gconf - en to nl translation catalogue (65 entries)

en: Proxy resolver internal error.
nl: Interne fout in proxy-resolver.

en: Connection is closed
nl: Verbinding is gesloten

note: Cannot perform a blocking operation during a handshake on the * same thread that triggered the handshake. The only way this can * occur is if the application is doing something weird in its * accept-certificate callback. Allowing a blocking op would stall * the handshake (forever, if there's no time
en: Cannot perform blocking operation during TLS handshake
nl: Kan blokkeerbewerking tijdens TLS-handshake niet uitvoeren

en: Socket I/O timed out
nl: Time-out bij socket-I/O

en: Server required TLS certificate
nl: Server vereiste een TLS-certificaat

en: Handshake is not finished, no channel binding information yet
nl: Handshake is niet voltooid, nog geen kanaalbindingsinformatie

en: Peer does not support safe renegotiation
nl: Peer ondersteunt geen veilige heronderhandeling

en: Unacceptable TLS certificate
nl: Onacceptabel TLS-certificaat

en: Receive flags are not supported
nl: Ontvangstvlaggen worden niet ondersteund

en: Send flags are not supported
nl: Verstuurvlaggen worden niet ondersteund

en: Failed to import PKCS #12: %s
nl: Kon PKCS #11 niet importeren: %s

en: Could not parse DER certificate: %s
nl: Kon DER-certificaat niet parseren: %s

en: Could not parse PEM certificate: %s
nl: Kon PEM-certificaat niet parseren: %s

en: Could not parse DER private key: %s
nl: Kon DER-privésleutel niet parseren: %s

en: Could not parse PEM private key: %s
nl: Kon PEM-privésleutel niet parseren: %s

en: Could not import PKCS #11 certificate URI: %s
nl: Kon PKCS#11-certificaat-URL niet importeren: %s

en: No certificate data provided
nl: Geen certificaatgegevens opgegeven

en: Cannot verify peer identity of unexpected type %s
nl: Kan peeridentiteit van onverwacht type %s niet verifiëren

en: Could not create TLS connection:
nl: Kon geen TLS-verbinding maken:

en: Could not create TLS connection: %s
nl: Kon geen TLS-verbinding maken: %s

en: Peer failed to perform TLS handshake: %s
nl: Andere kant van de verbinding gaf geen TLS-handshake: %s

en: TLS connection closed unexpectedly
nl: TLS-verbinding onverwachts afgebroken

en: TLS connection peer did not send a certificate
nl: TLS-verbinding van andere kant stuurde geen certificaat

en: Peer sent fatal TLS alert: %s
nl: Andere kant van de verbinding stuurde fatale TLS-waarschuwing: %s

en: Protocol version downgrade attack detected
nl: Downgrade-aanval op de protocolversie gedetecteerd

en: Message is too large for DTLS connection; maximum is %u byte | Message is too large for DTLS connection; maximum is %u bytes
nl[0]: Bericht is te groot voor DTLS-verbinding; maximaal %u byte
nl[1]: Bericht is te groot voor DTLS-verbinding, maximaal %u bytes

en: The operation timed out
nl: Time-out bij bewerking

en: Error performing TLS handshake: %s
nl: Fout bij uitvoeren van TLS-handshake: %s

en: Error performing TLS handshake
nl: Fout bij uitvoeren van TLS-handshake

en: Empty channel binding data indicates a bug in the TLS library implementation
nl: Lege kanaalbindingsgegevens wijzen op een bug in de TLS-bibliotheekimplementatie

en: Channel binding type is not implemented in the TLS library
nl: Kanaalbindingstype is niet geïmplementeerd in de TLS-bibliotheek

en: Channel binding data is not yet available
nl: Kanaalbindingsgegevens zijn nog niet beschikbaar

en: Requested channel binding type is not implemented
nl: Gevraagd kanaalbindingstype is niet geïmplementeerd

en: Error reading data from TLS socket
nl: Fout bij het lezen van de TLS-socket

note: flags
en: Error writing data to TLS socket
nl: Fout bij het schrijven naar de TLS-socket

en: Message of size %lu byte is too large for DTLS connection | Message of size %lu bytes is too large for DTLS connection
nl[0]: Bericht van grootte %lu byte is te groot voor DTLS-verbinding
nl[1]: Bericht van grootte %lu bytes is te groot voor DTLS-verbinding

en: (maximum is %u byte) | (maximum is %u bytes)
nl[0]: (maximaal %u byte)
nl[1]: (maximaal %u bytes)

en: Error performing TLS close: %s
nl: Fout bij sluiten van TLS: %s

en: Failed to load system trust store: GnuTLS was not configured with a system trust
nl: Laden van vertrouwensopslag van systeem mislukt: GnuTLS is niet geconfigureerd met een systeemvertrouwen

en: Failed to load system trust store: %s
nl: Laden van vertrouwensopslag van systeem mislukt: %s

en: Failed to populate trust list from %s: %s
nl: Vertrouwenslijst van %s invullen mislukt: %s

en: Certificate has no private key
nl: Certificaat heeft geen privésleutel

en: Could not set TLS cipher list: %s
nl: Kon TLS-cipherlijst niet verkrijgen: %s

en: Could not set MAX protocol to %d: %s
nl: Kon MAX-protocol niet instellen op %d: %s

en: Could not create TLS context: %s
nl: Kon geen TLS-context maken: %s

en: Unacceptable TLS certificate authority
nl: Onacceptabele TLS-certificaatautoriteit

en: Digest too big for RSA key
nl: Digest te groot voor RSA-sleutel

en: Secure renegotiation is disabled
nl: Veilige heronderhandeling is uitgeschakeld

en: %s: The connection is broken
nl: %s: de verbinding is verbroken

en: The request is invalid.
nl: Het verzoek is ongeldig.

en: Channel binding data tls-unique is not available
nl: Kanaalbindingsgegevens van tls-unique zijn niet beschikbaar

en: X.509 Certificate is not available on the connection
nl: X.509-certificaat is niet beschikbaar op de verbinding

en: Unable to obtain certificate signature algorithm
nl: Kon certificaatondertekeningsalgoritme niet verkrijgen

en: Current X.509 certificate uses unknown or unsupported signature algorithm
nl: Huidig X.509-certificaat gebruikt een onbekend of niet-ondersteund ondertekeningsalgoritme

en: Failed to generate X.509 certificate digest
nl: Aanmaken van X.509-certificaatsdigest mislukt

en: TLS Connection does not support TLS-Exporter feature
nl: TLS-verbinding biedt geen ondersteuning voor TLS-Exporter-functie

en: Unexpected error while exporting keying data
nl: Onverwachte fout bij exporteren van sleutelgegevens

en: Error performing TLS close
nl: Fout bij sluiten van TLS

en: Could not get trust settings for certificate
nl: Kon vertrouwensinstellingen voor certificaat niet ophalen

en: Could not retrieve certificates
nl: Kon certificaten niet ophalen

en: Could not get root certificate store
nl: Kon rootcertificaatopslag niet ophalen

en: Could not get CA certificate store
nl: Kon CA-certificaatopslag niet ophalen

en: Could not create CA store
nl: Kon geen CA-opslag aanmaken

en: There is a problem with the certificate: %s
nl: Probleem met certificaat: %s

en: There is a problem with the certificate private key: %s
nl: Probleem met privésleutel van certificaat: %s
