glib-networking - en to cs translation catalogue (65 entries)

en: Proxy resolver internal error.
cs: Interní chyba zjišťování adres přes proxy.

en: Connection is closed
cs: Připojení je uzavřeno

note: Cannot perform a blocking operation during a handshake on the * same thread that triggered the handshake. The only way this can * occur is if the application is doing something weird in its * accept-certificate callback. Allowing a blocking op would stall * the handshake (forever, if there's no time
en: Cannot perform blocking operation during TLS handshake
cs: Během vyjednávání spojení TLS nelze provést blokující operaci

en: Socket I/O timed out
cs: Vypršel časový limit V/V operace soketu

en: Server required TLS certificate
cs: Server požaduje certifikát TLS

en: Handshake is not finished, no channel binding information yet
cs: Doposud probíhá dohadování, zatím nejsou žádné informace o navázání kanálů

en: Peer does not support safe renegotiation
cs: Protějšek nepodporuje bezpečné opětovné vyjednávání

en: Unacceptable TLS certificate
cs: Nepřijatelný certifikát TLS

en: Receive flags are not supported
cs: Příznaky příjmu nejsou podporované

en: Send flags are not supported
cs: Příznaky odesílání nejsou podporované

en: Failed to import PKCS #12: %s
cs: Selhal import PKCS #12: %s

en: Could not parse DER certificate: %s
cs: Nezdařilo se zpracovat certifikát DER: %s

en: Could not parse PEM certificate: %s
cs: Nezdařilo se zpracovat certifikát PEM: %s

en: Could not parse DER private key: %s
cs: Nezdařilo se zpracovat soukromý klíč DER: %s

en: Could not parse PEM private key: %s
cs: Nezdařilo se zpracovat soukromý klíč PEM: %s

en: Could not import PKCS #11 certificate URI: %s
cs: Nezdařilo se naimportovat URI certifikátu PKCS #11: %s

en: No certificate data provided
cs: Nebyla poskytnuta žádná data certifikátu

en: Cannot verify peer identity of unexpected type %s
cs: Nezdařilo se ověřit identitu protějšu neočekávaného typu %s

en: Could not create TLS connection:
cs: Nezdařilo se vytvořit připojení TLS:

en: Could not create TLS connection: %s
cs: Nezdařilo se vytvořit připojení TLS: %s

en: Peer failed to perform TLS handshake: %s
cs: Protějšek selhal při navazování spojení TLS: %s

en: TLS connection closed unexpectedly
cs: Připojení TLS bylo neočekávaně zavřeno

en: TLS connection peer did not send a certificate
cs: Protějšek připojení TLS neposlal certifikát

en: Peer sent fatal TLS alert: %s
cs: Protějšek zaslal kritické varování TLS: %s

en: Protocol version downgrade attack detected
cs: Zjištěn útok pomocí snížení verze protokolu

en: Message is too large for DTLS connection; maximum is %u byte | Message is too large for DTLS connection; maximum is %u bytes
cs[0]: Zpráva je příliš velká pro připojení DTLS; maximum je %u bajt
cs[1]: Zpráva je příliš velká pro připojení DTLS; maximum jsou %u bajty
cs[2]: Zpráva je příliš velká pro připojení DTLS; maximum je %u bajtů

en: The operation timed out
cs: Vypršel časový limit operace

en: Error performing TLS handshake: %s
cs: Chyba při vyjednávání spojení TLS: %s

en: Error performing TLS handshake
cs: Chyba při vyjednávání spojení TLS

en: Empty channel binding data indicates a bug in the TLS library implementation
cs: Prázdná data u navázání kanalů značí chybu v implementaci knihovny TLS

en: Channel binding type is not implemented in the TLS library
cs: Typ navázání kanalů není v knihovně TLS implementován

en: Channel binding data is not yet available
cs: Data navázání kanálů nejsou zatím k dispozici

en: Requested channel binding type is not implemented
cs: Požadovaný typ navázání kanálů není implementován

en: Error reading data from TLS socket
cs: Chyba při čtení dat ze soketu TLS

note: flags
en: Error writing data to TLS socket
cs: Chyba při zápisu dat do soketu TLS

en: Message of size %lu byte is too large for DTLS connection | Message of size %lu bytes is too large for DTLS connection
cs[0]: Zpráva o velikosti %lu bajt je příliš velká pro připojení DTLS
cs[1]: Zpráva o velikosti %lu bajty je příliš velká pro připojení DTLS
cs[2]: Zpráva o velikosti %lu bajtů je příliš velká pro připojení DTLS

en: (maximum is %u byte) | (maximum is %u bytes)
cs[0]: (maximum je %u bajt)
cs[1]: (maximum jsou %u bajty)
cs[2]: (maximum je %u bajtů)

en: Error performing TLS close: %s
cs: Chyba při zavírání TLS: %s

en: Failed to load system trust store: GnuTLS was not configured with a system trust
cs: Selhalo načtení úložiště systému důvěry: GnuTLS není nastavené pro systém důvěry

en: Failed to load system trust store: %s
cs: Selhalo načtení úložiště systému důvěry: %s

en: Failed to populate trust list from %s: %s
cs: Selhalo naplnění seznamu důvěry z %s: %s

en: Certificate has no private key
cs: Certifikát nemá soukromý klíč

en: Could not set TLS cipher list: %s
cs: Nezdařilo se nastavit seznam šifer TLS: %s

en: Could not set MAX protocol to %d: %s
cs: Nezdařilo se nastavit protokol MAX na %d: %s

en: Could not create TLS context: %s
cs: Nezdařilo se vytvořit kontext TLS: %s

en: Unacceptable TLS certificate authority
cs: Nepřijatelná certifikační autorita TLS

en: Digest too big for RSA key
cs: Haš je pro klíč RSA příliš velký

en: Secure renegotiation is disabled
cs: Bezpečné opětovné vyjednávání je zakázané

en: %s: The connection is broken
cs: %s: Spojení je přerušeno

en: The request is invalid.
cs: Požadavek je neplatný

en: Channel binding data tls-unique is not available
cs: Data návázání kanálů tls-unique nejsou dostupná

en: X.509 Certificate is not available on the connection
cs: Certifikát X.509 není u tohoto připojení dostupný

en: Unable to obtain certificate signature algorithm
cs: Nelze získat algoritmus pro podpis certifikátu

en: Current X.509 certificate uses unknown or unsupported signature algorithm
cs: Aktuální certifikát X.509 používá neznámý nebo nepodporovaný algoritmus pro podpisy.

en: Failed to generate X.509 certificate digest
cs: Selhalo vygenerování haše k certifikátu X.509

en: TLS Connection does not support TLS-Exporter feature
cs: Připojení TLS nepodporuje funkci TLS-Exporter

en: Unexpected error while exporting keying data
cs: Neočekávaná chyba při exportu dat klíčů

en: Error performing TLS close
cs: Chyba při zavírání TLS

en: Could not get trust settings for certificate
cs: Nezdařilo se získat nastavení důvěry certifikátu

en: Could not retrieve certificates
cs: Nezdařilo se načíst certifikáty

en: Could not get root certificate store
cs: Nezdařilo se úložiště kořenového certifikátu

en: Could not get CA certificate store
cs: Nezdařilo se získat úložiště certifikátu CA

en: Could not create CA store
cs: Nezdařilo se vytvořit úložiště CA

en: There is a problem with the certificate: %s
cs: Je zde problém s certifikátem: %s

en: There is a problem with the certificate private key: %s
cs: Je zde problém se soukromým klíčem certifikátu: %s
