master - en to kk translation catalogue (344 entries)

en: Setting default applications not supported yet
kk: Әдепкі бағдарламаларды орнатуға әлі қолдау жоқ

en: Show GApplication options
kk: GApplication опцияларын көрсету

en: Print the application version
kk: Қолданба нұсқасын басып шығару

en: Print help
kk: Көмекті шығару

en: [COMMAND]
kk: [КОМАНДА]

en: Print version
kk: Нұсқа ақпаратын шығару

en: Print version information and exit
kk: Нұсқа ақпаратын шығару және шығу

en: List applications
kk: Қолданбаларды тізіп шығару

en: Launch an application
kk: Қолданбаны жөнелту

en: APPID [FILE…]
kk: APPID [ФАЙЛ…]

en: Activate an action
kk: Әрекетті белсендіру

en: APPID ACTION [PARAMETER]
kk: APPID ӘРЕКЕТ [ПАРАМЕТР]

en: List available actions
kk: Қолжетерлік әрекеттерді тізіп шығару

en: COMMAND
kk: КОМАНДА

note: Translators: commandline placeholder
en: FILE
kk: ФАЙЛ

en: ACTION
kk: ӘРЕКЕТ

en: PARAMETER
kk: ПАРАМЕТР

en: Usage:
kk: Қолданылуы:

en: Arguments:
kk: Аргументтер:

en: [ARGS…]
kk: [АРГУМЕНТТЕР…]

en: Commands:
kk: Командалар:

note: Translators: %s is replaced with a command name like 'list-actions'
en: “%s” takes no arguments
kk: "%s" аргументтерді қабылдамайды

en: unrecognised command: %s
kk: команда танылмады: %s

en: Operation was cancelled
kk: Әрекеттен бас тартылды

en: Not enough space in destination
kk: Мақсат жерінде жеткілікті орын жоқ

en: Invalid byte sequence in conversion input
kk: Түрлендіру кірісінде жарамсыз байттар тізбегі анықталды

en: Cancellable initialization not supported
kk: Бас тартуға болатын инициализацияға қолдау жоқ

en: %s type
kk: %s түрі

en: Unknown type
kk: Белгісіз түрі

en: %s filetype
kk: %s файл түрі

en: Error opening nonce file “%s”: %s
kk: "%s" файлын ашу қатесі: %s

en: Error reading from nonce file “%s”: %s
kk: "%s" nonce файлынан оқу қатесі: %s

en: Error when getting information for directory “%s”: %s
kk: "%s" бума ақпаратын алу қатесі: %s

en: Error creating directory “%s”: %s
kk: "%s" бумасын жасау қатесі: %s

en: Operation not supported
kk: Әрекетке қолдау жоқ

en: The connection is closed
kk: Байланыс жабылған

en: No such property “%s”
kk: "%s" қасиеті табылмады

en: Property “%s” is not readable
kk: "%s" қасиетін оқу мүмкін емес

en: Property “%s” is not writable
kk: "%s" қасиетін жазу мүмкін емес

en: Unable to set property %s.%s
kk: %s қасиетін орнату мүмкін емес.%s

en: Error writing nonce file at “%s”: %s
kk: "%s" үшін nonce файлын жазу қатесі: %s

en: Error: %s
kk: Қате: %s

en: Emit a signal.
kk: Сигналды жіберу.

en: Error connecting: %s
kk: Байланысу қатесі: %s

en: Error: Signal name is not specified
kk: Қате: сигнал көрсетілмеген.

en: Print XML
kk: XML баспаға шығару

en: Only print properties
kk: Тек қасиеттерін баспаға шығару

en: Destination name to monitor
kk: Бақылау үшін мақсат атауы

en: [OPTION…] BUS-NAME
kk: [ОПЦИЯ…] ШИНА-АТЫ

en: Error: A service to activate for must be specified.
kk: Қате: белсендіру үшін қызмет көрсетілуі керек.

en: Error: A service to wait for must be specified.
kk: Қате: күту үшін қызмет көрсетілуі керек.

