glib-networking master - en to gd translation catalogue (29 entries)

en: Proxy resolver internal error.
gd: Mearachd taobh a-stagh an fhuasglaiche progsaidh.

en: Could not parse DER certificate: %s
gd: Cha deach leinn teisteanas DER a pharsadh: %s

en: Could not parse PEM certificate: %s
gd: Cha deach leinn teisteanas PEM a pharsadh: %s

en: Could not parse DER private key: %s
gd: Cha deach leinn iuchair phrìobhaideach DER a pharsadh: %s

en: Could not parse PEM private key: %s
gd: Cha deach leinn iuchair phrìobhaideach PEM a pharsadh: %s

en: No certificate data provided
gd: Cha deach dàta teisteanais a thoirt seachad

en: Server required TLS certificate
gd: Dh’iarr am frithealaiche teisteanas TLS

en: Could not create TLS connection: %s
gd: Cha b’ urrainn dhuinn ceangal TLS a chruthachadh: %s

en: Connection is closed
gd: Chaidh an ceangal a dhùnadh

en: Operation would block
gd: Dhèanadh an t-obrachadh bacadh

en: Peer failed to perform TLS handshake
gd: Cha do rinn an seise crathadh-làimhe TLS

en: Peer requested illegal TLS rehandshake
gd: Dh’iarr an seise ath-chrathadh-làimhe TLS mì-dhligheach

en: TLS connection closed unexpectedly
gd: Chaidh an ceangal TLS a dhùnadh gun dùil

en: TLS connection peer did not send a certificate
gd: Cha do chuir seise a’ cheangail TLS teisteanas

en: Peer sent fatal TLS alert: %s
gd: Chuir an t-seise caismeachd TLS mharbhtach: %s

en: Error performing TLS handshake: %s
gd: Mearachd le crathadh-làimhe TLS: %s

en: Server did not return a valid TLS certificate
gd: Cha do thill am frithealaiche teisteanas TLS dligheach

en: Unacceptable TLS certificate
gd: Teisteanas TLS ris nach gabhar

en: Error reading data from TLS socket: %s
gd: Mearachd a’ leughadh dàta on t-socaid TLS: %s

en: Error writing data to TLS socket: %s
gd: Mearachd a’ sgrìobhadh dàta dhan t-socaid TLS: %s

en: Error performing TLS close: %s
gd: Mearachd le dùnadh TLS: %s

en: Certificate has no private key
gd: Chan eil iuchair phrìobhaideach aig an teisteanas

en: This is the last chance to enter the PIN correctly before the token is locked.
gd: Seo an cothrom mu dheireadh gus am PIN a chur a-steach mar bu chòir mus dèid an tòcan a ghlasadh.

en: Several PIN attempts have been incorrect, and the token will be locked after further failures.
gd: Chaidh iomadh oidhirp air a’ PIN gu cearr agus thèid an tòcan a ghlasadh ma bhios e cearr a-rithist.

en: The PIN entered is incorrect.
gd: Chan eil am PIN a chaidh a chur a-steach mar bu chòir.

en: Module
gd: Mòideal

en: PKCS#11 Module Pointer
gd: Tomhaire mòideil PKCS#11

en: Slot ID
gd: ID an t-slota

en: PKCS#11 Slot Identifier
gd: Aithnichear an t-slota PKCS#11
