glib - en to nl translation catalogue (874 entries)

en: GApplication options
nl: GApplication-opties

en: Show GApplication options
nl: GApplication-opties tonen

en: Enter GApplication service mode (use from D-Bus service files)
nl: Voer de GApplication-dienstmodus in (gebruik uit D-Bus-dienstbestanden)

en: Override the application’s ID
nl: Toepassings-ID overschrijven

en: Replace the running instance
nl: Vervang de actieve instantie

en: Print help
nl: Hulp tonen

en: [COMMAND]
nl: [OPDRACHT]

en: Print version
nl: Versie tonen

en: Print version information and exit
nl: Versie-informatie tonen en afsluiten

en: List applications
nl: Toepassingen tonen

en: Launch an application
nl: Een toepassing starten

en: Launch the application (with optional files to open)
nl: De toepassing starten (met optioneel te openen bestanden)

en: APPID [FILE…]
nl: APPID [BESTAND…]

en: Activate an action
nl: Een actie activeren

en: APPID ACTION [PARAMETER]
nl: APPID ACTIE [PARAMETER]

en: List available actions
nl: Beschikbare acties tonen

en: COMMAND
nl: OPDRACHT

en: FILE
nl: BESTAND

en: ACTION
nl: ACTIE

en: The action name to invoke
nl: De actienaam om aan te roepen

en: Unknown command %s
nl: Onbekende opdracht %s

en: Usage:
nl: Gebruik:

en: Arguments:
nl: Argumenten:

en: [ARGS…]
nl: [ARGUMENTEN…]

en: Commands:
nl: Opdrachten:

en: invalid application id: “%s”
nl: ongeldige toepassings-id: ‘%s’

note: Translators: %s is replaced with a command name like 'list-actions'
en: “%s” takes no arguments
nl: ‘%s’ verwacht geen argumenten

en: unable to connect to D-Bus: %s
nl: kan niet verbinden met D-Bus: %s

en: unrecognised command: %s
nl: niet-herkende opdracht: %s

en: Too large count value passed to %s
nl: De telwaarde die aan %s werd gegeven is te groot

en: Seek not supported on base stream
nl: Zoeken binnen datastroom niet mogelijk

en: Cannot truncate GBufferedInputStream
nl: Kan GMemoryInputStream niet afkappen

en: Stream is already closed
nl: De stroom is al gesloten

en: Truncate not supported on base stream
nl: Afkappen wordt niet ondersteund op een datastroom

en: Operation was cancelled
nl: De bewerking werd afgebroken

en: Invalid object, not initialized
nl: Ongeldig object, niet geïnitialiseerd

en: Incomplete multibyte sequence in input
nl: Onvolledige multibyte-reeks in invoer

en: Not enough space in destination
nl: Niet genoeg ruimte op bestemming

en: Invalid byte sequence in conversion input
nl: Ongeldige bytereeks in conversie-invoer

en: Error during conversion: %s
nl: Fout tijdens omzetten: %s

en: Cancellable initialization not supported
nl: Annuleerbare initialisatie wordt niet ondersteund

en: %s type
nl: type %s

en: Unknown type
nl: Onbekend type

en: %s filetype
nl: bestandstype %s

en: GCredentials contains invalid data
nl: GCredentials bevat ongeldige gegevens

en: GCredentials is not implemented on this OS
nl: GCredentials is niet geïmplementeerd op dit besturingssysteem

en: There is no GCredentials support for your platform
nl: GCredentials wordt niet ondersteund op uw platform

en: Unexpected early end-of-stream
nl: Voortijdig einde aan gegevensstroom

en: Error auto-launching:
nl: Fout bij automatisch opstarten:

en: The given address is empty
nl: Het opgegeven adres is leeg

en: Cannot spawn a message bus without a machine-id:
nl: Kan geen message-bus starten zonder machine-ID:

en: Cannot determine session bus address (not implemented for this OS)
nl: Kan adres van sessiebus niet bepalen (niet geïmplementeerd voor dit besturingssysteem)

en: Cannot determine bus address because the DBUS_STARTER_BUS_TYPE environment variable is not set
nl: Kan adres van bus niet bepalen omdat de omgevingsvariabele DBUS_STARTER_BUS_TYPE niet is ingesteld

en: Unknown bus type %d
nl: Onbekend bustype %d

en: Operation not supported
nl: De bewerking is niet mogelijk

en: Error creating lock file “%s”: %s
nl: Fout bij aanmaken vergrendelingsbestand ‘%s’: %s

en: Error deleting stale lock file “%s”: %s
nl: Fout bij lezen van verouderd vergrendelingsbestand ‘%s’: %s

en: Error closing (unlinked) lock file “%s”: %s
nl: Fout bij het sluiten van (ontkoppeld) vergrendelingsbestand ‘%s’: %s

en: Error unlinking lock file “%s”: %s
nl: Fout bij het ontkoppelen van vergrendelingsbestand ‘%s’: %s

en: Error opening keyring “%s” for writing:
nl: Fout bij het openen van sleutelbos ‘%s’ voor schrijven:

en: (Additionally, releasing the lock for “%s” also failed: %s)
nl: (Vrijgeven van vergrendeling voor ‘%s’ is ook mislukt: %s)

en: The connection is closed
nl: De verbinding is gesloten

en: Timeout was reached
nl: Tijd is verlopen

en: No such interface “org.freedesktop.DBus.Properties” on object at path %s
nl: Geen interface ‘org.freedesktop.DBus.Properties’ op object met pad %s

en: No such property “%s”
nl: Geen eigenschap ‘%s’

en: Property “%s” is not readable
nl: Eigenschap ‘%s’ is niet leesbaar

en: Property “%s” is not writable
nl: Eigenschap ‘%s’ is niet schrijfbaar

en: Error setting property “%s”: Expected type “%s” but got “%s”
nl: Fout bij het instellen van eigenschap ‘%s’: verwachte type ‘%s’, maar ‘%s’ ontvangen

en: No such interface “%s”
nl: Interface ‘%s’ bestaat niet

en: No such interface “%s” on object at path %s
nl: Interface ‘%s’ op object met pad %s bestaat niet

en: No such method “%s”
nl: Geen methode ‘%s’

en: Type of message, “%s”, does not match expected type “%s”
nl: Berichttype ‘%s’ komt niet overeen met verwachte type ‘%s’

en: An object is already exported for the interface %s at %s
nl: Er is al een object geëxporteerd voor de interface %s op %s

en: Unable to retrieve property %s.%s
nl: Kan eigenschap %s.%s niet ophalen

en: Unable to set property %s.%s
nl: Kan eigenschap %s.%s niet instellen

en: Method “%s” returned type “%s”, but expected “%s”
nl: Methode ‘%s’ gaf type ‘%s’ terug, maar ‘%s’ werd verwacht

en: Method “%s” on interface “%s” with signature “%s” does not exist
nl: Methode ‘%s’ op interface ‘%s’ met ondertekening ‘%s’ bestaat niet

en: A subtree is already exported for %s
nl: Er is reeds een sub-boom geëxporteerd voor %s