en: Error: %s is not a valid well-known bus name.
kk: Қате: "%s" - кеңінен белгілі шина аты емес.

en: Unnamed
kk: Атаусыз

en: Can’t create user desktop file %s
kk: %s пайдаланушы жұмыс үстел файлын жасау мүмкін емес

en: TLS support is not available
kk: TLS қолдауы қолжетерсіз

en: DTLS support is not available
kk: DTLS қолдауы қолжетерсіз

en: Can’t copy over directory
kk: Бума үстіне көшіру мүмкін емес

en: Can’t copy directory over directory
kk: Буманы бума үстіне көшіру мүмкін емес

en: Target file exists
kk: Мақсат файлы бар болып тұр

en: Can’t recursively copy directory
kk: Буманы рекурсивті көшіру мүмкін емес

en: Can’t copy special file
kk: Арнайы файлды көшіру мүмкін емес

en: Symbolic links not supported
kk: Символдық сілтемелерге қолдау жоқ

en: Trash not supported
kk: Қоқыс шелегіне қолдау жоқ

en: volume doesn’t implement mount
kk: том тіркеуді жүзеге асырмайды

en: Invalid hostname
kk: Хост аты қате

en: Bad HTTP proxy reply
kk: HTTP прокси жауабы қате

en: HTTP proxy connection not allowed
kk: HTTP прокси байланысы рұқсат етілмеген

en: HTTP proxy authentication failed
kk: HTTP прокси аутентификациясы сәтсіз

en: HTTP proxy authentication required
kk: HTTP прокси аутентификациясы керек

en: HTTP proxy connection failed: %i
kk: HTTP прокси байланысы сәтсіз аяқталды: %i

en: HTTP proxy response too big
kk: HTTP прокси жауабы тым үлкен

en: HTTP proxy server closed connection unexpectedly.
kk: HTTP прокси сервері күтпегенде байланысты үзді.

en: “version” takes no arguments
kk: "version" аргументтерді қабылдамайды

en: Usage:
kk: Қолданылуы:

en: Print version information and exit.
kk: Нұсқа ақпаратын шығару және шығу.

en: Copy one or more files
kk: Бір немесе бірнеше файлды көшіру

en: Show information about locations
kk: Орналасулар жөнінде ақпаратты көрсету

en: Launch an application from a desktop file
kk: Қолданбаны desktop файлынан жөнелту

en: Create directories
kk: Бумаларды жасау

en: Monitor files and directories for changes
kk: Файлдар және бумаларды өзгерістерге бақылау

en: Mount or unmount the locations
kk: Орналасуларды тіркеу немесе тіркеуден босату

en: Move one or more files
kk: Бір немесе бірнеше файлды жылжыту

en: Open files with the default application
kk: Файлдарды үнсіз келісім қолданбасымен ашу

en: Rename a file
kk: Файл атын ауыстыру

en: Delete one or more files
kk: Бір немесе бірнеше файлды өшіру

en: Read from standard input and save
kk: Қалыпты кірістен оқу және сақтау

en: Set a file attribute
kk: Файл атрибутын орнату

en: Move files or directories to the trash
kk: Файлдар немесе бумаларды қоқыс шелегіне тастау

en: Commands:
kk: Командалар:

en: Error writing to stdout
kk: Қалыпты шығысқа жазу қатесі

note: Translators: commandline placeholder
en: LOCATION
kk: ОРНАЛАСУ

en: Concatenate files and print to standard output.
kk: Файлдарды біріктіріп, қалыпты шығысқа шығару.

en: No target directory
kk: Мақсат бумасы жоқ

en: Show progress
kk: Орындалу барысын көрсету

en: Prompt before overwrite
kk: Үстінен жазу алдында сұрау

en: Preserve all attributes
kk: Барлық атрибуттарды сақтап қалу

en: Backup existing destination files
kk: Бар болып тұрған мақсат файлдардың қор көшірмелерін жасау

en: Never follow symbolic links
kk: Символдық сілтемелер соңынан ермеу

note: Translators: commandline placeholder
en: SOURCE
kk: ҚАЙНАР_КӨЗІ

note: Translators: commandline placeholder
en: DESTINATION
kk: МАҚСАТЫ

en: Destination %s is not a directory
kk: %s мақсаты бума емес

en: %s: overwrite “%s”?
kk: %s: "%s" үстінен жазу керек пе?

