv: Kolonnas galvene

note: AtkRole enumeration value
en: Combo Box
lv: Kombinētais lodziņš

note: AtkRole enumeration value
en: Date Editor
lv: Datuma redaktors

note: AtkRole enumeration value
en: Desktop Icon
lv: Darbvirsmas ikona

note: AtkRole enumeration value
en: Desktop Frame
lv: Darbvirsmas ietvars

note: AtkRole enumeration value
en: Dial
lv: Zvanīt

note: GtkIconSize enumeration value
en: Dialog
lv: Dialoglodziņš

note: AtkRole enumeration value
en: Directory Pane
lv: Direktoriju rūts

note: AtkRole enumeration value
en: Drawing Area
lv: Zīmēšanas laukums

note: AtkRole enumeration value
en: File Chooser
lv: Datņu izvēlētājs

note: AtkRole enumeration value
en: Filler
lv: Aizpildītājs

note: AtkRole enumeration value
en: Font Chooser
lv: Fonta izvēlētājs

note: AtkRole enumeration value
en: Glass Pane
lv: Stikla rūts

note: AtkRole enumeration value
en: HTML Container
lv: HTML konteiners

note: AtkRole enumeration value
en: Icon
lv: Ikona

note: AtkRole enumeration value
en: Internal Frame
lv: Iekšējais ietvars

note: AtkRole enumeration value
en: Layered Pane
lv: Slāņota rūts

note: AtkRole enumeration value
en: List
lv: Saraksts

note: AtkRole enumeration value
en: List Item
lv: Saraksta elements

note: AtkRole enumeration value
en: Menu Bar
lv: Izvēļņu josla

note: AtkRole enumeration value
en: Option Pane
lv: Opciju rūts

note: AtkRole enumeration value
en: Page Tab
lv: Lapas cilne

note: AtkRole enumeration value
en: Page Tab List
lv: Lapas ciļņu saraksts

note: AtkRole enumeration value
en: Panel
lv: Rūts

note: AtkRole enumeration value
en: Password Text
lv: Paroles teksts

note: GdkWindowTypeHint enumeration value
en: Popup Menu
lv: Uznirstošā izvēlne

note: AtkRole enumeration value
en: Progress bar
lv: Progresa josla

note: AtkRole enumeration value
en: Push Button
lv: Poga

note: AtkRole enumeration value
en: Radio Button
lv: Radio poga

note: AtkRole enumeration value
en: Radio Menu Item
lv: Radio izvēlnes vienums

note: AtkRole enumeration value
en: Root Pane
lv: Saknes rūts

note: AtkRole enumeration value
en: Row Header
lv: Rindas galvene

note: AtkRole enumeration value
en: Scroll Bar
lv: Ritjosla

note: AtkRole enumeration value
en: Scroll pane
lv: Ritināšanas rūts

note: AtkRole enumeration value
en: Slider
lv: Slīdnis

note: AtkRole enumeration value
en: Split Pane
lv: Šķelta rūts

note: AtkRole enumeration value
en: Spin Button
lv: Skaitītāja poga

note: AtkRole enumeration value
en: Status Bar
lv: Statusa josla

note: AtkRole enumeration value
en: Table
lv: Tabula

note: AtkRole enumeration value
en: Table Cell
lv: Tabulas šūna

note: AtkRole enumeration value
en: Tear Off Menu Item
lv: Noplēšams izvēlnes elements

note: AtkRole enumeration value
en: Terminal
lv: Terminālis

note: AtkRole enumeration value
en: Toggle Button
lv: Pārslēgšanas poga

note: AtkRole enumeration value
en: Tool Bar
lv: Rīkjosla

note: AtkRole enumeration value
en: Tool Tip
lv: Padoms

note: AtkRole enumeration value
en: Tree
lv: Koks

note: AtkRole enumeration value
en: Tree Table
lv: Koka tabula

note: GtkLicense enumeration value
en: Unknown
lv: Nezināms

note: GtkPopoverConstraint enumeration value
en: Window
lv: Logs

note: AtkRole enumeration value
en: Header
lv: Galvene

note: AtkRole enumeration value
en: Footer
lv: Kājene

note: AtkRole enumeration value
en: Paragraph
lv: Rindkopa

note: AtkRole enumeration value
en: Ruler
lv: Mērjosla

note: AtkRole enumeration value
en: Application
lv: Lietotne

note: AtkRole enumeration value
en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

note: AtkRole enumeration value
en: Editbar
lv: Rediģēšanas josla

note: AtkRole enumeration value
en: Embedded
lv: Iegults

note: AtkRole enumeration value
en: Entry
lv: Ieraksts

note: AtkRole enumeration value
en: Chart
lv: Diagramma

note: AtkRole enumeration value
en: Caption
lv: Paraksts

note: AtkRole enumeration value
en: Document Frame
lv: Dokumenta ietvars

note: AtkRole enumeration value
en: Heading
lv: Galvene

note: AtkRole enumeration value
en: Page
lv: Lapa

note: AtkRole enumeration value
en: Section
lv: Sadaļa

note: AtkRole enumeration value
en: Redundant Object
lv: Rezerves objekts

note: AtkRole enumeration value
en: Form
lv: Forma

note: AtkRole enumeration value
en: Link
lv: Saite

note: AtkRole enumeration value
en: Input Method Window
lv: Ievades metodes logs

note: AtkRole enumeration value
en: Table Row
lv: Tabulas rinda

note: AtkRole enumeration value
en: Tree Item
lv: Koka vienums

note: AtkRole enumeration value
en: Document Spreadsheet
lv: Dokumenta izklājlapa

note: AtkRole enumeration value
en: Document Presentation
lv: Dokumenta prezentācija

note: AtkRole enumeration value
en: Document Text
lv: Dokumenta teksts

note: AtkRole enumeration value
en: Document Web
lv: Dokumenta tīmeklis

note: AtkRole enumeration value
en: Document Email
lv: Dokumenta e-pasts

note: AtkRole enumeration value
en: List Box
lv: Saraksta lauks

note: AtkRole enumeration value
en: Grouping
lv: Grupēšana

note: AtkRole enumeration value
en: Image Map
lv: Attēla karte

note: GdkWindowTypeHint enumeration value
en: Notification
lv: Paziņojums

note: AtkRole enumeration value
en: Info Bar
lv: Informācijas josla

note: AtkRole enumeration value
en: Level Bar
lv: Līmeņa josla

note: AtkRole enumeration value
en: Title Bar
lv: Virsrakstjosla

note: AtkRole enumeration value
en: Block Quote
lv: Bloka citāts

note: AtkRole enumeration value
en: Definition
lv: Definīcija

note: AtkRole enumeration value
en: Article
lv: Raksts

note: AtkRole enumeration value
en: Landmark
lv: Orientieris

note: AtkRole enumeration value
en: Log
lv: Žurnāls

note: AtkRole enumeration value
en: Marquee
lv: Afiša

note: AtkRole enumeration value
en: Math
lv: Matemātika

note: AtkRole enumeration value
en: Rating
lv: Vērtējums

note: AtkRole enumeration value
en: Time
lv: Laiks

note: AtkRole enumeration value
en: Description List
lv: Aprakstu saraksts

note: AtkRole enumeration value
en: Description Term
lv: Apraksta terms

note: AtkRole enumeration value
en: Description Value
lv: Apraksta vērtība

note: AtkRole enumeration value
en: Generic object
lv: Vispārējs objekts

note: AtkRole enumeration value
en: Mathematical fraction
lv: Matemātiskais daļskaitlis

