glib-networking master - en to oc translation catalogue (68 entries)

en: Proxy resolver internal error.
oc: Error intèrna del resolvedor de servidor mandatari.

en: Connection is closed
oc: La connexion es tampada

note: Cannot perform a blocking operation during a handshake on the * same thread that triggered the handshake. The only way this can * occur is if the application is doing something weird in its * accept-certificate callback. Allowing a blocking op would stall * the handshake (forever, if there's no time
en: Cannot perform blocking operation during TLS handshake
oc: Realizacion impossibla d’accions de blocatge pendent una negociacion TLS

en: Socket I/O timed out
oc: Las entradas/sortidas del connector an expirat

en: Server required TLS certificate
oc: Lo servidor requerís un certificat TLS

en: Handshake is not finished, no channel binding information yet
oc: La negociacion es pas acabada, cap d’informacions de ligason de canal pas disponibla pel moment

en: Peer does not support safe renegotiation
oc: Lo par es pas compatible amb la renegociacion segura

en: Unacceptable TLS certificate
oc: Certificat TLS inacceptable

en: Receive flags are not supported
oc: Las bandièras de recepcion son pas presas en carga

en: Send flags are not supported
oc: Las bandièras de mandadís son pas presas en carga

en: Failed to import PKCS #12: %s
oc: Impossible d'importar lo certificat PKCS #12 : %s

en: Could not parse DER certificate: %s
oc: Impossible d'analisar lo certificat DER : %s

en: Could not parse PEM certificate: %s
oc: Impossible d'analisar lo certificat PEM : %s

en: Could not parse DER private key: %s
oc: Impossible d'analisar la clau privada DER : %s

en: Could not parse PEM private key: %s
oc: Impossible d'analisar la clau privada PEM : %s

en: Could not import PKCS #11 certificate URI: %s
oc: Impossible d'importar lo certificat PKCS #11 de l’URI : %s

en: No certificate data provided
oc: Cap de donada de certificat pas provesida

en: Cannot verify peer identity of unexpected type %s
oc: Verificacion impossibla del par %s de tipe inesperat

en: Could not create TLS connection:
oc: Impossible de crear una connexion TLS :

en: Could not create TLS connection: %s
oc: Impossible de crear una connexion TLS : %s

en: Peer failed to perform TLS handshake: %s
oc: Lo par a pas reüssit a realizar una negociacion TLS : %s

en: TLS connection closed unexpectedly
oc: La connexion TLS es estada tampada d'un biais imprevist

en: TLS connection peer did not send a certificate
oc: Lo per TLS a pas mandat cap de certificat

en: Peer sent fatal TLS alert: %s
oc: Lo par a enviat una alèrta TLS fatala : %s

en: Protocol version downgrade attack detected
oc: Atac de retrogradacion de version de protocòl detectat

en: Message is too large for DTLS connection; maximum is %u byte | Message is too large for DTLS connection; maximum is %u bytes
oc[0]: Lo messatge es tròp grand per la connexion DTLS ; lo maximum es de %u octet
oc[1]: Lo messatge es tròp grand per la connexion DTLS ; lo maximum es de %u octets

en: The operation timed out
oc: L’operacion a expirat

en: Error performing TLS handshake: %s
oc: Error al moment de la negociacion TLS : %s

en: Error performing TLS handshake
oc: Error al moment de la negociacion TLS

en: Empty channel binding data indicates a bug in the TLS library implementation
oc: De donadas de ligason voidas indican una anomalia dins la bibliotèca d’implementacion TLS

en: Channel binding type is not implemented in the TLS library
oc: Lo tipe de cana es pas implantat dins la bibliotèca TLS

en: Channel binding data is not yet available
oc: Las donadas de ligason son pas encara disponiblas

en: Requested channel binding type is not implemented
oc: Lo tipe de ligason de canal demandat es pas implantat

en: Error reading data from TLS socket
oc: Error al moment de la lectura de donadas del connector TLS

note: flags
en: Error writing data to TLS socket
oc: Error al moment de l'escritura de donadas sul connector TLS

en: Message of size %lu byte is too large for DTLS connection | Message of size %lu bytes is too large for DTLS connection
oc[0]: Un messatge de %lu octet es tròp grand per la connexion DTLS
oc[1]: Un messatge de %lu octets es tròp grand per la connexion DTLS

en: (maximum is %u byte) | (maximum is %u bytes)
oc[0]: (lo maximum es de %u octet)
oc[1]: (lo maximum es de %u octets)

en: Error performing TLS close: %s
oc: Error al moment de la tampadura TLS : %s

en: Failed to allocate credentials: %s
oc: Allocacion impossibla dels identificants : %s

en: Failed to load system trust store: GnuTLS was not configured with a system trust
oc: Cargament impossibla del magasin de fisança del sistèma : GnuTLS èra pas configurat amb un sistèma fisable

en: Failed to load system trust store: %s
oc: Cargament impossibla del magasin de fisança del sistèma : %s

en: System trust contains zero trusted certificates; please investigate your GnuTLS configuration
oc: La fisança sistèma conten pas cap de certificat fisable ; verificatz la configuracion GnuTLS

en: Failed to initialize trust list: %s
oc: Fracàs de l’inicializacion de la lista fisabla : %s

en: Failed to populate trust list from %s: %s
oc: Fracàs de l'empliment de la lista fisabla %s: %s

en: Certificate has no private key
oc: Lo certificat a pas cap de clau privada

en: Could not set TLS cipher list: %s
oc: Impossible de definir una lista de cipher TLS : %s

en: Could not set MAX protocol to %d: %s
oc: Definicion impossibla de MAX protocol per %d : %s

en: Could not create TLS context: %s
oc: Creacion del contèxt TLS impossible : %s

en: Unacceptable TLS certificate authority
oc: Autoritat de certificacion TLS inacceptabla

en: Digest too big for RSA key
oc: Digest tròp grand per la clau RSA

en: Secure renegotiation is disabled
oc: La renogiciacion segura es desactivada

en: %s: The connection is broken
oc: %s : la connexion es copada

en: The request is invalid.
oc: La requèsta es invalida.

en: Channel binding data tls-unique is not available
oc: Las donadas de ligason de canal  perTLS sonque son pas encara disponiblas

en: X.509 Certificate is not available on the connection
oc: certificat X.509 pas disponible sus la connexion

en: Unable to obtain certificate signature algorithm
oc: Impossible d'obténer l'algoritme de signatura del certificat

en: Current X.509 certificate uses unknown or unsupported signature algorithm
oc: Lo certificat actual X.509 utiliza un algoritme de signatura desconegut o pas pres en carga

en: Failed to generate X.509 certificate digest
oc: Generacion pas reüssida del digèst del certificat X.509

en: TLS Connection does not support TLS-Exporter feature
oc: La connexion TLS pren pas en carga la foncionalitat TLS-Exporter

en: Unexpected error while exporting keying data
oc: Error inesperada en exportant las donadas picadas

en: Error performing TLS close
oc: Error al moment de la tampadura TLS

en: Could not get trust settings for certificate
oc: Impossible d'obténer los paramètres pel certificat

en: Could not retrieve certificates
oc: Impossible de recuperar lo certificat

en: Could not get root certificate store
oc: Impossible d'obténer lo magazin de certificat raiç

en: Could not get CA certificate store
oc: Impossible d'obténer lo magazin de certificat CA

en: Could not create CA store
oc: Creacion d’un magasin de CA impossibla

en: There is a problem with the certificate: %s
oc: I a un problèma amb lo certificat : %s

en: There is a problem with the certificate private key: %s
oc: I a un problèma amb la clau privada del certificat : %s
