glib-networking master - en to kk translation catalogue (68 entries)

en: Proxy resolver internal error.
kk: Прокси шешушісінің ішкі қатесі.

en: Connection is closed
kk: Байланыс жабылды

note: Cannot perform a blocking operation during a handshake on the * same thread that triggered the handshake. The only way this can * occur is if the application is doing something weird in its * accept-certificate callback. Allowing a blocking op would stall * the handshake (forever, if there's no time
en: Cannot perform blocking operation during TLS handshake
kk: TLS сәлемдемесін орындау кезінде бұғаттау әрекетін орындау мүмкін емес

en: Socket I/O timed out
kk: Сокет Е/Ш күту мерзімі аяқталған

en: Server required TLS certificate
kk: Сервер TLS сертификатын талап етеді

en: Handshake is not finished, no channel binding information yet
kk: Қол алмасу аяқталмаған, арналық байланыс ақпараты әлі жоқ

en: Peer does not support safe renegotiation
kk: Торап қауіпсіз түрде байланысты қайта келістіруді қолдамайды

en: Unacceptable TLS certificate
kk: Жарамсыз TLS сертификаты

en: Receive flags are not supported
kk: Қабылдау жалаушаларына қолдау жоқ

en: Send flags are not supported
kk: Жіберу жалаушаларына қолдау жоқ

en: Failed to import PKCS #12: %s
kk: PKCS #12 импорттау сәтсіз аяқталды: %s

en: Could not parse DER certificate: %s
kk: DER сертификатын талдау қатесі: %s

en: Could not parse PEM certificate: %s
kk: PEM сертификатын талдау қатесі: %s

en: Could not parse DER private key: %s
kk: DER жеке кілтін талдау қатесі: %s

en: Could not parse PEM private key: %s
kk: PEM жеке кілтін талдау қатесі: %s

en: Could not import PKCS #11 certificate URI: %s
kk: PKCS #11 сертификат URI импорттау мүмкін емес: %s

en: No certificate data provided
kk: Сертификат ұсынылмады

en: Cannot verify peer identity of unexpected type %s
kk: Торап шынайылығын растау мүмкін емес, оның түрі күтілмеген %s

en: Could not create TLS connection:
kk: TLS байланысын жасау мүмкін емес:

en: Could not create TLS connection: %s
kk: Жаңа TLS  байланысын жасау мүмкін емес: %s

en: Peer failed to perform TLS handshake: %s
kk: Торап TLS байланысты орнату сәлемдемесін орындай алмады: %s

en: TLS connection closed unexpectedly
kk: TLS байланысты күтпегенде жабылды

en: TLS connection peer did not send a certificate
kk: TLS байланысының торабы сертификатты жібермеген

en: Peer sent fatal TLS alert: %s
kk: Торап қатаң TLS ескертуін жіберді: %s

en: Protocol version downgrade attack detected
kk: Хаттама нұсқасын төмендету шабуылы анықталды

en: Message is too large for DTLS connection; maximum is %u byte | Message is too large for DTLS connection; maximum is %u bytes
kk[0]: Хабарлама DTLS байланысы үшін тым үлкен; максимум %u байт

en: The operation timed out
kk: Операцияның мерзімі аяқталған

en: Error performing TLS handshake: %s
kk: TLS байланысты орнату сәлемдемесін орындау қатесі: %s

en: Error performing TLS handshake
kk: TLS байланысты орнату сәлемдемесін орындау қатесі

en: Empty channel binding data indicates a bug in the TLS library implementation
kk: Арналық байланыс деректерінің бос болуы TLS библиотекасындағы ақаулығын көрсетеді

en: Channel binding type is not implemented in the TLS library
kk: Арналық байланыс түрі TLS библиотекасында іске асырылмаған

en: Channel binding data is not yet available
kk: Арналақ байланыс деректері әлі қолжетімсіз

en: Requested channel binding type is not implemented
kk: Сұралған арналық байланыс түрі іске асырылмаған

en: Error reading data from TLS socket
kk: TLS сокетінен деректерді оқу қатесі

note: flags
en: Error writing data to TLS socket
kk: TLS сокетіне деректерді жазу қатесі

