glade3 cvs - en to nl translation catalogue (974 entries)

en: Interface Designer
nl: Interface-ontwerper

en: Glade Interface Designer
nl: Glade-interface-ontwerper

en: Create or open user interface designs for GTK+ applications
nl: Maak of open gebruikersinterface-ontwerpen voor GTK+-toepassingen

note: To translators: AppData description first paragraph
en: Glade is a RAD tool to enable quick &amp; easy development of user interfaces for the GTK+ 3 toolkit and the GNOME desktop environment.
nl: Glade is een RAD-hulpmiddel voor snelle en eenvoudige ontwikkeling van gebruikersinterfaces voor de GTK+3-toolkit en de Gnome-bureaubladomgeving.

note: To translators: AppData description second paragraph
en: The user interfaces designed in Glade are saved as XML and these can be loaded by applications dynamically as needed by using GtkBuilder or used directly to define a new GtkWidget derived object class using GTK+ new template feature.
nl: De gebruikersinterfaces ontworpen in Glade worden opgeslagen als XML en kunnen, waar nodig, dynamisch door toepassingen ingeladen worden met GtkBuilder, of rechtstreeks gebruikt worden om een nieuwe van GtkWidget afgeleide objectklasse te definiëren met de nieuwe sjabloonfunctie van GTK+.

note: To translators: AppData description third paragraph
en: By using GtkBuilder, Glade XML files can be used in numerous programming languages including C, C++, C#, Vala, Java, Perl, Python, and others.
nl: Door middel van GtkBuilder kunnen Glade-XML-bestanden gebruikt worden in verschillende programmeertalen, inclusief C, C++, C#, Vala, Java, Perl, Python en meer.

en: [Read Only]
nl: [Alleen lezen]

en: User Interface Designer
nl: Gebruikersinterface-ontwerper

en: the last action
nl: de laatste bewerking

en: Undo: %s
nl: Ongedaan maken: %s

en: Redo: %s
nl: Opnieuw: %s

en: Autosaving '%s'
nl: ‘%s’ wordt automatisch opgeslagen

en: Error autosaving '%s'
nl: Fout bij auto-opslaan van ‘%s’

en: Open…
nl: Openen…

en: Project %s is still loading.
nl: Project ‘%s’ is nog aan het laden.

en: Failed to backup existing file, continue saving?
nl: Reservekopie van bestaand bestaand is mislukt, doorgaan met opslaan?

en: Failed to save %s: %s
nl: Opslaan van %s is mislukt: %s

en: The file %s has been modified since reading it
nl: Het bestand %s is gewijzigd sinds het ingelezen werd

en: If you save it, all the external changes could be lost. Save it anyway?
nl: Wanneer u het opslaat zullen alle externe wijzigingen verloren gaan. Toch opslaan?

en: _Save Anyway
nl: _Toch opslaan

en: _Don't Save
nl: _Niet opslaan

en: Project '%s' saved
nl: Project ‘%s’ is opgeslagen

en: Save As…
nl: Opslaan als…

en: Could not save the file %s
nl: Kon het bestand ‘%s’ niet opslaan

en: You do not have the permissions necessary to save the file.
nl: U heeft niet de toegangsrechten om het bestand op te slaan.

en: Could not save file %s. Another project with that path is open.
nl: Kon het bestand ‘%s’ niet opslaan. Een ander project met dat pad is geopend.

en: No open projects to save
nl: Geen geopende projecten om op te slaan

en: Save changes to project "%s" before closing?
nl: Wijzigingen aan project ‘%s’ opslaan alvorens te sluiten?

en: Your changes will be lost if you don't save them.
nl: Als u ze niet opslaat, zullen uw wijzigingen definitief verloren gaan.

en: Close _without Saving
nl: Sluiten _zonder opslaan

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: _Save
nl: Op_slaan

en: Save…
nl: Opslaan…

en: Could not create a new project.
nl: Kon geen nieuw project aanmaken.

en: The project %s has unsaved changes
nl: Het project %s heeft niet-opgeslagen wijzigingen

en: If you reload it, all unsaved changes could be lost. Reload it anyway?
nl: Als u het herlaadt, kunnen alle niet-opgeslagen wijzigingen verloren gaan. Toch herladen?

en: The project file %s has been externally modified
nl: Het projectbestand %s is extern gewijzigd

en: Do you want to reload the project?
nl: Wilt u het project herladen?

en: _Reload
nl: He_rladen

en: Hello, I will show you what's new in Glade
nl: Hallo, ik zal u laten zien wat er allemaal nieuw is in Glade

en: The menubar and toolbar were merged in the headerbar
nl: De menubalk en taakbalk zijn samengevoegd in de headerbalk

en: You can open a project
nl: U kunt een project openen

en: find recently used
nl: de recent gebruikte vinden

en: or create a new one
nl: of er een nieuw aanmaken

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Redo
nl: Opnieuw

en: Project switcher
nl: Projectwisselaar

en: just like Save As
nl: net als Opslaan als

en: project properties
nl: projecteigenschappen

en: and less commonly used actions
nl: en minder vaak gebruikte acties

en: The object inspector took the palette's place
nl: De objectinspecteur heeft de plaats van het palet ingenomen

en: To free up space for the property editor
nl: Om plaats te ruimen voor de eigenschapbewerker

en: The palette was replaced with a new object chooser
nl: Het palet is vervangen door een nieuwe objectkiezer

en: Where you can search all supported classes
nl: Waar u alle ondersteunde klassen kunt doorzoeken

en: investigate GTK+ object groups
nl: GTK+-objectgroepen onderzoeken

en: and find classes introduced by other libraries
nl: en klassen geïntroduceerd door andere bibliotheken vinden

en: OK, now that we are done with the overview, let's start with the new workflow
nl: Oké, nu we klaar zijn met het overzicht, kunnen we beginnen aan de nieuwe workflow

en: First of all, create a new project
nl: Maak om te beginnen een nieuw project aan

en: OK, now add a GtkWindow using the new widget chooser or by double clicking on the workspace
nl: Oké, voeg nu een GtkWindow toe met de nieuwe widgetkiezer of door te dubbelklikken op de werkruimte

en: Excellent!
nl: Uitstekend!

en: BTW, did you know you can double click on any placeholder to create widgets?
nl: Trouwens, wist u dat u op gelijk welke placeholder kunt klikken om widgets aan te maken?

en: Try adding a grid
nl: Probeer een raster toe te voegen

en: and a button
nl: en een knop

en: Quite easy! Isn't it?
nl: Gemakkelijk! Niet?

en: Enjoy!
nl: Veel plezier!

note: translators: Primary message of a dialog used to notify the user about the survey
en: We are conducting a user survey
     would you like to take it now?
nl: We voeren een bevraging uit bij onze gebruikers
     zou u deze nu willen invullen?

note: translators: Secondary text of a dialog used to notify the user about the survey
en: If not, you can always find it in the Help menu.
nl: Zo niet, kunt u deze altijd vinden in het menu Hulp.

en: _Do not show this dialog again
nl: _Dit bericht niet meer tonen

note: translators: Text to show in the statusbar if the user did not completed the survey and choose not to show the notification dialog again
en: Go to Help -> Registration & User Survey and complete our survey!
nl: Ga naar Hulp -> Registratie & gebruikersbevraging en vul onze bevraging in!

en: Output version information and exit
nl: Toon versie-informatie en beëindig programma

en: Disable Devhelp integration
nl: Devhelp-integratie uitschakelen

en: [FILE...]
nl: [BESTAND...]

en: Create or edit user interface designs for GTK+ or GNOME applications.
nl: Maak of bewerk gebruikersinterfaceontwerpen voor GTK+- of Gnome-toepassingen.

en: Glade options
nl: Glade-opties

en: Glade debug options
nl: Glade debug-opties

en: Show Glade debug options
nl: Glade debug-opties tonen

en: gmodule support not found. gmodule support is required for glade to work
nl: gmodule-ondersteuning niet gevonden. gmodule-ondersteuning is vereist voor glade

en: Unable to open '%s', the file does not exist.
nl: Kan ‘%s’ niet openen, het bestand bestaat niet.

en: Close Project
nl: Project sluiten

en: Registration & User Survey
nl: Registratie & gebruikersbevraging

en: _Developer Reference
nl: On_twikkelaarsreferentie

en: Interactive Intro
nl: Interactieve inleiding

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: About
nl: Over

note: GtkFileChooserAction enumeration value
en: Open
nl: Openen

en: Open a project
nl: Een project openen

en: Create a new project
nl: Maak een nieuw project aan

en: Edit project properties
nl: Projecteigenschappen bewerken

note: GtkFileChooserAction enumeration value
en: Save
nl: Opslaan

en: Save the current project
nl: Sla het huidige project op

en: Save the current project with a different name
nl: Sla het huidige project op met een andere naam

en: Start/resume interactive UI introduction
nl: Interactieve UI-introductie starten/hervatten

en: A user interface designer for GTK+ and GNOME.
nl: Een gebruikersinterface-ontwerper voor GTK+ en GNOME.

