glib-networking - en to ug translation catalogue (29 entries)

en: Proxy resolver internal error.
ug: ۋاكالەتچى ھەل قىلغۇچ ئىچكى خاتالىقى.

en: Could not parse DER certificate: %s
ug: DER ئىسپاتنامىسىنى يېشەلمىدى: %s

en: Could not parse PEM certificate: %s
ug: PEM ئىسپاتنامىسىنى يېشەلمىدى: %s

en: Could not parse DER private key: %s
ug: DER شەخسىي ئاچقۇچىنى يېشەلمىدى: %s

en: Could not parse PEM private key: %s
ug: PEM شەخسىي ئاچقۇچىنى يېشەلمىدى: %s

en: No certificate data provided
ug: ئىسپاتنامە سانلىق-مەلۇماتلىرى تەمىنلەنمىگەن

en: Server required TLS certificate
ug: مۇلازىمېتىر TLS ئىسپاتنامىسى تەلەپ قىلىدۇ

en: Could not create TLS connection: %s
ug: TLS باغلىنىشى قۇرالمىدى:%s

en: Connection is closed
ug: باغلىنىش تاقالدى

en: Operation would block
ug: مەشغۇلات توسۇلىدۇ

en: Peer failed to perform TLS handshake
ug: قارىشى تەرەپ TLS سالىمىدا مەغلۇپ بولدى

en: Peer requested illegal TLS rehandshake
ug: Peer(باشقىلار) TLS قايتا سالىمىدا ناتوغرا سالام قىلدى

en: TLS connection closed unexpectedly
ug: قارىشى تەرەپ توغرا بولمىغان TLS سالىمىنى تەلەپ قىلدى

en: TLS connection peer did not send a certificate
ug: TLS باغلىنىشىدىكى قارىشى تەرەپ گۇۋاھنامىنى ئەۋەتمىدى

en: Error performing TLS handshake: %s
ug: TLS بىلەن سالاملىشىشتا خاتالىق كۆرۈلدى: %s

en: Server did not return a valid TLS certificate
ug: مۇلازىمېتىر ئىناۋەتلىك TLS گۇۋاھنامىسىنى قايتۇرمىدى

en: Unacceptable TLS certificate
ug: قوبۇل قىلىنمايدىغان ئىسپاتنامە

en: Error reading data from TLS socket: %s
ug: TLS سوكېتىدىن سانلىق-مەلۇمات ئوقۇشتا خاتالىق كۆرۈلدى: %s

en: Error writing data to TLS socket: %s
ug: TLS سوكېتىغا سانلىق-مەلۇمات يېزىشتا خاتالىق كۆرۈلدى: %s

en: Connection is already closed
ug: باغلىنىش ئاللىقاچان تاقالغان

en: Error performing TLS close: %s
ug: TLS تاقاش مەشغۇلاتىدا خاتالىق كۆرۈلدى: %s

en: Certificate has no private key
ug: گۇۋاھنامىنىڭ شەخسىي ئاچقۇچى يوق ئىكەن

en: This is the last chance to enter the PIN correctly before the token is locked.
ug: بۇ سىزنىڭ ئەڭ ئاخىرقى پۇرسىتىڭىز. يەنە خاتالاشسىڭىز قۇلۇپلىنىپ قالىدۇ.

en: Several PIN attempts have been incorrect, and the token will be locked after further failures.
ug: بىر قانچە قېتىم خاتالاشتىڭىز. يەنە خاتالاشسىڭىز قۇلۇپلىنىپ قالىدۇ.

en: The PIN entered is incorrect.
ug: كىرگۈزگەن PIN توغرا ئەمەس.

en: Module
ug: بۆلەك

en: PKCS#11 Module Pointer
ug: PKCS#11 بۆلەك كۆرسەتكۈچى

en: Slot ID
ug: ئوقۇر ID

en: PKCS#11 Slot Identifier
ug: PKCS#11 ئوقۇر كىملىكى