note: AtkRole enumeration value
en: A radical expression (in math)
lv: Kvadrātsaknes izteiksme (matemātikā)

note: AtkRole enumeration value
en: Subscript text
lv: Apakšraksta teksts

note: AtkRole enumeration value
en: Superscript text
lv: Augšraksta teksts

note: Atk role enumeration value
en: Last Defined
lv: Pēdējais definētais

note: Atk relationset properties
en: Controlled By
lv: Kontrolēts ar

en: Controller For
lv: Kontrolieris

en: Labeled By
lv: Deva etiķeti

en: Label For
lv: Etiķete priekš

en: Member Of
lv: Biedrs

en: Node Child Of
lv: Mezgla bērns

en: Flows To
lv: Plūst uz

en: Flows From
lv: Plūst no

en: Subwindow Of
lv: Apakšlogs

en: Embeds
lv: Ieguļ

en: Embedded By
lv: Iegults

en: Popup For
lv: Uznirstošais logs

en: Parent Window Of
lv: Vecāka logs

en: Described By
lv: Aprakstīja

en: Description For
lv: Apraksts priekš

en: A list of style class names to apply to this widget
lv: Saraksts ar stila klašu nosaukumiem, ko pielietot šai logdaļai

en: A list of accelerator keys
lv: Paātrinātāja taustiņu saraksts

en: Object instance's name formatted for assistive technology access
lv: Objekta instances nosaukums noformēts atbalsta tehnoloģiju pieejai

en: Description of an object, formatted for assistive technology access
lv: Objekta apraksts, noformēts atbalsta tehnoloģiju pieejai

en: The accessible role of this object
lv: Šī objekta pieejamā loma

en: Indicates an object controlled by one or more target objects
lv: Norāda, ka objektu kontrolē viens vai vairāki mērķa objekti

en: Indicates an object is a controller for one or more target objects
lv: Norāda, ka objekts kontrolē vienu vai vairākus mērķa objektus

en: Indicates an object is labeled by one or more target objects
lv: Norāda, ka objektam deva etiķeti viens vai vairāki mērķa objekti

en: Indicates an object is a label for one or more target objects
lv: Norāda, ka objekts ir etiķete vienam vai vairākiem mērķa objektiem

en: Indicates an object is a member of a group of one or more target objects
lv: Norāda, ka objekts ir daļa no viena vai vairāku mērķa objektu grupas

en: Indicates an object is a cell in a treetable which is displayed because a cell in the same column is expanded and identifies that cell
lv: Norāda, ka objekts ir šūna koka tabulā, kas tiek attēlota, jo šūna tajā pat kolonnā ir izvērsta un identificē to šūnu

en: Indicates that the object has content that flows logically to another AtkObject in a sequential way, (for instance text-flow)
lv: Norāda, ka objektam ir saturs, kas plūst loģiski uz citu AtkObject secīgā veidā, piemēram, teksta plūsma

en: Indicates that the object has content that flows logically from another AtkObject in a sequential way, (for instance text-flow)
lv: Norāda, ka objektam ir saturs, kas plūst loģiski no cita AtkObject secīgā veidā, piemēram, teksta plūsma

en: Indicates a subwindow attached to a component but otherwise has no connection in the UI hierarchy to that component
lv: Norāda uz apakšlogu, kas ir piesaistīts komponentei, bet citādi nav savienots saskarnes hierarhijā ar to komponenti

en: Indicates that the object visually embeds another object's content, i.e. this object's content flows around another's content
lv: Norāda, ka objekts vizuāli iekļauj cita objekta saturu, tas ir, šī objekta saturs plūst ap cita saturu

en: Inverse of 'Embeds', indicates that this object's content is visually embedded in another object
lv: Pretējais “iegult”, norāda, ka šī objekta saturs vizuāli iegulst citā objektā

en: Indicates that an object is a popup for another object
lv: Norāda, ka objekts ir cita objekta uznirstošais lodziņš

en: Indicates that an object is a parent window of another object
lv: Norāda, ka objekts ir cita objekta vecāka logs

en: Indicates that another object provides descriptive information about this object; more verbose than 'Labelled By'
lv: Norāda, ka cits objekts dod aprakstošu informāciju par šo objektu; detalizētāks kā “Deva etiķeti”

en: Indicates that an object provides descriptive information about another object; more verbose than 'Label For'
lv: Norāda, ka objekts dod aprakstošu informāciju par citu objektu; detalizētāks kā “Etiķete priekš”

note: GtkResizeMode enumeration value
en: Queue
lv: Rinda

note: GtkResizeMode enumeration value
en: Immediate
lv: Tūlītējs

en: Insert Before
lv: Ievietot pirms

en: Insert After
lv: Ievietot pēc

en: Remove Slot
lv: Izņemt slotu

en: Number of items
lv: Vienumu skaits

note: GtkPositionType enumeration value
en: Top
lv: Augšā

note: GtkPositionType enumeration value
en: Bottom
lv: Apakšā

en: Center Child
lv: Vidus bērns

en: The number of items in the box
lv: Vienumu skaits kastē

en: Horizontal Box
lv: Horizontāla kaste

en: Vertical Box
lv: Vertikāla kaste

en: Action Bar
lv: Darbības josla

en: The number of items in the action bar
lv: Vienumu skaits darbības joslā

note: Virtual accel-groups property to record accel groups
en: Accel Groups
lv: Paātrinājumu grupas

note: GdkGravity enumeration value
en: North West
lv: Ziemeļrietumi

note: GdkGravity enumeration value
en: North
lv: Ziemeļi

note: GdkGravity enumeration value
en: North East
lv: Ziemeļaustrumi

note: GdkGravity enumeration value
en: West
lv: Rietumi

note: GdkGravity enumeration value
en: East
lv: Austrumi

note: GdkGravity enumeration value
en: South West
lv: Dienvidrietumi

note: GdkGravity enumeration value
en: South
lv: Dienvidi

note: GdkGravity enumeration value
en: South East
lv: Dienvidaustrumi

note: GdkGravity enumeration value
en: Static
lv: Statisks

note: GdkWindowTypeHint enumeration value
en: Toolbar
lv: Rīkjosla

note: GdkWindowTypeHint enumeration value
en: Splash Screen
lv: Uzplaiksnījuma ekrāns

note: GdkWindowTypeHint enumeration value
en: Utility
lv: Utilītprogramma

note: GdkWindowTypeHint enumeration value
en: Dock
lv: Doks

note: GdkWindowTypeHint enumeration value
en: Desktop
lv: Darbvirsma

note: GdkWindowTypeHint enumeration value
en: Drop Down Menu
lv: Izkrītošā izvēlne

note: GdkWindowTypeHint enumeration value
en: Tooltip
lv: Paskaidre

note: GtkWindowType enumeration value
en: Top Level
lv: Augšējais līmenis

note: GtkWindowType enumeration value
en: Popup
lv: Uznirstošs

note: GtkWindowType enumeration value
en: Offscreen
lv: Ārpus ekrāna

note: GtkWindowPosition enumeration value
en: Mouse
lv: Pele

note: GtkWindowPosition enumeration value
en: Always Center
lv: Vienmēr vidū

note: GtkWindowPosition enumeration value
en: Center on Parent
lv: Vecāka vidus

en: A list of accel groups to be added to this window
lv: Saraksts ar paātrinātāju grupām, ko pielietot šim logam

