glib-networking master - en to sk translation catalogue (64 entries)

en: Proxy resolver internal error.
sk: Vnútorná chyba sprostredkovateľa.

en: Connection is closed
sk: Pripojenie je ukončené

note: Cannot perform a blocking operation during a handshake on the * same thread that triggered the handshake. The only way this can * occur is if the application is doing something weird in its * accept-certificate callback. Allowing a blocking op would stall * the handshake (forever, if there's no time
en: Cannot perform blocking operation during TLS handshake
sk: Nedá sa vykonať blokovanie operácie počas vzájomného spoznania s použitím TLS

en: Socket I/O timed out
sk: Čas vstupno/výstupného soketu vypršal

en: Server required TLS certificate
sk: Server požaduje certifikát pre TLS

en: Handshake is not finished, no channel binding information yet
sk: Vzájomné spoznanie nie je dokončené, zatiaľ bez informácií o previazaní kanálov

en: Peer does not support safe renegotiation
sk: Partner nepodporuje bezpečné opätovné vyjednávanie

en: Unacceptable TLS certificate
sk: Neprijateľný certifikát pre TLS

en: Receive flags are not supported
sk: Prijímanie značiek nie je podporované

en: Send flags are not supported
sk: Odosielanie značiek nie je podporované

en: Failed to import PKCS #12: %s
sk: Zlyhal import certifikátu PKCS #12: %s

en: Could not parse DER certificate: %s
sk: Nepodarilo sa analyzovať certifikát v kodovaní DER: %s

en: Could not parse PEM certificate: %s
sk: Nepodarilo sa analyzovať certifikát v kodovaní PEM: %s

en: Could not parse DER private key: %s
sk: Nepodarilo sa analyzovať súkromný kľúč v kodovaní DER: %s

en: Could not parse PEM private key: %s
sk: Nepodarilo sa analyzovať súkromný kľúč v kodovaní PEM: %s

en: Could not import PKCS #11 certificate URI: %s
sk: Nepodarilo sa importovať URI certifikátu  PKCS #11: %s

en: No certificate data provided
sk: Nie sú dostupné údaje certifikátu

en: Cannot verify peer identity of unexpected type %s
sk: Nedá sa overiť identita partnera neočakávaného typu %s

en: Could not create TLS connection:
sk: Nepodarilo sa vytvoriť pripojenie s použitím TLS:

en: Could not create TLS connection: %s
sk: Nepodarilo sa vytvoriť pripojenie s použitím TLS: %s

en: Peer failed to perform TLS handshake: %s
sk: Partner zlyhal pri vzájomnom spoznaní pomocou TLS: %s

en: TLS connection closed unexpectedly
sk: Pripojenie pomocou TLS bolo nečakane ukončené

en: TLS connection peer did not send a certificate
sk: Partner neposlal certifikát pre pripojenie TLS

en: Peer sent fatal TLS alert: %s
sk: Partner odoslal závažnú výstrahu TLS: %s

en: Protocol version downgrade attack detected
sk: Zistil sa útok pri prechode na staršiu verziu protokolu

en: Message is too large for DTLS connection; maximum is %u byte | Message is too large for DTLS connection; maximum is %u bytes
sk[0]: Správa je príliš veľká pre pripojenie s použitím DTLS. Maximum je %u bajtov
sk[1]: Správa je príliš veľká pre pripojenie s použitím DTLS. Maximum je %u bajt
sk[2]: Správa je príliš veľká pre pripojenie s použitím DTLS. Maximum sú %u bajty

en: The operation timed out
sk: Čas operácie vypršal

en: Error performing TLS handshake: %s
sk: Chyba vzájomného spoznania s použitím TLS: %s

en: Error performing TLS handshake
sk: Chyba vzájomného spoznania s použitím TLS

en: Empty channel binding data indicates a bug in the TLS library implementation
sk: Prázdne údaje o previazaní kanálov naznačujú chybu v implementácii knižnice TLS

en: Channel binding type is not implemented in the TLS library
sk: Typ previazania kanálov nie je implementovaný v knižnici TLS

en: Channel binding data is not yet available
sk: Údaje o previazaní kanálov zatiaľ nie sú dostupné

