glib-networking - en to tr translation catalogue (68 entries)

en: Proxy resolver internal error.
tr: Vekil çözücü iç hatası.

en: Connection is closed
tr: Bağlantı kapalı

note: Cannot perform a blocking operation during a handshake on the * same thread that triggered the handshake. The only way this can * occur is if the application is doing something weird in its * accept-certificate callback. Allowing a blocking op would stall * the handshake (forever, if there's no time
en: Cannot perform blocking operation during TLS handshake
tr: TLS el sıkışması sırasında engelleme işlemi gerçekleştirilemez

en: Socket I/O timed out
tr: G/Ç yuvası zaman aşımına uğradı

en: Server required TLS certificate
tr: Sunucu, TLS sertifikası istedi

en: Handshake is not finished, no channel binding information yet
tr: El sıkma tamamlanmadı, henüz kanal bağlama bilgisi yok

en: Peer does not support safe renegotiation
tr: Eş, güvenli yeniden anlaşmayı desteklemiyor

en: Unacceptable TLS certificate
tr: Kabul edilemez bir TLS sertifikası

en: Receive flags are not supported
tr: Bayrak alma desteklenmiyor

en: Send flags are not supported
tr: Bayrak gönderme desteklenmiyor

en: Failed to import PKCS #12: %s
tr: PKCS #12 içe aktarılamadı: %s

en: Could not parse DER certificate: %s
tr: DER sertifikası ayrıştırılamadı: %s

en: Could not parse PEM certificate: %s
tr: PEM sertifikası ayrıştırılamadı: %s

en: Could not parse DER private key: %s
tr: DER özel anahtarı ayrıştırılamadı: %s

en: Could not parse PEM private key: %s
tr: PEM özel anahtarı ayrıştırılamadı: %s

en: Could not import PKCS #11 certificate URI: %s
tr: PKCS #11 sertifika URIʼsi içe aktarılamadı: %s

en: No certificate data provided
tr: Sertifika verisi sağlanmadı

en: Cannot verify peer identity of unexpected type %s
tr: Beklenmedik %s türündeki eş kimliği doğrulamadı

en: Could not create TLS connection:
tr: TLS bağlantısı oluşturulamadı:

en: Could not create TLS connection: %s
tr: TLS bağlantısı oluşturulamadı: %s

en: Peer failed to perform TLS handshake: %s
tr: Eş, TLS el sıkışmasını başaramadı: %s

en: TLS connection closed unexpectedly
tr: TLS bağlantısı beklenmedik biçimde sonlandı

en: TLS connection peer did not send a certificate
tr: TLS bağlantısı eşi sertifika göndermedi

en: Peer sent fatal TLS alert: %s
tr: Eş, ölümcül TLS uyarısı gönderdi: %s

en: Protocol version downgrade attack detected
tr: İletişim kuralı sürümünü düşürme saldırısı saptandı

en: Message is too large for DTLS connection; maximum is %u byte | Message is too large for DTLS connection; maximum is %u bytes
tr[0]: İleti, DTLS bağlantısı için çok büyük; azami %u bayt

en: The operation timed out
tr: İşlem zaman aşımına uğradı

en: Error performing TLS handshake: %s
tr: TLS el sıkışması sırasında hata: %s

en: Error performing TLS handshake
tr: TLS el sıkışması sırasında hata

en: Empty channel binding data indicates a bug in the TLS library implementation
tr: Boş kanal bağlama türü, TLS kütüphanesi gerçeklemesinde hata belirtisidir

en: Channel binding type is not implemented in the TLS library
tr: Kanal bağlama türü TLS kütüphanesinde gerçeklenmedi

en: Channel binding data is not yet available
tr: Kanal bağlama verisi henüz kullanılabilir değil

en: Requested channel binding type is not implemented
tr: İstenen kanal bağlama türü gerçeklenmedi

en: Error reading data from TLS socket
tr: TLS yuvasından veri okurken hata

note: flags
en: Error writing data to TLS socket
tr: TLS yuvasına veri yazarken hata

en: Message of size %lu byte is too large for DTLS connection | Message of size %lu bytes is too large for DTLS connection
tr[0]: %lu bayt ileti boyutu DTLS bağlantısı için çok büyük

en: (maximum is %u byte) | (maximum is %u bytes)
tr[0]: (azami %u bayt)

en: Error performing TLS close: %s
tr: TLS kapatma işleminde hata: %s

en: Failed to allocate credentials: %s
tr: Kimlik bilgileri ayırtılamadı: %s

en: Failed to load system trust store: GnuTLS was not configured with a system trust
tr: Sistem güven deposu yüklenemedi: GnuTLS, sistem güveniyle yapılandırılmamış

en: Failed to load system trust store: %s
tr: Sistem güven deposu yüklenemedi: %s

en: System trust contains zero trusted certificates; please investigate your GnuTLS configuration
tr: Sistem güveni, güvenilir olmayan sertifika içeriyor; GnuTLS yapılandırmasını inceleyin

en: Failed to initialize trust list: %s
tr: Güven listesi yüklenemedi: %s

en: Failed to populate trust list from %s: %s
tr: %s konumundan güven listesi doldurulamadı: %s

en: Certificate has no private key
tr: Sertifikanın özel anahtarı yok

en: Could not set TLS cipher list: %s
tr: TLS şifreleyici listesi belirlenemedi: %s

en: Could not set MAX protocol to %d: %s
tr: MAX iletişim kuralı %d olarak belirlenemedi: %s

en: Could not create TLS context: %s
tr: TLS bağlamı oluşturulamadı: %s

en: Unacceptable TLS certificate authority
tr: Kabul edilemez bir TLS sertifika otoritesi

en: Digest too big for RSA key
tr: RSA anahtarı için çok büyük özet

en: Secure renegotiation is disabled
tr: Güvenli yeniden el sıkışma devre dışı

en: %s: The connection is broken
tr: %s: Bağlantı kırık

en: The request is invalid.
tr: İstek geçersiz.

en: Channel binding data tls-unique is not available
tr: tls-unique kanal bağlama türü kullanılabilir değil

en: X.509 Certificate is not available on the connection
tr: X.509 Sertifikası, bağlantıda kullanılabilir değil

en: Unable to obtain certificate signature algorithm
tr: Sertifika imza algoritması edinilemedi

en: Current X.509 certificate uses unknown or unsupported signature algorithm
tr: Şu anki X.509 sertifikası bilinmeyen veya desteklenmeyen imza algoritması kullanıyor

en: Failed to generate X.509 certificate digest
tr: X.509 sertifika özeti oluşturulamadı

en: TLS Connection does not support TLS-Exporter feature
tr: TLS Bağlantısı, TLS-Exporter özelliğini desteklemiyor

en: Unexpected error while exporting keying data
tr: Anahtarlama verisi dışa aktarılırken beklenmedik hata

en: Error performing TLS close
tr: TLS kapatma işleminde hata

en: Could not get trust settings for certificate
tr: Sertifika için güven ayarları alınamadı

en: Could not retrieve certificates
tr: Sertifikalar getirilemedi

en: Could not get root certificate store
tr: Kök sertifika deposu alınamadı

en: Could not get CA certificate store
tr: CA sertifika deposu alınamadı

en: Could not create CA store
tr: CA deposu oluşturulamadı

en: There is a problem with the certificate: %s
tr: Sertifikada sorun var: %s

en: There is a problem with the certificate private key: %s
tr: Sertifika özel anahtarında sorun var: %s
