glade3.HEAD.or - en to or translation catalogue (279 entries)

en: [FILE...]
or: [ଫାଇଲ ...]

en: If you save it, all the external changes could be lost. Save it anyway?
or: ଯଦି ଆପଣ ଏହାକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତି, ସମସ୍ତ ବାହ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇପାରେ. ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାରେ ଏହାକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବେ କି?

en: _Save Anyway
or: _ୟେମିତି ବି ସଂଚଯ କର

en: _Don't Save
or: _ସଂଚଯ କରନାହିଁ

en: Save As…
or: ଏପରି ଭାବରେ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ...

note: File
en: _File
or: ଫାଇଲ (_F)

note: Edit
en: _Edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ (_E)

note: View
en: _View
or: ଦୃଶ୍ଯ (_V)

note: Help
en: _Help
or: ସହାୟତା (_H)

en: Create a new project
or: ଏକ ନୂତନ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ସୃଷ୍ଟି କର

en: Open a project
or: ଗୋଟିଏ ପ୍ରକଳ୍ପ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open _Recent
or: ସମ୍ପ୍ରତିକ ଫାଇଲକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ (_R)

en: Quit the program
or: ପ୍ରୋଗ୍ରାମ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: About this application
or: ଏହି ପ୍ରୟୋଗ ବିଷୟରେ

en: Save the current project
or: ଚଳିତ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ସଂଚଯ କର

en: Save the current project with a different name
or: ଚଳିତ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଏକ ଅନ୍ଯ ନାମରେ ସଂଚଯ କର

en: Undo the last action
or: ପୂର୍ବବର୍ତ୍ତୀ କାର୍ଯ୍ଯକୁ ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Cut the selection
or: ଏହି ଚୟନକୁ କାଟନ୍ତୁ

en: Copy the selection
or: ଏହି ଚୟନକୁ ନକଲ କରନ୍ତୁ

en: Paste the clipboard
or: କ୍ଲିପବୋର୍ଡକୁ ଲଗାନ୍ତୁ

en: Text beside icons
or: ଆଇକନଗୁଡିକର ପାର୍ଶ୍ବରେ ଟେକ୍ସଟ

en: _Undo
or: ପଦକ୍ଷେପ ବାତିଲ କରନ୍ତୁ (_U)

en: _Redo
or: ପୁଣି କରନ୍ତୁ (_R)

en: Palette
or: ରଙ୍ଗପାତ୍ର

en: Properties
or: ଗୁଣଧର୍ମ

en: Clipboard
or: କର୍ତ୍ତନପଟ୍ଟ

note: GTK_STOCK_DND_MULTIPLE
en: Color Picker
or: ରଙ୍ଗ ଗୋଟାଳୀ

note: GTK_STOCK_COLOR_PICKER
en: Directory
or: ବିବରଣୀପଞ୍ଜିକା

note: GTK_STOCK_DIRECTORY
en: File
or: ଫାଇଲ

en: Stock
or: ଭଣ୍ଡାର

en: Objects
or: ବସ୍ତୁଗୁଡିକ

en: Integer
or: ପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍କ

en: String
or: ସ୍ଟ୍ରିଙ୍ଗ

en: Float
or: ଭାସମାନ

en: Boolean
or: ବୁଲିଆନ

en: General
or: ସାଧାରଣ

en: Label
or: ସୂଚକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Widget
or: ୱିଜେଟ

en: Add %s
or: %s କୁ ଯୋଗକରନ୍ତୁ

en: Create %s
or: %s ତିଆରି କରନ୍ତୁ

en: Delete %s
or: %s କୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

note: Text
en: _Text:
or: ପାଠ୍ଯ (_T):

en: Yes
or: ହଁ

en: No
or: ନାଁ

en: Name
or: ନାମ

en: Class
or: ଶ୍ରେଣୀ

en: Value:
or: ମୂଲ୍ଯ:

note: Name
en: Name:
or: ନାମ:

note: construct tab label widget
en: Accessibility
or: ଅଭିଗମ୍ଯତା

en: _General
or: _ସାଧାରଣ

en: Reset
or: ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: Property
or: ଗୁଣଧର୍ମ

en: Common
or: ସାଧାରଣ

en: _Select All
or: ସବୁକିଛି ଚୟନ କରନ୍ତୁ (_S)

en: _Select
or: ଚୟନ କରନ୍ତୁ (_S)