en: Offscreen Window
lv: Ārpus ekrāna logs

en: Application Window
lv: Lietotņu logs

en: Overlay
lv: Pārklāšana

en: Menu Shell
lv: Izvēles čaula

en: Position
lv: Novietojums

en: The position of the menu item in the menu shell
lv: Izvēlnes vienuma novietojums izvēlnes čaulā

en: Edit&#8230;
lv: Rediģēt&#8230;

en: Use Underline
lv: Lietot pasvītrošanu

note: GtkActivatable
en: Related Action
lv: Saistīta darbība

en: Use Action Appearance
lv: Lietot darbības izskatu

note: GtkActionable
en: Action Name
lv: Darbības nosaukums

en: Action Target
lv: Darbības mērķis

note: Atk click property
en: Click
lv: Klikšķis

en: Set the description of the Click atk action
lv: Iestatiet klikšķināšanas atk darbības aprakstu

en: Image Menu Item
lv: Attēla izvēlnes vienums

en: Stock Item
lv: Krātuves vienums

en: Accel Group
lv: Paātrinājuma grupa

en: The stock item for this menu item
lv: Krātuves vienums šim izvēlnes vienumam

en: Separator Menu Item
lv: Atdalītāja izvēlnes vienums

note: GtkTextDirection enumeration value
en: Left to Right
lv: No Kreisās uz Labo

note: GtkTextDirection enumeration value
en: Right to Left
lv: No labās uz kreiso

note: GtkPackDirection enumeration value
en: Top to Bottom
lv: No augšas un apakšu

note: GtkPackDirection enumeration value
en: Bottom to Top
lv: No apakšas uz augšu

note: GtkTreeViewGridLines enumeration value
en: Horizontal
lv: Horizontāls

note: GtkTreeViewGridLines enumeration value
en: Vertical
lv: Vertikāls

note: GtkToolbarStyle enumeration value
en: Icons only
lv: Tikai ikonas

note: GtkToolbarStyle enumeration value
en: Text only
lv: Tikai teksts

note: GtkToolbarStyle enumeration value
en: Text below icons
lv: Teksts zem ikonām

note: GtkToolbarStyle enumeration value
en: Text beside icons
lv: Teksts līdzās ikonām

note: GtkIconSize enumeration value
en: Small Toolbar
lv: Maza rīkjosla

note: GtkIconSize enumeration value
en: Large Toolbar
lv: Liela rīkjosla

note: GtkIconSize enumeration value
en: Drag & Drop
lv: Vilkt un nomest

en: A symbolic icon size for the stock icon
lv: Simboliskās ikonas izmērs krājuma ikonai

en: The position of the tool item in the toolbar
lv: Rīka vienuma novietojums rīkjoslā

en: Tool Palette
lv: Rīku palete

note: GtkScrollablePolicy enumeration value
en: Minimum
lv: Minimums

note: GtkScrollablePolicy enumeration value
en: Natural
lv: Dabisks

en: Whether to start scrolling at less than minimum or natural width
lv: Vai sākt ritināt pie mazāk kā minimālā vai naturālā platuma

en: Whether to start scrolling at less than minimum or natural height
lv: Vai sākt ritināt pie mazāk kā minimālā vai naturālā augstuma

en: The position of the tool item group in the palette
lv: Rīka vienumu grupas novietojums paletē

note: PangoEllipsizeMode enumeration value
en: Middle
lv: Vidū

note: GtkReliefStyle enumeration value
en: Half
lv: Pusē

en: Separator Tool Item
lv: Atdalītāja rīka vienums

en: Tool Button
lv: Rīka poga

en: The stock icon displayed on the item (choose an item from GTK+ stock or from an icon factory)
lv: Krātuves ikona, kas ir attēlota uz vienuma (izvēlies vienumu no GTK+ krātuves vai no ikonu ražotnes)

en: Toggle Tool Button
lv: Pārslēgšanas rīka poga

en: Radio Tool Button
lv: Radio rīka poga

en: Menu Tool Button
lv: Izvēlnes rīka poga

en: Handle Box
lv: Tura kaste

note: PangoAlignment enumeration value
en: Left
lv: Pa kreisi

note: PangoAlignment enumeration value
en: Right
lv: Pa labi

note: GtkShadowType enumeration value
en: In
lv: Iekšā

note: GtkShadowType enumeration value
en: Out
lv: Ārā

note: GtkShadowType enumeration value
en: Etched In
lv: Iegravēts

note: GtkShadowType enumeration value
en: Etched Out
lv: Izgravēts

en: Attributes
lv: Atribūti

note: GtkWrapMode enumeration value
en: Word
lv: Vārds

note: GtkWrapMode enumeration value
en: Character
lv: Rakstzīme

note: GtkWrapMode enumeration value
en: Word Character
lv: Vārds rakstzīme

en: The pango attributes for this label
lv: Pango atribūti šai etiķetei

en: Text Entry
lv: Teksta ievade

note: GtkInputPurpose enumeration value
en: Free Form
lv: Brīvas formas

note: GtkInputPurpose enumeration value
en: Alpha
lv: Alfa

note: GtkInputPurpose enumeration value
en: Digits
lv: Cipari

note: GtkInputPurpose enumeration value
en: Number
lv: Skaitlis

note: GtkInputPurpose enumeration value
en: Phone
lv: Tālrunis

note: GtkInputPurpose enumeration value
en: Email
lv: E-pasts

note: GtkInputPurpose enumeration value
en: Password
lv: Parole

note: GtkInputPurpose enumeration value
en: Pin Code
lv: PIN kods

note: GtkInputHints enumeration value
en: Spellcheck
lv: Pareizrakstība

note: GtkInputHints enumeration value
en: No Spellcheck
lv: Bez pareizrakstības

note: GtkInputHints enumeration value
en: Word Completion
lv: Vārdu pabeigšana

note: GtkInputHints enumeration value
en: Lowercase
lv: Mazie burti

note: GtkInputHints enumeration value
en: Uppercase Chars
lv: Lielo burtu rakstzīmes

note: GtkInputHints enumeration value
en: Uppercase Words
lv: Lielo burtu vārdi

note: GtkInputHints enumeration value
en: Uppercase Sentences
lv: Lielo burtu teikumi

note: GtkInputHints enumeration value
en: Inhibit On-screen Keyboard
lv: Nomākt ekrāna tastatūru

note: GtkInputHints enumeration value
en: Vertical Writing
lv: Vertikāla rakstīšana

en: Primary Stock Icon
lv: Primārā krājuma ikona

en: Secondary Stock Icon
lv: Sekundārā krājuma ikona

en: Primary Icon Pixbuf
lv: Primārās ikonas pikseļu buferis

en: Secondary Icon Pixbuf
lv: Sekundārās ikonas pikseļu buferis

en: Primary Icon Name
lv: Primārās ikonas nosaukums

en: Secondary Icon Name
lv: Sekundārās ikonas nosaukums

en: Primary Icon Activatable
lv: Aktivizējama primārā ikona

en: Secondary Icon Activatable
lv: Aktivizējama sekundārā ikona

en: Primary Icon Sensitive
lv: Sensitīva primārā ikona

en: Secondary Icon Sensitive
lv: Sensitīva sekundārā ikona

en: Progress Fraction
lv: Progresa daļa

en: Progress Pulse Step
lv: Progresa pulsa solis

en: Primary Icon Tooltip Text
lv: Primārās ikonas paskaidres teksts

en: Secondary Icon Tooltip Text
lv: Sekundārās ikonas paskaidres teksts

en: Primary Icon Tooltip Markup
lv: Primārās ikonas paskaidres marķējums

en: Secondary Icon Tooltip Markup
lv: Sekundārās ikonas paskaidres marķējums

note: Atk activate property
en: Activate
lv: Aktivizēt

en: Set the description of the Activate atk action
lv: Iestatiet aktivēšanas atk darbības aprakstu