en: Visit Glade web site
nl: Bezoek de Glade-website

en: Glade Preferences
nl: Glade-voorkeuren

en: Create backups
nl: Back-ups aanmaken

en: Create a backup of the last version of the project every time the project is saved
nl: Maak een back-up van de laatste versie van het project telkens het project wordt opgeslagen

en: Automatically save the project to an alternate file whenever
    the project is modified and the specified timeout elapses
nl: Sla het project automatisch op naar een apart bestand telkens
    het aangepast is en de opgegeven time-out verloopt

en: seconds
nl: seconden

en: Automatically save project after
nl: Project automatisch opslaan na

en: Load and Save
nl: Laden en opslaan

en: Versioning errors
nl: Versiefouten

en: Prompt the user at save time if the project uses any widgets, properties
    or signals which are not available in the project's target version
nl: Informeer de gebruiker bij opslaan indien het project widgets, eigenschappen
    of signalen bevat die niet beschikbaar zijn in de doelversie van het project

en: Deprecation warnings
nl: Verouderingswaarschuwingen

en: Prompt the user at save time if the project uses any widgets,
    properties or signals which are deprecated
nl: Informeer de gebruiker bij opslaan indien het project widgets,
    eigenschappen of signalen bevat die verouderd zijn

en: Unrecognized types
nl: Niet-herkende types

en: Prompt the user at save time if the project
    contains any unrecognized types
nl: Informeer de gebruiker bij opslaan indien het project
    niet-herkende types bevat

en: Show warnings when saving
nl: Waarschuwingen tonen bij opslaan

en: column
nl: kolom

en: Remove the selected catalog search path
nl: Verwijder het geselecteerde cataloguszoekpad

en: Add a new catalog search path
nl: Voeg een nieuw cataloguszoekpad toe

en: Extra catalog paths
nl: Extra cataloguspaden

en: Select a catalog search path
nl: Selecteer een cataloguszoekpad

note: translators: Email subject sent to the user after completing the survey
en: Glade User Survey
nl: Glade-gebruikersbevraging

note: translators: Email body sent to the user after completing the survey
en: Thank you for taking Glade Users survey, we appreciate it!
    
    To validate this email address open the folowing link
    
    https://people.gnome.org/~jpu/glade/registration.php?email=$email&validation_token=$new_validation_token
    
    In case you want to change or update the survey, your current update token is:
    $new_token
    
    Cheers
    
    	The Glade team
nl: Bedankt om deel te nemen aan de Glade-gebruikersbevraging!
    
    Open de volgende verwijzing om dit e-mailadres te valideren
    
    https://people.gnome.org/~jpu/glade/registration.php?email=$email&validation_token=$new_validation_token
    
    Indien u de bevraging wilt wijzigen of bijwerken, is uw huidige updatetoken:
    $new_token
    
    Bedankt
    
    	Het Glade-team

note: translators: Email subject sent to the user after updating the survey
en: Glade User Survey (update)
nl: Glade-gebruikersbevraging

note: translators: Email body sent to the user after updating the survey
en: Thank you for updating your Glade Users survey data, we appreciate it!
    
    In case you want to change something again, your current update token is:
    $new_token
    
    Cheers
    
    	The Glade team
nl: Bedankt dat u uw antwoorden voor de Glade-gebruikersbevraging heeft bijgewerkt!
    
    Indien u nogmaals iets wilt bijwerken, is uw huidige updatetoken:
    $new_token
    
    Bedankt
    
    	Het Glade-team

en: Sorry, automatic subscription to Glade Users mailing list failed
nl: Sorry, automatisch inschrijven bij de Glade-gebruikersmailinglijst is mislukt

en: Open Glade Users Website
nl: Glade-gebruikerswebsite openen

en: Internal server error
nl: Interne serverfout

en: Thank you for taking the time to complete the survey, we appreciate it!
nl: Bedankt dat u de tijd heeft genomen om alle vragen te beantwoorden, we stellen dit erg op prijs!

en: Name and Email fields are required
nl: Velden voor naam en e-mailadres zijn vereist

en: Oops! Email address is already in use!
    To update information you need to provide the token that was sent to your inbox.
nl: Oeps! Dit e-mailadres is al in gebruik!
    Om de informatie bij te werken, heeft u het token nodig dat naar uw e-mailadres is gestuurd.

en: Oops! Error saving user information: %s
nl: Oeps! Er is een fout opgetreden bij het opslaan van de gebruikersinformatie: %s

en: Oops! Error saving survey data: %s
nl: Oeps! Er is een fout opgetreden bij het opslaan van de bevragingsgegevens: %s

en: Glade Registration & User Survey
nl: Glade-registratie & gebruikersbevraging

note: GtkButtonsType enumeration value
en: Cancel
nl: Annuleren

en: Submit
nl: Inzenden

en: Information will be sent to https://people.gnome.org/~jpu
nl: De informatie wordt naar https://people.gnome.org/~jpu gestuurd

en: User Information
nl: Gebruikersinformatie

en: <Your name or nickname is required>
nl: <Uw naam of bijnaam is vereist>

en: Name:
nl: Naam:

en: Email:
nl: E-mailadres:

en: Tokens are processed manually in batches.
    Please be patient.
nl: Tokens worden handmatig in groepen verwerkt.
    Even geduld.

en: <Required to send back registration token>
nl: <Vereist om het registratietoken terug te sturen>

en: Country:
nl: Land:

en: City:
nl: Stad:

en: Company
nl: Bedrijf

en: Organization
nl: Organisatie

en: Personal
nl: Persoonlijk

en: Subscribe me to the mailing list
nl: Abonneer me op de mailinglijst

en: Subscribe to Glade Users mailing list.
    You will be sent email requesting confirmation!
nl: Abonneren op de Glade-gebruikersmailinglijst.
    U zult een e-mail ontvangen om uw abonnement te bevestigen!

en: Choose your country
nl: Kies uw land

en: We care about privacy!
nl: Privacy is belangrijk voor ons!

en: All the data will be stored in a private location and will not be shared with the public or any third party.
nl: Alle gegevens worden op een private locatie opgeslagen en worden niet openbaar of met enige derde partij gedeeld.

en: Update Info
nl: Update-informatie

en: <Insert update token, if you want to update previously sent data>
nl: <Voer het updatetoken in als u vroegere gegevens wilt bijwerken>

en: How long have you been programming?
nl: Hoe lang programmeert u al?

en: years
nl: jaar

en: months
nl: maanden

en: I am not a programmer
nl: Ik ben geen programmeur

en: Which programming languages do you prefer?
nl: Wat zijn uw favoriete programmeertalen?

note: GtkCellRendererAccelMode enumeration value
en: Other
nl: Overige

en: When did you start using Glade?
nl: Wanneer bent u Glade beginnen gebruiken?

en: ago
nl: geleden

en: Which version do you normally use?
nl: Welke versie gebruikt u normaal gezien?

en: What is available in my OS
nl: Die die beschikbaar is voor mijn besturingssysteem

en: Latest stable from sources
nl: De laatste stabiele versie

en: 3.8 for GTK+ 2
nl: 3.8 voor GTK+ 2

en: On what operating systems?
nl: Op welke besturingssystemen?

en: version
nl: versie

en: Windows
nl: Vensters

en: How often do you use it?
nl: Hoe vaak gebruikt u het?

en: Every day
nl: Dagelijks

en: Few days a week
nl: Een aantal keer per week

en: Every week
nl: Wekelijks

en: A few times a month
nl: Een aantal keer per maand

en: Once a month
nl: Eén keer per maand

en: A few times a year
nl: Een aantal keer per jaar

en: What level of Glade user would you say you are?
nl: Welk niveau Glade-gebruiker bent u volgens u?