en: METHOD_CALL message: PATH or MEMBER header field is missing
nl: METHOD_CALL-bericht: veld PATH of MEMBER ontbreekt in koptekst

en: METHOD_RETURN message: REPLY_SERIAL header field is missing
nl: METHOD_RETURN-bericht: veld REPLY_SERIAL ontbreekt in koptekst

en: ERROR message: REPLY_SERIAL or ERROR_NAME header field is missing
nl: ERROR-bericht: veld REPLY_SERIAL of ERROR_NAME ontbreekt in koptekst

en: SIGNAL message: PATH, INTERFACE or MEMBER header field is missing
nl: SIGNAL message: veld PATH, INTERFACE of MEMBER ontbreekt in koptekst

en: SIGNAL message: The PATH header field is using the reserved value /org/freedesktop/DBus/Local
nl: SIGNAL-bericht: veld PATH in koptekst gebruikt de gereserveerde waarde /org/freedesktop/DBus/Local

en: SIGNAL message: The INTERFACE header field is using the reserved value org.freedesktop.DBus.Local
nl: SIGNAL-bericht: veld PATH in koptekst gebruikt de gereserveerde waarde org.freedesktop.DBus.Local

en: Signature header found but is not of type signature
nl: Ondertekeningshoofding gevonden, maar niet van type ondertekening

en: Signature header with signature “%s” found but message body is empty
nl: Ondertekeningshoofding met ondertekening ‘%s’ gevonden, maar berichtinhoud is leeg

en: Parsed value “%s” is not a valid D-Bus signature (for body)
nl: Verwerkte waarde ‘%s’ is geen geldige D-Bus-ondertekening (voor inhoud)

en: No signature header in message but the message body is %u byte | No signature header in message but the message body is %u bytes
nl[0]: Geen berichthoofding in bericht, maar berichtinhoud is %u byte
nl[1]: Geen berichthoofding in bericht, maar berichtinhoud is %u bytes

en: Cannot deserialize message:
nl: Kan bericht niet deserialiseren:

en: Cannot serialize message:
nl: Kan bericht niet serialiseren:

en: Message body has signature “%s” but there is no signature header
nl: Berichtinhoud heeft ondertekening ‘%s’, maar er is geen ondertekeningshoofding

en: Message body has type signature “%s” but signature in the header field is “%s”
nl: Berichtinhoud heeft type ondertekening ‘%s’, maar ondertekening in het hoofdingsvak is ‘%s’

en: Message body is empty but signature in the header field is “(%s)”
nl: Berichtinhoud is leeg, maar ondertekening in hoofdingsvak is ‘(%s)’

en: (Type any character to close this window)
nl: (Typ een willekeurige letter om dit venster te sluiten)

en: Session dbus not running, and autolaunch failed
nl: Sessie-dbus is niet actief, en autolauch is mislukt

en: Unable to get Hardware profile: %s
nl: Kan hardware-profiel niet verkrijgen: %s

en: Error calling StartServiceByName for %s:
nl: Fout bij aanroepen van StartServiceByName voor %s:

en: Abstract namespace not supported
nl: Abstracte namespace wordt niet ondersteund

en: Error writing nonce file at “%s”: %s
nl: Fout bij schrijven van nonce-bestand naar ‘%s’: %s

en: The string “%s” is not a valid D-Bus GUID
nl: De tekenreeks ‘%s’ is geen geldige GUID voor D-Bus

en: Cannot listen on unsupported transport “%s”
nl: Kan niet luisteren op niet-ondersteund transport ‘%s’

en: Error: %s
nl: Fout: %s

en: Error parsing introspection XML: %s
nl: Fout bij verwerken van introspectie-XML %s

en: Error: %s is not a valid name
nl: Fout: %s is geen geldige naam

en: Error: %s is not a valid object path
nl: Fout: %s is geen geldig objectpad

en: Connect to the system bus
nl: Verbinden met systeembus

en: Connect to the session bus
nl: Verbinden met sessiebus

en: Connect to given D-Bus address
nl: Verbinden met opgegeven D-Bus-adres

en: Connection Endpoint Options:
nl: Verbindingseindpuntopties:

en: Options specifying the connection endpoint
nl: Opties voor het verbindingseindpunt

en: No connection endpoint specified
nl: Geen eindpunt voor verbinding opgegeven

en: Multiple connection endpoints specified
nl: Meerdere eindpunten voor verbinding opgegeven

en: Warning: According to introspection data, interface “%s” does not exist
nl: Let op: volgens de introspectiegegevens bestaat de interface ‘%s’ niet

en: Warning: According to introspection data, method “%s” does not exist on interface “%s”
nl: Let op: volgens de introspectiegegevens bestaat de methode ‘%s’ op de interface ‘%s’ niet

en: Optional destination for signal (unique name)
nl: Optionele bestemming van signaal (unieke naam)

en: Object path to emit signal on
nl: Objectpad waarop het signaal uitgestuurd moet worden

en: Signal and interface name
nl: Signaal- en interfacenaam

en: Emit a signal.
nl: Stuur een signaal uit.

en: Error connecting: %s
nl: Fout bij verbinden: %s

en: Error: %s is not a valid unique bus name.
nl: Fout: %s is geen geldige unieke busnaam.

en: Error: Object path is not specified
nl: Fout: geen objectpad opgegeven

en: Error: Signal name is not specified
nl: Fout: signaalnaam is niet opgegeven

en: Error: Signal name “%s” is invalid
nl: Fout: signaalnaam ‘%s’ is ongeldig

en: Error: %s is not a valid interface name
nl: Fout: ‘%s’ is geen geldige interface-naam

en: Error: %s is not a valid member name
nl: Fout: ‘%s’ is geen geldige member-naam

note: Use the original non-"parse-me-harder" error
en: Error parsing parameter %d: %s
nl: Fout bij ontleden van parameter %d: %s

en: Error flushing connection: %s
nl: Fout bij flushen van verbinding: %s

en: Destination name to invoke method on
nl: Bestemmingsnaam om methode voor aan te roepen

en: Object path to invoke method on
nl: Objectpad om methode op aan te roepen

en: Method and interface name
nl: Methode en interfacenaam

en: Timeout in seconds
nl: Tijdslimiet in seconden

en: Invoke a method on a remote object.
nl: Methode aanroepen op een object op afstand.

en: Error: Destination is not specified
nl: Fout: bestemming is niet opgegeven

en: Error: %s is not a valid bus name
nl: Fout: %s is geen geldige busnaam

en: Error: Method name is not specified
nl: Fout: methodenaam is niet opgegeven

en: Error: Method name “%s” is invalid
nl: Fout: methodenaam ‘%s’ is ongeldig

en: Error parsing parameter %d of type “%s”: %s
nl: Fout bij ontleden van parameter %d van type ‘%s’: %s

en: Destination name to introspect
nl: Bestemmingsnaam voor introspectie

en: Object path to introspect
nl: Objectpad voor introspectie

en: Print XML
nl: XML tonen

en: Only print properties
nl: Alleen eigenschappen tonen

en: Introspect a remote object.
nl: Een object op afstand introspecteren.

