glib-networking 2.35.x - en to nb translation catalogue (32 entries)

en: Proxy resolver internal error.
nb: Intern feil i proxy-navneoppslag.

en: Could not parse DER certificate: %s
nb: Kunne ikke lese DER-sertifikat: %s

en: Could not parse PEM certificate: %s
nb: Kunne ikke lese PEM-sertifikat: %s

en: Could not parse DER private key: %s
nb: Kunne ikke lese privat DER-nøkkel: %s

en: Could not parse PEM private key: %s
nb: Kunne ikke lese privat PEM-nøkkel: %s

en: No certificate data provided
nb: Ingen sertifikatdata oppgitt

en: Server required TLS certificate
nb: Tjener krever TLS-sertifikat

en: Could not create TLS connection: %s
nb: Kunne ikke lage TLS-tilkobling: %s

en: Connection is closed
nb: Tilkoblingen er lukket

en: Operation would block
nb: Operasjonen ville blokkere

en: Socket I/O timed out
nb: Tidsavbrudd for I/O på plugg

en: Peer failed to perform TLS handshake
nb: Likemann feilet å utføre TLS-håndtrykk

en: Peer requested illegal TLS rehandshake
nb: Likemann ba om ugyldig nytt TLS-håndtrykk

en: TLS connection closed unexpectedly
nb: TLS-tilkobling ble lukket uventet

en: TLS connection peer did not send a certificate
nb: Sidemann for TLS-tilkobling sendte ikke et sertifikat

en: The operation timed out
nb: Tidsavbrudd for operasjonen

en: Error performing TLS handshake
nb: Feil under utføring av TLS-håndtrykk

en: Server did not return a valid TLS certificate
nb: Tjener returnerte ikke et gyldig TLS-sertifikat

en: Unacceptable TLS certificate
nb: Uakseptabelt TLS-sertifikat

en: Error reading data from TLS socket
nb: Feil under lesing av data fra TLS-plugg

note: flags
en: Error writing data to TLS socket
nb: Feil under skriving av data til TLS-plugg

en: (maximum is %u byte) | (maximum is %u bytes)
nb[0]: (maksimum er %u byte)
nb[1]: (maksimum er %u bytes)

en: Send flags are not supported
nb: Send-flagg er ikke støttet

en: Error performing TLS close
nb: Feil under utføring av lukking av TLS-tilkobling

en: Certificate has no private key
nb: Sertifikatet har ingen privat nøkkel

en: This is the last chance to enter the PIN correctly before the token is locked.
nb: Dette er siste sjanse til å oppgi korrekt PIN-kode før tokenet låses.

en: Several PIN attempts have been incorrect, and the token will be locked after further failures.
nb: Flere feilede forsøk med PIN oppdaget. Token vil bli låst ved flere feilede forsøk.

en: The PIN entered is incorrect.
nb: Oppgitt PIN er feil.

en: Module
nb: Modul

en: PKCS#11 Module Pointer
nb: PKCS#11-modulpeker

en: Slot ID
nb: Plassidentifikator

en: PKCS#11 Slot Identifier
nb: PKCS#11 plassidentifikator