en: Message of size %lu byte is too large for DTLS connection | Message of size %lu bytes is too large for DTLS connection
kk[0]: Өлшемі %lu байт болатын хабарлама DTLS байланысы үшін тым үлкен

en: (maximum is %u byte) | (maximum is %u bytes)
kk[0]: (максимум %u байт)

en: Error performing TLS close: %s
kk: TLS жабу әрекетін орындау қатесі: %s

en: Failed to load system trust store: GnuTLS was not configured with a system trust
kk: Жүйелік сенімді сақтау қоймасын жүктеу сәтсіз аяқталды: GnuTLS жүйелік сенімме бапталмаған

en: Failed to load system trust store: %s
kk: Жүйелік сенімді сақтау қоймасын жүктеу сәтсіз аяқталды: %s

en: System trust contains zero trusted certificates; please investigate your GnuTLS configuration
kk: Жүйелік сенімді қорында нөлдік сенімді сертификаттар бар; GnuTLS баптауыңызды тексеріңіз

en: Failed to initialize trust list: %s
kk: Сенімділер тізімін іске қосу сәтсіз аяқталды: %s

en: Failed to allocate credentials: %s
kk: Тіркелу мәліметтерін бөлу сәтсіз аяқталды: %s

en: Failed to populate trust list from %s: %s
kk: %s адресінен сенімділер тізімін толтыру сәтсіз аяқталды: %s

en: Certificate has no private key
kk: Сертификатта жеке кілт жоқ

en: Could not set TLS cipher list: %s
kk: TLS шифрлер тізімін жасау мүмкін емес: %s

en: Could not set MAX protocol to %d: %s
kk: MAX хаттамасын %d мәніне орнату мүмкін емес: %s

en: Could not create TLS context: %s
kk: TLS контекстін жасау мүмкін емес: %s

en: Unacceptable TLS certificate authority
kk: Жарамсыз TLS сертификаттау орталығы

en: Digest too big for RSA key
kk: Дайджест RSA кілті үшін тым үлкен

en: Secure renegotiation is disabled
kk: Қауіпсіз қайта келістіру сөндірілген

en: %s: The connection is broken
kk: %s: Байланыс бұзылған

en: The request is invalid.
kk: Сұраным жарамсыз.

en: Channel binding data tls-unique is not available
kk: Арналақ байланыс tls-unique деректері қолжетімсіз

en: X.509 Certificate is not available on the connection
kk: X.509 сертификаты байланыста қолжетімсіз

en: Unable to obtain certificate signature algorithm
kk: Сертификат қолтаңбасы алгоритмін алу мүмкін емес

en: Current X.509 certificate uses unknown or unsupported signature algorithm
kk: Ағымдағы X.509 сертификаты белгісіз немесе қолдау көрсетілмейтін қолтаңба алгоритмін пайдаланады

en: Failed to generate X.509 certificate digest
kk: X.509 сертификаты дайджестін жасау мүмкін емес

en: TLS Connection does not support TLS-Exporter feature
kk: TLS байланысы TLS-Exporter мүмкіндігін қолдамайды

en: Unexpected error while exporting keying data
kk: Кілт деректерін экспорттау кезінде күтілмеген қате

en: Error performing TLS close
kk: TLS жабу әрекетін орындау қатесі

en: Could not get trust settings for certificate
kk: Сертификат үшін сенім баптауларын алу мүмкін емес

en: Could not retrieve certificates
kk: Сертификаттарды алу мүмкін емес

en: Could not get root certificate store
kk: Түбірлік сертификаттар қоймасын алу мүмкін емес

en: Could not get CA certificate store
kk: Сертификаттау орталығы сертификаттар қоймасын алу мүмкін емес

en: Could not create CA store
kk: СО қоймасын жасау мүмкін емес

en: There is a problem with the certificate: %s
kk: Сертификатта мәселе бар: %s

en: There is a problem with the certificate private key: %s
kk: Сертификаттың жеке кілтіне қатысты мәселе бар: %s