en: Search Entry
lv: Meklēt ierakstu

en: Text View
lv: Teksta skats

en: Search Bar
lv: Meklēšanas josla

note: GtkResponseType enumeration value
en: Reject
lv: Noraidīt

note: GtkResponseType enumeration value
en: Accept
lv: Pieņemt

note: GtkResponseType enumeration value
en: Delete Event
lv: Dzēst notikumu

note: GtkResponseType enumeration value
en: OK
lv: Labi

note: GtkButtonsType enumeration value
en: Close
lv: Aizvērt

note: GtkResponseType enumeration value
en: Apply
lv: Pielietot

note: GtkResponseType enumeration value
en: Help
lv: Palīdzība

en: Stock Button
lv: Krātuves poga

en: Response ID
lv: Atbildes ID

note: Atk press property
en: Press
lv: Spiest

note: Atk release property
en: Release
lv: Atlaist

en: The stock item for this button
lv: Šīs pogas krātuves vienums

en: The response ID of this button in a dialog
lv: Atbildes ID šai pogai dialoglodziņā

en: Set the description of the Press atk action
lv: Iestatiet spiešanas atk darbības aprakstu

en: Set the description of the Release atk action
lv: Iestatiet atlaišanas atk darbības aprakstu

en: Check Button
lv: Atzīmes poga

note: GtkPolicyType enumeration value
en: Always
lv: Vienmēr

note: GtkSpinButtonUpdatePolicy enumeration value
en: If Valid
lv: Ja derīgs

en: Switch
lv: Pārslēgt

en: File Chooser Button
lv: Datņu izvēlētāja poga

note: GtkFileChooserAction enumeration value
en: Select Folder
lv: Izvēlēties mapi

note: GtkFileChooserAction enumeration value
en: Create Folder
lv: Izveidot mapi

en: Scale Button
lv: Mēroga poga

en: The names of the icons to be used by the scale button. The first item in the array will be used in the button when the current value is the lowest value, the second item for the highest value. All the subsequent icons will be used for all the other values, spread evenly over the range of values
lv: Nosaukumi ikonām, ko izmantot mēroga pogai. Pirmais vienums masīvā tiks izmantots pogai, kad pašreizējā vērtība ir vismazākā, otrais vienums — kad augstākā. Visas tālākās ikonas tiks izmantotas visām pārējām vērtībām, vienmērīgi izvietotas pa vērtību apgabalu

en: Volume Button
lv: Skaļuma poga

en: File Chooser Widget
lv: Datņu izvēlētāja logdaļa

en: Application Chooser Widget
lv: Lietotņu izvēlētāja logdaļa

note: GtkPlacesOpenFlags enumeration value
en: New Tab
lv: Jauna cilne

note: GtkPlacesOpenFlags enumeration value
en: New Window
lv: Jauns logs

en: Color Button
lv: Krāsu poga

en: Font Button
lv: Fonta poga

note: GtkTreeViewColumnSizing enumeration value
en: Automatic
lv: Automātisks

note: GtkSensitivityType enumeration value
en: On
lv: Ieslēgts

note: GtkSensitivityType enumeration value
en: Off
lv: Izslēgts

en: Combo Box Text
lv: Kombinētā lodziņa teksts

en: Items
lv: Vienumi

en: The list of items to show in the combo box
lv: Saraksts ar vienumiem, ko rādīt kombinētajā lodziņā

en: Application Chooser Button
lv: Lietotņu izvēlētāja poga

en: Progress Bar
lv: Progresa josla

note: GtkUpdateType enumeration value
en: Continuous
lv: Nepārtraukts

note: GtkLevelBarMode enumeration value
en: Discrete
lv: Diskrēts

en: Resource Name
lv: Resursa nosaukums

note: We have to save/load icon-size as int, and fake the enum
en: Icon Size
lv: Ikonu izmēri

en: Dialog Box
lv: Dialoglodziņa kaste

en: Insert Row
lv: Ievietot rindu

en: Before
lv: Pirms

en: Insert Column
lv: Ievietot kolonnu

en: Remove Row
lv: Izņemt rindu

en: Remove Column
lv: Izņemt kolonnu

note: GtkButtonBoxStyle enumeration value
en: Expand
lv: Izvērst

note: GtkAttachOptions enumeration value
en: Shrink
lv: Sakļaut

en: Rows
lv: Rindas

en: Columns
lv: Kolonnas

en: The number of rows for this grid
lv: Rindu skaits šim režģim

en: The number of columns for this grid
lv: Kolonnu skaits šim režģim

en: Horizontal Panes
lv: Horizontālas rūtis

en: Vertical Panes
lv: Vertikālas rūtis

en: Notebook
lv: Piezīmju blociņš

en: Insert Page Before
lv: Ievietot lapu pirms

en: Insert Page After
lv: Ievietot lapu pēc

en: Remove Page
lv: Izņemt lapu

en: Number of pages
lv: Lapu skaits

en: Start Action
lv: Sākuma darbība

en: End Action
lv: Beigu darbība

en: Set the currently active page to edit, this property will not be saved
lv: Iestatīt pašlaik aktīvo lapu rediģēšanai; šī īpašība netiks saglabāta

en: The number of pages in the notebook
lv: Lapu skaits piezīmju blociņā

en: HeaderBar
lv: Galvenes josla

en: Reserve space for subtitle
lv: Rezervēt vietu apakšvirsrakstam

en: Custom Title
lv: Pielāgots virsraksts

en: Add Slot
lv: Pievienot slotu

en: Keep the headerbar height the same as the subtitle changes dynamically.
lv: Paturēt virsrakstjoslas augstumu tādu pašu, pat ja apakšvirsraksts mainās dinamiski.