en: Get file system info
kk: Файлдық жүйе ақпаратын алу

en: ATTRIBUTES
kk: АТРИБУТТАР

en: attributes:
kk: атрибуттар:

en: name: %s
kk: аты: %s

en: type: %s
kk: түрі: %s

en: size:
kk: өлшемі:

en: hidden
kk: жасырын

en: Settable attributes:
kk: Орнатуға болатын атрибуттар:

en: Show information about locations.
kk: Орналасулар жөнінде ақпаратты көрсету.

en: Unable to load ‘%s‘: %s
kk: ‘%s‘ жүктеу мүмкін емес: %s

en: Unable to launch application ‘%s’: %s
kk: ‘%s’ қолданбасын жөнелту мүмкін емес: %s

en: Show hidden files
kk: Жасырын файлдарды көрсету

en: Print full URIs
kk: Толық URI шығару

en: List the contents of the locations.
kk: Орналасулар құрамаларын тізіп шығару.

note: Translators: commandline placeholder
en: MIMETYPE
kk: MIME_ТҮРІ

en: Registered applications:
kk: Тіркелген қолданбалар:

en: No registered applications
kk: Тіркелген қолданбалар жоқ

en: Recommended applications:
kk: Ұсынылатын қолданбалар:

en: No recommended applications
kk: Ұсынылатын қолданбалар жоқ

en: Create parent directories
kk: Аталық бумаларын жасау

en: Create directories.
kk: Бумаларды жасау.

en: Mount as mountable
kk: Тіркелетін ретінде тіркеу

en: Unmount
kk: Тіркеуден босату

en: Eject
kk: Шығару

en: DEVICE
kk: ҚҰРЫЛҒЫ

en: SCHEME
kk: СХЕМА

note: Translator: List here is a verb as in 'List all mounts'
en: List
kk: Тізім

en: Monitor events
kk: Оқиғаларды бақылау

en: Show extra information
kk: Қосымша ақпаратты көрсету

en: The numeric PIM when unlocking a VeraCrypt volume
kk: VeraCrypt томын ашу кезіндегі сандық PIM

en: Mount or unmount the locations.
kk: Орналасуларды тіркеу немесе тіркеуден шығару.

en: Target %s is not a directory
kk: %s мақсаты бума емес болып тұр

en: Delete the given files.
kk: Көрсетілген файлдарды өшіру.

en: NAME
kk: АТЫ

en: Rename a file.
kk: Файл атын ауыстыру.

en: Missing argument
kk: Аргумент жетіспейді

en: Only create if not existing
kk: Жоқ болса ғана жасау

en: Append to end of file
kk: Файл соңына жалғау

en: When creating, restrict access to the current user
kk: Жасау кезінде, рұқсатты ағымдағы пайдаланушымен шектеу

en: When replacing, replace as if the destination did not exist
kk: Алмастыру кезінде, мақсат жоқ болып тұрғандай алмастыру

en: Error reading from standard input
kk: Қалыпты кірістен оқу қатесі

note: Translators: The "etag" is a token allowing to verify whether a file has been modified
en: Etag not available
kk: Etag қолжетерсіз

en: Read from standard input and save to DEST.
kk: Стандартты кірістен оқу және МАҚСАТҚА сақтау.

en: Type of the attribute
kk: Атрибут түрі

en: TYPE
kk: ТҮРІ

en: ATTRIBUTE
kk: АТРИБУТ

en: VALUE
kk: МӘНІ

en: Set a file attribute of LOCATION.
kk: ОРНАЛАСУДЫҢ файл атрибутын орнату.