en: Path
or: ପଥ

en: Read Only
or: କେବଳ ପଠନୀୟ

en: Details
or: ବିସ୍ତୃତ ବିବରଣୀ

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ

en: Sensitive
or: ସମ୍ବେଦନଶୀଳ

en: Context
or: ପ୍ରସଙ୍ଗ

en: Comment
or: ଟିପ୍ପଣୀ

en: Signal
or: ସଙ୍କେତ

en: Handler
or: ପରିଚାଳକ

en: Lookup
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: After
or: ପରେ

en: All Files
or: ସମସ୍ତ ଫାଇଲ

en: Error writing to %s: %s
or:  %s କୁ ଲେଖିବା ସମଯରେ ତୃଟି : %s

note: Reset the column Objects
en: None
or: କିଛି ନୁହେଁ

en: The name of the widget
or: ୱିଜେଟର ନାମ

en: Object
or: ବସ୍ତୁ

en: Project
or: ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ

en: Parent
or: ପେରେଣ୍ଟ

en: Template
or: ଛାଞ୍ଚ

en: Reason
or: କାରଣ

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Icon Name
or: ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ନାମ

en: Book
or: ପୁସ୍ତକ

en: Cursor
or: କର୍ସର

en: String 2
or: ସ୍ଟ୍ରିଙ୍ଗ 2

en: Could not create directory: %s
or: ଡିରେକ୍ଟୋରି ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: Categories
or: ବିଭାଗ

en: Devices
or: ଯନ୍ତ୍ର

en: Emblems
or: ପ୍ରତୀକ

en: Places
or: ସ୍ଥାନ

[ctx: textattr]
en: Underline
or: ରେଖାଙ୍କିତ

[ctx: textattr]
en: Strikethrough
or: ସ୍ଟ୍ରାଇକଥ୍ରୁ

[ctx: textattr]
en: Gravity
or: ସ୍ଥିରତା

en: Attribute
or: ଗୁଣ

en: Find Ne_xt
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ଉପସ୍ଥିତିକୁ ଖୋଜନ୍ତୁ (_x)

en: _Undo Move
or: ପଦକ୍ଷେପକୁ ବାତିଲ କରନ୍ତୁ (_U)

en: _Redo Move
or: ପଦକ୍ଷେପକୁ ପୁନର୍ବାର କରନ୍ତୁ (_R)

en: Select _All
or: ସବୁକିଛି ଚୟନ କରନ୍ତୁ (_A)

en: _New Game
or: ନୂତନ ଖେଳ (_N)

en: _Restart Game
or: ଖେଳ ପୁନଃପ୍ରାରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ (_R)

en: _Hint
or: ଆଭାସ (_H)

en: _Scores...
or: ସ୍କୋର (_S)...

en: _End Game
or: ଖେଳ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ (_E)

en: Create New _Window
or: ନୂତନ ୱିଣ୍ଡୋ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ (_W)

en: _Close This Window
or: ଏହି ୱିଣ୍ଡୋ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Settings
or: ବିନ୍ଯାସ (_S)

en: Fi_les
or: ଫାଇଲ (_l)

en: _Windows
or: ୱିଣ୍ଡୋଜ (_W)

en: _Game
or: ଖେଳ (_G)

en: Button
or: ବଟନ

en: Toggle
or: ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: Radio
or: ରେଡିଓ

en: Menu
or: ତାଲିକା

en: Custom
or: ଇଚ୍ଛାରୂପଣ

en: Separator
or: ବିଭାଜକ

en: Normal
or: ସାଧାରଣ

en: Image
or: ପ୍ରତିଛବି

en: Check
or: ୟାଞ୍ଚ କର

note: Text of the textview
en: Text
or: ପାଠ୍ଯ

en: Combo
or: କମ୍ବୋ

en: Pixbuf
or: ପିକ୍ସବଫ୍

note: Progress...
en: Progress
or: ପ୍ରଗତି

en: Accessible Description
or: ଅଭିଗମ୍ଯ ବର୍ଣ୍ଣନା

note: Atk name and description properties
en: Accessible Name
or: ଅଭିଗମ ନାମ

en: Action
or: କାର୍ୟ୍ଯ

en: Action Group
or: କାର୍ଯ୍ୟ ଶ୍ରେଣୀ

note: Atk activate property
en: Activate
or: ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: Adjustment
or: ସମୟୋଜନ

