glib-networking master - en to eo translation catalogue (65 entries)

en: Proxy resolver internal error.
eo: Interna eraro en la solvilo de la prokurilo.

en: Connection is closed
eo: La konekto estas fermita

note: Cannot perform a blocking operation during a handshake on the * same thread that triggered the handshake. The only way this can * occur is if the application is doing something weird in its * accept-certificate callback. Allowing a blocking op would stall * the handshake (forever, if there's no time
en: Cannot perform blocking operation during TLS handshake
eo: Ne povas fari blokadon dum TLS-manpremo

en: Socket I/O timed out
eo: Konekto I/O elĉerpita

en: Server required TLS certificate
eo: Servilo bezonas TLS-atestilon

en: Handshake is not finished, no channel binding information yet
eo: Manpremo ne estas finita, ankoraŭ neniu kanala liga informo

en: Peer does not support safe renegotiation
eo: Kunulo ne subtenas sekuran retraktadon

en: Unacceptable TLS certificate
eo: Neakceptebla TLS-atestilo

en: Receive flags are not supported
eo: Ricevaj flagoj ne estas subtenataj

en: Send flags are not supported
eo: Sendi flagojn ne estas subtenata

en: Failed to import PKCS #12: %s
eo: Malsukcesis importi PKCS #12: %s

en: Could not parse DER certificate: %s
eo: Ne eblis analizi la DER-atestilon: %s

en: Could not parse PEM certificate: %s
eo: Ne eblis analizi la PEM-atestilon: %s

en: Could not parse DER private key: %s
eo: Ne eblis analizi la privatan DER-ŝlosilon: %s

en: Could not parse PEM private key: %s
eo: Ne eblis analizi la privatan PEM-ŝlosilon: %s

en: Could not import PKCS #11 certificate URI: %s
eo: Ne eblis importi PKCS #11-atestilon URI: %s

en: No certificate data provided
eo: Neniu atestilo etas provizita

en: Cannot verify peer identity of unexpected type %s
eo: Ne povas kontroli kunulidentecon de neatendita tipo %s

en: Could not create TLS connection:
eo: Ne eblis krei TLS-konekton:

en: Could not create TLS connection: %s
eo: Ne eblis krei TLS-konekton: %s

en: Peer failed to perform TLS handshake: %s
eo: Kunulo malsukcesis plenumi TLS-manpremon: %s

en: TLS connection closed unexpectedly
eo: TLS-konekto fermiĝis senatendite

en: TLS connection peer did not send a certificate
eo: TLS-konekto-kunulo ne sendis atestilon

en: Peer sent fatal TLS alert: %s
eo: Kunulo sendis fatalan TLS-atentigon: %s

en: Protocol version downgrade attack detected
eo: Detektita atako de malaltgrada versio de protokolo

en: Message is too large for DTLS connection; maximum is %u byte | Message is too large for DTLS connection; maximum is %u bytes
eo[0]: Mesaĝo estas tro granda por DTLS-konekto; maksimumo estas %u bajto
eo[1]: Mesaĝo estas tro granda por DTLS-konekto; maksimumo estas %u bajtoj

en: The operation timed out
eo: La operacio finiĝis

en: Error performing TLS handshake: %s
eo: Eraro dum efektivigi TLS-kvitancon: %s

en: Error performing TLS handshake
eo: Eraro dum efektivigi TLS-kvitancon

en: Empty channel binding data indicates a bug in the TLS library implementation
eo: Malplenaj kanalaj ligadaj datumoj indikas cimon en la TLS-biblioteko efektivigo

en: Channel binding type is not implemented in the TLS library
eo: Kanala liga tipo ne estas efektivigita en la TLS-biblioteko

en: Channel binding data is not yet available
eo: Kanalaj ligadaj datumoj ankoraŭ ne haveblas

en: Requested channel binding type is not implemented
eo: Petita kanala liga tipo ne estas efektivigita

en: Error reading data from TLS socket
eo: Eraro dum legi datumojn el la TLS-ingo

note: flags
en: Error writing data to TLS socket
eo: Eraro dum skribi datumojn al la TLS-ingo

en: Message of size %lu byte is too large for DTLS connection | Message of size %lu bytes is too large for DTLS connection
eo[0]: Mesaĝo de grandeco %lu bajto estas tro granda por DTLS-konekto
eo[1]: Mesaĝo de grandeco %lu bajtoj estas tro granda por DTLS-konekto

en: (maximum is %u byte) | (maximum is %u bytes)
eo[0]: (maksimumo estas %u bajto)
eo[1]: (maksimumo estas %u bajtoj)

en: Error performing TLS close: %s
eo: Eraro dum fermi la TLS-konekton: %s

en: Failed to load system trust store: GnuTLS was not configured with a system trust
eo: Malsukcesis ŝargi sisteman fidan vendejon: GnuTLS ne estis agordita kun sistema fidinda

en: Failed to load system trust store: %s
eo: Malsukcesis ŝargi sisteman fidan vendejon: %s

en: Failed to populate trust list from %s: %s
eo: Malsukcesis plenigi fidan liston de %s: %s

en: Certificate has no private key
eo: Atestilo ne havas privatan ŝlosilon

en: Could not set TLS cipher list: %s
eo: Ne eblis agordi TLS-ĉifrliston: %s

en: Could not set MAX protocol to %d: %s
eo: Ne eblis agordi MAX-protokolon al %d: %s

en: Could not create TLS context: %s
eo: Ne eblis krei TLS-kuntekston: %s

en: Unacceptable TLS certificate authority
eo: Neakceptebla TLS-atestila aŭtoritato

en: Digest too big for RSA key
eo: Eltiraĵo estas tro granda por RSA-ŝlosiloj

en: Secure renegotiation is disabled
eo: Sekura retraktado estas malŝaltita

en: %s: The connection is broken
eo: %s: La konekto estas rompita

en: The request is invalid.
eo: La peto estas malvalida.

en: Channel binding data tls-unique is not available
eo: Kanalaj ligadaj datumoj tls-unique ne disponeblas

en: X.509 Certificate is not available on the connection
eo: X.509-atestilo ne haveblas ĉe la konekto

en: Unable to obtain certificate signature algorithm
eo: Ne eblas akiri la algoritmon de subskribo de atestilo

en: Current X.509 certificate uses unknown or unsupported signature algorithm
eo: Nuna X.509-atestilo uzas nekonatan aŭ nesubtenitan subskribalgoritmon

en: Failed to generate X.509 certificate digest
eo: Kalkulado de la kontrolsumo de la X.509-atestilo malsukcesis

en: TLS Connection does not support TLS-Exporter feature
eo: TLS-konekto ne subtenas funkcion TLS-Exporter

en: Unexpected error while exporting keying data
eo: Neatendita eraro dum elportado de klavdatumoj

en: Error performing TLS close
eo: Eraro dum fermi la TLS-konekton

en: Could not get trust settings for certificate
eo: Ne eblis ricevi fidajn agordojn por atestilo

en: Could not retrieve certificates
eo: Ne eblis retrovi atestojn

en: Could not get root certificate store
eo: Ne eblis akiri radikan atestilon

en: Could not get CA certificate store
eo: Ne eblis akiri CA-atestilbutikon

en: Could not create CA store
eo: Ne eblis krei CA-butikon

en: There is a problem with the certificate: %s
eo: Estas problemo kun la atestilo: %s

en: There is a problem with the certificate private key: %s
eo: Estas problemo pri la privata ŝlosilo de atestilo: %s
