glib-networking master - en to ca translation catalogue (68 entries)

en: Proxy resolver internal error.
ca: S'ha produït un error intern al sistema de resolució del servidor intermediari.

en: Connection is closed
ca: La connexió està tancada

note: Cannot perform a blocking operation during a handshake on the * same thread that triggered the handshake. The only way this can * occur is if the application is doing something weird in its * accept-certificate callback. Allowing a blocking op would stall * the handshake (forever, if there's no time
en: Cannot perform blocking operation during TLS handshake
ca: No es pot dur a terme una operació de bloqueig durant l'encaixada TLS

en: Socket I/O timed out
ca: S'ha excedit el temps d'espera d'entrada/sortida del sòcol

en: Server required TLS certificate
ca: El servidor requereix un certificat TLS

en: Handshake is not finished, no channel binding information yet
ca: L'encaixada no ha finalitzat, encara no hi ha informació d'enllaç de canal

en: Peer does not support safe renegotiation
ca: L'altre extrem de la connexió no és compatible amb una negociació segura

en: Unacceptable TLS certificate
ca: No es pot acceptar el certificat TLS

en: Receive flags are not supported
ca: Els senyaladors de recepció no són compatibles

en: Send flags are not supported
ca: Els senyaladors d'enviament no són compatibles

en: Failed to import PKCS #12: %s
ca: No s'ha pogut importar PKCS #12: %s

en: Could not parse DER certificate: %s
ca: No s'ha pogut analitzar el certificat DER: %s

en: Could not parse PEM certificate: %s
ca: No s'ha pogut analitzar el certificat PEM: %s

en: Could not parse DER private key: %s
ca: No s'ha pogut analitzar la clau privada DER: %s

en: Could not parse PEM private key: %s
ca: No s'ha pogut analitzar la clau privada PEM: %s

en: Could not import PKCS #11 certificate URI: %s
ca: No s'han pogut importar l'URI del certificat PKCS #11: %s

en: No certificate data provided
ca: No s'ha proporcionat cap dada per al certificat

en: Cannot verify peer identity of unexpected type %s
ca: No es pot verificar la identitat del parell del tipus %s inesperat

en: Could not create TLS connection:
ca: No s'ha pogut crear una connexió TLS:

en: Could not create TLS connection: %s
ca: No s'ha pogut crear una connexió TLS: %s

en: Peer failed to perform TLS handshake: %s
ca: L'altre extrem de la connexió no ha pogut realitzar l'encaixada TLS: %s

en: TLS connection closed unexpectedly
ca: La connexió TLS s'ha tancat de manera inesperada

en: TLS connection peer did not send a certificate
ca: L'altre extrem de la connexió TLS no ha enviat cap certificat

en: Peer sent fatal TLS alert: %s
ca: L'altre extrem de la connexió ha enviat una alerta fatal TLS: %s

en: Protocol version downgrade attack detected
ca: Atacat de rebaixa de la versió de protocol detectat

en: Message is too large for DTLS connection; maximum is %u byte | Message is too large for DTLS connection; maximum is %u bytes
ca[0]: El missatge és massa gran per a una connexió DTLS; el màxim és %u byte
ca[1]: El missatge és massa gran per a una connexió DTLS; el màxim és %u bytes

en: The operation timed out
ca: L'operació ha excedit el temps

en: Error performing TLS handshake: %s
ca: S'ha produït un error en realitzar l'encaixada TLS: %s

en: Error performing TLS handshake
ca: S'ha produït un error en realitzar l'encaixada TLS

en: Empty channel binding data indicates a bug in the TLS library implementation
ca: Les dades buides de vinculació del canal indiquen un error en la implementació de la biblioteca TLS

en: Channel binding type is not implemented in the TLS library
ca: El tipus d'enllaç del canal no està implementat a la biblioteca TLS

en: Channel binding data is not yet available
ca: Les dades d'enllaç del canal encara no estan disponibles

en: Requested channel binding type is not implemented
ca: No s'ha implementat el tipus de vinculació de canal sol·licitada