en: Alignment
or: ପାର୍ଶ୍ବସଜ୍ଜା

en: All
or: ସବୁକିଛି

en: Always
or: ସର୍ବଦା

en: Arrow
or: ତୀର

en: Ascending
or:  ଆରୋହଣ

en: Assistant
or: ସହକାରୀ

en: Attributes
or: ଗୁଣଗୁଡିକ

en: Automatic
or: ସ୍ବୟଂଚାଳିତ

en: Before
or: ପୂର୍ବରୁ

note: Objects
en: Both
or: ଉଭଯ

en: Bottom
or: ତଳ

en: Bottom Left
or: ତଳ ବାମପାଖ

en: Bottom Right
or: ତଳ ଡାହାଣପାଖ

en: Bottom to Top
or: ତଳୁ ଉପରକୁ

en: Box
or: ବାକ୍ସ

en: Browse
or: ଖୋଜନ୍ତୁ

en: Button Box
or: ବଟନ ବାକ୍ସ

en: Calendar
or: କ୍ଯାଲେଣ୍ଡର

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Center
or: କେନ୍ଦ୍ର

en: Centimeters
or: ସେଣ୍ଟିମିଟରସମୁହ

en: Character
or: ଅକ୍ଷର

en: Close
or: ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: Color Selection
or: ରଙ୍ଗ ଚୟନ

en: Color Selection Dialog
or: ରଙ୍ଗ ମନୋନୟନ ଡାଏଲଗ

en: Combo Box
or: କମ୍ବୋ ବାକ୍ସ

en: Condensed
or: ସଂକ୍ଷିପ୍ତ

en: Confirm
or: ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ

en: Content
or: ସୂଚୀପତ୍ର

en: Continuous
or: ଅବିରାମ

en: Curve
or: ବକ୍ର

en: Data
or: ତଥ୍ଯ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Descending
or: ଅବରୋହଣ

en: Description of an object, formatted for assistive technology access
or: ସହାୟକ ଟେକନିକି ପ୍ରବେଶାନୁମତି ପାଇଁ ସଜ୍ଜିତ ଗୋଟିଏ ବସ୍ତୁର ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Desktop
or: ଡେସ୍କଟପ

en: Dialog
or: ସଂଳାପ

en: Dialog Box
or: ସଂଳାପ ବାକ୍ସ

en: Dock
or: ଛୋଟ କରନ୍ତୁ

en: Double
or: ଦ୍ବିଗୁଣିତ

en: Down
or: ତଳ

en: Drag and Drop
or: କାଢ ଏବଂ ପକାଅ

en: East
or: ପୂର୍ବ

en: Edge
or: ଧାର

en: End
or: ସମାପ୍ତ

en: Error
or: ତୃଟି

en: Expand
or: ବିସ୍ତାରକର

en: Expanded
or: ବିସ୍ତୃତ

en: Exposure
or: ଅନାବୃତ

en: Extended
or: ବିସ୍ତାରିତ

en: File Name
or: ଫାଇଲ୍ ନାମ

en: File Selection
or: ଫାଇଲ ମନୋନଯନ

en: Fill
or: ପୂର୍ଣ୍ଣ କରନ୍ତୁ

en: Fixed
or: ସ୍ଥିର

en: Font Selection
or: ଅକ୍ଷରରୂପ ଚୟନ

en: Frame
or: ବନ୍ଧେଇ

en: Free
or: ମୁକ୍ତ

note: Objects
en: Horizontal
or: ଦିଗବଳୀଯ

en: Icon View
or: ଆଇକନ ଦୃଶ୍ଯ

en: In
or: ଭିତରେ

en: Inches
or: ଇଞ୍ଚସମୁହ

en: Info
or: ସୂଚନା

en: Insert Column
or: ସ୍ତମ୍ଭ  ଭର୍ତ୍ତି କର

en: Insert Row
or: ପଂକ୍ତି ଭର୍ତ୍ତି କର

en: Intro
or: ଉପସ୍ଥାପନ

en: Invalid
or: ଅବୈଧ

en: Italic
or: ତେର୍ଚ୍ଛା

en: Layout
or: ବିନ୍ଯାସ

en: Left
or: ବାମ

en: Left to Right
or: ବାମରୁ ଡାହାଣକୁ

en: Linear
or: ଲିନିଅର୍

en: List
or: ତାଲିକା

en: Low
or: ଧୀର

en: Menu Bar
or: ମେନୁ ପଟି

en: Middle
or: ମଧ୍ଯଭାଗ

en: Miscellaneous
or: ବିବିଧ

en: Mouse
or: ମାଉସ

en: Multiple
or: ଗୁଣିତକ

en: Never
or: କେବେ ନୁହେଁ

en: North
or: ଉତ୍ତର

en: Notification
or: ବିଜ୍ଞାପନ

en: Number of pages
or: ପୃଷ୍ଠା ମାନଙ୍କର ସଂଖ୍ଯା

en: Object instance's name formatted for assistive technology access
or: ସହାୟକ ଟେକନିକି ପ୍ରବେଶାନୁମତି ପାଇଁ ସଜ୍ଜିତ ବସ୍ତୁ ଉଦାହରଣର ନାମ

