glib - en to wa translation catalogue (64 entries)

en: Conversion from character set '%s' to '%s' is not supported
wa: Li cviersaedje di l' ecôdaede «%s» viè «%s» n' est nén sopoirté

en: Could not open converter from '%s' to '%s'
wa: Dji n' a savou drovi l' cvierseu di «%s» viè «%s»

en: Invalid byte sequence in conversion input
wa: Secwince d' octets nén valide e l' intrêye do cviersaedje

en: Error during conversion: %s
wa: Åk n' a nén stî tot cviersant: %s

en: The pathname '%s' is not an absolute path
wa: Li tchmin «%s» n' est nén on tchmin absolou

en: Invalid hostname
wa: No d' lodjoe nén valide

[ctx: GDateTime]
note: Translators: this is the preferred format for expressing the date and the time
en: %a %b %e %H:%M:%S %Y
wa: Li %A %d di %B %Y %T %Z

[ctx: GDateTime]
note: Translators: this is the preferred format for expressing the date
en: %m/%d/%y
wa: %d/%m/%Y

[ctx: full month name]
en: January
wa: djanvî

[ctx: full month name]
en: February
wa: fevrî

[ctx: full month name]
en: March
wa: måss

[ctx: full month name]
en: April
wa: avri

[ctx: full month name]
en: May
wa: may

[ctx: full month name]
en: June
wa: djun

[ctx: full month name]
en: July
wa: djulete

[ctx: abbreviated month name]
en: Jan
wa: dja

[ctx: abbreviated month name]
en: Feb
wa: fev

[ctx: abbreviated month name]
en: Mar
wa: mås

[ctx: abbreviated month name]
en: Apr
wa: avr

[ctx: abbreviated month name]
en: May
wa: may

[ctx: abbreviated month name]
en: Jun
wa: djn

[ctx: abbreviated month name]
en: Jul
wa: djl

[ctx: full weekday name]
en: Monday
wa: londi

[ctx: full weekday name]
en: Tuesday
wa: mårdi

[ctx: full weekday name]
en: Wednesday
wa: mierkidi

[ctx: full weekday name]
en: Thursday
wa: djudi

[ctx: full weekday name]
en: Friday
wa: vénrdi

[ctx: full weekday name]
en: Saturday
wa: semdi

[ctx: full weekday name]
en: Sunday
wa: dimegne

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Mon
wa: lon

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Tue
wa: mår

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Wed
wa: mie

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Thu
wa: dju

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Fri
wa: vén

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Sat
wa: sem

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Sun
wa: dim

en: Error opening directory '%s': %s
wa: Åk n' a nén stî tot drovant l' ridant «%s»: %s

en: Could not allocate %lu bytes to read file "%s"
wa: Dji n' a savou alouwer %lu octets po lére li fitchî «%s»

en: Error reading file '%s': %s
wa: Åk n' a nén stî tot léjhant l' fitchî «%s»: %s

en: Failed to read from file '%s': %s
wa: Dji n' a nén savou lére li fitchî «%s»: %s

en: Failed to open file '%s': %s
wa: Dji n' a savou drovi li fitchî «%s»: %s

en: Failed to get attributes of file '%s': fstat() failed: %s
wa: Dji n' a nén savou aveur les atributs do fitchî «%s»: fstat() a fwait berwete: %s

en: Failed to open file '%s': fdopen() failed: %s
wa: Dji n' a savou drovi li fitchî «%s»: fdopen() a fwait berwete: %s

en: Failed to create file '%s': %s
wa: Dji n' a savou askepyî l' fitchî «%s»: %s

en: Template '%s' invalid, should not contain a '%s'
wa: Li patron «%s» n' est nén valide, i n' doet nén aveur on «%s»

en: Failed to read the symbolic link '%s': %s
wa: Dji n' a savou lére li loyén simbolike «%s»: %s

en: Symbolic links not supported
wa: Loyéns simbolikes nén sopoirtés

en: Error on line %d: %s
wa: Aroke el roye %d: %s

en: Empty entity '&;' seen; valid entities are: &amp; &quot; &lt; &gt; &apos;
wa: Vude intité «&;» di trovêye; les intités valides sont: &amp; &quot; &lt; &gt; &apos;

en: Entity did not end with a semicolon; most likely you used an ampersand character without intending to start an entity - escape ampersand as &amp;
wa: L' intité èn finixh nén avou on pont-coma; probåblumint k' vos avoz eployî on caractere ampersande sins vleur sicrire ene intité, dins ç' cas el fåt scrire insi: « &map; »

en: Document must begin with an element (e.g. <book>)
wa: Li documint doet cmincî avou èn elemint (eg: <book>)

en: Document was empty or contained only whitespace
wa: Li documint esteut vude ou avou seulmint des blancs

en: Text was empty (or contained only whitespace)
wa: Li tecse esteut vude (ou avou seulmint des blancs)

en: Failed to read data from child process
wa: Dji n' a savou lére do process efant

en: Failed to read from child pipe (%s)
wa: Dji n' a savou lére del buze efant (%s)

en: Failed to change to directory '%s' (%s)
wa: Dji n' a savou candjî viè l' ridant «%s» (%s)

en: Failed to execute child process (%s)
wa: Dji n' a savou enonder l' process efant (%s)

en: Failed to fork (%s)
wa: Dji n' a savou fé on fork() (%s)

en: Failed to execute child process "%s" (%s)
wa: Dji n' a savou enonder l' process efant «%s» (%s)

en: Failed to fork child process (%s)
wa: Dji n' a savou fé on fork do process efant (%s)

en: Unknown error executing child process "%s"
wa: Aroke nén cnoxhowe tot-z enondant l' processus efant «%s»

en: Character out of range for UTF-8
wa: Caractere foû fortchete po l' ecôdaedje UTF-8

en: Invalid sequence in conversion input
wa: Secwince nén valide e l' intrêye do cviersaedje

en: Character out of range for UTF-16
wa: Caractere foû fortchete po l' ecôdaedje UTF-16
