glib-networking master - en to hu translation catalogue (68 entries)

en: Proxy resolver internal error.
hu: Proxyfeloldó belső hiba.

en: Connection is closed
hu: A kapcsolat lezárva

note: Cannot perform a blocking operation during a handshake on the * same thread that triggered the handshake. The only way this can * occur is if the application is doing something weird in its * accept-certificate callback. Allowing a blocking op would stall * the handshake (forever, if there's no time
en: Cannot perform blocking operation during TLS handshake
hu: A blokkoló művelet nem végezhető el a TLS-kézfogás alatt

en: Socket I/O timed out
hu: A foglalat túllépte az I/O időkorlátot

en: Server required TLS certificate
hu: A kiszolgáló TLS-tanúsítványt kért

en: Handshake is not finished, no channel binding information yet
hu: A kézfogás nem fejeződött be, még nincsenek csatornakötési információk

en: Peer does not support safe renegotiation
hu: A partner nem támogatja a biztonságos újraegyeztetést

en: Unacceptable TLS certificate
hu: Elfogadhatatlan TLS-tanúsítvány

en: Receive flags are not supported
hu: A fogadási jelzők nem támogatottak

en: Send flags are not supported
hu: A küldési jelzők nem támogatottak

en: Failed to import PKCS #12: %s
hu: Nem sikerült a PKCS #12 importálása: %s

en: Could not parse DER certificate: %s
hu: A DER tanúsítvány nem dolgozható fel: %s

en: Could not parse PEM certificate: %s
hu: A PEM tanúsítvány nem dolgozható fel: %s

en: Could not parse DER private key: %s
hu: A DER személyes kulcs nem dolgozható fel: %s

en: Could not parse PEM private key: %s
hu: A PEM személyes kulcs nem dolgozható fel: %s

en: Could not import PKCS #11 certificate URI: %s
hu: A PKCS #11 tanúsítvány URI nem importálható: %s

en: No certificate data provided
hu: Nincsenek megadva tanúsítványadatok

en: Cannot verify peer identity of unexpected type %s
hu: Nem lehet ellenőrizni a váratlan %s típus partner-személyazonosságát

en: Could not create TLS connection:
hu: Nem sikerült létrehozni a TLS-kapcsolatot:

en: Could not create TLS connection: %s
hu: Nem sikerült létrehozni a TLS-kapcsolatot: %s

en: Peer failed to perform TLS handshake: %s
hu: A partner nem tudta végrehajtani a TLS-kézfogást: %s

en: TLS connection closed unexpectedly
hu: A TLS-kapcsolat váratlanul befejeződött

en: TLS connection peer did not send a certificate
hu: A TLS kapcsolat partner nem küldött tanúsítványt

en: Peer sent fatal TLS alert: %s
hu: A partner végzetes TLS riasztást küldött: %s

en: Protocol version downgrade attack detected
hu: Protokoll verzió visszaminősítéses támadás észlelve

en: Message is too large for DTLS connection; maximum is %u byte | Message is too large for DTLS connection; maximum is %u bytes
hu[0]: Az üzenet túl nagy a DTLS kapcsolathoz; legfeljebb %u bájt lehet
hu[1]: Az üzenet túl nagy a DTLS kapcsolathoz; legfeljebb %u bájt lehet

en: The operation timed out
hu: A művelet túllépte az időkorlátot

en: Error performing TLS handshake: %s
hu: Hiba a TLS-kézfogás végrehajtásakor: %s

en: Error performing TLS handshake
hu: Hiba a TLS-kézfogás végrehajtásakor

en: Empty channel binding data indicates a bug in the TLS library implementation
hu: Az üres csatornakötési adatok programhibára utalnak a TLS programkönyvtár megvalósításában

en: Channel binding type is not implemented in the TLS library
hu: A csatornakötési típus nincs megvalósítva a TLS programkönyvtárban

en: Channel binding data is not yet available
hu: A csatornakötési adatok még nem érhetők el

en: Requested channel binding type is not implemented
hu: A kért csatornakötési típus nincs megvalósítva

en: Error reading data from TLS socket
hu: Hiba az adatok olvasásakor a TLS-foglalatból