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Under what kind of license(s) do you release the software you used Glade to create?
nl: Onder welke licentie(s) geeft u de software die u met Glade maakt vrij?

en: Free software
nl: Vrije software

en: Open source software
nl: Openbronsoftware

en: Commercial/Closed software
nl: Commerciële/gesloten software

en: None - distributed internally
nl: Geen - intern gebruik

en: In what field(s) is the software you used Glade to create generally used?
nl: In welk(e) veld(en) wordt de software die u met Glade maakt doorgaans gebruikt?

en: Academic
nl: Academisch

en: Embedded applications
nl: Ingebedde toepassingen

en: Accounting
nl: Boekhouden

en: Desktop applications
nl: Bureaubladtoepassingen

en: Educational
nl: Educationeel

en: Medical
nl: Medisch

en: Industrial applications
nl: Industriële toepassingen

en: Scientific
nl: Wetenschappelijk

en: What aspect of the software needs the most improvement?
nl: Welk aspect van de software heeft het meeste verbeteringen nodig?

en: In your opinion what is the biggest problem with Glade?
nl: Wat is volgens u het grootste probleem aan Glade?

en: Lack of documentation
nl: Gebrek aan documentatie

en: Lack of professional support
nl: Gebrek aan professionele ondersteuning

en: Lack of professional training
nl: Gebrek aan professionele training

en: Lack of publicity/exposure
nl: Gebrek aan publiciteit

en: Lack of official binary releases for other OS (Windows, Mac OS X)
nl: Gebrek aan officiële binaire uitgaven voor andere besturingssystemen (Windows, Mac OS X)

en: Have you ever encountered a bug?
nl: Bent u een fout tegengekomen?

note: GtkResponseType enumeration value
en: Yes
nl: Ja

note: GtkResponseType enumeration value
en: No
nl: Nee

en: If so, did you file a bug report?
nl: Zo ja, heeft u een foutrapport ingediend?

en: Have you ever thought about contributing?
nl: Heeft u er ooit aan gedacht zelf bij te dragen?

en: Why not?
nl: Waarom niet?

en: Comments:
nl: Opmerkingen:

en: Privacy Note:
nl: Opmerking omtrent privacy:

en: Add %s
nl: ‘%s’ toevoegen

note: GTK_STOCK_DIALOG_AUTHENTICATION
en: Authentication
nl: Aanmeldingscontrole

note: GTK_STOCK_DND GdkWindowTypeHint enumeration value
en: Drag and Drop
nl: Slepen en neerzetten

note: GTK_STOCK_DND_MULTIPLE
en: Drag and Drop Multiple
nl: Meerdere slepen en neerzetten

note: GTK_STOCK_COLOR_PICKER
en: Color Picker
nl: Kleurenkiezer

note: GTK_STOCK_DIRECTORY
en: Directory
nl: Map

note: GTK_STOCK_FILE
en: File
nl: Bestand

note: GTK_STOCK_MISSING_IMAGE
en: Missing Image
nl: Afbeelding ontbreekt

en: Stock
nl: Voorraad

en: A builtin stock item
nl: Een ingebakken voorraaditem

en: Stock Image
nl: Voorraadafbeelding

en: A builtin stock image
nl: Een ingebakken voorraadafbeelding

en: Objects
nl: Objecten

en: Image File Name
nl: Afbeeldingsbestandsnaam

en: Enter a filename, relative path or full path to load the image
nl: Voer een bestandsnaam, of een relatief of volledig pad in om de afbeelding te laden

en: Color
nl: Kleur

en: A GDK color value
nl: Een GDK-kleurwaarde

en: String
nl: Tekenreeks

en: An entry
nl: Een ingang

en: Enabling property %s on widget %s
nl: Eigenschap %s op widget %s wordt ingeschakeld

en: Disabling property %s on widget %s
nl: Eigenschap %s op widget %s wordt uitgeschakeld

en: multiple
nl: meerdere

en: %s is locked by %s, edit %s first.
nl: %s is vergrendeld door %s, bewerk eerst %s.

en: Remove %s
nl: ‘%s’ verwijderen

en: Remove multiple
nl: Meerdere verwijderen

en: Create %s
nl: %s maken

en: Delete %s
nl: %s verwijderen

en: Cut %s
nl: %s knippen

en: Paste %s
nl: ‘%s’ plakken

en: Setting i18n metadata
nl: i18n-metadata worden ingesteld

en: Locking %s by widget %s
nl: %s wordt vergrendeld door widget %s

en: Unlocking %s
nl: %s wordt ontgrendeld

en: Unsetting widget '%s' as template
nl: Widget ‘%s’ wordt verwijderd als sjabloon

en: Setting widget '%s' as template
nl: Widget ‘%s’ wordt ingesteld als sjabloon

en: Unsetting template
nl: Sjabloon wordt verwijderd

en: Show info
nl: Info tonen

en: Show Class Field
nl: Klasseveld tonen

en: Class Field
nl: Klasseveld

en: The class field string
nl: De klasseveldtekenreeks

en: Show Border
nl: Kader weergeven

en: Whether the border should be shown
nl: Of de rand getoond moet worden

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Property
nl: Eigenschap

en: General
nl: Algemeen

en: Common
nl: Veelgebruikt

en: Accessibility
nl: Toegankelijkheid

en: (default)
nl: (standaard)

en: _OK
nl: _Oké

en: _Select All
nl: _Alles Selecteren

en: _Unselect All
nl: Alles _deselecteren

en: Disable Check
nl: Controle uitschakelen

en: Whether to explicitly disable the check button
nl: Bepaalt of de controleknop uitdrukkelijk uitgeschakeld moet worden

en: Custom Text
nl: Aangepaste tekst

en: _Close
nl: Sl_uiten

en: Edit Text
nl: Tekst bewerken

note: Text
en: _Text:
nl: _Tekst:

note: Translatable
en: T_ranslatable
nl: _Vertaalbaar

en: Conte_xt for translation:
nl: Vertaalconte_xt:

en: Co_mments for translators:
nl: Op_merkingen voor vertalers:

en: _Open
nl: _Openen

note: GtkInputPurpose enumeration value
en: Name
nl: Naam

en: Class
nl: Klasse

en: C_lear
nl: _Wissen

note: Checklist
en: O_bjects:
nl: O_bjecten:

en: _New
nl: _Nieuw

note: Checklist
en: Objects:
nl: Objecten:

en: Page Type
nl: Paginatype

en: Class Name:
nl: Klassenaam:

en: The object's unique identifier
nl: De unieke identificatie van het object

en: Composite
nl: Samengesteld

en: Whether this widget is a composite template
nl: Of deze widget een samengesteld sjabloon is

en: Expand all
nl: Alles uitvouwen

en: All Contexts
nl: Alle contexten

en: Icon _Name:
nl: Pictogram_naam:

en: C_ontexts:
nl: C_ontexten:

en: Icon Na_mes:
nl: Pictogramna_men:

en: Could not create directory: %s
nl: Kon map niet aanmaken: %s

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete All
nl: Alles verwijderen

en: Widget selector
nl: Widgetselectie

en: _Add widget here
nl: Voeg hier een _widget toe

en: _Select
nl: _Selecteren

en: Cu_t
nl: _Knippen

en: _Copy
nl: _Kopiëren

en: _Paste
nl: _Plakken

en: _Delete
nl: Verwij_deren

en: Read _documentation
nl: _Documentatie lezen

en: Set default value
nl: Standaardwaarde instellen

en: user_data
nl: _gebruikersgegevens

note: translators: GConnectFlags value
en: After
nl: Erna

en: Run First
nl: Eerst uitvoeren

en: Run Last
nl: Laatst uitvoeren

en: Run Cleanup
nl: Opruiming uitvoeren

en: Object %s not found in UI definition.
nl: Object %s niet gevonden in UI-definitie.

en: Couldn't load builder definition: %s
nl: Kon builder-definitie niet laden: %s

en: Error: %s.
nl: Fout: %s.

en: Broken pipe!
nl: Gebroken pipe!

en: File name to save a screenshot
nl: Bestandsnaam om een schermafdruk op te slaan

en: CSS file to use
nl: Te gebruiken CSS-bestand

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
nl: %s
    Voer ‘%s --help’ uit om een volledige lijst van opdrachtregelopties in te zien.

en: Whether project has been modified since it was last saved
nl: Of het project gewijzigd is sinds het laatst werd opgeslagen

en: Has Selection
nl: Heeft selectie

en: Whether project has a selection
nl: Of een project een selectie heeft

en: Path
nl: Pad

en: The filesystem path of the project
nl: Het bestandssysteempad van het project

en: Read Only
nl: Alleen lezen

en: Add Item
nl: Item toevoegen

en: Translation Domain
nl: Vertaaldomein

en: The project translation domain
nl: Het vertaaldomein van het project

en: Template
nl: Sjabloon

en: Resource Path
nl: Bronpad

en: License
nl: Licentie

en: License for this project, it will be added as a document level comment.
nl: Licentie voor dit project, deze wordt toegevoegd als opmerking op documentniveau.

en: CSS Provider Path
nl: CSS-leverancierpad

en: Path to use as the custom CSS provider for this project.
nl: Pad om te gebruiken als aangepaste CSS-leverancier voor dit project.

