glib-networking master - en to fur translation catalogue (64 entries)

en: Proxy resolver internal error.
fur: Erôr interni dal resolver proxy.

en: Connection is closed
fur: La conession e je sierade

note: Cannot perform a blocking operation during a handshake on the * same thread that triggered the handshake. The only way this can * occur is if the application is doing something weird in its * accept-certificate callback. Allowing a blocking op would stall * the handshake (forever, if there's no time
en: Cannot perform blocking operation during TLS handshake
fur: Impussibil eseguî la operazion di bloc intant che si eseguìs il handshake TLS

en: Socket I/O timed out
fur: I/O dal socket scjadût

en: Server required TLS certificate
fur: Il server al domande un certificât TLS

en: Handshake is not finished, no channel binding information yet
fur: Il handshake nol è finît, ancjemò nissune informazion di leam dal canâlt

en: Peer does not support safe renegotiation
fur: Il “peer” nol supuarte la rinegoziazion sigure

en: Unacceptable TLS certificate
fur: Certificât TLS no acetabil

en: Receive flags are not supported
fur: Lis opzions di ricezion no son supuartadis

en: Send flags are not supported
fur: Lis opzions par inviâ no son supuartadis

en: Failed to import PKCS #12: %s
fur: Impussibil impuartâ PKCS #12: %s

en: Could not parse DER certificate: %s
fur: Impussibil analizâ il certificât DER: %s

en: Could not parse PEM certificate: %s
fur: Impussibil analizâ il certificât PEM: %s

en: Could not parse DER private key: %s
fur: Impussibil analizâ la clâf privade DER: %s

en: Could not parse PEM private key: %s
fur: Impussibil analizâ la clâf privade PEM: %s

en: Could not import PKCS #11 certificate URI: %s
fur: Impussibil impuartâ il URI dal certificât PKCS #11: %s

en: No certificate data provided
fur: Nissun dât di certificât dât

en: Cannot verify peer identity of unexpected type %s
fur: Impussibil verificâ la identitât di chel di chê altre bande di gjenar inspietât %s

en: Could not create TLS connection:
fur: Impussibil creâ la conession TLS:

en: Could not create TLS connection: %s
fur: Impussibil creâ la conession TLS: %s

en: Peer failed to perform TLS handshake: %s
fur: Il pâr nol è rivât a eseguî il handshake TLS: %s

en: TLS connection closed unexpectedly
fur: Sieradure inspietade de conession TLS

en: TLS connection peer did not send a certificate
fur: Il pâr di conession TLS nol à inviât un certificât

en: Peer sent fatal TLS alert: %s
fur: Il pâr al à inviât l'avîs TLS fatâl: %s

en: Protocol version downgrade attack detected
fur: Scuviert atac pal passaç a une version inferiôr de version di protocol

en: Message is too large for DTLS connection; maximum is %u byte | Message is too large for DTLS connection; maximum is %u bytes
fur[0]: Il messaç al è masse grant pe conession DTLS; il massim al è di %u byte
fur[1]: Il messaç al è masse grant pe conession DTLS; il massim al è di %u byte

en: The operation timed out
fur: La operazion e je scjadude

en: Error performing TLS handshake: %s
fur: Erôr tal eseguî il handshake TLS: %s

en: Error performing TLS handshake
fur: Erôr tal eseguî il handshake TLS

en: Empty channel binding data indicates a bug in the TLS library implementation
fur: I dâts di associazion dal canâl vueit a indichin un erôr te implementazion de librarie TLS

en: Channel binding type is not implemented in the TLS library
fur: Il gjenar di leam dal canâl nol è implementât te librarie TLS

en: Channel binding data is not yet available
fur: I dâts dal leam dal canâl no son ancjemò disponibii

en: Requested channel binding type is not implemented
fur: Il gjenar dal leam dal canâl domandât nol è implementât

en: Error reading data from TLS socket
fur: Erôr tal lei dâts dal socket TLS

note: flags
en: Error writing data to TLS socket
fur: Erôr tal scrivi dâts al socket TLS

en: Message of size %lu byte is too large for DTLS connection | Message of size %lu bytes is too large for DTLS connection
fur[0]: Il messaç di dimension %lu byte al è masse grant pe conession DTLS
fur[1]: Il messaç di dimension %lu byte al è masse grant pe conession DTLS

en: (maximum is %u byte) | (maximum is %u bytes)
fur[0]: (il massim al è %u byte)
fur[1]: (il massim al è %u bytes)

en: Error performing TLS close: %s
fur: Erôr tal sierâ TLS: %s

en: Failed to load system trust store: GnuTLS was not configured with a system trust
fur: No si è rivâts a cjariâ l'archivi di fiducie dal sisteme: GnuTLS nol jere configurât cuntune fiducie di sisteme

en: Failed to load system trust store: %s
fur: No si è rivâts a cjariâ l'archivi di fiducie dal sisteme: %s

en: Failed to populate trust list from %s: %s
fur: No si è rivâts a popolâ la liste di fiducie di %s: %s

en: Certificate has no private key
fur: Il certificât nol à une clâf privade

en: Could not set TLS cipher list: %s
fur: Nol è stât pussibil stabilî la liste di cifradure TLS: %s

en: Could not set MAX protocol to %d: %s
fur: Impussibil stabilî il protocol MAX a %d: %s

en: Could not create TLS context: %s
fur: Impussibil creâ il contest TLS: %s

en: Unacceptable TLS certificate authority
fur: Autoritât dal certificât TLS no acetabil

en: Digest too big for RSA key
fur: Digest masse grant pe clâf RSA

en: Secure renegotiation is disabled
fur: La rinegoziazion sigure e je disabilitade

en: %s: The connection is broken
fur: %s: La conession e je rote

en: The request is invalid.
fur: La richieste no je valide.

en: Channel binding data tls-unique is not available
fur: I dâts tls-unique dal leam dal canâl no son disponibii

en: X.509 Certificate is not available on the connection
fur: Il certificât X.509 nol è disponibil te conession

en: Unable to obtain certificate signature algorithm
fur: Impussibil otignî l'algoritmi di firme dal certificât

en: Current X.509 certificate uses unknown or unsupported signature algorithm
fur: Il certificât X.509 atuâl al dopre un algoritmi di firme no cognossût o no supuartât

en: Failed to generate X.509 certificate digest
fur: No si è rivâts a gjenerâ il digest dal certificât

en: TLS Connection does not support TLS-Exporter feature
fur: La conession TLS no supuarte la funzionalitât TLS-Exporter

en: Unexpected error while exporting keying data
fur: Erôr inspietât tal espuartâ i dâts dal puarteclâfs

en: Error performing TLS close
fur: Erôr tal sierâ TLS

en: Could not get trusted anchors from Keychain
fur: Impussibil otignî ancuris fidadis de Keychain

en: Could not get root certificate store
fur: Impussibil otignî l'archivi dal certificât di root

en: Could not get CA certificate store
fur: Impussibil otignî l'archivi dal certificât de Autoritât di Certificazion CA

en: Could not create CA store
fur: Impussibil creâ il depuesit di CA

en: There is a problem with the certificate: %s
fur: Si à un probleme cul certificât: %s

en: There is a problem with the certificate private key: %s
fur: Si à un probleme cun la clâf privade dal certificât: %s