en: Location not specified
kk: Орналасу көрсетілмеген

en: Invalid attribute type “%s”
kk: Қате атрибут түрі "%s"

en: Empty the trash
kk: Қоқыс шелегін тазарту

en: List files in the trash with their original locations
kk: Қоқыс шелегіндегі файлдарды олардың бастапқы орналасулармен бірге тізіп шығару

en: Move/Restore files or directories to the trash.
kk: Файлдар немесе бумаларды қоқыс шелегіне тастау немесе қалпына келтіру.

en: Follow symbolic links, mounts and shortcuts
kk: Символдық сілтемелер, тіркеулер және жарлықтар соңынан еру

en: List contents of directories in a tree-like format.
kk: Бумалар құрамаларын ағаш тектес пішімде шығару.

en: Element <%s> not allowed inside <%s>
kk: <%s> элементін <%s> ішінде орналастыру рұқсат етілмеген

en: Element <%s> not allowed at toplevel
kk: <%s> элементі жоғары деңгейде орналасуы рұқсат етілмеген

en: Unknown processing option “%s”
kk: Белгісіз өңдеу опциясы "%s"

en: Error reading file %s: %s
kk: %s файлын оқу қатесі: %s

en: Error compressing file %s
kk: %s файлын сығу қатесі

en: text may not appear inside <%s>
kk: мәтін <%s> ішінде болмауы мүмкін

en: DIRECTORY
kk: БУМА

en: Only one <%s> element allowed inside <%s>
kk: <%s> ішінде тек бір <%s> элементіне рұқсат етілген

en: Text may not appear inside <%s>
kk: Мәтін <%s> ішінде көрсетілмеуі керек

en: Invalid filename %s
kk: Қате файл аты %s

en: Error getting filesystem info for %s: %s
kk: %s үшін файлдық жүйе ақпаратын алу қатесі: %s

en: Can’t rename root directory
kk: Түбірлік буманың атын ауыстыру мүмкін емес

en: Error renaming file %s: %s
kk: %s файл атын ауыстыру қатесі: %s

en: Can’t rename file, filename already exists
kk: Файл атын ауыстыру мүмкін емес, ондай файл бар болып тұр

en: Invalid filename
kk: Файл аты қате

en: Error opening file %s: %s
kk: %s файлын ашу қатесі: %s

en: Error removing file %s: %s
kk: %s файлын өшіру қатесі: %s

en: Error trashing file %s: %s
kk: %s файлын қоқысқа тастау қатесі: %s

en: Unable to create trash directory %s: %s
kk: %s қоқыс шелегін жасау мүмкін емес: %s

en: Unable to trash file %s: %s
kk: %s файлын қоқысқа тастау мүмкін емес: %s

en: Unable to trash file %s
kk: %s файлын қоқысқа тастау мүмкін емес

en: Error creating directory %s: %s
kk: %s бумасын жасау қатесі: %s

en: Error making symbolic link %s: %s
kk: %s символдық сілтемесін жасау қатесі: %s

en: Error moving file %s: %s
kk: %s файлын жылжыту қатесі: %s

en: Can’t move directory over directory
kk: Буманы бума үстіне жылжыту мүмкін емес

en: Backup file creation failed
kk: Қор көшірме файлын жасау сәтсіз аяқталды

en: Error removing target file: %s
kk: Мақсат файлын өшіру қатесі: %s

en: Error setting extended attribute “%s”: %s
kk: "%s" кеңейтілген атрибутын орнату қатесі: %s

en:  (invalid encoding)
kk:  (кодталуы қате)

en: Error when getting information for file “%s”: %s
kk: "%s" файлы ақпаратын алу қатесі: %s

en: Invalid attribute type (uint64 expected)
kk: Атрибут түрі жарамсыз (uint64 күтілген)

en: Error setting permissions: %s
kk: Рұқсаттарды орнату қатесі: %s

en: Error setting owner: %s
kk: Иесін орнату қатесі: %s

en: Error reading from file: %s
kk: Файлдан оқу қатесі: %s

en: Error closing file: %s
kk: Файлды жабу қатесі: %s

en: Error seeking in file: %s
kk: Файлдан іздеу қатесі: %s

en: Error writing to file: %s
kk: Файлға жазу қатесі: %s

en: Error opening file “%s”: %s
kk: "%s" файлын ашу қатесі: %s

en: Target file is a directory
kk: Мақсат файлы бума болып тұр

en: Target file is not a regular file
kk: Мақсат файлы қалыпты файл емес болып тұр