en: (internal %s)
nl: (interne %s)

en: (%s child)
nl: (%s dochter)

en: (template)
nl: (sjabloon)

note: translators: refers to a property named '%s' of widget '%s'
en: (%s of %s)
nl: (%s van %s)

en: Failed to load %s.
    The following required catalogs are unavailable: %s
nl: Laden van %s is mislukt.
    De volgende vereiste catalogi zijn niet beschikbaar: %s

en:  and
nl:  en

en: %s document properties
nl: %s-documenteigenschappen

en: This widget is deprecated
nl: Dit widget is verouderd

en: This property is deprecated
nl: Deze eigenschap is verouderd

en: This signal is deprecated
nl: Dit signaal is verouderd

en: Details
nl: Gegevens

en: Project "%s" has errors. Save anyway?
nl: Project ‘%s’ bevat fouten. Toch opslaan?

en: Project "%s" has deprecated widgets and/or version mismatches.
nl: Project ‘%s’ bevat verouderde widgets en/of incongruente versies.

en: Object %s is a class template but this is not supported in gtk+ %d.%d
nl: Object %s is een klassesjabloon, maar dit wordt niet ondersteund door gtk+ %d.%d

en: Object %s has unrecognized type %s
nl: Object %s heeft niet-herkend type %s

en: Unsaved %i
nl: Niet-opgeslagen %i

en: No widget selected.
nl: Geen widget geselecteerd.

en: No widget on the clipboard
nl: Geen widget in het klembord

en: Only one widget can be pasted at a time to this container
nl: Er kan slechts één widget tegelijk in deze container geplakt worden

en: The project this properties dialog was created for
nl: Het project waarvoor deze eigenschappendialoog gemaakt is

en: Project %s has no deprecated widgets or version mismatches.
nl: Project %s bevat geen verouderde widgets of incongruente versies.

en: The GladePropertyClass for this property
nl: De Glade-eigenschapsklasse voor deze eigenschap

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: If the property is optional, this is its enabled state
nl: Als de eigenschap optioneel is, is dit de ingeschakelde staat ervan

en: Sensitive
nl: Gevoelig

en: Context for translation
nl: Vertaalcontext

note: AtkRole enumeration value
en: Comment
nl: Opmerking

en: Comment for translators
nl: Opmerking voor vertalers

en: Translatable
nl: Vertaalbaar

en: Visual State
nl: Visuele status

en: Property Name
nl: Eigenschapnaam

en: Custom text to override the property name
nl: Aangepaste tekst om de eigenschapsnaam te overschrijven

en: Custom tooltip to override the property description
nl: Aangepaste zwevende tip om de eigenschapsbeschrijving te overschrijven

en: Signal
nl: Signaal

en: User data
nl: Gebruikersdata

en: We could not find the symbol "%s"
nl: Kon het symbool ‘%s’ niet vinden

en: All Files
nl: Alle bestanden

en: Libglade Files
nl: Libglade-bestanden

en: GtkBuilder Files
nl: GtkBuilder-bestanden

en: All Glade Files
nl: Alle Glade-bestanden

note: Reset the column GtkTextDirection enumeration value
en: None
nl: Geen

en: class
nl: klasse

en: Whether this action is sensitive
nl: Of deze actie gevoelig is

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: Whether this action is visible
nl: Of deze actie zichtbaar is

en: Name of the class
nl: Naam van de klasse

en: GType of the class
nl: GType van de klasse

en: Title
nl: Titel

en: Generic Name
nl: Algemene naam

en: Used to generate names of new widgets
nl: Wordt gebruikt om namen aan nieuwe widgets te geven

en: Icon Name
nl: Pictogram

en: The icon name
nl: De pictogramnaam

en: Catalog
nl: Catalogus

en: Book
nl: Boek

en: Query
nl: Zoekopdracht

en: The name of the widget
nl: De naam van het widget

en: Internal name
nl: Interne naam

en: The internal name of the widget
nl: De interne naam van het widget

en: The object associated
nl: Het bijbehorende object

en: A list of GladeProperties
nl: Een lijst met Glade-eigenschappen

en: Internal Name
nl: Interne naam

en: Reason
nl: Reden

en: Toplevel Width
nl: Topniveaubreedte

en: Toplevel Height
nl: Topniveauhoogte

en: (unnamed)
nl: (naamloos)

en: Object has unrecognized type %s
nl: Object heeft niet-herkend type %s

en: Property has versioning problems:
nl: Eigenschap heeft versieproblemen:

en: Some properties have versioning problems:
nl: Sommige eigenschappen hebben versieproblemen:

en: Signal has versioning problems:
nl: Signaal heeft versieproblemen:

en: Some signals have versioning problems:
nl: Sommige signalen hebben versieproblemen:

en: Applications
nl: Toepassingen

en: Categories
nl: Categoriën

en: Devices
nl: Apparaten

en: Emblems
nl: Emblemen

en: International
nl: Internationaal

en: Places
nl: Locaties

en: All available widgets and objects
nl: Alle beschikbare widgets en objecten

en: Extra GTK+ objects
nl: Extra GTK+-objecten

en: _General
nl: Al_gemeen

en: _Signals
nl: _Signalen

en: Translation domain:
nl: Vertaaldomein:

en: Select a CSS to use as custom style provider
nl: Selecteer een CSS om te gebruiken als aangepaste stijlleverancier

en: Custom CSS style provider:
nl: Aangepaste CSS-stijlleverancier:

en: From this directory
nl: Van deze map

en: Choose a path to load image resources
nl: Kies een pad om afbeeldingsbronnen te laden

en: Image resources are loaded locally:
nl: Afbeeldingsbronnen worden lokaal geladen:

en: Toolkit version required:
nl: Vereiste toolkitversie:

en: program or library name
nl: programma- of bibliotheeknaam

en: Author(s):
nl: Auteur(s):

en: License:
nl: Licentie:

en: Description:
nl: Omschrijving:

en: program or library short description
nl: korte omschrijving van programma of bibliotheek

en: GNU GPL version 2
nl: GNU GPL versie 2

en: GNU GPL version 3
nl: GNU GPL versie 3

en: GNU LGPL version 2.1
nl: GNU LGPL versie 2.1

en: GNU LGPL version 3
nl: GNU LGPL versie 3

en: <choose a key>
nl: <kies een toets>

en: Accelerator Key
nl: Sneltoets

en: Choose accelerator keys...
nl: Kies sneltoetsen…

[ctx: textattr]
en: Style
nl: Stijl

[ctx: textattr]
en: Stretch
nl: Uitrekken

[ctx: textattr]
en: Strikethrough
nl: Doorstrepen

[ctx: textattr]
en: Gravity
nl: Zwaartekracht

[ctx: textattr]
en: Gravity Hint
nl: Zwaartekrachthint

[ctx: textattr]
en: Absolute Size
nl: Absolute grootte

[ctx: textattr]
en: Strikethrough Color
nl: Doorstrepingskleur

en: Unset
nl: Niet instellen

en: Attribute
nl: Attribuut

en: Value
nl: Waarde

en: Setup Text Attributes
nl: Stel tekstattributen in

en: Edit Attributes
nl: Attributen bewerken

note: translators: the adjective not the verb
en: unset
nl: niet instellen

en: no model
nl: geen model

en: < define a new column >
nl: < definieer een nieuwe kolom >

en: Add and remove columns:
nl: Voeg kolommen toe of verwijder er:

en: Column name
nl: Kolomnaam

en: Setting %s to use an external buffer
nl: %s wordt ingesteld om een externe buffer te gebruiken

en: Setting %s to use a primary icon from stock
nl: %s wordt ingesteld om een primair pictogram uit de voorraad te gebruiken

en: Setting %s to use a primary icon from the icon theme
nl: %s wordt ingesteld om een primair pictogram uit het pictogramthema te gebruiken

en: Setting %s to use a primary icon from filename
nl: %s wordt ingesteld om een primair pictogram uit de bestandsnaam te gebruiken

en: Setting %s to use a secondary icon from stock
nl: %s wordt ingesteld om een secundair pictogram uit de voorraad te gebruiken

en: Setting %s to use a secondary icon from the icon theme
nl: %s wordt ingesteld om een secundair pictogram uit het pictogramthema te gebruiken

en: Setting %s to use a secondary icon from filename
nl: %s wordt ingesteld om een secundair pictogram uit de bestandsnaam te gebruiken

en: Setting primary icon of %s to use tooltip markup
nl: Het primaire pictogram van %s wordt ingesteld om markup in de zwevende tip te gebruiken

en: Setting secondary icon of %s to use tooltip markup
nl: Het secundaire pictogram van %s wordt ingesteld om markup in de zwevende tip te gebruiken

en: Setting primary icon of %s to not use tooltip markup
nl: Het primaire pictogram van %s wordt ingesteld om geen markup in de zwevende tip te gebruiken

en: Setting secondary icon of %s to not use tooltip markup
nl: Het secundaire pictogram van %s wordt ingesteld om geen markup in de zwevende tip te gebruiken

en: Placing %s inside %s
nl: %s wordt in %s geplaatst

en: Action Group Editor
nl: Actiegroepbewerker

en: Introduction page
nl: Introductiepagina

en: Content page
nl: Inhoudspagina

en: Cell Renderer
nl: Cel-renderer

note: AtkRole enumeration value
en: Text
nl: Tekst

note: GtkAssistantPageType enumeration value
en: Progress
nl: Voortgang

en: Insert Row on %s
nl: Rij invoegen op %s

en: Insert Column on %s
nl: Kolom invoegen op %s

en: This property only applies to stock images or named icons
nl: Deze eigenschap is enkel van toepassingen op voorraadafbeeldingen of pictogrammen met een naam

en: This property only applies to named icons
nl: Deze eigenschap is enkel van toepassing op pictogrammen met een naam

en: _File
nl: _Bestand

en: _Edit
nl: Be_werken

en: _View
nl: Beel_d

en: _Help
nl: _Hulp

en: Edit Menu Bar
nl: Menubalk bewerken

en: Edit Menu
nl: Menu bewerken

en: <separator>
nl: <scheidingsteken>

en: <custom>
nl: <aangepast>

en: %s already has a menu.
nl: %s heeft al een menu.