en: Destination name to monitor
nl: Bestemmingsnaam om te controleren

en: Object path to monitor
nl: Te monitoren object-pad

en: Monitor a remote object.
nl: Een object op afstand monitoren.

en: Error: can’t monitor a non-message-bus connection
nl: Fout: kan geen verbindingen controleren anders dan berichtenbusverbindingen

en: [OPTION…] BUS-NAME
nl: [OPTIE…] BUS-NAAM

en: Wait for a bus name to appear.
nl: Wacht tot er een busnaam verschijnt.

en: Error: Too many arguments.
nl: Fout: te veel argumenten.

en: Error: %s is not a valid well-known bus name.
nl: Fout: %s is geen geldige bekende busnaam.

en: Unnamed
nl: Zonder naam

en: Desktop file didn’t specify Exec field
nl: Bureaubladbestand bevat geen Exec-veld

en: Unable to find terminal required for application
nl: Kan geen terminalvenster vinden voor het uitvoeren van het programma

en: Can’t create user application configuration folder %s: %s
nl: Kan persoonlijke programmaconfiguratiemap %s niet aanmaken: %s

en: Can’t create user MIME configuration folder %s: %s
nl: Kan persoonlijke MIME-configuratiemap %s niet aanmaken: %s

en: Application information lacks an identifier
nl: Toepassingsinformatie bevat geen identificatie

en: Can’t create user desktop file %s
nl: Kan bureaubladbestand %s niet aanmaken

en: Custom definition for %s
nl: Zelfgemaakte definitie voor %s

en: drive doesn’t implement eject
nl: dit station begrijpt de opdracht ‘uitwerpen’ niet

note: Translators: This is an error * message for drive objects that * don't implement any of eject or eject_with_operation.
en: drive doesn’t implement eject or eject_with_operation
nl: dit station begrijpt de opdracht ‘uitwerpen’ of ‘eject_with_operation’ niet

en: drive doesn’t implement polling for media
nl: dit station kan niet onderzocht worden op de aanwezigheid van media

en: drive doesn’t implement start
nl: dit station begrijpt de opdracht ‘start’ niet

en: drive doesn’t implement stop
nl: dit station begrijpt de opdracht ‘stop’ niet

en: TLS support is not available
nl: TLS-ondersteuning niet beschikbaar

en: DTLS support is not available
nl: DTLS-ondersteuning niet beschikbaar

en: Can’t handle version %d of GEmblem encoding
nl: Kan versie %d van GEmblem-codering niet verwerken

en: Malformed number of tokens (%d) in GEmblem encoding
nl: Onjuist aantal tokens (%d) in GEmblem-codering

en: Can’t handle version %d of GEmblemedIcon encoding
nl: Kan versie %d van GEmblemedIcon-codering niet verwerken

en: Malformed number of tokens (%d) in GEmblemedIcon encoding
nl: Onjuist aantal tokens (%d) in GEmblemedIcon-codering

en: Expected a GEmblem for GEmblemedIcon
nl: GEmblem voor GEmblemedIcon verwacht

note: Translators: This is an error message when * trying to find the enclosing (user visible) * mount of a file, but none exists.
en: Containing mount does not exist
nl: Het koppelpunt hiervan bestaat niet

en: Can’t copy over directory
nl: Kan niet over map kopiëren

en: Can’t copy directory over directory
nl: Kan map niet over map heen kopiëren

en: Target file exists
nl: Doelbestand bestaat al

en: Can’t recursively copy directory
nl: Kan map niet recursief kopiëren

en: Splice not supported
nl: Splice wordt niet ondersteund

en: Error splicing file: %s
nl: Fout bij splicen van bestand: %s

en: Copy (reflink/clone) is not supported or invalid
nl: Kopiëren (reflink/klonen) wordt niet ondersteund of is ongeldig

en: Can’t copy special file
nl: Kan speciaal bestand niet kopiëren

en: Invalid symlink value given
nl: Ongeldige symbolische verwijzing gegeven

en: Symbolic links not supported
nl: Symbolische verwijzingen zijn niet mogelijk

en: Trash not supported
nl: Prullenbak wordt ondersteund

en: File names cannot contain “%c”
nl: Bestandsnamen kunnen geen ‘%c’ bevatten

en: volume doesn’t implement mount
nl: volume begrijpt de opdracht ‘aankoppelen’ niet

en: No application is registered as handling this file
nl: Er is geen programma toegewezen om dit bestand te openen

en: Enumerator is closed
nl: Teller is gesloten

en: File enumerator has outstanding operation
nl: Bestandsteller bevat een lopende bewerking

en: File enumerator is already closed
nl: Bestandsteller is al gesloten

en: Can’t handle version %d of GFileIcon encoding
nl: Kan versie %d van GFileIcon-codering niet verwerken

en: Malformed input data for GFileIcon
nl: Ongeldige invoergegevens voor GFileIcon

en: Stream doesn’t support query_info
nl: Gegevensstroom ondersteunt query_info niet

en: Seek not supported on stream
nl: Zoeken binnen gegevensstroom niet mogelijk

en: Truncate not allowed on input stream
nl: Afkappen is niet toegestaan op een invoerdatastroom

en: Truncate not supported on stream
nl: Afkappen wordt niet ondersteund op een gegevensstroom

en: Invalid hostname
nl: Ongeldige hostnaam

en: Bad HTTP proxy reply
nl: Verkeerd HTTP-proxyantwoord

en: HTTP proxy connection not allowed
nl: HTTP-proxyverbinding niet toegestaan

en: HTTP proxy authentication failed
nl: HTTP-proxyaanmeldingscontrole mislukt

en: HTTP proxy authentication required
nl: HTTP-proxyaanmeldingscontrole vereist

en: HTTP proxy connection failed: %i
nl: HTTP-proxyverbinding mislukt: %i

en: HTTP proxy server closed connection unexpectedly.
nl: De HTTP-proxyserver heeft de verbinding onverwacht beëindigd.

en: Wrong number of tokens (%d)
nl: Verkeerd aantal tokens (%d)

en: No type for class name %s
nl: Geen type voor klassenaam %s

en: Type %s does not implement the GIcon interface
nl: Type %s implementeert de GIcon-interface niet

en: Type %s is not classed
nl: Type %s is niet ‘classed’

en: Malformed version number: %s
nl: Onjuist versienummer: %s

en: Type %s does not implement from_tokens() on the GIcon interface
nl: Type %s implementeert from_tokens() op de GIcon-interface niet

en: No address specified
nl: Geen adres opgegeven

en: Length %u is too long for address
nl: Lengte %u is te lang voor een adres

en: Could not parse “%s” as IP address mask
nl: Kon ‘%s’ niet ontleden als IP-adresmasker

en: Not enough space for socket address
nl: Niet genoeg ruimte voor socket-adres

en: Unsupported socket address
nl: Niet ondersteund socket-adres

en: Input stream doesn’t implement read
nl: Invoerdatastroom begrijpt de opdracht ‘lezen’ niet

note: Translators: This is an error you get if there is already an * operation running against this stream when you try to start * one Translators: This is an error you get if there is * already an operation running against this stream when * you try to start one
en: Stream has outstanding operation
nl: Gegevensstroom is nog bezig

en: Copy with file
nl: Kopiëren met bestand

en: Keep with file when moved
nl: Bestanden meenemen bij verplaatsen

en: “version” takes no arguments
nl: ‘version’ verwacht geen argumenten

en: Usage:
nl: Gebruik:

en: Print version information and exit.
nl: Versie-informatie tonen en afsluiten.