en: The file was externally modified
kk: Файл сыртқы түрде өзгертілді

en: Error removing old file: %s
kk: Ескі файлды өшіру қатесі: %s

en: Network unreachable
kk: Желі қолжетерсіз

en: Host unreachable
kk: Хост қолжетерсіз

en: NetworkManager not running
kk: NetworkManager орындалы тұрған жоқ

en: NetworkManager version too old
kk: NetworkManager нұсқасы тым ескі

en: Invalid domain
kk: Хост аты қате

en: PATH
kk: ЖОЛ

en: Socket I/O timed out
kk: Сокет Е/Ш күту мерзімі аяқталған

en: Unable to send message: %s
kk: Хабарламаны жіберу мүмкін емес: %s

en: Error sending message: %s
kk: Хабарламаны жіберу сәтсіз: %s

en: Could not connect:
kk: Байланысу мүмкін емес:

en: This is the last chance to enter the password correctly before your access is locked out.
kk: Қатынау рұқсаты блокталуға дейінгі парольді енгізудің соңғы мүмкіндігі қалды.

note: Translators: This is not the 'This is the last chance' string. It is * displayed when more than one attempt is allowed.
en: Several passwords entered have been incorrect, and your access will be locked out after further failures.
kk: Парольді енгізудің бірнеше талабы сәтсіз болды, қатынау рұқсаты келесі сәтсіз енгізулерде блокталатын болады.

en: Filesystem root
kk: Файлдық жүйе түбірі

en: Not enough memory
kk: Жады жеткіліксіз

en: Internal error: %s
kk: Ішкі қате: %s

en: Need more input
kk: Көбірек кіріс керек

en: Invalid compressed data
kk: Жарамсыз сығылған деректер

en: Show all available information
kk: Барлық қол жетімді ақпаратты көрсету

en: No input files
kk: Енгізу файлдары жоқ

en: VERSION
kk: НҰСҚА

en: The URI “%s” is invalid
kk: URI "%s" қате

[ctx: GDateTime]
note: Translators: this is the preferred format for expressing the date and the time
en: %a %b %e %H:%M:%S %Y
kk: %a %d %b %Y %T

[ctx: GDateTime]
note: Translators: this is the preferred format for expressing the date
en: %m/%d/%y
kk: %d.%m.%Y

[ctx: GDateTime]
note: Translators: this is the preferred format for expressing the time
en: %H:%M:%S
kk: %T

[ctx: full month name]
note: Translators: Some languages (Baltic, Slavic, Greek, and some more) * need different grammatical forms of month names depending on whether * they are standalone or in a complete date context, with the day * number.  Some other languages may prefer starting with uppercase when * they are standalone an
en: January
kk: Қаңтар

[ctx: full month name]
en: February
kk: Ақпан

[ctx: full month name]
en: March
kk: Наурыз

[ctx: full month name]
en: April
kk: Сәуір

[ctx: full month name]
en: May
kk: Мамыр

[ctx: full month name]
en: June
kk: Маусым

[ctx: full month name]
en: July
kk: Шілде

[ctx: full month name]
en: August
kk: Тамыз

[ctx: full month name]
en: September
kk: Қыркүйек

[ctx: full month name]
en: October
kk: Қазан

[ctx: full month name]
en: November
kk: Қараша

[ctx: full month name]
en: December
kk: Желтоқсан

[ctx: abbreviated month name]
note: Translators: Some languages need different grammatical forms of * month names depending on whether they are standalone or in a complete * date context, with the day number.  Some may prefer starting with * uppercase when they are standalone and with lowercase when they are * in a full date context. 
en: Jan
kk: Қаң