en: %s item already has a submenu.
nl: %s item heeft al een submenu.

en: Normal item
nl: Normaal item

en: Image item
nl: Afbeeldingsitem

en: Check item
nl: Vink-item

en: Radio item
nl: Radio-item

en: Separator item
nl: Scheidingsitem

note: AtkRole enumeration value
en: Menu Item
nl: Menu-item

en: Insert page on %s
nl: Pagina invoegen op %s

en: Search bar is already full
nl: Zoekbalk is al gevuld

note: GtkIconSize enumeration value
en: Button
nl: Knop

note: GtkRecentSortType enumeration value
en: Custom
nl: Aangepast

note: AtkRole enumeration value
en: Separator
nl: Scheidingsteken

note: PangoVariant enumeration value
en: Normal
nl: Normaal

note: AtkRole enumeration value
en: Image
nl: Afbeeldingen

en: Check
nl: Ophalen

en: Group
nl: Groep

en: Search is disabled
nl: Zoeken is uitgeschakeld

en: Headers are invisible
nl: Hoofdingen zijn onzichtbaar

en: Expanders are not shown
nl: Uitvouwers worden niet weergegeven

en: Adding %s to a new Size Group
nl: %s wordt toegevoegd aan een nieuwe groottegroep

note: Add trailing new... item
en: New Size Group
nl: Nieuwe groottegroep

note: Add descriptive label
en: First add a stock name in the entry below, then add and define sources for that icon in the treeview.
nl: Voeg eerst een voorraadnaam toe aan onderstaand item, en voeg vervolgens bronnen voor dat pictogram toe in de boomweergave.

en: File Name
nl: Bestandnaam

en: Stock Item:
nl: Voorraaditem:

note: Label area frame...
en: Edit Label
nl: Label bewerken

note: Internal Image area...
en: Edit Image
nl: Afbeelding bewerken

en: <Type Here>
nl: <Typ hier>

en: <Enter ID>
nl: <Voer ID in>

en: Group Header
nl: Groepshoofding

en: Print Dialog
nl: Afdrukvenster

en: Copies
nl: Kopieën

en: Scale
nl: Schalen

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Add Parent
nl: Moeder toevoegen

en: Alignment
nl: Uitlijning

note: AtkRole enumeration value
en: Viewport
nl: Viewpoort

en: Event Box
nl: Eventbox

en: Scrolled Window
nl: Schuifvenster

en: Expander
nl: Uitklapper

en: Grid
nl: Raster

en: Stack
nl: Stapel

en: Add to Size Group
nl: Toevoegen aan groottegroep

en: Read documentation
nl: Documentatie lezen

en: Style Classes
nl: Stijlklassen

note: GtkAttachOptions enumeration value
en: Fill
nl: Vullen

note: GtkButtonBoxStyle enumeration value
en: Start
nl: Starten

note: PangoAlignment enumeration value
en: Center
nl: Midden

note: GtkButtonBoxStyle enumeration value
en: End
nl: Eind

note: GtkAlign enumeration value
en: Baseline
nl: Basislijn

note: GdkEventMask enumeration value
en: Exposure
nl: Belichting

note: GdkEventMask enumeration value
en: Button Motion
nl: Beweging knop

note: GdkEventMask enumeration value
en: Button 1 Motion
nl: Beweging knop 1

note: GdkEventMask enumeration value
en: Button 2 Motion
nl: Beweging knop 2

note: GdkEventMask enumeration value
en: Button 3 Motion
nl: Beweging knop 3

note: GdkEventMask enumeration value
en: Button Press
nl: Knop ingedrukt

note: GdkEventMask enumeration value
en: Button Release
nl: Knop losgelaten

note: GdkEventMask enumeration value
en: Scroll
nl: Schuif

note: GdkEventMask enumeration value
en: Touch
nl: Aanraken

en: Accessible Description
nl: Toegankelijke beschrijving

en: Role
nl: Rol

note: GtkIconSize enumeration value
en: Invalid
nl: Ongeldig

note: AtkRole enumeration value
en: Alert
nl: Waarschuwing

note: AtkRole enumeration value
en: Arrow
nl: Pijl

note: AtkRole enumeration value
en: Calendar
nl: Agenda

note: AtkRole enumeration value
en: Check Menu Item
nl: Checkmenu-item

note: AtkRole enumeration value
en: Color Chooser
nl: Kleurselectie

note: AtkRole enumeration value
en: Combo Box
nl: Keuzemenu

note: GtkIconSize enumeration value
en: Dialog
nl: Dialoog

note: AtkRole enumeration value
en: Directory Pane
nl: Mappaneel

note: AtkRole enumeration value
en: Drawing Area
nl: Tekengebied

note: AtkRole enumeration value
en: Glass Pane
nl: Glazen paneel

note: AtkRole enumeration value
en: Layered Pane
nl: Gelaagd paneel

note: AtkRole enumeration value
en: List
nl: Lijst

note: AtkRole enumeration value
en: List Item
nl: Lijst item

note: AtkRole enumeration value
en: Menu Bar
nl: Menubalk

note: AtkRole enumeration value
en: Page Tab
nl: Paginatabblad

note: AtkRole enumeration value
en: Page Tab List
nl: Paginatabbladlijst

note: AtkRole enumeration value
en: Panel
nl: Paneel

note: AtkRole enumeration value
en: Password Text
nl: Wachtwoordtekst

note: GdkWindowTypeHint enumeration value
en: Popup Menu
nl: Pop-upmenu

note: AtkRole enumeration value
en: Radio Button
nl: Radioknop

note: AtkRole enumeration value
en: Radio Menu Item
nl: Radiomenu-item

note: AtkRole enumeration value
en: Row Header
nl: Rijhoofding

note: AtkRole enumeration value
en: Slider
nl: Schuifregelaar

note: AtkRole enumeration value
en: Spin Button
nl: Spinknop

note: AtkRole enumeration value
en: Status Bar
nl: Statusbalk

note: AtkRole enumeration value
en: Table
nl: Tabel

note: AtkRole enumeration value
en: Toggle Button
nl: Schakelknop

note: AtkRole enumeration value
en: Tool Bar
nl: Werkbalk

note: GtkLicense enumeration value
en: Unknown
nl: Onbekend

note: GtkPopoverConstraint enumeration value
en: Window
nl: Venster

note: AtkRole enumeration value
en: Header
nl: Kop

note: AtkRole enumeration value
en: Footer
nl: Voettekst

note: AtkRole enumeration value
en: Paragraph
nl: Alinea

note: AtkRole enumeration value
en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

note: AtkRole enumeration value
en: Document Frame
nl: Documentkader

note: AtkRole enumeration value
en: Page
nl: Pagina

note: AtkRole enumeration value
en: Redundant Object
nl: Overbodig object

note: AtkRole enumeration value
en: Form
nl: Formulier

note: AtkRole enumeration value
en: Link
nl: Verwijzing

note: AtkRole enumeration value
en: Input Method Window
nl: Invoermethodevenster

note: AtkRole enumeration value
en: Document Spreadsheet
nl: Rekenbladdocument

note: AtkRole enumeration value
en: Document Presentation
nl: Presentatiedocument

