glib-networking master - en to fa translation catalogue (68 entries)

en: Proxy resolver internal error.
fa: خطای داخلی تحلیلگر پیشکار.

en: Connection is closed
fa: اتّصال بسته شده

note: Cannot perform a blocking operation during a handshake on the * same thread that triggered the handshake. The only way this can * occur is if the application is doing something weird in its * accept-certificate callback. Allowing a blocking op would stall * the handshake (forever, if there's no time
en: Cannot perform blocking operation during TLS handshake
fa: نمی‌توان در طول دست‌دادن TLS عملیات انسداد انجام داد

en: Socket I/O timed out
fa: مهلت سوکت ورودی و خروجی به سر رسید

en: Server required TLS certificate
fa: کاارساز نیاز به گواهینامهٔ TLS دارد

en: Handshake is not finished, no channel binding information yet
fa: دست دادن پایان نیافته. هنوز هیچ اطلاعاتی از شیرازهٔ کانال وجود ندارد

en: Peer does not support safe renegotiation
fa: جفت از بازمذاکرهٔ امن پشتیبانی نمی‌کند

en: Unacceptable TLS certificate
fa: گواهینامه TLS غیر قابل پذیرش

en: Receive flags are not supported
fa: پرچم‌های دریافت پشتیبانی نمی‌شوند

en: Send flags are not supported
fa: پرچم‌های ارسال پشتیبانی نمی‌شوند

en: Failed to import PKCS #12: %s
fa: شکست در دورن‌ریزی PKCS ‫۱۲‬: %s

en: Could not parse DER certificate: %s
fa: تجزیه گواهینامه DER امکان‌پذیر نبود: %s

en: Could not parse PEM certificate: %s
fa: تجزیه گواهینامه PEM امکان‌پذیر نبود: %s

en: Could not parse DER private key: %s
fa: تجزیه کلید خصوصی DER امکان‌پذیر نبود: %s

en: Could not parse PEM private key: %s
fa: تجزیه کلید خصوصی PEM امکان‌پذیر نبود: %s

en: Could not import PKCS #11 certificate URI: %s
fa: نتوانست نشانی گواهی‌نامهٔ ‪PKCS #11‬ را درون‌ریز کند: %s

en: No certificate data provided
fa: هیچ اطلاعات گواهینامه‌ای ارائه نشده

en: Cannot verify peer identity of unexpected type %s
fa: نتوانست هویت همتا از گونهٔ غیرمنتظرهٔ %s را تأیید کند

en: Could not create TLS connection:
fa: نتوانست اتّصال TLS ایجاد کند:

en: Could not create TLS connection: %s
fa: نمی‌توان اتصال TLS ایجاد کرد: %s

en: Peer failed to perform TLS handshake: %s
fa: جفت در انجام دست دادن TLS شکست خورد: %s

en: TLS connection closed unexpectedly
fa: اتصال TLS بطور غیر منتظره‌ای شکست خورد

en: TLS connection peer did not send a certificate
fa: همتا اتصال TLS گواهینامه‌ای ارسال نکرد

en: Peer sent fatal TLS alert: %s
fa: همتا یک هشدارِ جدی TLS ارسال کرد: %s

en: Protocol version downgrade attack detected
fa: حملهٔ پایین بردن نگارش قرارداد کشف شد

en: Message is too large for DTLS connection; maximum is %u byte | Message is too large for DTLS connection; maximum is %u bytes
fa[0]: پیام برای اتّصال DTLS خیلی بزرگ است. بیشنه %Iu بایت است
fa[1]: پیام برای اتّصال DTLS خیلی بزرگ است. بیشنه %Iu بایت است

en: The operation timed out
fa: مهلت عملیات به سر رسید

en: Error performing TLS handshake: %s
fa: خطا در هنگام انجام TLS handshake. خطا: %s

en: Error performing TLS handshake
fa: خطا در انجام دست دادن TLS

en: Empty channel binding data indicates a bug in the TLS library implementation
fa: داده‌های خالی شیرازهٔ کانال، نشان از مشکلی در پیاده‌سازی کتابخانهٔ TLS می‌دهد

en: Channel binding type is not implemented in the TLS library
fa: گونهٔ شیرازهٔ کانال در کتابخانهٔ TLS پیاده نشده

en: Channel binding data is not yet available
fa: داده‌های شیرازهٔ کانال هنوز موجود نیستند

en: Requested channel binding type is not implemented
fa: شیرازهٔ کانال درخواستی پیاده نشده