en: Commands:
nl: Opdrachten:

en: Copy one or more files
nl: Een of meerdere bestanden kopiëren

en: Create directories
nl: Mappen aanmaken

en: Move one or more files
nl: Eén of meerdere bestanden verplaatsen

en: Rename a file
nl: Een bestand hernoemen

en: Delete one or more files
nl: Eén of meerdere bestanden verwijderen

en: Set a file attribute
nl: Stel een bestandsattribuut in

en: Error writing to stdout
nl: Fout bij schrijven naar stdout

note: Translators: commandline placeholder
en: LOCATION
nl: LOCATIE

en: No locations given
nl: Geen locaties opgegeven

en: No target directory
nl: Geen doelmap

en: Show progress
nl: Voortgang tonen

en: Prompt before overwrite
nl: Vragen voor overschrijven

en: Preserve all attributes
nl: Alle attributen behouden

en: Backup existing destination files
nl: Reservekopie maken van bestaande bestemmingsbestanden

en: Never follow symbolic links
nl: Symbolische verwijzingen nooit volgen

note: Translators: commandline placeholder
en: SOURCE
nl: BRON

note: Translators: commandline placeholder
en: DESTINATION
nl: DOEL

en: Copy one or more files from SOURCE to DESTINATION.
nl: Kopieer één of meerdere bestanden van BRON naar DOEL.

en: Destination %s is not a directory
nl: Doel %s is geen map

en: %s: overwrite “%s”?
nl: %s: ‘%s’ overschrijven?

en: List writable attributes
nl: Beschrijfbare attributen tonen

en: Get file system info
nl: Bestandssysteeminformatie verkrijgen

en: The attributes to get
nl: De attributen om te verkrijgen

en: ATTRIBUTES
nl: ATTRIBUTEN

en: Don’t follow symbolic links
nl: Symbolische verwijzingen niet volgen

en: attributes:
nl: attributen:

en: display name: %s
nl: weergavenaam: %s

en: name: %s
nl: naam: %s

en: size:
nl: grootte:

en: hidden
nl: verborgen

en: local path: %s
nl: lokaal pad: %s

en: Settable attributes:
nl: Instelbare attributen:

en: Writable attribute namespaces:
nl: Schrijfbare attribuutnaamruimten:

en: Show information about locations.
nl: Informatie tonen over locaties.

en: Show hidden files
nl: Verborgen bestanden tonen

en: Print display names
nl: Weergavenamen weergeven

en: Print full URIs
nl: Volledige URI’s tonen

en: No default applications for “%s”
nl: Geen standaardtoepassingen voor ‘%s’

en: Default application for “%s”: %s
nl: Standaardtoepassing voor ‘%s’: %s

en: Registered applications:
nl: Geregistreerde toepassingen:

en: No registered applications
nl: Geen geregistreerde toepassingen

en: Recommended applications:
nl: Aanbevolen toepassingen:

en: No recommended applications
nl: Geen aanbevolen toepassingen

en: Failed to set “%s” as the default handler for “%s”: %s
nl: Instellen van ‘%s’ als standaardverwerker voor ‘%s’ is mislukt: %s

en: Create directories.
nl: Mappen aanmaken.

en: Mount as mountable
nl: Aankoppelen als aankoppelbaar

en: Mount volume with device file, or other identifier
nl: Volume aankoppelen met apparaatsbestand, of een andere identifier

en: Unmount
nl: Ontkoppelen

en: Eject
nl: Uitwerpen

en: Stop drive with device file
nl: Schijf stoppen met apparaatsbestand

en: DEVICE
nl: APPARAAT

en: SCHEME
nl: SCHEMA

note: Translator: List here is a verb as in 'List all mounts'
en: List
nl: Lijst

en: Monitor events
nl: Gebeurtenissen observeren

en: Show extra information
nl: Extra informatie tonen

en: Mount a TCRYPT hidden volume
nl: TCRYPT-verborgen volume aankoppelen

en: Mount a TCRYPT system volume
nl: TCRYPT-systeemvolume aankoppelen

en: Anonymous access denied
nl: Anonieme toegang geweigerd

en: No drive for device file
nl: Geen schijf voor apparaatsbestand

en: No volume for given ID
nl: Geen volume voor gegeven ID

en: Mount or unmount the locations.
nl: Koppel de locaties aan of los.

en: Target %s is not a directory
nl: Doel %s is geen map

en: Delete the given files.
nl: Verwijder de gegeven bestanden.

en: NAME
nl: NAAM

en: Rename a file.
nl: Hernoem een bestand.

en: Missing argument
nl: Ontbrekend argument

en: Too many arguments
nl: Te veel parameters

en: Rename successful. New uri: %s
nl: Hernoemen voltooid. Nieuwe URI: %s

en: Only create if not existing
nl: Enkel aanmaken als het nog niet bestaat

en: Append to end of file
nl: Toevoegen aan einde van bestand

en: Error reading from standard input
nl: Fout bij het lezen van standaardinvoer

note: Translators: The "etag" is a token allowing to verify whether a file has been modified
en: Etag not available
nl: Etag niet beschikbaar

en: No destination given
nl: Geen bestemming gegeven

en: Type of the attribute
nl: Type van het attribuut

en: ATTRIBUTE
nl: ATTRIBUUT

en: VALUE
nl: WAARDE

en: Set a file attribute of LOCATION.
nl: Stel een bestandsattribuut van LOCATIE in.

en: Location not specified
nl: Locatie niet opgegeven

en: Attribute not specified
nl: Attribuut niet opgegeven

en: Value not specified
nl: Waarde niet opgegeven

en: Invalid attribute type “%s”
nl: Ongeldig attribuuttype ‘%s’

en: Empty the trash
nl: Prullenbak legen

en: Follow symbolic links, mounts and shortcuts
nl: Symbolische verwijzingen en (snel)koppelingen volgen

en: Element <%s> not allowed inside <%s>
nl: Element <%s> is niet toegestaan binnen <%s>

en: Element <%s> not allowed at toplevel
nl: Element <%s> is niet toegestaan op het hoogste niveau

en: File %s appears multiple times in the resource
nl: Bestand %s komt meerdere keren voor in de bron

en: Failed to locate “%s” in any source directory
nl: ‘%s’ kon niet gevonden worden in de bronmap

en: Failed to locate “%s” in current directory
nl: ‘%s’ kon niet gevonden worden in de huidige map

en: Unknown processing option “%s”
nl: Onbekende verwerkingsoptie ‘%s’

