glib-networking master - en to ms translation catalogue (41 entries)

en: Proxy resolver internal error.
ms: Ralat dalaman pelerai proksi.

en: Connection is closed
ms: Sambungan tutup

note: Cannot perform a blocking operation during a handshake on the * same thread that triggered the handshake. The only way this can * occur is if the application is doing something weird in its * accept-certificate callback. Allowing a blocking op would stall * the handshake (forever, if there's no time
en: Cannot perform blocking operation during TLS handshake
ms: Tidak dapat membuat operasi sekatan ketika jabat tangan TLS

en: Socket I/O timed out
ms: Had masa I/O soket telah tamat

en: Server required TLS certificate
ms: Pelayan memerlukan sijil TLS

en: Peer does not support safe renegotiation
ms: Rakan tidak menyokong rundingan-semula selamat

en: Unacceptable TLS certificate
ms: Sijil TLS tidak diterima

en: Receive flags are not supported
ms: Bendera terima tidak disokong

en: Send flags are not supported
ms: Bendera hantar tidak disokong

en: Could not parse DER certificate: %s
ms: Tidak dapat menghurai sijil DER: %s

en: Could not parse PEM certificate: %s
ms: Tidak dapat menghurai sijil PEM: %s

en: Could not parse DER private key: %s
ms: Tidak dapat menghurai kunci persendirian DER: %s

en: Could not parse PEM private key: %s
ms: Tidak dapat menghurai kunci persendirian PEM: %s

en: Could not import PKCS #11 certificate URI: %s
ms: Tidak dapat mengimport URI sijil PKCS #11: %s

en: No certificate data provided
ms: Tiada data sijil disediakan

en: Could not create TLS connection: %s
ms: Tidak dapat mencipta sambungan TLS: %s

en: Peer failed to perform TLS handshake: %s
ms: Rakan gagal membuat jabat tangan TLS: %s

en: TLS connection closed unexpectedly
ms: Sambungan TLS ditutup tanpa jangka

en: TLS connection peer did not send a certificate
ms: Rakan sambungan TLS tidak menghantar satu sijil

en: Peer sent fatal TLS alert: %s
ms: Rakan menghantar amaran TLS mati: %s

en: Protocol version downgrade attack detected
ms: Serangan nyahtatar versi protokol telah dikesan

en: Message is too large for DTLS connection; maximum is %u byte | Message is too large for DTLS connection; maximum is %u bytes
ms[0]: Mesej terlalu besar untuk sambungan DTLS; maksimum ialah %u bait
ms[1]: Mesej terlalu besar untuk sambungan DTLS; maksimum ialah %u bait

en: The operation timed out
ms: Operasi telah tamat masa

en: Error performing TLS handshake: %s
ms: Ralat membuat jabat tangan TLS: %s

en: Error performing TLS handshake
ms: Ralat membuat jabat tangan TLS

en: Error reading data from TLS socket
ms: Ralat membaca data dari soket TLS

note: flags
en: Error writing data to TLS socket
ms: Ralat menulis data ke soket TLS

en: Message of size %lu byte is too large for DTLS connection | Message of size %lu bytes is too large for DTLS connection
ms[0]: Mesej bersaiz %lu bait adalah terlalu besar untuk sambungan DTLS
ms[1]: Mesej bersaiz %lu bait adalah terlalu besar untuk sambungan DTLS

en: (maximum is %u byte) | (maximum is %u bytes)
ms[0]: (maksimum ialah %u bait)
ms[1]: (maksimum ialah %u bait)

en: Error performing TLS close: %s
ms: Ralat membuat penutupan TLS: %s

en: Failed to load system trust store: GnuTLS was not configured with a system trust
ms: Gagal memuatkan stor kepercayaan sistem: GnuTLS tidak dikonfigur dengan satu kepercayaan sistem

en: Failed to load system trust store: %s
ms: Gagal memuatkan stor kepercayaan sistem: %s

en: Certificate has no private key
ms: Sijil tidak mempunyai kunci persendirian

en: Could not create TLS context: %s
ms: Tidak dapat mencipta konteks TLS: %s

en: Unacceptable TLS certificate authority
ms: Autoriti sijil TLS tidak diterima

en: Digest too big for RSA key
ms: Cernaan terlalu besar untuk kunci RSA

en: Error performing TLS close
ms: Ralat membuat penutupan TLS

en: Could not create CA store
ms: Tidak dapat mencipta stor CA

en: Failed to load file path: %s
ms: Gagal memuatkan laluan fail: %s

en: There is a problem with the certificate private key: %s
ms: Terdapat satu masalah dengan kunci persendirian sijil: %s

en: There is a problem with the certificate: %s
ms: Terdapat satu masalah dengan sijil: %s