en: The number of items in the header bar
lv: Vienumu skaits virsrakstjoslā

en: Edit page
lv: Rediģēt lapu

en: Visible child
lv: Redzams bērns

note: GtkRevealerTransitionType enumeration value
en: Crossfade
lv: Sapludināt

note: GtkRevealerTransitionType enumeration value
en: Slide Right
lv: Slīdēt no labās puses

note: GtkRevealerTransitionType enumeration value
en: Slide Left
lv: Slīdēt no kreisās puses

note: GtkRevealerTransitionType enumeration value
en: Slide Up
lv: Slīdēt uz augšu

note: GtkRevealerTransitionType enumeration value
en: Slide Down
lv: Slīdēt uz leju

en: Slide Left-Right
lv: Slīdēt no kreisās-labās puses

en: Slide Up-Down
lv: Slīdēt augšup-lejup

en: Move Over Up
lv: Pārvietot pāri augšai

en: Move Over Down
lv: Pārvietot pāri lejai

en: Move Over Left
lv: Pārvietot pāri kreisajai

en: Move Over Right
lv: Pārvietot pāri labajai

en: Move Over Up-Down
lv: Pārvietot pāri augšai-lejai

en: Move Over Down-Up
lv: Pārvietot pāri lejai-augšai

en: Move Over Left-Right
lv: Pārvietot pāri kreisajai-labajai

en: Move Over Right-Left
lv: Pārvietot pāri labajai-kreisajai

en: Move Under Up
lv: Pārvietot apakš augšai

en: Move Under Down
lv: Pārvietot apakš lejai

en: Move Under Left
lv: Pārvietot apakš kreisajai

en: Move Under Right
lv: Pārvietot apakš labajai

en: The number of pages in the stack
lv: Lapu skaits stekā

en: Stack Switcher
lv: Steka pārslēgs

en: Stack Sidebar
lv: Steka sānjosla

en: Revealer
lv: Atklājējs

en: Add Row
lv: Pievienot rindu

note: PangoUnderline enumeration value
en: Single
lv: Vienkāršs

note: GtkSelectionMode enumeration value
en: Browse
lv: Pārlūkot

note: GtkSelectionMode enumeration value
en: Multiple
lv: Daudzkārtējs

en: The position of the row item in the listbox
lv: Rindas vienuma novietojums saraksta kastē

en: List Box Row
lv: Saraksta lauka rinda

en: Flow Box
lv: Plūsmas kaste

en: Add Child
lv: Pievienot bērnu

en: The position of the child in the flowbox
lv: Bērna novietojums plūsmas kastē

en: Flow Box Child
lv: Plūsmas kastes bērns

en: Range
lv: Apgabals

note: GtkUpdateType enumeration value
en: Discontinuous
lv: Pārtraukts

note: GtkUpdateType enumeration value
en: Delayed
lv: Aizkavēts

en: The number of digits to round the value to when the value changes
lv: Ciparu skaits, uz ko noapaļot vērtību, kad vērtība mainās

en: Whether to highlight the area of the trough from the bottom or left leading up to the knob
lv: Vai izcelt teknes laukumu no apakšas vai kreisās puses, kas ved uz rokturi

en: Horizontal Scale
lv: Horizontālais mērogs

en: Vertical Scale
lv: Vertikālais mērogs

en: Scrollbar
lv: Ritjosla

en: Horizontal Scrollbar
lv: Horizontālā ritjosla

en: Vertical Scrollbar
lv: Vertikālā ritjosla

en: Button Box
lv: Pogu kaste

note: GtkButtonBoxStyle enumeration value
en: Default
lv: Noklusējuma

note: GtkButtonBoxStyle enumeration value
en: Spread
lv: Izplatība

note: GtkButtonBoxStyle enumeration value
en: Edge
lv: Mala

en: Horizontal Button Box
lv: Horizontāla pogu kaste

en: Vertical Button Box
lv: Vertikāla pogu kaste

en: Horizontal Separator
lv: Horizontāls atdalītājs

en: Vertical Separator
lv: Vertikāls atdalītājs

en: Accel Label
lv: Paātrinātāja etiķete

note: GtkArrowType enumeration value
en: Up
lv: Augšup

note: GtkArrowType enumeration value
en: Down
lv: Lejup

note: Declare menu button here because the arrow-type values already exist
en: Menu Button
lv: Izvēlnes poga

en: Lock Button
lv: Bloķēšanas poga

en: Layout
lv: Izkārtojums

note: GtkTreeViewColumnSizing enumeration value
en: Fixed
lv: Fiksēts

en: OpenGL Area
lv: OpenGL laukums

note: GtkMessageType enumeration value
en: Info
lv: Informācija

note: GtkMessageType enumeration value
en: Warning
lv: Brīdinājums

note: GtkMessageType enumeration value
en: Question
lv: Jautājums

note: PangoUnderline enumeration value
en: Error
lv: Kļūda

note: GtkPolicyType enumeration value
en: Never
lv: Nekad

note: GtkPolicyType enumeration value
en: External
lv: Ārējs

note: GtkCornerType enumeration value
en: Top Left
lv: Augšējais kreisais

note: GtkCornerType enumeration value
en: Bottom Left
lv: Apakšējais kreisais

note: GtkCornerType enumeration value
en: Top Right
lv: Augšējais labais

note: GtkCornerType enumeration value
en: Bottom Right
lv: Apakšējais labais

en: If overlay scrolling is enabled, scrollbars are only added as traditional widgets when a mouse is present
lv: Ja ir ieslēgta pārklājuma ritināšana, ritjoslas tiek pievienotas kā tradicionālās logdaļas tikai tad, ja ir datorpele

note: NOT AVAILABLES ON WIN32 <glade-widget-class name="GtkPlug" generic-name="plug" _title="Plug"/> <glade-widget-class name="GtkSocket" generic-name="socket" _title="Socket"/>
en: About Dialog
lv: “Par” dialoglodziņš

note: GtkLicense enumeration value
en: Artistic
lv: Mākslinieciskā

note: GtkLicense enumeration value
en: GPL 2.0 Only
lv: GPL tikai 2.0

note: GtkLicense enumeration value
en: GPL 3.0 Only
lv: GPL tikai 3.0

note: GtkLicense enumeration value
en: LGPL 2.1 Only
lv: LGPL tikai 2.1

note: GtkLicense enumeration value
en: LGPL 3.0 Only
lv: LGPL tikai 3.0

en: You can mark this as translatable and set one name/address if you want to show a translation specific translator, otherwise you should list all translators and unmark this string for translation
lv: Jūs varat atzīmēt šo kā tulkojamu un iestatīt vienu nosaukumu/adresi ja vēlaties norādīt tulkojumā konkrēto tulkotāju dotajai valodai; citā variantā jums vajadzētu norādīt visus tulkotājus un nenorādīt šo virkni kā tulkojamu.

en: Color Selection Dialog
lv: Krāsu izvēles dialogs

en: File Chooser Dialog
lv: Datņu izvēles dialoglodziņš

en: Font Selection Dialog
lv: Fontu izvēles dialoglodziņš

en: Application Chooser Dialog
lv: Lietotņu izvēlētāja dialoglodziņš

en: Message Dialog
lv: Ziņojumu dialoglodziņš

note: GtkButtonsType enumeration value
en: Ok
lv: Labi

note: GtkButtonsType enumeration value
en: Yes, No
lv: Jā, nē

note: GtkButtonsType enumeration value
en: Ok, Cancel
lv: Labi, Atcelt

en: Color Selection
lv: Krāsu izvēle

en: Color Chooser Widget
lv: Krāsu izvēlētāja logdaļa

en: Color Chooser Dialog
lv: Krāsu izvēles dialoglodziņš

en: Font Chooser Widget
lv: Fonta izvēlētāja logdaļa

en: Font Chooser Dialog
lv: Fonta izvēlētāja dialoglodziņš

en: Font Selection
lv: Fontu izvēle

en: Assistant
lv: Asistents

en: Number of Pages
lv: Lapu skaits

en: Initially Complete
lv: Sākotnēji pabeigts

note: GtkAssistantPageType enumeration value
en: Content
lv: Saturs

note: GtkAssistantPageType enumeration value
en: Intro
lv: Ievads

note: GtkAssistantPageType enumeration value
en: Confirm
lv: Apstiprināt

note: GtkAssistantPageType enumeration value
en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Number of pages in this assistant
lv: Lapu skaits šajā asistentā

en: Whether this page will initially be marked as complete regardless of user input.
lv: Vai šai lapai sākumā vajadzētu būt atzīmētai ka pabeigtai, neskatoties uz lietotāja ievadi.

