glib-networking master - en to sl_SI translation catalogue (68 entries)

en: Proxy resolver internal error.
sl_SI: Notranja napaka razreševalnika posredniškega strežnika.

en: Connection is closed
sl_SI: Povezava je zaprta

note: Cannot perform a blocking operation during a handshake on the * same thread that triggered the handshake. The only way this can * occur is if the application is doing something weird in its * accept-certificate callback. Allowing a blocking op would stall * the handshake (forever, if there's no time
en: Cannot perform blocking operation during TLS handshake
sl_SI: Ni mogoče izvesti opravila med izvajanjem izmenjave signalov TLS

en: Socket I/O timed out
sl_SI: Vtič V/I naprave je časovno potekel

en: Server required TLS certificate
sl_SI: Strežnik zahteva potrdilo TLS

en: Handshake is not finished, no channel binding information yet
sl_SI: Izmenjava podatkov še ni končana, zato ni še nobene informacije o vezavah kanalov.

en: Peer does not support safe renegotiation
sl_SI: Soležnik ne omogoča varnega usklajevanja

en: Unacceptable TLS certificate
sl_SI: Nesprejemljivo potrdilo TLS

en: Receive flags are not supported
sl_SI: Prejemanje zastavic ni podprto

en: Send flags are not supported
sl_SI: Pošiljanje zastavic ni podprto

en: Failed to import PKCS #12: %s
sl_SI: Uvažanje potrdila PKCS #12 je spodletelo: %s

en: Could not parse DER certificate: %s
sl_SI: Potrdila DER ni mogoče razčleniti: %s

en: Could not parse PEM certificate: %s
sl_SI: Potrdila PEM ni mogoče razčleniti: %s

en: Could not parse DER private key: %s
sl_SI: Zasebnega ključa DER ni mogoče razčleniti: %s

en: Could not parse PEM private key: %s
sl_SI: Zasebnega ključa PEM ni mogoče razčleniti: %s

en: Could not import PKCS #11 certificate URI: %s
sl_SI: Ni mogoče uvoziti naslov URI potrdila PKCS #11: %s

en: No certificate data provided
sl_SI: Podatki potrdila niso podani

en: Cannot verify peer identity of unexpected type %s
sl_SI: Ni mogoče overiti istovetnosti predmeta nepričakovane vrste %s

en: Could not create TLS connection:
sl_SI: Povezave TLS ni mogoče ustvariti:

en: Could not create TLS connection: %s
sl_SI: Povezave TLS ni mogoče ustvariti: %s

en: Peer failed to perform TLS handshake: %s
sl_SI: Soležniku ni uspelo izvesti izmenjave signalov TLS: %s

en: TLS connection closed unexpectedly
sl_SI: Povezava TLS je nepričakovano končana

en: TLS connection peer did not send a certificate
sl_SI: Povezani soležnik ni vrnil veljavnega potrdila TLS

en: Peer sent fatal TLS alert: %s
sl_SI: Soležnik vrača usodno opozorilo TLS: %s

en: Protocol version downgrade attack detected
sl_SI: Zaznan je napad ponižanja različice protokola

en: Message is too large for DTLS connection; maximum is %u byte | Message is too large for DTLS connection; maximum is %u bytes
sl_SI[0]: Sporočilo je preveliko za povezavo DTLS; največja možna vrednost je %u bajtov.
sl_SI[1]: Sporočilo je preveliko za povezavo DTLS; največja možna vrednost je %u bajt.
sl_SI[2]: Sporočilo je preveliko za povezavo DTLS; največja možna vrednost je %u bajta.
sl_SI[3]: Sporočilo je preveliko za povezavo DTLS; največja možna vrednost je %u bajti.

en: The operation timed out
sl_SI: Opravilo je časovno poteklo

en: Error performing TLS handshake: %s
sl_SI: Napaka med izvajanjem izmenjave signalov TLS: %s

en: Error performing TLS handshake
sl_SI: Napaka med izvajanjem izmenjave signalov TLS

en: Empty channel binding data indicates a bug in the TLS library implementation
sl_SI: Podatki vrste vezave kažejo na napako v knjižnici TLS

en: Channel binding type is not implemented in the TLS library
sl_SI: Vrsta vezave kanalov ni vključena v knjižnico TLS

en: Channel binding data is not yet available
sl_SI: Podatki o vezavah kanalov še niso na voljo

en: Requested channel binding type is not implemented
sl_SI: Zahtevana vrsta vezave kanala ni izvedena.