[ctx: abbreviated month name]
en: Feb
kk: Ақп

[ctx: abbreviated month name]
en: Mar
kk: Нау

[ctx: abbreviated month name]
en: Apr
kk: Сәу

[ctx: abbreviated month name]
en: May
kk: Мам

[ctx: abbreviated month name]
en: Jun
kk: Мау

[ctx: abbreviated month name]
en: Jul
kk: Шіл

[ctx: abbreviated month name]
en: Aug
kk: Там

[ctx: abbreviated month name]
en: Sep
kk: Қыр

[ctx: abbreviated month name]
en: Oct
kk: Қаз

[ctx: abbreviated month name]
en: Nov
kk: Қар

[ctx: abbreviated month name]
en: Dec
kk: Жел

[ctx: full weekday name]
en: Monday
kk: Дүйсенбі

[ctx: full weekday name]
en: Tuesday
kk: Сейсенбі

[ctx: full weekday name]
en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

[ctx: full weekday name]
en: Thursday
kk: Бейсенбі

[ctx: full weekday name]
en: Friday
kk: Жұма

[ctx: full weekday name]
en: Saturday
kk: Сенбі

[ctx: full weekday name]
en: Sunday
kk: Жексенбі

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Mon
kk: Дс

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Tue
kk: Сс

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Wed
kk: Ср

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Thu
kk: Бс

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Fri
kk: Жм

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Sat
kk: Сн

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Sun
kk: Жк

[ctx: full month name with day]
note: Translators: Some languages need different grammatical forms of * month names depending on whether they are standalone or in a full * date context, with the day number.  Some may prefer starting with * uppercase when they are standalone and with lowercase when they are * in a full date context.  Her
en: January
kk: Қаңтар

[ctx: full month name with day]
en: February
kk: Ақпан

[ctx: full month name with day]
en: March
kk: Наурыз

[ctx: full month name with day]
en: April
kk: Сәуір

[ctx: full month name with day]
en: May
kk: Мамыр

[ctx: full month name with day]
en: June
kk: Маусым

[ctx: full month name with day]
en: July
kk: Шілде

[ctx: full month name with day]
en: August
kk: Тамыз

[ctx: full month name with day]
en: September
kk: Қыркүйек

[ctx: full month name with day]
en: October
kk: Қазан

[ctx: full month name with day]
en: November
kk: Қараша

[ctx: full month name with day]
en: December
kk: Желтоқсан

[ctx: abbreviated month name with day]
note: Translators: Some languages need different grammatical forms of * month names depending on whether they are standalone or in a full * date context, with the day number.  Some may prefer starting with * uppercase when they are standalone and with lowercase when they are * in a full date context.  Her
en: Jan
kk: Қаң

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Feb
kk: Ақп

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Mar
kk: Нау

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Apr
kk: Сәу

[ctx: abbreviated month name with day]
en: May
kk: Мам

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Jun
kk: Мау

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Jul
kk: Шіл

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Aug
kk: Там

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Sep
kk: Қыр

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Oct
kk: Қаз

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Nov
kk: Қар

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Dec
kk: Жел

en: Error opening directory “%s”: %s
kk: "%s" бумасын ашу қатесі: %s

en: Error reading file “%s”: %s
kk: "%s" файлын оқу қатесі: %s

en: File “%s” is too large
kk: "%s" файлы тым үлкен

en: Failed to read from file “%s”: %s
kk: "%s" файлынан оқу қатесі: %s

en: Failed to open file “%s”: %s
kk: "%s" файлын ашу қатесі: %s

en: Failed to write file “%s”: write() failed: %s
kk: "%s" файлын жазу сәтсіз: write() сәтсіз аяқталды: %s

en: Failed to write file “%s”: fsync() failed: %s
kk: "%s" файлын жазу сәтсіз: fsync() сәтсіз аяқталды: %s

en: Failed to create file “%s”: %s
kk: "%s" файлын жасау сәтсіз: %s

en: Not a regular file
kk: Қалыпты файл емес

en: Invalid group name: %s
kk: Қате топ аты: %s

en: Failed to open file “%s”: open() failed: %s
kk: "%s" файлын ашу сәтсіз: open() аяқталды: %s