note: AtkRole enumeration value
en: Document Text
nl: Tekstdocument

note: AtkRole enumeration value
en: Document Web
nl: Webdocument

note: AtkRole enumeration value
en: Document Email
nl: E-maildocument

note: AtkRole enumeration value
en: Grouping
nl: Groepering

note: AtkRole enumeration value
en: Image Map
nl: Afbeeldingsmap

note: GdkWindowTypeHint enumeration value
en: Notification
nl: Notificatie

note: AtkRole enumeration value
en: Info Bar
nl: Infobalk

note: AtkRole enumeration value
en: Level Bar
nl: Niveaubalk

note: AtkRole enumeration value
en: Title Bar
nl: Titelbalk

note: AtkRole enumeration value
en: Definition
nl: Definitie

note: AtkRole enumeration value
en: Article
nl: Artikel

note: AtkRole enumeration value
en: Landmark
nl: Mijlpaal

note: AtkRole enumeration value
en: Log
nl: Logboek

note: AtkRole enumeration value
en: Math
nl: Wiskunde

note: AtkRole enumeration value
en: Rating
nl: Beoordeling

note: AtkRole enumeration value
en: Time
nl: Tijd

note: AtkRole enumeration value
en: Description List
nl: Omschrijvingslijst

note: AtkRole enumeration value
en: Description Value
nl: Omschrijvingswaarde

note: AtkRole enumeration value
en: Generic object
nl: Algemeen object

note: AtkRole enumeration value
en: Subscript text
nl: Subscripttekst

note: AtkRole enumeration value
en: Superscript text
nl: Superscripttekst

note: Atk role enumeration value
en: Last Defined
nl: Laatst gedefinieerd

note: Atk relationset properties
en: Controlled By
nl: Bestuurd door

en: Controller For
nl: Bestuurder voor

en: Labeled By
nl: Gelabeld door

en: Label For
nl: Labelen voor

en: Member Of
nl: Lid van

en: Node Child Of
nl: Knooppuntlid van

en: Flows To
nl: Vloeit naar

en: Flows From
nl: Vloeit van

en: Subwindow Of
nl: Onderliggend venster van

en: Embedded By
nl: Ingebed door

en: Popup For
nl: Pop-up voor

en: Parent Window Of
nl: Bovenliggend venster van

en: Described By
nl: Omschreven door

en: Description For
nl: Omschrijving voor

note: GtkResizeMode enumeration value
en: Queue
nl: Wachtrij

note: GtkResizeMode enumeration value
en: Immediate
nl: Meteen

en: Insert Before
nl: Invoegen voor

en: Insert After
nl: Invoegen na

en: Number of items
nl: Aantal items

note: GtkPositionType enumeration value
en: Top
nl: Boven

note: GtkPositionType enumeration value
en: Bottom
nl: Onder

en: Horizontal Box
nl: Horizontale box

en: Vertical Box
nl: Verticale box

en: Action Bar
nl: Actiebalk

en: The number of items in the action bar
nl: Het aantal items in de actiebalk

note: Virtual accel-groups property to record accel groups
en: Accel Groups
nl: Accel-groepen

note: GdkGravity enumeration value
en: North West
nl: Noordwesten

note: GdkGravity enumeration value
en: North
nl: Noord

note: GdkGravity enumeration value
en: North East
nl: Noordoosten

note: GdkGravity enumeration value
en: East
nl: Oost

note: GdkGravity enumeration value
en: South West
nl: Zuidwest

note: GdkGravity enumeration value
en: South
nl: Zuid

note: GdkGravity enumeration value
en: South East
nl: Zuidoost

note: GdkGravity enumeration value
en: Static
nl: Statisch

note: GdkWindowTypeHint enumeration value
en: Toolbar
nl: Werkbalk

note: GdkWindowTypeHint enumeration value
en: Utility
nl: Hulpmiddel

note: GdkWindowTypeHint enumeration value
en: Dock
nl: Aankoppelen

note: GdkWindowTypeHint enumeration value
en: Desktop
nl: Bureaublad

note: GdkWindowTypeHint enumeration value
en: Tooltip
nl: Zwevende tip

note: GtkWindowType enumeration value
en: Top Level
nl: Topniveau

note: GtkWindowPosition enumeration value
en: Mouse
nl: Muis

note: GtkWindowPosition enumeration value
en: Always Center
nl: Altijd in het midden

en: Application Window
nl: Toepassingsvenster

en: Menu Shell
nl: Menu-shell

en: Position
nl: Positie

en: Edit&#8230;
nl: Bewerken&#8230;

en: Use Underline
nl: Gebruik onderstreping

note: GtkActivatable
en: Related Action
nl: Gerelateerde actie

en: Use Action Appearance
nl: Actie-uiterlijk gebruiken

note: GtkActionable
en: Action Name
nl: Actienaam

note: Atk click property
en: Click
nl: Klikken

en: Stock Item
nl: Voorraaditem

en: Accel Group
nl: Accel-groep

en: The stock item for this menu item
nl: Het voorraaditem voor dit menu-item

note: GtkTextDirection enumeration value
en: Left to Right
nl: Links naar rechts

note: GtkTextDirection enumeration value
en: Right to Left
nl: Rechts naar links

note: GtkPackDirection enumeration value
en: Top to Bottom
nl: Boven naar onder

note: GtkPackDirection enumeration value
en: Bottom to Top
nl: Onder naar boven

note: GtkTreeViewGridLines enumeration value
en: Horizontal
nl: Horizontaal

note: GtkTreeViewGridLines enumeration value
en: Vertical
nl: Verticaal

note: GtkToolbarStyle enumeration value
en: Icons only
nl: Alleen pictogrammen

note: GtkToolbarStyle enumeration value
en: Text only
nl: Alleen tekst

note: GtkToolbarStyle enumeration value
en: Text below icons
nl: Tekst onder pictogrammen

en: A symbolic icon size for the stock icon
nl: Een symbolische grootte voor het voorraadpictogram

note: GtkScrollablePolicy enumeration value
en: Natural
nl: Natuurlijk

note: PangoEllipsizeMode enumeration value
en: Middle
nl: Midden

en: The stock icon displayed on the item (choose an item from GTK+ stock or from an icon factory)
nl: Het voorraadpictogram weergegeven op het item (kies een item uit de GTK+-voorraad of uit een pictogramfabriek)

en: Handle Box
nl: Handlebox

note: PangoAlignment enumeration value
en: Left
nl: Links

note: PangoAlignment enumeration value
en: Right
nl: Rechts

note: GtkShadowType enumeration value
en: Out
nl: Uit

en: Attributes
nl: Attributen

note: GtkWrapMode enumeration value
en: Word
nl: Woord

note: GtkWrapMode enumeration value
en: Character
nl: Teken

en: Text Entry
nl: Tekstinvoer

note: GtkInputPurpose enumeration value
en: Digits
nl: Cijfers

note: GtkInputPurpose enumeration value
en: Number
nl: Getal

note: GtkInputPurpose enumeration value
en: Phone
nl: Telefoon

note: GtkInputPurpose enumeration value
en: Email
nl: E-mailadres

note: GtkInputPurpose enumeration value
en: Password
nl: Wachtwoord

note: GtkInputPurpose enumeration value
en: Pin Code
nl: Pincode

note: GtkInputHints enumeration value
en: Spellcheck
nl: Spellingscontrole

note: GtkInputHints enumeration value
en: No Spellcheck
nl: Geen spellingscontrole

note: GtkInputHints enumeration value
en: Lowercase
nl: Kleine letters

note: GtkInputHints enumeration value
en: Uppercase Chars
nl: Grote letters, enkele tekens

note: GtkInputHints enumeration value
en: Uppercase Words
nl: Grote letters, volledige woorden

note: GtkInputHints enumeration value
en: Uppercase Sentences
nl: Grote letters, volledige zinnen

en: Primary Stock Icon
nl: Primair voorraadpictogram

en: Secondary Stock Icon
nl: Secundair voorraadpictogram

en: Primary Icon Name
nl: Naam primaire pictogram

en: Secondary Icon Name
nl: Naam secundaire pictogram

note: Atk activate property
en: Activate
nl: Activeren

en: Text View
nl: Tekst-weergave

note: GtkResponseType enumeration value
en: Accept
nl: Aanvaarden

note: GtkResponseType enumeration value
en: OK
nl: Oké

note: GtkButtonsType enumeration value
en: Close
nl: Sluiten

note: GtkResponseType enumeration value
en: Apply
nl: Toepassen

note: GtkResponseType enumeration value
en: Help
nl: Hulp

en: Stock Button
nl: Voorraadknop

en: The stock item for this button
nl: Het voorraaditem voor deze knop

en: Check Button
nl: Checkknop

note: GtkPolicyType enumeration value
en: Always
nl: Altijd

note: GtkSpinButtonUpdatePolicy enumeration value
en: If Valid
nl: Indien geldig

en: File Chooser Button
nl: Bestandsselectieknop

note: GtkFileChooserAction enumeration value
en: Select Folder
nl: Map selecteren

