glib-networking - en to pl translation catalogue (68 entries)

en: Proxy resolver internal error.
pl: Wewnętrzny błąd rozwiązywania pośrednika.

en: Connection is closed
pl: Połączenie jest zamknięte

note: Cannot perform a blocking operation during a handshake on the * same thread that triggered the handshake. The only way this can * occur is if the application is doing something weird in its * accept-certificate callback. Allowing a blocking op would stall * the handshake (forever, if there's no time
en: Cannot perform blocking operation during TLS handshake
pl: Nie można wykonać blokującego działania podczas powitania TLS

en: Socket I/O timed out
pl: Wejście/wyjście gniazda przekroczyło czas oczekiwania

en: Server required TLS certificate
pl: Serwer wymaga certyfikatu TLS

en: Handshake is not finished, no channel binding information yet
pl: Powitanie nie jest ukończone, nie ma jeszcze informacji o wiązaniu kanału

en: Peer does not support safe renegotiation
pl: Partner nie obsługuje zabezpieczonej ponownej negocjacji

en: Unacceptable TLS certificate
pl: Nieakceptowalny certyfikat TLS

en: Receive flags are not supported
pl: Flagi odbioru są nieobsługiwane

en: Send flags are not supported
pl: Flagi wysyłki są nieobsługiwane

en: Failed to import PKCS #12: %s
pl: Zaimportowanie PKCS #12 się nie powiodło: %s

en: Could not parse DER certificate: %s
pl: Nie można przetworzyć certyfikatu DER: %s

en: Could not parse PEM certificate: %s
pl: Nie można przetworzyć certyfikatu PEM: %s

en: Could not parse DER private key: %s
pl: Nie można przetworzyć klucza prywatnego DER: %s

en: Could not parse PEM private key: %s
pl: Nie można przetworzyć klucza prywatnego PEM: %s

en: Could not import PKCS #11 certificate URI: %s
pl: Nie można zaimportować adresu URI certyfikatu PKCS #11: %s

en: No certificate data provided
pl: Nie podano danych certyfikatu

en: Cannot verify peer identity of unexpected type %s
pl: Nie można sprawdzić tożsamości partnera o nieoczekiwanym typie %s

en: Could not create TLS connection:
pl: Nie można utworzyć połączenia TLS:

en: Could not create TLS connection: %s
pl: Nie można utworzyć połączenia TLS: %s

en: Peer failed to perform TLS handshake: %s
pl: Wykonanie powitania TLS przez partnera się nie powiodło: %s

en: TLS connection closed unexpectedly
pl: Połączenie TLS zostało nieoczekiwanie zamknięte

en: TLS connection peer did not send a certificate
pl: Partner połączenia TLS nie wysłał certyfikatu

en: Peer sent fatal TLS alert: %s
pl: Partner wysłał krytyczny alarm TLS: %s

en: Protocol version downgrade attack detected
pl: Wykryto atak typu zmniejszenie wersji protokołu

en: Message is too large for DTLS connection; maximum is %u byte | Message is too large for DTLS connection; maximum is %u bytes
pl[0]: Komunikat jest za duży dla połączenia DTLS, maksimum to %u bajt
pl[1]: Komunikat jest za duży dla połączenia DTLS, maksimum to %u bajty
pl[2]: Komunikat jest za duży dla połączenia DTLS, maksimum to %u bajtów

en: The operation timed out
pl: Działanie przekroczyło czas oczekiwania

en: Error performing TLS handshake: %s
pl: Błąd podczas wykonywania powitania TLS: %s

en: Error performing TLS handshake
pl: Błąd podczas wykonywania powitania TLS

en: Empty channel binding data indicates a bug in the TLS library implementation
pl: Puste dane wiązania kanału wskazują na błąd w implementacji biblioteki TLS

en: Channel binding type is not implemented in the TLS library
pl: Typ wiązania kanału nie jest zaimplementowany w bibliotece TLS

en: Channel binding data is not yet available
pl: Dane wiązania kanału nie są jeszcze dostępne

en: Requested channel binding type is not implemented
pl: Żądany typ wiązania kanału nie jest zaimplementowany

en: Error reading data from TLS socket
pl: Błąd podczas odczytywania danych z gniazda TLS