en: Error reading data from TLS socket
sl_SI: Napaka med branjem podatkov iz vtiča TLS

note: flags
en: Error writing data to TLS socket
sl_SI: Napaka med zapisovanjem podatkov v vtič TLS

en: Message of size %lu byte is too large for DTLS connection | Message of size %lu bytes is too large for DTLS connection
sl_SI[0]: Sporočilo velikosti %lu bajtov je preveliko za povezavo DTLS.
sl_SI[1]: Sporočilo velikosti %lu bajta je preveliko za povezavo DTLS.
sl_SI[2]: Sporočilo velikosti %lu bajtov je preveliko za povezavo DTLS.
sl_SI[3]: Sporočilo velikosti %lu bajtov je preveliko za povezavo DTLS.

en: (maximum is %u byte) | (maximum is %u bytes)
sl_SI[0]: (največ %u bajtov)
sl_SI[1]: (največ %u bajt)
sl_SI[2]: (največ %u bajta)
sl_SI[3]: (največ %u bajti)

en: Error performing TLS close: %s
sl_SI: Napaka med izvajanjem zapiranja TLS: %s

en: Failed to allocate credentials: %s
sl_SI: Dodeljevanje poveril je spodletelo: %s

en: Failed to load system trust store: GnuTLS was not configured with a system trust
sl_SI: Nalaganje varne sistemske shrambe je spodletelo: protokol GnuTLS ni ustrezno nastavljen

en: Failed to load system trust store: %s
sl_SI: Nalaganje varne sistemske shrambe je spodletelo: %s

en: System trust contains zero trusted certificates; please investigate your GnuTLS configuration
sl_SI: V sistemu ni vpisanih zaupanja vrednih potrdil. Preveriti je treba nastavitve GnuTLS.

en: Failed to initialize trust list: %s
sl_SI: Nalaganje varnega seznama je spodletelo: %s

en: Failed to populate trust list from %s: %s
sl_SI: Nalaganje varnega seznama iz %s je spodletelo: %s

en: Certificate has no private key
sl_SI: Potrdilo nima določenega zasebnega ključa

en: Could not set TLS cipher list: %s
sl_SI: Seznama šifrirnih kod TLS ni mogoče nastaviti: %s

en: Could not set MAX protocol to %d: %s
sl_SI: Protokola MAX ni mogoče nastaviti na %d: %s

en: Could not create TLS context: %s
sl_SI: Povezave TLS ni mogoče ustvariti: %s

en: Unacceptable TLS certificate authority
sl_SI: Nesprejemljiv pooblastitelj potrdila TLS

en: Digest too big for RSA key
sl_SI: Povzetek je preobsežen za ključ RSA

en: Secure renegotiation is disabled
sl_SI: Varno ponovno povezovanje je onemogočeno

en: %s: The connection is broken
sl_SI: %s: povezava je okvarjena.

en: The request is invalid.
sl_SI: Podana zahteva ni veljavna.

en: Channel binding data tls-unique is not available
sl_SI: Podatki o vezavah kanalov tls-unique niso na voljo.

en: X.509 Certificate is not available on the connection
sl_SI: Potrdilo X.509 na povezavi ni na voljo.

en: Unable to obtain certificate signature algorithm
sl_SI: Ni mogoče pridobiti algoritma podpisa potrdila

en: Current X.509 certificate uses unknown or unsupported signature algorithm
sl_SI: Trenutno potrdilo X.509 uporablja neznan ali nepodprt algoritem podpisa.

en: Failed to generate X.509 certificate digest
sl_SI: Ustvarjanje povzetka potrdila X.509 je spodletelo.

en: TLS Connection does not support TLS-Exporter feature
sl_SI: Povezava TLS ne omogoča podpore zmožnostim TLS-Exporter

en: Unexpected error while exporting keying data
sl_SI: Nepričakovana napaka pri izvozu podatkov o ključu

en: Error performing TLS close
sl_SI: Napaka med izvajanjem zapiranja TLS

en: Could not get trust settings for certificate
sl_SI: Ni mogoče pridobiti nastavitev zaupanja za potrdilo

en: Could not retrieve certificates
sl_SI: Ni mogoče pridobiti potrdil

en: Could not get root certificate store
sl_SI: Ni mogoče pridobiti shrambe korenskega potrdila

en: Could not get CA certificate store
sl_SI: Ni mogoče pridobiti shrambe potrdila CA

en: Could not create CA store
sl_SI: Ni mogoče ustvariti shrambe CA

en: There is a problem with the certificate: %s
sl_SI: Prišlo je do napake med uporabo potrdila: %s

en: There is a problem with the certificate private key: %s
sl_SI: Prišlo je do napake v zasebnem ključu potrdila: %s
