glib-networking - en to sr translation catalogue (36 entries)

en: Proxy resolver internal error.
sr: Unutrašnja greška rešavača posrednika.

en: Could not parse DER certificate: %s
sr: Ne mogu da obradim DER uverenje: %s

en: Could not parse PEM certificate: %s
sr: Ne mogu da obradim PEM uverenje: %s

en: Could not parse DER private key: %s
sr: Ne mogu da obradim privatni DER ključ: %s

en: Could not parse PEM private key: %s
sr: Ne mogu da obradim privatni PEM ključ: %s

en: No certificate data provided
sr: Nisu obezbeđeni podaci uverenja

en: Server required TLS certificate
sr: TLS uverenje koje zahteva server

en: Could not create TLS connection: %s
sr: Ne mogu da napravim TLS vezu: %s

en: Connection is closed
sr: Veza je zatvorena

en: Operation would block
sr: Postupak bi blokirao

en: Socket I/O timed out
sr: Isteklo vreme U/I utičnice

en: Peer failed to perform TLS handshake
sr: Parnjak nije uspeo da izvrši TLS rukovanje

en: Peer requested illegal TLS rehandshake
sr: Parnjak je zatražio ilegalno TLS ponovno rukovanje

en: TLS connection closed unexpectedly
sr: TLS veza je neočekivano zatvorena

en: TLS connection peer did not send a certificate
sr: Parnjak TLS veze nije poslao uverenje

en: Peer sent fatal TLS alert: %s
sr: Parnjak je poslao kobno TLS upozorenje: %s

en: Message is too large for DTLS connection; maximum is %u byte | Message is too large for DTLS connection; maximum is %u bytes
sr[0]: Poruka je predugačka za DTLS vezu, najviše je dozvoljen %u bajt
sr[1]: Poruka je predugačka za DTLS vezu, najviše je dozvoljeno %u bajta
sr[2]: Poruka je predugačka za DTLS vezu, najviše je dozvoljeno %u bajtova
sr[3]: Poruka je predugačka za DTLS vezu, najviše je dozvoljen jedan bajt

en: The operation timed out
sr: Vreme izvršavanja radnje je isteklo

en: Error performing TLS handshake
sr: Greška u izvršavanju TLS rukovanja

en: Server did not return a valid TLS certificate
sr: Server nije vratio ispravno TLS uverenje

en: Unacceptable TLS certificate
sr: Neprihvatljivo TLS uverenje

en: Error reading data from TLS socket
sr: Greška prilikom čitanja podataka sa TLS priključka

en: Receive flags are not supported
sr: Prijemne zastavice nisu podržane

note: flags
en: Error writing data to TLS socket
sr: Greška prilikom upisivanja podataka u TLS priključak

en: Message of size %lu byte is too large for DTLS connection | Message of size %lu bytes is too large for DTLS connection
sr[0]: Poruka od %lu bajt je predugačka za DTLS vezu
sr[1]: Poruka od %lu bajta je predugačka za DTLS vezu
sr[2]: Poruka od %lu bajtova je predugačka za DTLS vezu
sr[3]: Poruka od jednog bajta je predugačka za DTLS vezu

en: (maximum is %u byte) | (maximum is %u bytes)
sr[0]: (najviše %u bajt)
sr[1]: (najviše %u bajta)
sr[2]: (najviše %u bajtova)
sr[3]: (najviše jedan bajt)

en: Send flags are not supported
sr: Otpremne zastavice nisu podržane

en: Error performing TLS close
sr: Greška u izvršavanju TLS zatvaranja

en: Certificate has no private key
sr: Uverenje nema privatni ključ

en: This is the last chance to enter the PIN correctly before the token is locked.
sr: Ovo je poslednja prilika da ispravno unesete PIN pre nego što karika bude zaključana.

en: Several PIN attempts have been incorrect, and the token will be locked after further failures.
sr: Nekoliko unešenih PIN-ova je bilo neispravno, i zato će karika biti zaključana nakon budućih neuspeha.

en: The PIN entered is incorrect.
sr: Unešeni PIN je pogrešan.

en: Module
sr: Modul

en: PKCS#11 Module Pointer
sr: Ukazivač PKCS#11 modula

en: Slot ID
sr: IB slota

en: PKCS#11 Slot Identifier
sr: Odrednik PKCS#11 slota