en: Error reading file %s: %s
nl: Fout bij lezen van bestand %s: %s

en: Error compressing file %s
nl: Fout bij comprimeren van bestand: %s

en: text may not appear inside <%s>
nl: er mag geen tekst staan binnen <%s>

en: Show program version and exit
nl: Programmaversie tonen en afsluiten

en: Name of the output file
nl: Naam van uitvoerbestand

en: DIRECTORY
nl: MAP

en: Generate source header
nl: Bronheader genereren

en: Generate dependency list
nl: Lijst met afhankelijkheden genereren

en: Name of the dependency file to generate
nl: Naam van het te genereren afhankelijkheidsbestand

en: You should give exactly one file name
nl: U dient exact één bestandsnaam op te geven

en: Invalid numeric value
nl: Ongeldige numerieke waarde

en: <value nick='%s'/> already specified
nl: <value nick='%s'/> reeds opgegeven

en: value='%s' already specified
nl: value='%s' reeds opgegeven

en: <%s> contains a string not in <choices>
nl: <%s> bevat een tekenreeks die niet in <choices> staat

en: <range> not allowed for keys of type “%s”
nl: <range> niet toegestaan voor sleutels van type ‘%s’

en: <range> specified minimum is greater than maximum
nl: <range> minimum is hoger dan maximum

en: unsupported l10n category: %s
nl: l10n-category niet ondersteund: %s

en: l10n requested, but no gettext domain given
nl: l10n gevraagd, maar geen gettext-domein gegeven

en: translation context given for value without l10n enabled
nl: vertaalcontext gegeven voor waarde zonder ingeschakelde l10n

en: Failed to parse <default> value of type “%s”:
nl: Ontleden van <default>-waarde van type ‘%s’ mislukt:

en: <choices> already specified for this key
nl: <choices> reeds opgegeven voor deze sleutel

en: <choices> not allowed for keys of type “%s”
nl: <choices> niet toegestaan voor sleutels van type ‘%s’

en: <choice value='%s'/> already given
nl: <choice value='%s'/> reeds opgegeven

en: <choices> must contain at least one <choice>
nl: <choices> moet minstens één <choice> bevatten

en: <aliases> already specified for this key
nl: <aliases> reeds opgegeven voor deze sleutel

en: <alias value='%s'/> given when <choice value='%s'/> was already given
nl: <alias value='%s'/> gegeven maar <choice value='%s'/> was reeds opgegeven

en: <alias value='%s'/> already specified
nl: <alias value='%s'/> reeds opgegeven

en: <aliases> must contain at least one <alias>
nl: <aliases> moet minstens één <alias> bevatten

en: Empty names are not permitted
nl: Lege namen zijn niet toegestaan

en: Invalid name “%s”: names must begin with a lowercase letter
nl: Ongeldige naam ‘%s’: namen moet met een kleine letter beginnen

en: Invalid name “%s”: invalid character “%c”; only lowercase letters, numbers and hyphen (“-”) are permitted
nl: Ongeldige naam ‘%s’: ongeldig teken ‘%c’; enkel kleine letters, cijfers en streepjes (‘-’) zijn toegestaan

en: Invalid name “%s”: two successive hyphens (“--”) are not permitted
nl: Ongeldige naam ‘%s’: twee opeenvolgende streepjes (‘--’) zijn niet toegestaan

en: Invalid name “%s”: the last character may not be a hyphen (“-”)
nl: Ongeldige naam ‘%s’: het laatste teken mag geen streepje zijn (‘-’)

en: Invalid name “%s”: maximum length is 1024
nl: Ongeldige naam ‘%s’: maximale lengte is 1024

en: <child name='%s'> already specified
nl: <child name='%s'> reeds opgegeven

en: Cannot add keys to a “list-of” schema
nl: Kan geen sleutels aan een ‘list-of’-schema toevoegen

en: <key name='%s'> already specified
nl: <key name='%s'> reeds opgegeven

en: <%s id='%s'> not (yet) defined.
nl: <%s id='%s'> (nog) niet bepaald.

en: Invalid GVariant type string “%s”
nl: Ongeldige GVariant-tekenreeks ‘%s’

en: No <key name='%s'> to override
nl: Geen <key name='%s'> om te overschrijven

en: <override name='%s'> already specified
nl: <override name='%s'> reeds opgegeven

en: <schema id='%s'> already specified
nl: <schema id='%s'> reeds opgegeven

en: Cannot be a list of a schema with a path
nl: Kan geen lijst van een schema met een pad zijn

en: Cannot extend a schema with a path
nl: Kan geen schema uitbreiden met een pad

en: The path of a list must end with “:/”
nl: Het pad van een lijst moet eindigen met ‘:/’

en: <%s id='%s'> already specified
nl: <%s id='%s'> reeds opgegeven

en: Only one <%s> element allowed inside <%s>
nl: Slechts één element <%s> toegestaan binnen <%s>

en: Element <%s> not allowed at the top level
nl: Element <%s> is niet toegestaan op het hoogste niveau

en: Text may not appear inside <%s>
nl: Tekst kan niet in <%s> voorkomen

en: This entire file has been ignored.
nl: Dit volledige bestand is genegeerd.

en: Ignoring this file.
nl: Dit bestand wordt genegeerd.

en: Where to store the gschemas.compiled file
nl: Waar het bestand ‘gschemas.compiled’ opgeslagen wordt

en: Abort on any errors in schemas
nl: Afbreken bij een fout in een schema

en: Do not write the gschema.compiled file
nl: Het bestand ‘gschema.compiled’ niet schrijven

en: You should give exactly one directory name
nl: U dient exact één mapnaam op te geven

en: No schema files found: doing nothing.
nl: Geen schemabestanden gevonden: geen actie uitgevoerd.

en: No schema files found: removed existing output file.
nl: Geen schemabestanden gevonden: bestaand uitvoerbestand verwijderd.

en: Invalid filename %s
nl: Ongeldige bestandsnaam: %s

en: Error getting filesystem info for %s: %s
nl: Fout bij het ophalen van informatie over bestandssysteem voor %s: %s

note: Translators: This is an error message when trying to find * the enclosing (user visible) mount of a file, but none * exists.
en: Containing mount for file %s not found
nl: Het koppelpunt van bestand %s is niet gevonden

en: Can’t rename root directory
nl: Kan de root-map niet hernoemen

en: Error renaming file %s: %s
nl: Fout bij hernoemen van bestand %s: %s

en: Can’t rename file, filename already exists
nl: Kan bestand niet hernoemen; bestandsnaam reeds in gebruik

en: Invalid filename
nl: Ongeldige bestandsnaam

en: Error opening file %s: %s
nl: Fout bij het openen van bestand %s: %s

en: Error removing file %s: %s
nl: Fout bij het verwijderen van bestand %s: %s

en: Error trashing file %s: %s
nl: Fout bij het verplaatsen naar de prullenbak van bestand %s: %s

en: Unable to find toplevel directory to trash %s
nl: Kan de bovenliggende map voor de prullenbak %s niet vinden

en: Unable to create trashing info file for %s: %s
nl: Kan prullenbak-informatiebestand voor %s niet aanmaken: %s

en: Unable to trash file %s: %s
nl: Kan het bestand %s niet naar de prullenbak verplaatsen: %s