en: Oblique
or: ବକ୍ର

en: Off
or: ବନ୍ଦ

en: Ok
or: ଠିକ ଅଛି

en: Open
or: ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Other
or: ଅନ୍ଯାନ୍ଯ

en: Out
or: ବାହାର

en: Pixels
or: ପିକ୍ସେଲଗୁଡିକ

en: Popup
or: ପପ-ଅପ

en: Popup Menu
or: ପପ-ଅପ ତାଲିକା

en: Position
or: ଅବସ୍ଥାନ

note: Atk press property
en: Press
or: ଦବାନ୍ତୁ

en: Progress Bar
or: ଉନ୍ନତ୍ତ  ବାର

en: Question
or: ପ୍ରଶ୍ନ

en: Queue
or: ପ୍ରତିକୋଷୀ

en: Range
or: ପରିସର

note: Atk release property
en: Release
or: ସଂସ୍କରଣ

en: Right
or: ଡାହାଣ

en: Right to Left
or: ଡାହାଣରୁ ବାମକୁ

en: Ruler
or: ଶାସକ

en: Save
or: ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Select Folder
or:  ଫୋଲ୍ଡରକୁ ମନୋନିତକର୤

en: Shrink
or: ସଙ୍କୁଚିତକର

en: Single
or: ଏକମାତ୍ର

en: Small Capitals
or: ଛୋଟ ବଡଅକ୍ଷରଗୁଡିକ

en: South
or: ଦକ୍ଷିଣ

en: Spin Button
or: ସ୍ପିନ ବଟନ

en: Spread
or: ବିସ୍ତାର

en: Start
or: ଆରମ୍ଭ

en: Status Bar
or: ସ୍ଥିତି ବାର

en: Structure
or: ସଂରଚନା

en: Summary
or: ସାରଂଶ

en: Table
or: ସାରଣୀ

en: Text View
or: ଫାଠ୍ଯ ଦୃଶ୍ଯ

en: Text below icons
or: ଆଇକନଗୁଡିକର ତଳେ ଟେକ୍ସଟ

en: Toolbar
or: ଟୁଲବାର

en: Tooltip
or: ଉପକରଣ ସୂଚନା

en: Top
or: ଉପର

en: Top Left
or: ଉପର ବାମପାଖ

en: Top Right
or: ଉପର ଡାହାଣପାଖ

en: Top to Bottom
or: ଉପରୁ ତଳକୁ

en: Tree View
or: ବୃକ୍ଷ ଦୃଶ୍ୟ

en: Up
or: ଉପର

en: Utility
or: ଉପକାରିତା

note: Objects
en: Vertical
or: ଲମ୍ବରୂପ

en: Vertical Ruler
or: ଲମ୍ବରୂପ ରୁଲର

en: Viewport
or: ଦୃଶ୍ଯ-ସଂଯୋଗିକୀ

en: Visible
or: ଦୃଶ୍ଯମାନ

en: Warning
or: ଚେତାବନୀ

en: West
or: ପଶ୍ଚିମ

en: Window
or: ୱିଣ୍ଡୋ

en: Word
or: ଶବ୍ଦ

note: This is deprecated
en: Selection Mode
or: ମନୋନଯନ ପ୍ରକାର

en: Placement
or: ସ୍ଥାନପାଇବା

en: Behavior
or: ଚାଲିଚଳଣ

en: Background Color
or: ପୃଷ୍ଠଭୂମି ରଙ୍ଗ

en: Contents Background Color
or: ପୃଷ୍ଠଭୂମି ରଙ୍ଗର ସୂଚୀ

en: Generic
or: ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ

en: Information
or: ସୂଚନା

en: Logo
or: ପ୍ରତୀକ

en: Logo Background Color
or: ପ୍ରତୀକ ପୃଷ୍ଠଭୂମି ରଙ୍ଗ

en: Message
or: ସନ୍ଦେଶ

en: Padding
or: ପ୍ୟାଡିଙ୍ଗ

en: Pixmap
or: ପିକ୍ସମ୍ଯାପ

en: StatusBar
or: ସ୍ଟେଟସବାର

en: Title Foreground Color
or: ଶୀର୍ଷକ ଅଗ୍ରଭୂମି ରଙ୍ଗ

en: Top Watermark
or: ଉପର ୱାଟରମାର୍କ

en: Unknown
or: ଅଜଣା

en: User
or: ଚାଳକ

en: Watermark
or: ଜଳଚିହ୍ନ

en: Floating
or: ଭାସମାନ

en: Locked
or: ତାଳକିତ

en: The selection mode
or: ଚଯନ ପ୍ରକାରଟି
