glib-networking - en to hr translation catalogue (64 entries)

en: Proxy resolver internal error.
hr: Unutrašnja greška proxy razrješitelja.

en: Connection is closed
hr: Povezivanje je zatvoreno

note: Cannot perform a blocking operation during a handshake on the * same thread that triggered the handshake. The only way this can * occur is if the application is doing something weird in its * accept-certificate callback. Allowing a blocking op would stall * the handshake (forever, if there's no time
en: Cannot perform blocking operation during TLS handshake
hr: Ne može se izvesti radnja blokiranja tijekom TLS rukovanja

en: Socket I/O timed out
hr: Istek vremena U/I priključnice

en: Server required TLS certificate
hr: Poslužitelj zahtijeva TLS vjerodajnicu

en: Handshake is not finished, no channel binding information yet
hr: Rukovanje nije završeno, nema informacija povezivanja kanala

en: Peer does not support safe renegotiation
hr: Točka ne podržava sigurne pregovore

en: Unacceptable TLS certificate
hr: Neprihvatljiva TLS vjerodajnica

en: Receive flags are not supported
hr: Primanje oznaka nije podržano

en: Send flags are not supported
hr: Slanje oznaka nije podržano

en: Failed to import PKCS #12: %s
hr: Nemoguć uvoz PKCS #12: %s

en: Could not parse DER certificate: %s
hr: Nemoguća analiza DER vjerodajnica: %s

en: Could not parse PEM certificate: %s
hr: Nemoguća analiza PEM vjerodajnica: %s

en: Could not parse DER private key: %s
hr: Nemoguća analiza DER privatnog ključa: %s

en: Could not parse PEM private key: %s
hr: Nemoguća analiza PEM privatnog ključa: %s

en: Could not import PKCS #11 certificate URI: %s
hr: Nemoguć uvoz URI-ja PKCS #11 vjerodajnica: %s

en: No certificate data provided
hr: Nema pruženih podataka vjerodajnica

en: Cannot verify peer identity of unexpected type %s
hr: Nemoguća provjera identiteta čvora neočekivane vrste %s

en: Could not create TLS connection:
hr: Nemoguće stvaranje TLS povezivanja:

en: Could not create TLS connection: %s
hr: Nemoguće stvaranje TLS povezivanja: %s

en: Peer failed to perform TLS handshake: %s
hr: Čvor je odbio izvesti TLS rukovanje: %s

en: TLS connection closed unexpectedly
hr: TLS povezivanje je neočekivano zatvoreno

en: TLS connection peer did not send a certificate
hr: TLS čvor povezivanja nije poslao vjerodajnicu

en: Peer sent fatal TLS alert: %s
hr: Kobno slanje točke TLS upozorenje: %s

en: Protocol version downgrade attack detected
hr: Vraćena je starija inačica protokola, napad otkriven

en: Message is too large for DTLS connection; maximum is %u byte | Message is too large for DTLS connection; maximum is %u bytes
hr[0]: Poruka je prevelika za DTLS povezivanje; najviše je %u bajt
hr[1]: Poruka je prevelika za DTLS povezivanje; najviše je %u bajta
hr[2]: Poruka je prevelika za DTLS povezivanje; najviše je %u bajta

en: The operation timed out
hr: Istek vremena radnje

en: Error performing TLS handshake: %s
hr: Greška izvođenja TLS rukovanja: %s

en: Error performing TLS handshake
hr: Greška izvođenja TLS rukovanja

en: Empty channel binding data indicates a bug in the TLS library implementation
hr: Prazni podaci povezivanja kanala ukazuju na grešku u implementaciji TLS biblioteke

en: Channel binding type is not implemented in the TLS library
hr: Vrsta povezivanja kanala nije implementirana u TLS biblioteci

en: Channel binding data is not yet available
hr: Podaci povezivanja kanala još nisu dostupni

en: Requested channel binding type is not implemented
hr: Zahtjevana vrsta povezivanja kanala nije implementirana

en: Error reading data from TLS socket
hr: Greška čitanja podataka iz TLS priključnice

note: flags
en: Error writing data to TLS socket
hr: Greška zapisivanja podataka u TLS priključnicu

en: Message of size %lu byte is too large for DTLS connection | Message of size %lu bytes is too large for DTLS connection
hr[0]: Poruka veličine %lu bajta je prevelika za DTLS povezivanje
hr[1]: Poruka veličine %lu bajta je prevelika za DTLS povezivanje
hr[2]: Poruka veličine %lu bajta je prevelika za DTLS povezivanje

en: (maximum is %u byte) | (maximum is %u bytes)
hr[0]: (najviše je %u bajt)
hr[1]: (najviše je %u bajta)
hr[2]: (najviše je %u bajta)

en: Error performing TLS close: %s
hr: Greška izvođenja TLS zatvaranja: %s

en: Failed to load system trust store: GnuTLS was not configured with a system trust
hr: Neuspjelo učitavanje spremnika povjerenja sustava: GnuTLS nije podešen s povjerenjem sustava

en: Failed to load system trust store: %s
hr: Neuspjelo učitavanje spremnika povjerenja sustava: %s

en: Failed to populate trust list from %s: %s
hr: Neuspjelo popunjavanje popisa povjerenja iz %s: %s

en: Certificate has no private key
hr: Vjerodajnica nema privatni ključ

en: Could not set TLS cipher list: %s
hr: Nemoguće postavljanje popisa TLS šifratora: %s

en: Could not set MAX protocol to %d: %s
hr: Nemoguće postavljanje MAX protokola na %d: %s

en: Could not create TLS context: %s
hr: Nemoguće stvaranje TLS sadržaja: %s

en: Unacceptable TLS certificate authority
hr: Neprihvatljiva punomoć TLS vjerodajnice

en: Digest too big for RSA key
hr: Sadržaj je prevelik za RSA ključ

en: Secure renegotiation is disabled
hr: Sigurnosno ponovno pregovaranje je onemogućeno

en: %s: The connection is broken
hr: %s: Povezivanje je slomljeno

en: The request is invalid.
hr: Zahtjev je nevaljan.

en: Channel binding data tls-unique is not available
hr: Podaci povezivanja kanala tls-unique još nisu dostupni

en: X.509 Certificate is not available on the connection
hr: X.509 vjerodajnica nije dostupna na povezivanju

en: Unable to obtain certificate signature algorithm
hr: Nemoguće je nabaviti algoritam potpisa vjerodajnice

en: Current X.509 certificate uses unknown or unsupported signature algorithm
hr: Trenutna X.509 vjerodajnica koristi nepoznat ili nepodržan algoritam potpisa

en: Failed to generate X.509 certificate digest
hr: Neuspjelo stvaranje sažetka X.509 vjerodajnice

en: TLS Connection does not support TLS-Exporter feature
hr: TLS povezivanje ne podržava TLS-Exporter značajku

en: Unexpected error while exporting keying data
hr: Neočekivana greška pri izvozu podatka ključa

en: Error performing TLS close
hr: Greška izvođenja TLS zatvaranja

en: Could not get trusted anchors from Keychain
hr: Nemoguće dobivanje pouzdanog sidrišta iz skupa ključeva

en: Could not get root certificate store
hr: Nemoguća dobivanje spremišta korijenske vjerodajnice

en: Could not get CA certificate store
hr: Nemoguća dobivanje spremišta CA vjerodajnice

en: Could not create CA store
hr: Nemoguće stvaranje CA spremišta

en: There is a problem with the certificate: %s
hr: Postoji problem s vjerodajnicom: %s

en: There is a problem with the certificate private key: %s
hr: Postoji problem s privatnim ključem vjerodajnice: %s
