glib-networking master - en to lt translation catalogue (68 entries)

en: Proxy resolver internal error.
lt: Tarpininkų nustatytojo vidinė klaida.

en: Connection is closed
lt: Ryšys užvertas

note: Cannot perform a blocking operation during a handshake on the * same thread that triggered the handshake. The only way this can * occur is if the application is doing something weird in its * accept-certificate callback. Allowing a blocking op would stall * the handshake (forever, if there's no time
en: Cannot perform blocking operation during TLS handshake
lt: TLS išankstinio suderinimo metu negalima vykdyti bloko operacijos

en: Socket I/O timed out
lt: Baigėsi lizdo I/O skirtas laikas

en: Server required TLS certificate
lt: Serveris reikalauja TLS liudijimo

en: Handshake is not finished, no channel binding information yet
lt: Rankos paspaudimas neužbaigtas, dar nėra kanalo susiejimo informacijos

en: Peer does not support safe renegotiation
lt: Porininkas nepalaiko saugaus pakartotinio ryšio užmezgimo

en: Unacceptable TLS certificate
lt: Nepriimtinas TLS liudijimas

en: Receive flags are not supported
lt: Požymių gavimas nėra palaikomas

en: Send flags are not supported
lt: Požymių siuntimas nėra palaikomas

en: Failed to import PKCS #12: %s
lt: Nepavyko importuoti PKCS #12: %s

en: Could not parse DER certificate: %s
lt: Nepavyko perskaityti DER liudijimo: %s

en: Could not parse PEM certificate: %s
lt: Nepavyko perskaityti PEM liudijimo: %s

en: Could not parse DER private key: %s
lt: Nepavyko perskaityti DER privataus rakto: %s

en: Could not parse PEM private key: %s
lt: Nepavyko perskaityti PEM privataus rakto: %s

en: Could not import PKCS #11 certificate URI: %s
lt: Nepavyko importuoti PKCS #11 liudijimo URI: %s

en: No certificate data provided
lt: Nėra pateiktų liudijimo duomenų

en: Cannot verify peer identity of unexpected type %s
lt: Negalima patikrinti netikėto tipo %s porininko identiteto

en: Could not create TLS connection:
lt: Nepavyko užmegzti TLS ryšio:

en: Could not create TLS connection: %s
lt: Nepavyko užmegsti TLS ryšio: %s

en: Peer failed to perform TLS handshake: %s
lt: Kita pusė neatliko TLS rankos paspaudimo: %s

en: TLS connection closed unexpectedly
lt: TLS ryšys netikėtai užsivėrė

en: TLS connection peer did not send a certificate
lt: TLS ryšio porininkas neatsiuntė liudijimo

en: Peer sent fatal TLS alert: %s
lt: Porininkas atsiuntė kritinį TLS perspėjimą: %s

en: Protocol version downgrade attack detected
lt: Aptikta protokolo versijos pažeminimo ataka

en: Message is too large for DTLS connection; maximum is %u byte | Message is too large for DTLS connection; maximum is %u bytes
lt[0]: Žinutė yra per didelė DTLS ryšiui; didžiausia yra %u baitas
lt[1]: Žinutė yra per didelė DTLS ryšiui; didžiausia yra %u baitai
lt[2]: Žinutė yra per didelė DTLS ryšiui; didžiausia yra %u baitų

en: The operation timed out
lt: Baigėsi operacijai skirtas laikas

en: Error performing TLS handshake: %s
lt: Klaida užmezgant TLS ryšį: %s

en: Error performing TLS handshake
lt: Klaida atliekant TLS išankstinį suderinimą

en: Empty channel binding data indicates a bug in the TLS library implementation
lt: Tušti kanalo susiejimo duomenys reiškia klaidą TLS bibliotekos realizacijoje

en: Channel binding type is not implemented in the TLS library
lt: Kanalo susiejimo tipas nerealizuotas TLS bibliotekoje

en: Channel binding data is not yet available
lt: Kanalo susiejimo duomenų dar nėra

en: Requested channel binding type is not implemented
lt: Prašomas kanalo susiejimo tipas nerealizuotas

en: Error reading data from TLS socket
lt: Klaida skaitant duomenis iš TLS lizdo

note: flags
en: Error writing data to TLS socket
lt: Klaida rašant duomenis į TLS lizdą

