glib-networking - en to sr translation catalogue (64 entries)

en: Proxy resolver internal error.
sr: Унутрашња грешка решавача посредника.

en: Connection is closed
sr: Веза је затворена

note: Cannot perform a blocking operation during a handshake on the * same thread that triggered the handshake. The only way this can * occur is if the application is doing something weird in its * accept-certificate callback. Allowing a blocking op would stall * the handshake (forever, if there's no time
en: Cannot perform blocking operation during TLS handshake
sr: Не могу да извршим блокирајућу радњу током ТЛС руковања

en: Socket I/O timed out
sr: Истекло време У/И утичнице

en: Server required TLS certificate
sr: ТЛС уверење које захтева сервер

en: Handshake is not finished, no channel binding information yet
sr: Руковање није завршено, ниједан канал још увек не свезује информације

en: Peer does not support safe renegotiation
sr: Парњак не подржава безбедно поновно преговарање

en: Unacceptable TLS certificate
sr: Неприхватљиво ТЛС уверење

en: Receive flags are not supported
sr: Пријемне заставице нису подржане

en: Send flags are not supported
sr: Отпремне заставице нису подржане

en: Failed to import PKCS #12: %s
sr: Нисам успео да увезем ПКЦС #12: %s

en: Could not parse DER certificate: %s
sr: Не могу да обрадим ДЕР уверење: %s

en: Could not parse PEM certificate: %s
sr: Не могу да обрадим ПЕМ уверење: %s

en: Could not parse DER private key: %s
sr: Не могу да обрадим приватни ДЕР кључ: %s

en: Could not parse PEM private key: %s
sr: Не могу да обрадим приватни ПЕМ кључ: %s

en: Could not import PKCS #11 certificate URI: %s
sr: Не могу да увезем путању уверења ПКЦС #11: %s

en: No certificate data provided
sr: Нису обезбеђени подаци уверења

en: Cannot verify peer identity of unexpected type %s
sr: Не могу да потврдим идентитет парњака неочекиване врсте „%s“

en: Could not create TLS connection:
sr: Не могу да направим ТЛС везу:

en: Could not create TLS connection: %s
sr: Не могу да направим ТЛС везу: %s

en: Peer failed to perform TLS handshake: %s
sr: Парњак није успео да изврши ТЛС руковање: %s

en: TLS connection closed unexpectedly
sr: ТЛС веза је неочекивано затворена

en: TLS connection peer did not send a certificate
sr: Парњак ТЛС везе није послао уверење

en: Peer sent fatal TLS alert: %s
sr: Парњак је послао кобно ТЛС упозорење: %s

en: Protocol version downgrade attack detected
sr: Уочен је напад уназађивања издања протокола

en: Message is too large for DTLS connection; maximum is %u byte | Message is too large for DTLS connection; maximum is %u bytes
sr[0]: Порука је предугачка за ДТЛС везу, највише је дозвољен %u бајт
sr[1]: Порука је предугачка за ДТЛС везу, највише је дозвољено %u бајта
sr[2]: Порука је предугачка за ДТЛС везу, највише је дозвољено %u бајтова
sr[3]: Порука је предугачка за ДТЛС везу, највише је дозвољен један бајт

en: The operation timed out
sr: Време извршавања радње је истекло

en: Error performing TLS handshake: %s
sr: Грешка у извршавању ТЛС руковања: %s

en: Error performing TLS handshake
sr: Грешка у извршавању ТЛС руковања

en: Empty channel binding data indicates a bug in the TLS library implementation
sr: Празни подаци свезивања канала указују на грешку у изради ТЛС библиотеке

en: Channel binding type is not implemented in the TLS library
sr: Врста свезивања канала није примењена у ТЛС библиотеци

en: Channel binding data is not yet available
sr: Свезивање података канала још није доступно

en: Requested channel binding type is not implemented
sr: Захтевана врста свезивања канала није примењена

en: Error reading data from TLS socket
sr: Грешка приликом читања података са ТЛС прикључка

note: flags
en: Error writing data to TLS socket
sr: Грешка приликом уписивања података у ТЛС прикључак

en: Message of size %lu byte is too large for DTLS connection | Message of size %lu bytes is too large for DTLS connection
sr[0]: Порука од %lu бајт је предугачка за ДТЛС везу
sr[1]: Порука од %lu бајта је предугачка за ДТЛС везу
sr[2]: Порука од %lu бајтова је предугачка за ДТЛС везу
sr[3]: Порука од једног бајта је предугачка за ДТЛС везу

en: (maximum is %u byte) | (maximum is %u bytes)
sr[0]: (највише %u бајт)
sr[1]: (највише %u бајта)
sr[2]: (највише %u бајтова)
sr[3]: (највише један бајт)

en: Error performing TLS close: %s
sr: Грешка у извршавању ТЛС затварања: %s

en: Failed to load system trust store: GnuTLS was not configured with a system trust
sr: Нисам успео да учитам системско складиште уверења: Гну-ТЛС није подешен са системским уверењем

en: Failed to load system trust store: %s
sr: Нисам успео да учитам системско складиште уверења: %s

en: Failed to populate trust list from %s: %s
sr: Нисам успео да попуним списак уверења из %s: %s

en: Certificate has no private key
sr: Уверење нема приватни кључ

en: Could not set TLS cipher list: %s
sr: Не могу да поставим списак ТЛС шифрера: %s

en: Could not set MAX protocol to %d: %s
sr: Не могу да подесим МАКС протокол на %d: %s

en: Could not create TLS context: %s
sr: Не могу да направим ТЛС контекст: %s

en: Unacceptable TLS certificate authority
sr: Неприхватљиво ТЛС сертификационо тело

en: Digest too big for RSA key
sr: Збирка је превелика за РСА кључ

en: Secure renegotiation is disabled
sr: Безбедно поновно преговарање је онемогућено

en: %s: The connection is broken
sr: %s: веза је сломљена

en: The request is invalid.
sr: Захтев је неисправан.

en: Channel binding data tls-unique is not available
sr: Подаци свезивања канала „tls-unique“ још није доступно

en: X.509 Certificate is not available on the connection
sr: „X.509“ уверење није доступно на вези

en: Unable to obtain certificate signature algorithm
sr: Не могу да набавим алгоритам потписа уверења

en: Current X.509 certificate uses unknown or unsupported signature algorithm
sr: Тренутно „X.509“ уверење користи непознат или неподржани алгоритам потписа

en: Failed to generate X.509 certificate digest
sr: Нисам успео да створим „X.509“ уверење

en: TLS Connection does not support TLS-Exporter feature
sr: ТЛС веза не подржава функцију ТЛС-Извозника

en: Unexpected error while exporting keying data
sr: Неочекивана грешка приликом извоза података кључевања

en: Error performing TLS close
sr: Грешка у извршавању ТЛС затварања

en: Could not get trusted anchors from Keychain
sr: Не могу да добавим поверљива сидра са ланца кључа

en: Could not get root certificate store
sr: Не могу да добавим главно складиште сертификата

en: Could not get CA certificate store
sr: Не могу да добавим складиште сертификата сертификационог тела

en: Could not create CA store
sr: Не могу да направим складиште издавача уверења

en: There is a problem with the certificate: %s
sr: Постоји проблем са сертификатом: %s

en: There is a problem with the certificate private key: %s
sr: Постоји проблем са приватним кључем сертификата: %s