en: Unable to trash file %s
nl: Kan het bestand %s niet naar de prullenbak verplaatsen

en: Error creating directory %s: %s
nl: Fout bij het aanmaken van map %s: %s

en: Filesystem does not support symbolic links
nl: Bestandssysteem ondersteunt geen symbolische verwijzingen

en: Error making symbolic link %s: %s
nl: Fout bij het maken van symbolische verwijzing %s: %s

en: Error moving file %s: %s
nl: Fout bij het verplaatsen van bestand %s: %s

en: Can’t move directory over directory
nl: Kan map niet over andere map heen verplaatsen

en: Backup file creation failed
nl: Aanmaken van backupbestand is mislukt

en: Error removing target file: %s
nl: Fout bij het verwijderen doelbestand: %s

en: Move between mounts not supported
nl: Verplaatsen tussen aankoppelpunten is niet mogelijk

en: Could not determine the disk usage of %s: %s
nl: Kon het schijfgebruik van %s niet verkrijgen: %s

en: Attribute value must be non-NULL
nl: Attribuutwaarde moet niet-NULL zijn

en: Invalid extended attribute name
nl: Ongeldige uitgebreide attribuutnaam

en: Error setting extended attribute “%s”: %s
nl: Fout bij het instellen van uitgebreid attribuut ‘%s’: %s

en:  (invalid encoding)
nl:  (ongeldige codering)

en: Error when getting information for file “%s”: %s
nl: Fout bij het verkrijgen van informatie over het bestand ‘%s’: %s

en: Error when getting information for file descriptor: %s
nl: Fout bij het verkrijgen van informatie over het bestanddescriptor %s

en: Invalid attribute type (uint32 expected)
nl: Ongeldig attribuuttype (hoort een uint32 te zijn)

en: Invalid attribute type (uint64 expected)
nl: Ongeldig attribuuttype (hoort een uint64 te zijn)

en: Invalid attribute type (byte string expected)
nl: Ongeldig attribuuttype (hoort een byte-tekenreeks te zijn)

en: Cannot set permissions on symlinks
nl: Kan geen toegangsrechten instellen voor symbolische verwijzing: %s

en: Error setting permissions: %s
nl: Fout bij instellen toegangsrechten: %s

en: Error setting owner: %s
nl: Fout bij instellen eigenaar: %s

en: symlink must be non-NULL
nl: symbolische verwijzing moet niet-NULL zijn

en: Error setting symlink: %s
nl: Fout bij instellen symbolische verwijzing: %s

en: Error setting symlink: file is not a symlink
nl: Fout bij instellen symbolische verwijzing: bestand is geen symbolische verwijzing

en: SELinux context must be non-NULL
nl: SELinux-context moet niet-NULL zijn

en: SELinux is not enabled on this system
nl: SELinux is niet geactiveerd op dit systeem

en: Error setting SELinux context: %s
nl: Fout bij instellen SELinux-context: %s

en: Setting attribute %s not supported
nl: Instellen van attribuut %s is niet mogelijk

en: Error reading from file: %s
nl: Fout bij het lezen van bestand: %s

en: Error closing file: %s
nl: Fout bij het sluiten van bestand: %s

en: Error seeking in file: %s
nl: Fout bij het doorzoeken van bestand: %s

en: Unable to find default local file monitor type
nl: Kon de standaard ‘file monitor type’ niet vinden

en: Error writing to file: %s
nl: Fout bij het schrijven naar bestand: %s

en: Error removing old backup link: %s
nl: Fout bij verwijderen van oude verwijzing naar reservekopie: %s

en: Error creating backup copy: %s
nl: Fout bij het aanmaken van reservekopie: %s

en: Error renaming temporary file: %s
nl: Fout bij het hernoemen van tijdelijk bestand: %s

en: Error truncating file: %s
nl: Fout bij het afkappen bestand: %s

en: Error opening file “%s”: %s
nl: Fout bij het openen van bestand ‘%s’: %s

en: Target file is a directory
nl: Doelbestand is geen map

en: Target file is not a regular file
nl: Doelbestand is geen gewoon bestand

en: The file was externally modified
nl: Het bestand is door een ander programma gewijzigd

en: Error removing old file: %s
nl: Fout bij verwijderen van oude bestand: %s

en: Invalid GSeekType supplied
nl: Ongeldig GSeekType geleverd

en: Invalid seek request
nl: Ongeldige zoekopdracht

en: Cannot truncate GMemoryInputStream
nl: Kan GMemoryInputStream niet afkappen

en: Memory output stream not resizable
nl: Wijzigen van geheugenruimte uitvoerdatastroom is niet mogelijk

en: Failed to resize memory output stream
nl: Wijzigen van geheugenruimte uitvoerdatastroom is mislukt

en: Amount of memory required to process the write is larger than available address space
nl: De benodigde geheugenruimte om de schrijfactie te verwerken is groter dan de beschikbare adresruimte

en: Requested seek before the beginning of the stream
nl: ‘Seek’-aanvraag ligt voor het beginpunt van de stroom

en: Requested seek beyond the end of the stream
nl: ‘Seek’-aanvraag ligt na het eindpunt van de stroom

note: Translators: This is an error * message for mount objects that * don't implement unmount.
en: mount doesn’t implement “unmount”
nl: mount heeft geen ondersteuning voor ‘unmount’ (ontkoppelen)

note: Translators: This is an error * message for mount objects that * don't implement eject.
en: mount doesn’t implement “eject”
nl: mount heeft geen ondersteuning voor ‘eject’ (uitwerpen)

note: Translators: This is an error * message for mount objects that * don't implement any of unmount or unmount_with_operation.
en: mount doesn’t implement “unmount” or “unmount_with_operation”
nl: mount heeft geen ondersteuning voor ‘unmount’ of ‘unmount_with_operation’

note: Translators: This is an error * message for mount objects that * don't implement any of eject or eject_with_operation.
en: mount doesn’t implement “eject” or “eject_with_operation”
nl: mount heeft geen ondersteuning voor ‘eject’ of ‘eject_with_operation’

note: Translators: This is an error * message for mount objects that * don't implement remount.
en: mount doesn’t implement “remount”
nl: mount heeft geen ondersteuning voor ‘remount’ (opnieuw koppelen)

note: Translators: This is an error * message for mount objects that * don't implement content type guessing.
en: mount doesn’t implement content type guessing
nl: mount heeft geen ondersteuning voor raden van inhoudstype

note: Translators: This is an error * message for mount objects that * don't implement content type guessing.
en: mount doesn’t implement synchronous content type guessing
nl: mount heeft geen ondersteuning voor raden inhoudstype op synchrone wijze

en: Hostname “%s” contains “[” but not “]”
nl: Hostnaam ‘%s’ bevat ‘[’ maar geen ‘]’

en: Network unreachable
nl: Netwerk onbereikbaar

en: Host unreachable
nl: Host onbereikbaar

en: Could not get network status:
nl: Kon geen netwerkstatus verkrijgen:

en: NetworkManager not running
nl: Netwerkbeheer draait niet

en: NetworkManager version too old
nl: Geïnstalleerde versie van Netwerkbeheer is te oud