en: The page position in the Assistant
lv: Asistenta lapas novietojums

en: Popover
lv: Virslodziņš

en: Popover Menu
lv: Virslodziņa izvēlne

en: Number of submenus
lv: Apakšizvēļņu skaits

en: Edit menu
lv: Rediģēt izvēlni

en: The number of submenus in the popover menu
lv: Apašizvēļņu skaits virslodziņa izvēlnē

en: Set the currently active submenu to edit, this property will not be saved
lv: Iestatīt pašlaik aktīvo apakšizvēlni rediģēšanai; šī īpašība netiks saglabāta

en: Model Button
lv: Modeļa poga

en: Link Button
lv: Saites poga

en: Recent Chooser
lv: Neseno izvēlētājs

note: GtkRecentSortType enumeration value
en: Most Recently Used first
lv: Visnesenāk izmantotie vispirms

note: GtkRecentSortType enumeration value
en: Least Recently Used first
lv: Vissenāk izmantotie vispirms

en: Recent Chooser Dialog
lv: Neseno izvēlētāja dialoglodziņš

en: Size Group
lv: Izmēru grupa

en: Widgets
lv: Logdaļas

note: GtkSizeGroupMode enumeration value
en: Both
lv: Abi

en: List of widgets in this group
lv: Šīs grupas logdaļu saraksts

en: Window Group
lv: Logu grupa

en: Adjustment
lv: Pielāgojums

en: An accelerator key for this action
lv: Paātrinātāja taustiņš šai darbībai

en: Toggle Action
lv: Pārslēgt darbību

en: Radio Action
lv: Radio darbība

en: Recent Action
lv: Nesena darbība

en: Action Group
lv: Darbību grupa

en: Entry Completion
lv: Ievades pabeigšana

en: Icon Factory
lv: Ikonu ražotne

en: Icon Sources
lv: Ikonu avoti

en: A list of sources for this icon factory
lv: Šīs ikonu ražotnes avotu saraksts

en: List Store
lv: Saraksta glabātuve

en: Data
lv: Dati

en: Enter a list of column types for this data store
lv: Ievadiet sarakstu ar kolonnu tipiem šim datu avotam

en: Enter a list of values to be applied on each row
lv: Ievadiet vērtību sarakstu, ko attiecināt uz katru rindu

en: Tree Store
lv: Koka glabātuve

en: Tree Model Filter
lv: Koka modeļa filtrs

en: Tree Model Sort
lv: Koka modeļa kārtošana

en: Tree Selection
lv: Koka izvēle

en: Tree View
lv: Koka skats

note: GtkTreeViewGridLines enumeration value
en: Horizontal and Vertical
lv: Horizontāls un vertikāls

note: GtkSortType enumeration value
en: Ascending
lv: Augoši

note: GtkSortType enumeration value
en: Descending
lv: Dilstoši

note: GtkTreeViewColumnSizing enumeration value
en: Grow Only
lv: Tikai palielināt

en: Icon View
lv: Ikonu skats

en: Cell Background Color name column
lv: Šūnas fona krāsas nosaukuma kolonna

en: Cell Background Color column
lv: Šūnas fona krāsas kolonna

en: Cell Background RGBA column
lv: Šūnas fona RGBA kolonna

en: Width column
lv: Platuma kolonna

en: Height column
lv: Augstuma kolonna

en: Horizontal Padding
lv: Horizontālā papildināšana

en: Horizontal Padding column
lv: Horizontālās papildināšanas kolonna

en: Vertical Padding
lv: Vertikālā papildināšana

en: Vertical Padding column
lv: Vertikālās papildināšanas kolonna

en: Horizontal Alignment
lv: Horizontālā līdzināšana

en: Horizontal Alignment column
lv: Horizontālās līdzināšanas kolonna

en: Vertical Alignment
lv: Vertikālā līdzināšana

en: Vertical Alignment column
lv: Vertikālās līdzināšanas kolonna

en: Sensitive column
lv: Jutīga kolonna

en: Visible column
lv: Redzama kolonna

en: The column in the model to load the value from
lv: Kolonna modelī, no kuras ielādēt vērtību

en: Text Renderer
lv: Teksta attēlotājs

en: Alignment column
lv: Līdzināšanas kolonna

en: Attributes column
lv: Atribūtu kolonna

en: Background Color Name column
lv: Fona krāsas nosaukuma kolonna

en: Background Color column
lv: Fona krāsas kolonna

en: Editable column
lv: Rediģējama kolonna

en: Ellipsize column
lv: Ar daudzpunkti īsināta kolonna

en: Family column
lv: Saimes kolonna

en: Font column
lv: Fonta kolonna

en: Font Description column
lv: Fonta apraksta kolonna

en: Foreground Color Name column
lv: Priekšplāna krāsas nosaukuma kolonna

en: Foreground Color column
lv: Priekšplāna krāsas kolonna

en: Language column
lv: Valodas kolonna

en: Markup column
lv: Marķējuma kolonna

en: Rise column
lv: Pacēluma kolonna

en: Scale column
lv: Mēroga kolonna

en: Single Paragraph Mode column
lv: Vienas rindkopas režīma kolonna

en: Size column
lv: Izmēra kolonna

en: Data column
lv: Datu kolonna

note: PangoStretch enumeration value
en: Ultra Condensed
lv: Ļoti saspiests

note: PangoStretch enumeration value
en: Extra Condensed
lv: Vēl saspiests

note: PangoStretch enumeration value
en: Condensed
lv: Saspiests

note: PangoStretch enumeration value
en: Semi Condensed
lv: Nedaudz saspiests

note: PangoStretch enumeration value
en: Semi Expanded
lv: Nedaudz izvērsts

note: PangoStretch enumeration value
en: Expanded
lv: Izvērsts

note: PangoStretch enumeration value
en: Extra Expanded
lv: Vēl izvērsts

note: PangoStretch enumeration value
en: Ultra Expanded
lv: Ļoti izvērsts

en: Stretch column
lv: Izstiepuma kolonna

en: Strikethrough column
lv: Pārsvītrojuma kolonna

note: PangoStyle enumeration value
en: Oblique
lv: Slīps

note: PangoStyle enumeration value
en: Italic
lv: Kursīvs

en: Style column
lv: Stila kolonna

en: Text column
lv: Teksta kolonna

note: PangoUnderline enumeration value
en: Double
lv: Dubults

note: PangoUnderline enumeration value
en: Low
lv: Zems

en: Underline column
lv: Pasvītrojuma kolonna

note: PangoVariant enumeration value
en: Small Capitals
lv: Samazināti lielie burti