note: GtkFileChooserAction enumeration value
en: Create Folder
nl: Map aanmaken

en: Scale Button
nl: Schaalknop

en: Volume Button
nl: Volumeknop

en: File Chooser Widget
nl: Bestandselectiewidget

en: Application Chooser Widget
nl: Toepassingsselectiewidget

note: GtkPlacesOpenFlags enumeration value
en: New Tab
nl: Nieuw tabblad

note: GtkPlacesOpenFlags enumeration value
en: New Window
nl: Nieuw venster

en: Color Button
nl: Kleurknop

en: Font Button
nl: Lettertypeknop

note: GtkTreeViewColumnSizing enumeration value
en: Automatic
nl: Automatisch

note: GtkSensitivityType enumeration value
en: On
nl: Aan

note: GtkSensitivityType enumeration value
en: Off
nl: Uit

en: Application Chooser Button
nl: Toepassingsselectieknop

en: Progress Bar
nl: Voortgangsbalk

note: GtkUpdateType enumeration value
en: Continuous
nl: Ononderbroken

note: GtkLevelBarMode enumeration value
en: Discrete
nl: Discreet

en: Resource Name
nl: Bronnaam

note: We have to save/load icon-size as int, and fake the enum
en: Icon Size
nl: Pictogramgrootte

en: Dialog Box
nl: Dialoogvenster

en: Insert Row
nl: Rij invoegen

en: Before
nl: Ervoor

en: Insert Column
nl: Kolom invoegen

en: Remove Row
nl: Rij verwijderen

en: Remove Column
nl: Kolom verwijderen

note: GtkButtonBoxStyle enumeration value
en: Expand
nl: Uitvouwen

note: GtkAttachOptions enumeration value
en: Shrink
nl: Krimpen

en: Rows
nl: Rijen

en: Columns
nl: Kolommen

en: Horizontal Panes
nl: Horizontale werkbalken

en: Vertical Panes
nl: Verticale panelen

en: Insert Page Before
nl: Pagina invoegen voor

en: Insert Page After
nl: Pagina invoegen na

en: Remove Page
nl: Pagina verwijderen

en: Number of pages
nl: Aantal pagina’s

en: Set the currently active page to edit, this property will not be saved
nl: Stelt de huidig actieve pagina in voor bewerking, deze eigenschap wordt niet opgeslagen

en: HeaderBar
nl: Headerbalk

en: Reserve space for subtitle
nl: Ruimte voorbehouden voor ondertitels

note: GtkRevealerTransitionType enumeration value
en: Crossfade
nl: Overloop

note: GtkRevealerTransitionType enumeration value
en: Slide Left
nl: Veeg naar links

note: GtkRevealerTransitionType enumeration value
en: Slide Up
nl: Veeg omhoog

note: GtkRevealerTransitionType enumeration value
en: Slide Down
nl: Veeg omhoog

en: Slide Up-Down
nl: Veeg omhoog-omlaag

en: Revealer
nl: Onthuller

en: Add Row
nl: Rij toevoegen

note: PangoUnderline enumeration value
en: Single
nl: Enkel

note: GtkSelectionMode enumeration value
en: Browse
nl: Bladeren

en: Range
nl: Bereik

note: GtkUpdateType enumeration value
en: Delayed
nl: Vertraagd

en: Horizontal Scale
nl: Horizontale schaal

en: Vertical Scale
nl: Verticale schaal

en: Scrollbar
nl: Schuifbalk

en: Horizontal Scrollbar
nl: Horizontale schuifbalk

en: Vertical Scrollbar
nl: Verticale schuifbalk

en: Button Box
nl: Knopbox

note: GtkButtonBoxStyle enumeration value
en: Default
nl: Standaard

note: GtkButtonBoxStyle enumeration value
en: Spread
nl: Verspreiden

note: GtkButtonBoxStyle enumeration value
en: Edge
nl: Rand

en: Horizontal Button Box
nl: Horizontale knopbox

en: Vertical Button Box
nl: Verticale knopBox

en: Vertical Separator
nl: Verticaal scheidingsteken

note: GtkArrowType enumeration value
en: Up
nl: Omhoog

note: GtkArrowType enumeration value
en: Down
nl: Omlaag

note: Declare menu button here because the arrow-type values already exist
en: Menu Button
nl: Menuknop

en: Layout
nl: Lay-out

note: GtkTreeViewColumnSizing enumeration value
en: Fixed
nl: Vast

en: OpenGL Area
nl: OpenGL-gebied

note: GtkMessageType enumeration value
en: Warning
nl: Waarschuwing

note: GtkMessageType enumeration value
en: Question
nl: Vraag

note: PangoUnderline enumeration value
en: Error
nl: Fout

note: GtkPolicyType enumeration value
en: Never
nl: Nooit

note: GtkPolicyType enumeration value
en: External
nl: Extern

note: GtkCornerType enumeration value
en: Top Left
nl: Linksboven

note: GtkCornerType enumeration value
en: Bottom Left
nl: Linksonder

note: GtkCornerType enumeration value
en: Top Right
nl: Rechtsboven

note: GtkCornerType enumeration value
en: Bottom Right
nl: Rechtsonder

note: NOT AVAILABLES ON WIN32 <glade-widget-class name="GtkPlug" generic-name="plug" _title="Plug"/> <glade-widget-class name="GtkSocket" generic-name="socket" _title="Socket"/>
en: About Dialog
nl: Over-dialoog

note: GtkLicense enumeration value
en: Artistic
nl: Artistiek

note: GtkLicense enumeration value
en: GPL 2.0 Only
nl: Enkel GPL 2.0

note: GtkLicense enumeration value
en: GPL 3.0 Only
nl: Enkel GPL 3.0

note: GtkLicense enumeration value
en: LGPL 2.1 Only
nl: Enkel LGPL 2.1

note: GtkLicense enumeration value
en: LGPL 3.0 Only
nl: Enkel LGPL 3.0

en: Color Selection Dialog
nl: Kleurselectiedialoogvenster

en: File Chooser Dialog
nl: Bestandselectiedialoog

en: Font Selection Dialog
nl: Lettertypeselectiedialoog

note: GtkButtonsType enumeration value
en: Ok
nl: Oké

note: GtkButtonsType enumeration value
en: Yes, No
nl: Ja, nee

note: GtkButtonsType enumeration value
en: Ok, Cancel
nl: Oké, annuleren

en: Color Selection
nl: Kleurselectie

en: Font Selection
nl: Lettertypeselectie

en: Assistant
nl: Assistent

en: Number of Pages
nl: Aantal pagina’s

note: GtkAssistantPageType enumeration value
en: Content
nl: Inhoud

note: GtkAssistantPageType enumeration value
en: Confirm
nl: Bevestigen

note: GtkAssistantPageType enumeration value
en: Summary
nl: Samenvatting

en: Size Group
nl: Groottegroep

note: GtkSizeGroupMode enumeration value
en: Both
nl: Beide

en: List of widgets in this group
nl: Lijst van widgets in deze groep

en: Adjustment
nl: Aanpassing

en: Icon Sources
nl: Pictogrambronnen

en: A list of sources for this icon factory
nl: Een lijst met bronnen voor deze pictogramfabriek

en: Data
nl: Gegevens

en: Enter a list of column types for this data store
nl: Voer een lijst met kolomtypes voor deze gegevensopslag in

en: Enter a list of values to be applied on each row
nl: Voer een lijst met waarden in die op elke rij toegepast moeten worden

en: Tree Model Filter
nl: Boommodelfilter

en: Tree Model Sort
nl: Boommodelsorteervolgorde

note: GtkSortType enumeration value
en: Ascending
nl: Oplopend

note: GtkSortType enumeration value
en: Descending
nl: Aflopend

note: GtkTreeViewColumnSizing enumeration value
en: Grow Only
nl: Enkel vergroten