en: Requested channel binding type is not implemented
sk: Požadovaný typ previazania kanálov nie je implementovaný

en: Error reading data from TLS socket
sk: Chyba pri čítaní údajov zo soketu s použitím TLS

note: flags
en: Error writing data to TLS socket
sk: Chyba pri zapisovaní údajov do soketu s použitím TLS

en: Message of size %lu byte is too large for DTLS connection | Message of size %lu bytes is too large for DTLS connection
sk[0]: Správa o veľkosti %lu bajtov je príliš veľká pre pripojenie s použitím DTLS
sk[1]: Správa o veľkosti %lu bajt je príliš veľká pre pripojenie s použitím DTLS
sk[2]: Správa o veľkosti %lu bajty je príliš veľká pre pripojenie s použitím DTLS

en: (maximum is %u byte) | (maximum is %u bytes)
sk[0]: (maximum je %u bajtov)
sk[1]: (maximum je %u bajt)
sk[2]: (maximum sú %u bajty)

en: Error performing TLS close: %s
sk: Chyba pri uzatváraní spojenia s použitím TLS: %s

en: Failed to load system trust store: GnuTLS was not configured with a system trust
sk: Zlyhalo načítanie systémového dôveryhodného úložiska: GnuTLS nebolo nakonfigurované so systémovou dôveryhodnosťou

en: Failed to load system trust store: %s
sk: Zlyhalo načítanie systémového dôveryhodného úložiska: %s

en: Failed to populate trust list from %s: %s
sk: Zlyhalo naplnenie dôveryhodného zoznamu z %s: %s

en: Certificate has no private key
sk: Certifikát nemá súkromný kľúč

en: Could not set TLS cipher list: %s
sk: Nepodarilo sa nastaviť zoznam cifier použitím TLS: %s

en: Could not set MAX protocol to %d: %s
sk: Nepodarilo sa nastaviť protokol MAX na %d: %s

en: Could not create TLS context: %s
sk: Nepodarilo sa vytvoriť kontext s použitím TLS: %s

en: Unacceptable TLS certificate authority
sk: Neprijateľná autorita certifikátu pre TLS

en: Digest too big for RSA key
sk: Obsah je príliš veľký pre kľúč RSA

en: Secure renegotiation is disabled
sk: Zabezpečené opätovné vyjednávanie je zakázané

en: %s: The connection is broken
sk: %s: Pripojenie je poškodené

en: The request is invalid.
sk: Požiadavka nie je platná.

en: Channel binding data tls-unique is not available
sk: Údaje o previazaní kanálov tls-unique nie sú dostupné

en: X.509 Certificate is not available on the connection
sk: Certifikát X.509 nie je dostupný v pripojení

en: Unable to obtain certificate signature algorithm
sk: Nie je možné prijať podpisový algoritmus certifikátu

en: Current X.509 certificate uses unknown or unsupported signature algorithm
sk: Aktuálny certifikát X.509 používa neznámy alebo nepodporovaný podpisový algoritmus

en: Failed to generate X.509 certificate digest
sk: Zlyhalo generovanie obsahu certifikátu X.509

en: TLS Connection does not support TLS-Exporter feature
sk: Pripojenie TLS nepodporuje funkciu TLS-Exporter

en: Unexpected error while exporting keying data
sk: Neočakávaná chyba počas exportu údajov kľúčenky

en: Error performing TLS close
sk: Chyba pri uzatváraní spojenia s použitím TLS

en: Could not get trusted anchors from Keychain
sk: Nepodarilo sa získať dôveryhodné ukotvenia z kľúčenky

en: Could not get root certificate store
sk: Nepodarilo sa získať úložisko koreňového certifikátu

en: Could not get CA certificate store
sk: Nepodarilo sa získať úložisko certifikátu CA

en: Could not create CA store
sk: Nepodarilo sa vytvoriť úložisko CA

en: There is a problem with the certificate: %s
sk: Vyskytol sa problém s certifikátom: %s

en: There is a problem with the certificate private key: %s
sk: Vyskytol sa problém so súkromným kľúčom certifikátu: %s