en: Variant column
lv: Varianta kolonna

en: Weight column
lv: Svara kolonna

en: Width in Characters column
lv: Platums rakstzīmēs kolonna

en: Wrap Mode column
lv: Aplaušanas režīma kolonna

en: Wrap Width column
lv: Aplaušanas platuma kolonna

en: Background RGBA column
lv: Fona RGBA kolonna

en: Foreground RGBA column
lv: Priekšplāna RGBA kolonna

en: Maximum width in characters
lv: Maksimālais platums, izteikts rakstzīmēs

en: Placeholder text
lv: Viettura teksts

en: Accelerator Renderer
lv: Paātrinātāja attēlotājs

en: Accelerator Mode column
lv: Paātrinātāja režīma kolonna

note: GdkModifierType enumeration value
en: Shift Key
lv: Shift taustiņš

note: GdkModifierType enumeration value
en: Lock Key
lv: Slēdzenes taustiņš

note: GdkModifierType enumeration value
en: Control Key
lv: Control taustiņš

note: GdkModifierType enumeration value
en: Alt Key
lv: Alt taustiņš

note: GdkModifierType enumeration value
en: Fifth Key
lv: Piektais taustiņš

note: GdkModifierType enumeration value
en: Sixth Key
lv: Sestais taustiņš

note: GdkModifierType enumeration value
en: Seventh Key
lv: Septītais taustiņš

note: GdkModifierType enumeration value
en: Eighth Key
lv: Astotais taustiņš

note: GdkModifierType enumeration value
en: First Mouse Button
lv: Pirmā peles poga

note: GdkModifierType enumeration value
en: Second Mouse Button
lv: Otrā peles poga

note: GdkModifierType enumeration value
en: Third Mouse Button
lv: Trešā peles poga

note: GdkModifierType enumeration value
en: Fourth Mouse Button
lv: Ceturtā peles poga

note: GdkModifierType enumeration value
en: Fifth Mouse Button
lv: Piektā peles poga

note: GdkModifierType enumeration value
en: Super Modifier
lv: Super modifikators

note: GdkModifierType enumeration value
en: Hyper Modifier
lv: Hiper modifikators

note: GdkModifierType enumeration value
en: Meta Modifier
lv: Meta modifikators

note: GdkModifierType enumeration value
en: Release Modifier
lv: Atlaišanas modifikators

note: GdkModifierType enumeration value
en: All Modifiers
lv: Visi modifikatori

en: Accelerator Modifiers column
lv: Paātrinātāja modifikatoru kolonna

en: Keycode column
lv: Taustiņu koda kolonna

en: Combo Renderer
lv: Kombināciju attēlotājs

en: Has Entry column
lv: Ir ievades kolonna

en: Model column
lv: Modeļa kolonna

en: Text Column column
lv: Teksta kolonnas kolonna

en: Spin Renderer
lv: Skaitītāja attēlotājs

en: Adjustment column
lv: Pielāgojuma kolonna

en: Climb Rate column
lv: Kāpinājuma koeficienta kolonna

en: Digits column
lv: Ciparu kolonna

en: Pixbuf Renderer
lv: Pikseļu bufera attēlotājs

en: Follow State column
lv: Sekošanas stāvokļa kolonna

en: Icon Name column
lv: Ikonu nosaukuma kolonna

en: Pixbuf column
lv: Pikseļu bufera kolonna

en: GIcon column
lv: GIcon kolonna

en: Pixbuf Expander Closed column
lv: Pikseļu bufera izvērsējs aizvērts kolonna

en: Pixbuf Expander Open column
lv: Pikseļu bufera izvērsējs atvērts kolonna

en: Stock Detail column
lv: Krājuma informācijas kolonna

en: Stock column
lv: Krājuma kolonna

en: Stock Size column
lv: Krājuma izmēra kolonna

en: Progress Renderer
lv: Progresa attēlotājs

en: Orientation column
lv: Virziena kolonna

en: Pulse column
lv: Pulsa kolonna

en: Text Horizontal Alignment column
lv: Teksta horizontālās līdzināšanas kolonna

en: Text Vertical Alignment column
lv: Teksta vertikālās līdzināšanas kolonna

en: Value column
lv: Vērtības kolonna

en: Inverted column
lv: Invertēts kolonna

en: Spinner Renderer
lv: Skaitītāja attēlotājs

en: Active column
lv: Aktīva kolonna

en: Toggle Renderer
lv: Pārslēga attēlotājs

en: Activatable column
lv: Aktivizējama kolonna

en: Inconsistent column
lv: Nekonsekventa kolonna

en: Indicator Size column
lv: Indikatora izmēra kolonna

en: Radio column
lv: Radio kolonna

en: Status Icon
lv: Statusa ikona

en: Text Buffer
lv: Teksta buferis

en: Entry Buffer
lv: Ievades buferis

en: Text Tag
lv: Teksta tags

en: Text Tag Table
lv: Teksta tagu tabula

en: File Filter
lv: Datņu filtrs

en: Mime Types
lv: Mime tipi

en: Patterns
lv: Šabloni

en: The list of mime types to add to the filter
lv: Mime tipu saraksts, ko pievieno filtriem

en: The list of file name patterns to add to the filter
lv: Saraksts ar datņu nosaukumu šabloniem, ko pievienot filtram

en: Recent Filter
lv: Neseno filtrs

en: The list of application names to add to the filter
lv: Saraksts ar lietotņu nosaukumiem, ko pievienot filtram

en: Recent Manager
lv: Neseno datņu pārvaldnieks

en: Themed Icon
lv: Ikona ar motīvu

en: File Icon
lv: Datnes ikona

en: Toplevels
lv: Augstākā līmeņa

en: Containers
lv: Konteineri

en: Control
lv: Vadīkla

en: Display
lv: Attēlot

en: Composite Widgets
lv: Saliktās logdaļas

en: Miscellaneous
lv: Dažādi

en: Deprecated
lv: Novecojis

en: Program Attributes
lv: Programmas atribūti

en: License Text
lv: Licences teksts

en: Version:
lv: Versija:

en: Authors
lv: Autori

en: Translators
lv: Tulkotāji

en: Artists
lv: Mākslinieki

en: Documenters
lv: Dokumentētāji

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Comments
lv: Komentāri

en: License and Copyright
lv: Licence un autortiesības

en: Website:
lv: Tīmekļa vietne:

en: Credits
lv: Atzinības

en: Box Attributes
lv: Kastes atribūti

en: Add center child
lv: Pievienot vidus bērnu

en: Whether this action bar should include a centered child.
lv: Vai šai darbības joslai vajadzētu iekļaut vidus bērnu.

en: Action Attributes
lv: Darbības atribūti

en: Toolbar Proxies
lv: Rīkjoslas starpnieki

en: Toggle and Radio
lv: Pārslēgšana un radiopogas

en: Value ID:
lv: Vērtības ID:

en: Radio proxies
lv: Radiopogas starpnieki

en: Activatable / Actionable
lv: Aktivizējams / izmantojams darbībai

en: App Chooser Button Attributes
lv: Lietotņu izvēlētāja pogas atribūti

en: App Chooser Widget Attributes
lv: Lietotņu izvēlētāja logdaļas atribūti

en: Baseline:
lv: Bāzes līnija:

en: Whether this box should include a centered child.
lv: Vai šai kastei vajadzētu iekļaut vidus bērnu.

