glib-networking master - en to an translation catalogue (29 entries)

en: Proxy resolver internal error.
an: Error interna d'o proxy.

en: Could not parse DER certificate: %s
an: No se podió analisar o certificau DER: %s

en: Could not parse PEM certificate: %s
an: No se podió analisar o certificau PEM: %s

en: Could not parse DER private key: %s
an: No se podió analisar a clau privada DER: %s

en: Could not parse PEM private key: %s
an: No se podió analisar a clau privada PEM: %s

en: No certificate data provided
an: No s'han proporcionau datos d'o certificau

en: Server required TLS certificate
an: O servidor requiere un certificau TLS

en: Could not create TLS connection: %s
an: No se podió creyar a connexión TLS: %s

en: Connection is closed
an: A connexión ye zarrada

en: Operation would block
an: A operación se blocará

en: Peer failed to perform TLS handshake
an: O par falló en realizar a negociación TLS

en: Peer requested illegal TLS rehandshake
an: O par solicitó una renegociación TLS ilegal

en: TLS connection closed unexpectedly
an: A connexión TLS se zarró inasperadament

en: TLS connection peer did not send a certificate
an: O par d'a connexión TLS no ninvió un certificau

en: Error performing TLS handshake: %s
an: Error en realizar a negociación TLS: %s

en: Server did not return a valid TLS certificate
an: O servidor no devolvió un certificau TLS valido

en: Unacceptable TLS certificate
an: Certificau TLS inacceptable

en: Error reading data from TLS socket: %s
an: Error en leyer datos d'o socket TLS: %s

en: Error writing data to TLS socket: %s
an: Error en escribir datos en o socket TLS: %s

en: Connection is already closed
an: A connexión ya ye zarrada

en: Error performing TLS close: %s
an: Error en zarrar o TLS: %s

en: Certificate has no private key
an: O certificau no tiene clau privada

en: This is the last chance to enter the PIN correctly before the token is locked.
an: Ista ye a zaguera oportunidat ta introducir o PIN correctament antes que se bloque o "token".

en: Several PIN attempts have been incorrect, and the token will be locked after further failures.
an: Quantos intentos d'introducir o PIN han estau incorrectos y o "token" se blocará dimpués de mas fallos.

en: The PIN entered is incorrect.
an: O PIN introduciu ye incorrecto.

en: Module
an: Modulo

en: PKCS#11 Module Pointer
an: Puntero d'o modulo PKCS#11

en: Slot ID
an: ID d'a ranura

en: PKCS#11 Slot Identifier
an: Identificador d'a ranura de PKCS#11