en: Message of size %lu byte is too large for DTLS connection | Message of size %lu bytes is too large for DTLS connection
lt[0]: Žinutė, kurios dydis %lu baitas, yra per didelė DTLS ryšiui
lt[1]: Žinutė, kurios dydis %lu baitai, yra per didelė DTLS ryšiui
lt[2]: Žinutė, kurios dydis %lu baitų, yra per didelė DTLS ryšiui

en: (maximum is %u byte) | (maximum is %u bytes)
lt[0]: (didžiausia yra %u baitas)
lt[1]: (didžiausia yra %u baitai)
lt[2]: (didžiausia yra %u baitų)

en: Error performing TLS close: %s
lt: Klaida atliekant TLS užvėrimą: %s

en: Failed to load system trust store: GnuTLS was not configured with a system trust
lt: Nepavyko įkelti sistemos pasitikėjimo saugyklos: GnuTLS nebuvo sukonfigūruota su sistemos pasitikėjimu

en: Failed to load system trust store: %s
lt: Nepavyko įkelti sistemos pasitikėjimo saugyklos: %s

en: System trust contains zero trusted certificates; please investigate your GnuTLS configuration
lt: Tarp sistemos pasitikėjimų yra jokio pasitikėjimo liudijimų; patikrinkite savo GnuTLS konfigūraciją

en: Failed to initialize trust list: %s
lt: Nepavyko inicijuoti pasitikėjimo sąrašo: %s

en: Failed to allocate credentials: %s
lt: Nepavyko išskirti įgaliojimų: %s

en: Failed to populate trust list from %s: %s
lt: Nepavyko įkelti sistemos pasitikėjimo sąrašo iš %s: %s

en: Certificate has no private key
lt: Liudijimas neturi privataus rakto

en: Could not set TLS cipher list: %s
lt: Nepavyko nustatyti TLS šifrų sąrašo: %s

en: Could not set MAX protocol to %d: %s
lt: Nepavyko nustatyti MAX protokolo į %d: %s

en: Could not create TLS context: %s
lt: Nepavyko sukurti TLS konteksto: %s

en: Unacceptable TLS certificate authority
lt: Nepriimtina TLS liudijimo įstaiga

en: Digest too big for RSA key
lt: Santrauka per didelė RSA raktui

en: Secure renegotiation is disabled
lt: Saugus perderinimas yra išjungtas

en: %s: The connection is broken
lt: %s: ryšys yra sugadintas

en: The request is invalid.
lt: Užklausa yra netinkama.

en: Channel binding data tls-unique is not available
lt: Nėra kanalo susiejimo duomenų tls-unique

en: X.509 Certificate is not available on the connection
lt: Ryšyje nėra X.509 liudijimo

en: Unable to obtain certificate signature algorithm
lt: Nepavyko gauti liudijimo parašo algoritmo

en: Current X.509 certificate uses unknown or unsupported signature algorithm
lt: Dabartinis X.509 liudijimas naudoja nežinomą ar a nepalaikomą parašo algoritmą

en: Failed to generate X.509 certificate digest
lt: Nepavyko sugeneruoti X.509 liudijimo prašymo

en: TLS Connection does not support TLS-Exporter feature
lt: TSL ryšys nepalaiko TLS-Exporter savybės

en: Unexpected error while exporting keying data
lt: Netikėta klaida eksportuojant raktinės duomenis

en: Error performing TLS close
lt: Klaida atliekant TLS užvėrimą

en: Could not get trust settings for certificate
lt: Nepavyko gauti liudijimo pasitikėjimo nuostatų

en: Could not retrieve certificates
lt: Nepavyko gauti liudijimų

en: Could not get root certificate store
lt: Nepavyko gauti šakninių liudijimų saugyklos

en: Could not get CA certificate store
lt: Nepavyko gauti LĮ liudijimų saugyklos

en: Could not create CA store
lt: Nepavyko sukurti liudijimų įstaigų saugyklos

en: There is a problem with the certificate: %s
lt: Yra problema su liudijimu: %s

en: There is a problem with the certificate private key: %s
lt: Yra problema su liudijimo privačiu raktu: %s