en: Error reading data from TLS socket
fa: خطای خواندن داده از سوکت TLS

note: flags
en: Error writing data to TLS socket
fa: خطای نوشتن داده در سوکت TLS

en: Message of size %lu byte is too large for DTLS connection | Message of size %lu bytes is too large for DTLS connection
fa[0]: پیام با اندازهٔ %Ilu بایت برای اتّصال DTLS خیلی بزرگ است
fa[1]: پیام با اندازهٔ %Ilu بایت برای اتّصال DTLS خیلی بزرگ است

en: (maximum is %u byte) | (maximum is %u bytes)
fa[0]: (بیشینه %Iu بایت است)
fa[1]: (بیشینه %Iu بایت است)

en: Error performing TLS close: %s
fa: خطا در هنگام انجام بستن TLS. خطا: %s

en: Failed to load system trust store: GnuTLS was not configured with a system trust
fa: شکست در بار کردن ذخیرهٔ اطمینان سامانه: GNUTLS با یک اطمینان سامانه پیکربندی نشده بود

en: Failed to load system trust store: %s
fa: شکست در بار کردن ذخیرهٔ اطمینان سامانه: %s

en: System trust contains zero trusted certificates; please investigate your GnuTLS configuration
fa: سامانه هیچ گواهی مطمئنی ندارد. لطفاً پیکربندی GnuTLSتان را بررسی کنید

en: Failed to initialize trust list: %s
fa: شکست در مقدار دهی نخستین سیاههٔ اطمینان: %s

en: Failed to allocate credentials: %s
fa: شکست در تخصیص اعتبارنامه: %s

en: Failed to populate trust list from %s: %s
fa: شکست در تکمیل سیاههٔ اطمینان از %s: %s

en: Certificate has no private key
fa: گواهینامه هیچ کلید خصوصی‌ای ندارد

en: Could not set TLS cipher list: %s
fa: نتوانست سیاههٔ رمزنگاری TLS را تنظیم کند: %s

en: Could not set MAX protocol to %d: %s
fa: نتوانست شیوه‌نامهٔ MAX را به %Id تنظیم کند: %s

en: Could not create TLS context: %s
fa: ناتوان در ایجاد محتوای TLS: %s

en: Unacceptable TLS certificate authority
fa: مرجع گواهینامهٔ TLS غیر قابل پذیرش

en: Digest too big for RSA key
fa: دایجست برای کلید RSA خیلی بزرگ است

en: Secure renegotiation is disabled
fa: مذاکرهٔ دوبارهٔ امن از کار افتاده است

en: %s: The connection is broken
fa: %s: اتّصال خراب است

en: The request is invalid.
fa: درخواست نامعتبر است.

en: Channel binding data tls-unique is not available
fa: در داده‌های شیرازهٔ کانال، tls-unique موجود نیست

en: X.509 Certificate is not available on the connection
fa: گواهینامهٔ X.509 در اتّصال موجود نیست

en: Unable to obtain certificate signature algorithm
fa: ناتوان در دریافت الگوریتم امضای گواهی‌نامه

en: Current X.509 certificate uses unknown or unsupported signature algorithm
fa: گواهینامهٔ X.509 از الگوریتم امضایی ناشناخته یا پشتیبانی نشده استفاده می‌کند

en: Failed to generate X.509 certificate digest
fa: شکست در ایجاد خلاصهٔ گواهینامهٔ X.509

en: TLS Connection does not support TLS-Exporter feature
fa: اتّصال TLS از ویژگی TLS-Exporter پشتیبانی نمی‌کند

en: Unexpected error while exporting keying data
fa: خطای غیرمنتظره هنگام برون‌ریزی داده‌های دسته‌کلید

en: Error performing TLS close
fa: خطای انجام بستن TLS

en: Could not get trust settings for certificate
fa: نتوانست تنظیمات اعتماد را برای گواهینامه بگیرد

en: Could not retrieve certificates
fa: نتوانست گواهینامه‌ها را دریافت کند

en: Could not get root certificate store
fa: نتوانست ذخیرهٔ گواهینامهٔ ریشه را بگیرد

en: Could not get CA certificate store
fa: نتوانست ذخیرهٔ گواهینامهٔ CA را بگیرد

en: Could not create CA store
fa: ناتوان در ایجاد ذخیرهٔ CA

en: There is a problem with the certificate: %s
fa: مشکلی با گواهینامه وجود دارد: %s

en: There is a problem with the certificate private key: %s
fa: مشکلی با کلید خصوصی گواهینامه وجود دارد: %s