en: Error reading data from TLS socket
ca: S'ha produït un error en llegir les dades del sòcol TLS

note: flags
en: Error writing data to TLS socket
ca: S'ha produït un error en escriure les dades al sòcol TLS

en: Message of size %lu byte is too large for DTLS connection | Message of size %lu bytes is too large for DTLS connection
ca[0]: El missatge de mida %lu byte és massa gran per a la connexió DTLS
ca[1]: El missatge de mida %lu bytes és massa gran per a la connexió DTLS

en: (maximum is %u byte) | (maximum is %u bytes)
ca[0]: (el màxim és %u byte)
ca[1]: (el màxim és %u bytes)

en: Error performing TLS close: %s
ca: S'ha produït un error en realitzar el tancament TLS: %s

en: Failed to allocate credentials: %s
ca: S'ha produït un error en assignar les credencials: %s

en: Failed to load system trust store: GnuTLS was not configured with a system trust
ca: S'ha produït un error en carregar l'emmagatzematge del sistema de confiança: GnuTLS no està configurat amb un sistema de confiança

en: Failed to load system trust store: %s
ca: S'ha produït un error en carregar l'emmagatzematge del sistema de confiança: %s

en: System trust contains zero trusted certificates; please investigate your GnuTLS configuration
ca: El sistema de confiança no conté cap certificat; investiga la configuració del GnuTLS

en: Failed to initialize trust list: %s
ca: S'ha produït un error en emplenar la llista de confiança: %s

en: Failed to populate trust list from %s: %s
ca: S'ha produït un error en emplenar la llista del sistema de confiança des de %s: %s

en: Certificate has no private key
ca: El certificat no té cap clau privada

en: Could not set TLS cipher list: %s
ca: No s'ha pogut establir de la llista de xifratge TLS: %s

en: Could not set MAX protocol to %d: %s
ca: No s'ha pogut establir el protocol MAX a %d: %s

en: Could not create TLS context: %s
ca: No s'ha pogut crear un context TLS: %s

en: Unacceptable TLS certificate authority
ca: No es pot acceptar l'autoritat del certificat TLS

en: Digest too big for RSA key
ca: Resum massa gran per a la clau RSA

en: Secure renegotiation is disabled
ca: La renegociació segura està inhabilitada

en: %s: The connection is broken
ca: %s: la connexió està trencada

en: The request is invalid.
ca: La sol·licitud no és vàlida.

en: Channel binding data tls-unique is not available
ca: Les dades de vinculació del canal tls-unique no estan disponibles

en: X.509 Certificate is not available on the connection
ca: El certificat X.509 no està disponible a la connexió

en: Unable to obtain certificate signature algorithm
ca: No s'ha pogut obtenir l'algoritme de signatura de certificat

en: Current X.509 certificate uses unknown or unsupported signature algorithm
ca: El certificat X.509 actual utilitza un algoritme de signatura desconegut o no admès

en: Failed to generate X.509 certificate digest
ca: No s'ha pogut generar el resum del certificat X.509

en: TLS Connection does not support TLS-Exporter feature
ca: La connexió TLS no admet la funcionalitat TLS-Exporter

en: Unexpected error while exporting keying data
ca: S'ha produït un error inesperat mentre s'exportaven les dades de la clau

en: Error performing TLS close
ca: S'ha produït un error en realitzar el tancament TLS

en: Could not get trust settings for certificate
ca: No s'han pogut obtenir els paràmetres de confiança per al certificat

en: Could not retrieve certificates
ca: No s'han pogut recuperar els certificats

en: Could not get root certificate store
ca: No s'ha pogut obtenir el magatzem de certificats arrel

en: Could not get CA certificate store
ca: No s'ha pogut obtenir el magatzem de certificats de CA

en: Could not create CA store
ca: No s'ha pogut crear un emmagatzematge CA

en: There is a problem with the certificate: %s
ca: Hi ha un problema amb el certificat: %s

en: There is a problem with the certificate private key: %s
ca: Hi ha un problema amb el certificat de la clau privada: %s