en: Output stream doesn’t implement write
nl: Schrijven wordt niet ondersteund door de uitvoerdatastroom

en: Source stream is already closed
nl: Brongegevensstroom is al gesloten

note: Translators: the first placeholder is a domain name, the * second is an error message
en: Error resolving “%s”: %s
nl: Fout bij oplossen van ‘%s’: %s

note: Translators: The placeholder is for a function name.
en: %s not implemented
nl: %s niet geïmplementeerd

en: Invalid domain
nl: Ongeldig domein

en: The resource at “%s” does not exist
nl: De bron op ‘%s’ bestaat niet

en: The resource at “%s” is not a directory
nl: De bron op ‘%s’ is geen map

en: Input stream doesn’t implement seek
nl: Invoerdatastroom ondersteunt ‘seek’ (lezen) niet

en: FILE [PATH]
nl: BESTAND [PAD]

en: SECTION
nl: SECTIE

en: Extract a resource file to stdout
nl: Bronbestand uitpakken naar stdout

en: FILE PATH
nl: BESTANDSPAD

en: Usage:
      gresource %s%s%s %s
    
    %s
nl: Gebruik:
      gresource %s%s%s %s
    
    %s

en:   FILE      An elf file (a binary or a shared library)
nl:   BESTAND      Een elf-bestand (een binair bestand of gedeelde bibliotheek)

en:   FILE      An elf file (a binary or a shared library)
                or a compiled resource file
nl:   BESTAND      Een elf-bestand (een binair bestand of gedeelde bibliotheek)
                of een gecompileerd bronbestand

en: [PATH]
nl: [PAD]

en: PATH
nl: PAD

en:   PATH      A resource path
nl:   PAD      Een bronpad

en: No such schema “%s”
nl: Geen schema ‘%s’

en: Schema “%s” is not relocatable (path must not be specified)
nl: Schema ‘%s’ is niet verplaatsbaar (pad mag niet opgegeven worden)

en: Schema “%s” is relocatable (path must be specified)
nl: Schema ‘%s’ is verplaatsbaar (pad moet opgegeven worden)

en: Empty path given.
nl: Leeg pad gegeven.

en: Path must begin with a slash (/)
nl: Pad moet beginnen met een schuine streep (/)

en: Path must end with a slash (/)
nl: Pad moet eindigen met een schuine streep (/)

en: Path must not contain two adjacent slashes (//)
nl: Pad mag geen twee opeenvolgende schuine strepen bevatten (//)

en: The provided value is outside of the valid range
nl: De opgegeven waarde valt buiten het toegestane bereik

en: The key is not writable
nl: De sleutel is niet schrijfbaar

en: List the installed (non-relocatable) schemas
nl: Geïnstalleerde (onverplaatsbare) schema’s oplijsten

en: List the installed relocatable schemas
nl: Geïnstalleerde verplaatsbare schema’s oplijsten

en: List the keys in SCHEMA
nl: Sleutels in SCHEMA oplijsten

en: SCHEMA[:PATH]
nl: SCHEMA[:PAD]

en: List the children of SCHEMA
nl: Kinderen van SCHEMA oplijsten

en: List keys and values, recursively
    If no SCHEMA is given, list all keys
nl: Sleutels en waarden recursief oplijsten
    Indien er geen SCHEMA gegeven is, alle sleutels oplijsten

en: [SCHEMA[:PATH]]
nl: [SCHEMA[:PAD]]

en: Get the value of KEY
nl: De waarde van KEY opvragen

en: SCHEMA[:PATH] KEY
nl: SCHEMA[:PAD] KEY

en: Query the range of valid values for KEY
nl: Bereik van geldige waarden voor SLEUTEL opvragen

en: Query the description for KEY
nl: Beschrijving voor SLEUTEL opvragen

en: Set the value of KEY to VALUE
nl: Waarde van SLEUTEL instellen op WAARDE

en: SCHEMA[:PATH] KEY VALUE
nl: SCHEMA[:PAD] SLEUTEL WAARDE

en: Reset KEY to its default value
nl: SLEUTEL instellen op standaardwaarde

en: Reset all keys in SCHEMA to their defaults
nl: Alle sleutels in SCHEMA instellen op standaardwaarden

en: Check if KEY is writable
nl: Controleren of SLEUTEL schrijfbaar is

en: Monitor KEY for changes.
    If no KEY is specified, monitor all keys in SCHEMA.
    Use ^C to stop monitoring.
nl: SLEUTEL controleren op wijzigingen.
    Indien er geen SLEUTEL gegeven is, alle sleutels in SCHEMA controleren.
    Gebruik ^C om controle te stoppen.

en: SCHEMA[:PATH] [KEY]
nl: SCHEMA[:PAD] [SLEUTEL]

en: Usage:
      gsettings [--schemadir SCHEMADIR] %s %s
    
    %s
nl: Gebruik:
      gsettings [--schemadir SCHEMADIR] %s %s
    
    %s

en:   SCHEMADIR A directory to search for additional schemas
nl:   SCHEMAMAP Een map om te zoeken naar bijkomende schema’s

en:   SCHEMA    The name of the schema
      PATH      The path, for relocatable schemas
nl:   SCHEMA    De naam van het schema
      PATH      Het pad, voor verplaatsbare schema’s

en:   KEY       The (optional) key within the schema
nl:   SLEUTEL       De (optionele) sleutel in het schema

en:   KEY       The key within the schema
nl:   SLEUTEL       De sleutel in het schema

en:   VALUE     The value to set
nl:   WAARDE     De in te stellen waarde

en: Could not load schemas from %s: %s
nl: Kon schema’s niet laden uit %s: %s

en: No schemas installed
nl: Geen schema’s geïnstalleerd

en: Empty schema name given
nl: Lege schemanaam gegeven

en: No such key “%s”
nl: Geen sleutel ‘%s’

en: Invalid socket, not initialized
nl: Ongeldige socket, niet geïnitialiseerd

en: Invalid socket, initialization failed due to: %s
nl: Ongeldige socket, initialisatie mislukt door: %s

en: Socket is already closed
nl: Socket is al gesloten

en: Socket I/O timed out
nl: Time-out bij socket I/O

en: creating GSocket from fd: %s
nl: GSocket maken van fd: %s

en: Unable to create socket: %s
nl: Kan socket niet aanmaken: %s

en: Unknown family was specified
nl: Onbekende familie opgegeven

en: Unknown protocol was specified
nl: Onbekend protocol opgegeven

en: could not get local address: %s
nl: kon lokaal adres niet verkrijgen: %s

en: could not get remote address: %s
nl: kon adres op afstand niet verkrijgen: %s

en: could not listen: %s
nl: kon niet luisteren: %s

en: Error binding to address %s: %s
nl: Fout bij het koppelen aan adres %s: %s

en: Error joining multicast group: %s
nl: Fout bij toetreden tot multicastgroep: %s

en: Error leaving multicast group: %s
nl: Fout bij verlaten van multicastgroep: %s