en: “%s” is not a valid name
kk: "%s" дұрыс атау емес

en: “%s” is not a valid name: “%c”
kk: "%s" дұрыс атау емес: "%c"

en: [OPTION…]
kk: [ОПЦИЯ…]

en: Help Options:
kk: Көмек опциялары:

en: Show help options
kk: Көмек опцияларын көрсету

en: Show all help options
kk: Барлық көмек опцияларын көрсету

en: Application Options:
kk: Қолданба опциялары:

en: Options:
kk: Опциялар:

en: Unknown option %s
kk: Белгісіз опция %s

en: out of memory
kk: жады жеткіліксіз

en: internal error
kk: ішкі қате

en: bad offset
kk: қате шегініс

en: unknown error
kk: белгісіз қате

en: (*VERB) not recognized
kk: (*VERB) танылмады

en: number is too big
kk: сан тым үлкен

en: digit expected
kk: сан күтілген

en: unknown escape sequence
kk: белгісіз escape тізбегі

en: Text was empty (or contained only whitespace)
kk: Мәтін бос болды (немесе тек бос аралықтан тұрды)

en: Failed to change to directory “%s” (%s)
kk: "%s" бумасына ауысу сәтсіз аяқталды (%s)

en: Invalid program name: %s
kk: Бағдарлама аты қате: %s

en: Invalid working directory: %s
kk: Жұмыс бумасы қате: %s

en: Failed to execute helper program (%s)
kk: Көмекші бағдарламаны орындау қатесі (%s)

en: “%s” is not a signed number
kk: "%s" таңбасы бар сан емес

en: “%s” is not an unsigned number
kk: "%s" таңбасы жоқ сан емес

en: Failed to allocate memory
kk: Жадыны бөлу сәтсіз

note: Translators: A unit symbol for size formatting, showing for example: "13.0 kB"
en: kB
kk: кБ

note: Translators: A unit symbol for size formatting, showing for example: "13.0 MB"
en: MB
kk: МБ

note: Translators: A unit symbol for size formatting, showing for example: "13.0 GB"
en: GB
kk: ГБ

note: Translators: A unit symbol for size formatting, showing for example: "13.0 TB"
en: TB
kk: ТБ

note: Translators: A unit symbol for size formatting, showing for example: "13.0 PB"
en: PB
kk: ПБ

note: Translators: A unit symbol for size formatting, showing for example: "13.0 EB"
en: EB
kk: ЭБ

note: Translators: A unit symbol for size formatting, showing for example: "13.0 KiB"
en: KiB
kk: КиБ

note: Translators: A unit symbol for size formatting, showing for example: "13.0 MiB"
en: MiB
kk: МиБ

note: Translators: A unit symbol for size formatting, showing for example: "13.0 GiB"
en: GiB
kk: ГиБ

note: Translators: A unit symbol for size formatting, showing for example: "13.0 TiB"
en: TiB
kk: ТиБ

note: Translators: A unit symbol for size formatting, showing for example: "13.0 PiB"
en: PiB
kk: ПиБ

note: Translators: A unit symbol for size formatting, showing for example: "13.0 EiB"
en: EiB
kk: ЭиБ

en: byte | bytes
kk[0]: байт

en: bit | bits
kk[0]: бит

note: Translators: the %s in "%s bytes" will always be replaced by a number.
en: %s byte | %s bytes
kk[0]: %s байт

note: Translators: the %s in "%s bits" will always be replaced by a number.
en: %s bit | %s bits
kk[0]: %s бит

en: %u byte | %u bytes
kk[0]: %u байт

note: Translators: this is from the deprecated function g_format_size_for_display() which uses 'KB' to * mean 1024 bytes.  I am aware that 'KB' is not correct, but it has been preserved for reasons of * compatibility.  Users will not see this string unless a program is using this deprecated function. * Pl
en: %.1f KB
kk: %.1f КБ

en: %.1f MB
kk: %.1f МБ

en: %.1f GB
kk: %.1f ГБ

en: %.1f TB
kk: %.1f ТБ

en: %.1f PB
kk: %.1f ПБ

en: %.1f EB
kk: %.1f ЭБ