en: Icon View
nl: Pictogramweergave

en: Width column
nl: Breedtekolom

en: Horizontal Padding
nl: Horizontale opvulling

en: Horizontal Padding column
nl: Horizontaleopvullingskolom

en: Vertical Padding
nl: Verticale opvulling

en: Vertical Padding column
nl: Verticaleopvullingskolom

en: Horizontal Alignment
nl: Horizontale uitlijning

en: Horizontal Alignment column
nl: Horizontaleuitlijningskolom

en: Vertical Alignment
nl: Verticale uitlijning

en: Vertical Alignment column
nl: Verticaleuitlijningskolom

en: Sensitive column
nl: Gevoelige kolom

en: Visible column
nl: Zichtbare kolom

en: Text Renderer
nl: Tekstrenderer

en: Alignment column
nl: Uitlijningskolom

en: Attributes column
nl: Attributenkolom

en: Background Color Name column
nl: Achtergrondkleurnaamkolom

en: Background Color column
nl: Achtergrondkleurkolom

en: Editable column
nl: Bewerkbare kolom

en: Family column
nl: Familiekolom

en: Font column
nl: Lettertypekolom

en: Font Description column
nl: Lettertypebeschrijvingskolom

en: Foreground Color Name column
nl: Voorgrondkleurnaamkolom

en: Foreground Color column
nl: Voorgrondkleurkolom

en: Language column
nl: Taalkom

en: Markup column
nl: Markupkolom

en: Scale column
nl: Schaalkolom

en: Single Paragraph Mode column
nl: Enkelealineamoduskolom

en: Size column
nl: Groottekolom

en: Data column
nl: Gegevenskolom

note: PangoStretch enumeration value
en: Ultra Condensed
nl: Ultra samengedrukt

note: PangoStretch enumeration value
en: Extra Condensed
nl: Extra samengedrukt

note: PangoStretch enumeration value
en: Condensed
nl: Samengedrukt

note: PangoStretch enumeration value
en: Semi Condensed
nl: Half samengedrukt

note: PangoStretch enumeration value
en: Semi Expanded
nl: Half uitgevouwen

note: PangoStretch enumeration value
en: Expanded
nl: Uitgevouwen

note: PangoStretch enumeration value
en: Extra Expanded
nl: Extra uitgevouwen

note: PangoStretch enumeration value
en: Ultra Expanded
nl: Ultra uitgevouwen

note: PangoStyle enumeration value
en: Italic
nl: Schuingedrukt

en: Style column
nl: Stijlkolom

en: Text column
nl: Tekstkolom

note: PangoUnderline enumeration value
en: Low
nl: Laag

en: Underline column
nl: Onderstrepingskolom

note: PangoVariant enumeration value
en: Small Capitals
nl: Kleine hoofdletters

en: Variant column
nl: Variantkolom

en: Weight column
nl: Gewichtkolom

en: Placeholder text
nl: Tijdelijke tekst (placeholder)

note: GdkModifierType enumeration value
en: Shift Key
nl: Shift-toets

note: GdkModifierType enumeration value
en: Lock Key
nl: Vergrendelingstoets

note: GdkModifierType enumeration value
en: Control Key
nl: Control-toets

note: GdkModifierType enumeration value
en: Alt Key
nl: Alt-toets

note: GdkModifierType enumeration value
en: Fifth Key
nl: Vijfde toets

note: GdkModifierType enumeration value
en: Sixth Key
nl: Zesde toets

note: GdkModifierType enumeration value
en: Seventh Key
nl: Zevende toets

note: GdkModifierType enumeration value
en: Eighth Key
nl: Achtste toets

note: GdkModifierType enumeration value
en: First Mouse Button
nl: Eerste muisknop

note: GdkModifierType enumeration value
en: Second Mouse Button
nl: Tweede muisknop

note: GdkModifierType enumeration value
en: Third Mouse Button
nl: Derde muisknop

note: GdkModifierType enumeration value
en: Fourth Mouse Button
nl: Vierde muisknop

note: GdkModifierType enumeration value
en: Fifth Mouse Button
nl: Vijfde muisknop

note: GdkModifierType enumeration value
en: Super Modifier
nl: Super-modifier

note: GdkModifierType enumeration value
en: Hyper Modifier
nl: Hyper-modifier

note: GdkModifierType enumeration value
en: Meta Modifier
nl: Meta-modifier

en: Icon Name column
nl: Pictogramnaamkolom

en: Pixbuf column
nl: Pixbufkolom

en: GIcon column
nl: GIconkolom

en: Stock Detail column
nl: Voorraaddetailkolom

en: Stock column
nl: Voorraadkolom

en: Stock Size column
nl: Voorraadgroottekolom

en: Progress Renderer
nl: Voortgangsrenderer

en: Pulse column
nl: Pulskolom

en: Value column
nl: Waardekolom

en: Inverted column
nl: Geïnverteerde kolom

en: Active column
nl: Actieve kolom

en: Inconsistent column
nl: Inconsistente kolom

en: Radio column
nl: Radiokolom

en: Status Icon
nl: Statuspictogram

en: Text Buffer
nl: Tekstbuffer

en: Text Tag
nl: Teksttag

en: Text Tag Table
nl: Teksttagtabel

en: File Filter
nl: Bestandsfilter

en: Mime Types
nl: MIME-types

en: Patterns
nl: Patronen

en: Toplevels
nl: Topniveaus

en: Control
nl: Bediening

en: Miscellaneous
nl: Overig

en: Deprecated
nl: Verouderd

en: License Text
nl: Licentietekst

en: Version:
nl: Versie:

en: Authors
nl: Auteurs

en: Translators
nl: Vertalers

en: Artists
nl: Artiesten

en: Documenters
nl: Documentalisten

en: Comments
nl: Opmerkingen

en: License and Copyright
nl: Licentie en copyright

en: Credits
nl: Met dank aan

en: Value ID:
nl: Waarde-ID:

en: Horizontal:
nl: Horizontaal:

en: Vertical:
nl: Verticaal:

en: Button Attributes
nl: Knopattributen

en: Button Content
nl: Knopinhoud

en: Add custom content
nl: Aangepaste inhoud toevoegen

en: Image:
nl: Afbeelding:

en: Position:
nl: Positie:

en: Combo Box Attributes
nl: Keuzelijstattributen

en: Tree model:
nl: Boommodel:

en: Tearoff menus
nl: Afscheurmenu’s

en: Combo Box Text Attributes
nl: Keuzelijsttekstattributen

en: List of items:
nl: Lijst met items:

en: Primary Icon
nl: Primair pictogram

en: Tooltip:
nl: Zwevende tip:

en: Use markup
nl: Markup gebruiken

en: Secondary Icon
nl: Secundair pictogram

en: Horizontal Alignment:
nl: Horizontale uitlijning:

en: File Chooser Attributes
nl: Bestandsselectieattributen

en: Font Button Attributes
nl: Lettertypeknopattributen

en: Spacing:
nl: Spatiëring:

en: Homogeneous
nl: Homogeen

en: Custom title
nl: Aangepaste titel

en: Icon View Attributes
nl: Pictogramweergaveattributen

en: Columns:
nl: Kolommen:

en: Item Width:
nl: Itembreedte:

en: Size
nl: Grootte

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Formatting
nl: Opmaak

en: Label behaviour
nl: Labelgedrag

en: Label Width
nl: Labelbreedte

en: Automatically wrap
nl: Automatische tekstomloop

en: Lines
nl: Lijnen

en: Value:
nl: Waarde:

en: Padding
nl: Opvulling

note: Property used to choose which page of the notebook to edit
en: Edit page:
nl: Pagina bewerken:

en: Tab Attributes
nl: Tabbladattributen

en: Popover Attributes
nl: Popoverattributen

en: Menu Attributes
nl: Menu-attributen

en: Search Column:
nl: Zoekkolom:

en: Expander Column:
nl: Uitvouwkolom:

en: Scale Button Attributes
nl: Schaalknopattributen

en: Scale orientation:
nl: Schaaloriëntatie:

en: Scale Attributes
nl: Schaalattributen

en: Scrolling Attributes
nl: Schuifattributen

en: Policy:
nl: Beleid:

en: Scrollbar Attributes
nl: Schuifbalkattributen

en: Scrolled Window Attributes
nl: Schuifvensterattributen

en: Window Placement:
nl: Vensterplaatsing:

en: Scrollbar Policy:
nl: Schuifbalkbeleid:

en: Adjustment:
nl: Aanpassing:

en: Spin Button Attributes
nl: Draaiknopattributen

en: Button Orientation:
nl: Knoporiëntatie:

en: Stack Attributes
nl: Stack-attributen

en: Homogeneous:
nl: Homogeen:

en: Text View Attributes
nl: Tekstweergaveattributen

en: Text Formatting
nl: Tekstopmaak

en: Indentation:
nl: Inspringen:

en: Left:
nl: Links:

en: Right:
nl: Rechts:

en: Margins
nl: Marges

en: Spacing
nl: Spatiëring

en: Above Lines:
nl: Regels boven:

en: Below Lines:
nl: Regels onder:

en: Inside Wrap:
nl: Regelterugloop:

en: Bottom:
nl: Onder:

en: Text:
nl: Tekst:

en: Widget Attributes
nl: Widget-attributen

en: Widget Flags
nl: Widgetvlaggen

en: Widget Spacing
nl: Widgetspatiëring

en: Window Attributes
nl: Vensterattributen

en: Attached To:
nl: Gekoppeld aan:

en: Icon File
nl: Pictogrambestand

en: Window Flags
nl: Venstervlaggen

en: Gravity:
nl: Zwaartekracht:

en: Title:
nl: Titel:

en: Client side window decorations
nl: Vensterdecoraties aan cliëntzijde

en: Whether this window should include a custom titlebar.
nl: Bepaalt of dit venster een aangepaste headerbalk heeft.