en: Child alignments:
lv: Bērna līdzinājumi:

en: Horizontal:
lv: Horizontāls:

en: Vertical:
lv: Vertikāls:

en: Button Attributes
lv: Pogas atribūti

en: Button Content
lv: Pogas saturs

en: Add custom content
lv: Pievienot pielāgotu saturu

en: Label with optional image
lv: Etiķete ar neobligātu attēlu

en: Image:
lv: Attēls:

en: Position:
lv: Novietojums:

en: Combo Box Attributes
lv: Kombinētā lauka atribūti

en: Tree model:
lv: Koka modelis:

en: Draw frame around entry
lv: Ap ierakstu zīmēt ietvaru

en: Tearoff menus
lv: Noplēšamas izvēlnes

en: Tabular Menus
lv: Tabulāras izvēlnes

en: Combo Box Text Attributes
lv: Kombinētā lauka teksta atribūti

en: List of items:
lv: Vienumu saraksts:

en: Input Hints:
lv: Ievades padomi:

en: Primary Icon
lv: Primārā ikona

en: Tooltip:
lv: Paskaidre:

en: Use markup
lv: Lietot marķējumu

en: Whether to use markup in the
    primary icon's tooltip
lv: Vai primārajā ikonu paskaidrē
    izmantot marķējumu

en: Secondary Icon
lv: Sekundārā ikona

en: Whether to use markup in the
    secondary icon's tooltip
lv: Vai sekundārajā ikonu paskaidrē
    izmantot marķējumu

en: Horizontal Alignment:
lv: Horizontālā līdzināšana:

en: File Chooser Attributes
lv: Datņu izvēlētāja atribūti

en: Font Button Attributes
lv: Fonta pogas atribūti

en: Font Chooser Attributes
lv: Fonta izvēlētāja atribūti

en: Grid Attributes
lv: Režģa atribūti

en: Spacing:
lv: Intervāls:

en: Homogeneous
lv: Viendabīgs

en: Count:
lv: Skaits:

en: Headerbar Attributes
lv: Virsrakstjoslas atribūti

en: Custom title
lv: Pielāgots virsraksts

en: Whether the headerbar should use a custom title widget.
lv: Vai virsrakstjoslai vajadzētu izmantot pielāgotu virsraksta logdaļu.

en: Show window controls
lv: Rādīt loga vadīklas

en: Whether to show window controls, e.g. a close button.
lv: Vai rādīt loga vadīklas, piemēram, aizvēršanas pogu.

en: Icon View Attributes
lv: Ikonu skata atribūti

en: Single Click Activate
lv: Viena klikšķa aktivēšana

en: Columns:
lv: Kolonnas:

en: Cell Spacing:
lv: Kolonnu atstarpes:

en: Item Width:
lv: Vienumu platums:

en: View Margin:
lv: Skata apmale:

en: Item Size and Spacing
lv: Vienumu izmēri un atstarpes

en: Size
lv: Izmērs

en: Appearance
lv: Izskats

en: Formatting
lv: Formatēšana

en: Label behaviour
lv: Etiķešu uzvedība

en: Wrap only on new line
lv: Aplauzt tikai ar jaunu rindu

en: Never wrap
lv: Nekad neaplauzt

en: Label Width
lv: Etiķetes platums

en: Automatically wrap
lv: Automātiski aplauzt

en: Lines
lv: Rindas

en: Level Bar Attributes
lv: Līmeņa joslas atribūti

en: Indicator Mode:
lv: Indikatora režīms:

en: Minimum:
lv: Minimums:

en: Maximum:
lv: Maksimums:

en: Value:
lv: Vērtība:

en: Message Dialog Attributes
lv: Ziņojumu dialoglodziņa atribūti

en: Primary Text:
lv: Primārais teksts:

en: Secondary Text:
lv: Sekundārais teksts:

en: Alignment and Padding
lv: Līdzināšana un papildināšana

en: Padding
lv: Papildināšana

en: Model Button Attributes
lv: Modeļa pogas atribūti

en: Notebook Attributes
lv: Piezīmju bloka atribūti

note: Property used to choose which page of the notebook to edit
en: Edit page:
lv: Rediģēt lapu:

en: Tab Attributes
lv: Tabulācijas atribūti

en: Start Action:
lv: Sākuma darbība:

en: End Action:
lv: Beigu darbība:

en: Popover Attributes
lv: Virslodziņa atribūti

en: Menu Attributes
lv: Izvēlnes atribūti

en: Progress Bar Attributes
lv: Progresa joslas atribūti

en: Ellipsize Text:
lv: Daudzpunktes teksts

en: Tree View Attributes
lv: Koka skata atribūti

en: Search Column:
lv: Meklēšanas kolonna:

en: Expander Column:
lv: Izvērsēja kolonna:

en: Recent Chooser Attributes
lv: Neseno datņu izvēlētāja atribūti

en: Scale Button Attributes
lv: Mēroga pogas atribūti

en: Scale orientation:
lv: Mēroga orientācija:

en: Scale Attributes
lv: Mēroga atribūti

en: Stepper Sensitivity
lv: Ritinātāja jutība

en: Lower:
lv: Zemāk:

en: Upper:
lv: Augstāk:

en: Highlight Origin
lv: Izcelšanas sākums

en: Scrolling Attributes
lv: Ritināšanas atribūti

en: Policy:
lv: Politika:

en: Scrollbar Attributes
lv: Ritjoslas atribūti

en: Scrolled Window Attributes
lv: Ritināta loga atribūti

en: Window Placement:
lv: Loga novietojums:

en: Scrollbar Policy:
lv: Ritjoslas politika:

en: Adjustment:
lv: Pielāgojums:

en: Spin Button Attributes
lv: Griešanas pogas atribūti

en: Button Orientation:
lv: Pogas orientācija:

en: Stack Attributes
lv: Steka atribūti

en: Homogeneous:
lv: Viendabīgs:

en: Stack Switcher Attributes
lv: Steka pārslēga atribūti

en: Text View Attributes
lv: Teksta skata atribūti

note: Name for populate-all property
en: Populate for touch
lv: Aizpildīt skārienam

en: Text Formatting
lv: Teksta formatēšana

en: Indentation:
lv: Atkāpju veidošana:

en: Left:
lv: Kreisā:

en: Right:
lv: Labā:

en: Margins
lv: Apmales

en: Spacing
lv: Atstarpes

en: Above Lines:
lv: Virs rindām:

en: Below Lines:
lv: Zem rindām:

en: Inside Wrap:
lv: Iekšpus aplaušanas:

en: Top:
lv: Augša:

en: Bottom:
lv: Apakša:

en: Text:
lv: Teksts:

en: Widget:
lv: Logdaļa:

en: Widget Attributes
lv: Logdaļas atribūti

en: Whether to use markup in the tooltip
lv: Vai sekundārajā ikonu paskaidrē izmantot marķējumu

en: Widget Flags
lv: Logdaļas karogi

en: Widget Spacing
lv: Logdaļas atstarpes

en: Use the "query-tooltip" to present a tooltip
    instead of setting a literal tooltip
lv: Lietojiet “query-tooltip”, lai parādītu paskaidri
    nevis iestatīt burtisku paskaidri

en: Start:
lv: Sākums:

en: End:
lv: Beigas:

en: Window Attributes
lv: Loga atribūti

en: Transient For:
lv: Pārejošs priekš:

en: Attached To:
lv: Pievienots pie:

en: Icon File
lv: Ikonas datne

en: Window Flags
lv: Loga karogi

en: Hint:
lv: Padoms:

en: Gravity:
lv: Gravitācija:

en: Title:
lv: Virsraksts:

en: Client side window decorations
lv: Klienta puses logu dekorācijas

en: Whether this window should include a custom titlebar.
lv: Vai šim logam vajadzētu iekļaut pielāgotu virsrakstjoslu.