note: flags
en: Error writing data to TLS socket
pl: Błąd podczas zapisywania danych do gniazda TLS

en: Message of size %lu byte is too large for DTLS connection | Message of size %lu bytes is too large for DTLS connection
pl[0]: Komunikat o %lu bajcie jest za duży dla połączenia DTLS
pl[1]: Komunikat o %lu bajtach jest za duży dla połączenia DTLS
pl[2]: Komunikat o %lu bajtach jest za duży dla połączenia DTLS

en: (maximum is %u byte) | (maximum is %u bytes)
pl[0]: (maksimum to %u bajt)
pl[1]: (maksimum to %u bajty)
pl[2]: (maksimum to %u bajtów)

en: Error performing TLS close: %s
pl: Błąd podczas wykonywania zamknięcia TLS: %s

en: Failed to load system trust store: GnuTLS was not configured with a system trust
pl: Wczytanie przechowalni zaufania systemu się nie powiodło: biblioteka GnuTLS nie została skonfigurowana z zaufaniem systemu

en: Failed to load system trust store: %s
pl: Wczytanie przechowalni zaufania systemu się nie powiodło: %s

en: System trust contains zero trusted certificates; please investigate your GnuTLS configuration
pl: Zaufanie systemu zawiera zero zaufanych certyfikatów, proszę sprawdzić poprawność konfiguracji biblioteki GnuTLS

en: Failed to initialize trust list: %s
pl: Zainicjowanie listy zaufania się nie powiodło: %s

en: Failed to allocate credentials: %s
pl: Przydzielenie danych uwierzytelniających się nie powiodło: %s

en: Failed to populate trust list from %s: %s
pl: Wypełnienie listy zaufania z %s się nie powiodło: %s

en: Certificate has no private key
pl: Certyfikat nie ma klucza prywatnego

en: Could not set TLS cipher list: %s
pl: Nie można ustawić listy szyfrów TLS: %s

en: Could not set MAX protocol to %d: %s
pl: Nie można ustawić protokołu MAX na %d: %s

en: Could not create TLS context: %s
pl: Nie można utworzyć kontekstu TLS: %s

en: Unacceptable TLS certificate authority
pl: Nieakceptowalny ośrodek certyfikacji certyfikatu TLS

en: Digest too big for RSA key
pl: Skrót jest za duży dla klucza RSA

en: Secure renegotiation is disabled
pl: Zabezpieczona ponowna negocjacja jest wyłączona

en: %s: The connection is broken
pl: %s: połączenie jest uszkodzone

en: The request is invalid.
pl: Żądanie jest nieprawidłowe.

en: Channel binding data tls-unique is not available
pl: Dane wiązania kanału „tls-unique” są niedostępne

en: X.509 Certificate is not available on the connection
pl: Certyfikat X.509 nie jest dostępny na połączeniu

en: Unable to obtain certificate signature algorithm
pl: Nie można uzyskać algorytmu podpisu certyfikatu

en: Current X.509 certificate uses unknown or unsupported signature algorithm
pl: Bieżący certyfikat X.509 używa nieznanego lub nieobsługiwane algorytmu podpisu

en: Failed to generate X.509 certificate digest
pl: Utworzenie skrótu certyfikatu X.509 się nie powiodło

en: TLS Connection does not support TLS-Exporter feature
pl: Połączenie TLS nie obsługuje funkcji „TLS-Exporter”

en: Unexpected error while exporting keying data
pl: Nieoczekiwany błąd podczas eksportowania danych kluczowania

en: Error performing TLS close
pl: Błąd podczas wykonywania zamknięcia TLS

en: Could not get trust settings for certificate
pl: Nie można uzyskać ustawień zaufania certyfikatów

en: Could not retrieve certificates
pl: Nie można pobrać certyfikatów

en: Could not get root certificate store
pl: Nie można uzyskać przechowalni głównych certyfikatów

en: Could not get CA certificate store
pl: Nie można uzyskać przechowalni certyfikatów CA

en: Could not create CA store
pl: Nie można utworzyć przechowalni CA

en: There is a problem with the certificate: %s
pl: Wystąpił problem z certyfikatem: %s

en: There is a problem with the certificate private key: %s
pl: Wystąpił problem z kluczem prywatnym certyfikatu: %s
