glib-networking master - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Proxy resolver internal error.
et: Proksilahendaja sisemine viga.

en: Could not parse DER certificate: %s
et: DER-sertifikaati pole võimalik analüüsida: %s

en: Could not parse PEM certificate: %s
et: PEM-sertifikaati pole võimalik analüüsida: %s

en: Could not parse DER private key: %s
et: DER-vormingus salajast võtit pole võimalik analüüsida: %s

en: Could not parse PEM private key: %s
et: PEM-vormingus salajast võtit pole võimalik analüüsida: %s

en: No certificate data provided
et: Sertifikaadi andmed puuduvad

en: Server required TLS certificate
et: Server nõudis TLS-sertifikaati

en: Could not create TLS connection: %s
et: TLS-ühendust pole võimalik luua: %s

en: Connection is closed
et: Ühendus on suletud

en: Operation would block
et: Operatsioon blokeeriks

en: Peer failed to perform TLS handshake
et: Partneril ei õnnestunud TLS-kätlust läbi viia

en: Peer requested illegal TLS rehandshake
et: Partneri nõudis lubamatut TLS-kätlust

en: TLS connection closed unexpectedly
et: TLS-ühendus suleti ootamatult

en: TLS connection peer did not send a certificate
et: TLS ühenduse osapool ei tagastanud sertifikaati

en: Error performing TLS handshake: %s
et: Viga TLS-kätluse läbiviimisel: %s

en: Server did not return a valid TLS certificate
et: Server ei tagastanud kehtivat TLS-sertifikaati

en: Unacceptable TLS certificate
et: Lubamatu TLS-sertifikaat

en: Error reading data from TLS socket: %s
et: Viga TLS-soklist andmete lugemisel: %s

en: Error writing data to TLS socket: %s
et: Viga TLS-soklisse andmete kirjutamisel: %s

en: Connection is already closed
et: Ühendus on juba suletud

en: Error performing TLS close: %s
et: Viga TLS-i sulgemisel: %s

en: Certificate has no private key
et: Sertifikaadil puudub privaatvõti

en: This is the last chance to enter the PIN correctly before the token is locked.
et: See on viimane võimalus õige PIN sisestada, enne kui seade lukustub.

en: Several PIN attempts have been incorrect, and the token will be locked after further failures.
et: Mitu korda on sisestatud vale PIN, järgmisel ebaõnnestumisel seade lukustub.

en: The PIN entered is incorrect.
et: Sisestatud PIN oli vale.

en: Module
et: Moodul

en: PKCS#11 Module Pointer
et: PKCS#11 mooduli viit

en: Slot ID
et: Pesa ID

en: PKCS#11 Slot Identifier
et: PKCS#11 pesa identifikaator