note: flags
en: Error writing data to TLS socket
hu: Hiba az adatok TLS-foglalatba írásakor

en: Message of size %lu byte is too large for DTLS connection | Message of size %lu bytes is too large for DTLS connection
hu[0]: A(z) %lu bájt méretű üzenet túl nagy a DTLS kapcsolathoz
hu[1]: A(z) %lu bájt méretű üzenet túl nagy a DTLS kapcsolathoz

en: (maximum is %u byte) | (maximum is %u bytes)
hu[0]: (legfeljebb %u bájt)
hu[1]: (legfeljebb %u bájt)

en: Error performing TLS close: %s
hu: Hiba a TLS-lezárás végrehajtásakor: %s

en: Failed to load system trust store: GnuTLS was not configured with a system trust
hu: Nem sikerült betölteni a rendszer megbízhatósági tárát: a GnuTLS nem rendszer megbízhatósággal lett beállítva

en: Failed to load system trust store: %s
hu: Nem sikerült betölteni a rendszer megbízhatósági tárát: %s

en: System trust contains zero trusted certificates; please investigate your GnuTLS configuration
hu: A rendszer megbízhatósága nulla megbízható tanúsítványt tartalmaz, vizsgálja meg a GnuTLS beállításait

en: Failed to initialize trust list: %s
hu: Nem sikerült előkészíteni a megbízhatósági listát: %s

en: Failed to allocate credentials: %s
hu: Nem sikerült kiosztani a hitelesítési adatokat: %s

en: Failed to populate trust list from %s: %s
hu: Nem sikerült feltölteni a megbízhatósági listát innen: %s: %s

en: Certificate has no private key
hu: A tanúsítványnak nincs személyes kulcsa

en: Could not set TLS cipher list: %s
hu: Nem sikerült beállítani a TLS titkosítási listát: %s

en: Could not set MAX protocol to %d: %s
hu: Nem sikerült beállítani a MAX protokollt %d értékűre: %s

en: Could not create TLS context: %s
hu: Nem sikerült létrehozni TLS-környezetet: %s

en: Unacceptable TLS certificate authority
hu: Elfogadhatatlan TLS hitelesítésszolgáltató

en: Digest too big for RSA key
hu: A kivonat túl nagy az RSA kulcshoz

en: Secure renegotiation is disabled
hu: A biztonságos újraegyeztetés le van tiltva

en: %s: The connection is broken
hu: %s: A kapcsolat megszakadt

en: The request is invalid.
hu: A kérés érvénytelen.

en: Channel binding data tls-unique is not available
hu: A tls-unique csatornakötési adatok nem érhetők el

en: X.509 Certificate is not available on the connection
hu: Az X.509 tanúsítvány nem érhető el a kapcsolaton

en: Unable to obtain certificate signature algorithm
hu: A tanúsítvány aláírási algoritmusa nem kérhető le

en: Current X.509 certificate uses unknown or unsupported signature algorithm
hu: A jelenlegi X.509 tanúsítvány ismeretlen vagy nem támogatott aláírási algoritmust használ

en: Failed to generate X.509 certificate digest
hu: Nem sikerült előállítani az X.509 tanúsítványkivonatot

en: TLS Connection does not support TLS-Exporter feature
hu: A TLS kapcsolat nem támogatja a TLS exportáló funkciót

en: Unexpected error while exporting keying data
hu: Váratlan hiba a kulcsadatok exportálásakor

en: Error performing TLS close
hu: Hiba a TLS lezárás végrehajtásakor

en: Could not get trust settings for certificate
hu: Nem sikerült lekérni a tanúsítvány megbízhatósági beállításait

en: Could not retrieve certificates
hu: Nem sikerült lekérni a tanúsítványokat

en: Could not get root certificate store
hu: Nem sikerült lekérni a gyökér tanúsítványtárolót

en: Could not get CA certificate store
hu: Nem sikerült lekérni a CA tanúsítványtárolót

en: Could not create CA store
hu: Nem sikerült létrehozni a CA-tárat

en: There is a problem with the certificate: %s
hu: Probléma van a tanúsítvánnyal: %s

en: There is a problem with the certificate private key: %s
hu: Probléma van a tanúsítvány személyes kulcsával: %s