en: Unsupported socket family
nl: Niet-ondersteunde socketfamilie

en: Interface name too long
nl: Interfacenaam is te lang

en: Interface not found: %s
nl: Interface niet gevonden: %s

en: Error accepting connection: %s
nl: Fout bij accepteren van verbinding: %s

en: Connection in progress
nl: Verbinding bezig

en: Unable to get pending error:
nl: Kan lopende fout niet verkrijgen:

en: Error receiving data: %s
nl: Fout bij ontvangen van gegevens: %s

en: Error sending data: %s
nl: Fout bij versturen van gegevens: %s

en: Unable to shutdown socket: %s
nl: Kan socket niet afsluiten: %s

en: Error closing socket: %s
nl: Fout bij het sluiten van socket: %s

en: Message vectors too large
nl: Berichtvectoren te groot

en: Error sending message: %s
nl: Fout bij versturen van bericht: %s

en: GSocketControlMessage not supported on Windows
nl: GSocketControlMessage wordt niet ondersteund op windows

en: Error receiving message: %s
nl: Fout bij ontvangen van bericht: %s

en: Could not connect to %s:
nl: Kon niet verbinden met %s:

en: Could not connect:
nl: Kon niet verbinden:

en: Proxying over a non-TCP connection is not supported.
nl: Proxyen via een verbinding anders dan TCP wordt niet ondersteund.

en: Proxy protocol “%s” is not supported.
nl: Proxy-protocol ‘%s’ wordt niet ondersteund.

en: Listener is already closed
nl: Listener is al gesloten

en: Added socket is closed
nl: Toegevoegde socket is gesloten

en: SOCKSv4 does not support IPv6 address “%s”
nl: SOCKSv4 ondersteunt IPv6-adres ‘%s’ niet

en: Username is too long for SOCKSv4 protocol
nl: Gebruikersnaam is te lang voor het SOCKSv4-protocol

en: Hostname “%s” is too long for SOCKSv4 protocol
nl: Hostnaam ‘%s’ is te lang voor het SOCKSv4-protocol

en: The server is not a SOCKSv4 proxy server.
nl: De server is geen SOCKSv4-proxyserver.

en: Connection through SOCKSv4 server was rejected
nl: Verbinding via SOCKSv4-server is geweigerd

en: The server is not a SOCKSv5 proxy server.
nl: De server is geen SOCKSv5-proxyserver.

en: The SOCKSv5 proxy requires authentication.
nl: De SOCKSv5-proxy vereist authenticatie.

en: The SOCKSv5 proxy requires an authentication method that is not supported by GLib.
nl: De SOCKSv5-proxy vereist een authenticatiemethode die niet door GLib wordt ondersteund.

en: Username or password is too long for SOCKSv5 protocol.
nl: Gebruikersnaam of wachtwoord is te lang voor het SOCKSv5-protocol.

en: SOCKSv5 authentication failed due to wrong username or password.
nl: SOCKSv5-authenticatie mislukt wegens onjuiste gebruikersnaam of wachtwoord.

en: Hostname “%s” is too long for SOCKSv5 protocol
nl: Hostnaam ‘%s’ is te lang voor het SOCKSv5-protocol

en: The SOCKSv5 proxy server uses unknown address type.
nl: De SOCKSv5-proxyserver gebruikt een onbekend adrestype.

en: Internal SOCKSv5 proxy server error.
nl: Interne SOCKSv5-proxyserverfout.

en: SOCKSv5 connection not allowed by ruleset.
nl: SOCKSv5-verbinding niet toegestaan door regelset.

en: Host unreachable through SOCKSv5 server.
nl: Host onbereikbaar via SOCKSv5-server.

en: Network unreachable through SOCKSv5 proxy.
nl: Netwerk onbereikbaar via SOCKSv5-server.

en: Connection refused through SOCKSv5 proxy.
nl: Verbinding geweigerd via SOCKSv5-server.

en: SOCKSv5 proxy does not support “connect” command.
nl: SOCKSv5-proxy ondersteunt de ‘connect’-opdracht niet.

en: SOCKSv5 proxy does not support provided address type.
nl: SOCKSv5-proxy ondersteunt het opgegeven adrestype niet.

en: Unknown SOCKSv5 proxy error.
nl: Onbekende SOCKSv5-proxyfout.

en: Failed to create pipe for communicating with child process (%s)
nl: Aanmaken van pijplijn voor het communiceren met dochterproces is mislukt (%s)

en: Can’t handle version %d of GThemedIcon encoding
nl: Kan versie %d van GThemedIcon-codering niet verwerken

en: No valid addresses were found
nl: Geen geldige adressen gevonden

en: Temporarily unable to resolve “%s”
nl: Kan ‘%s’ tijdelijk niet oplossen

en: Error resolving “%s”
nl: Fout bij oplossen van ‘%s’

en: No PEM-encoded private key found
nl: Geen PEM-gecodeerde privésleutel gevonden

en: Cannot decrypt PEM-encoded private key
nl: Kan PEM-gecodeerde privésleutel niet ontsleutelen

en: Could not parse PEM-encoded private key
nl: Kon PEM-gecodeerde privésleutel niet verwerken

en: No PEM-encoded certificate found
nl: Geen PEM-gecodeerd certificaat gevonden

en: Could not parse PEM-encoded certificate
nl: Kon PEM-gecodeerd certificaat niet verwerken

en: The current TLS backend does not support PKCS #12
nl: De huidige TLS-backend biedt geen ondersteuning voor PKCS #12

en: This GTlsBackend does not support creating PKCS #11 certificates
nl: Deze GTlsBackend biedt geen ondersteuning voor het aanmaken van PKCS #11-certificaten

en: This is the last chance to enter the password correctly before your access is locked out.
nl: Dit is de laatste kans om uw wachtwoord correct in te voeren voordat u de toegang ontzegd wordt.

en: The password entered is incorrect.
nl: Het ingevoerde wachtwoord is onjuist.

en: Expecting 1 control message, got %d | Expecting 1 control message, got %d
nl[0]: 1 control-bericht verwacht, maar %d gekregen
nl[1]: 1 control-bericht verwacht, maar %d gekregen

en: Expecting one fd, but got %d
     | Expecting one fd, but got %d
nl[0]: Eén fd verwacht, maar %d ontvangen
nl[1]: Eén fd verwacht, maar %d ontvangen

en: Received invalid fd
nl: Ongeldige fd ontvangen

en: Error sending credentials:
nl: Fout bij het sturen van gebruikersreferenties:

en: Error checking if SO_PASSCRED is enabled for socket: %s
nl: Fout bij controleren of SO_PASSCRED is ingeschakeld voor de socket: %s

en: Error enabling SO_PASSCRED: %s
nl: Fout bij inschakelen van SO_PASSCRED: %s

en: Expecting to read a single byte for receiving credentials but read zero bytes
nl: Een enkele byte werd verwacht voor het lezen van gebruikersreferenties, maar geen enkele byte werd gelezen

en: Not expecting control message, but got %d
nl: Geen control-bericht, maar %d gekregen

en: Error while disabling SO_PASSCRED: %s
nl: Fout bij het uitschakelen van SO_PASSCRED: %s

en: Error reading from file descriptor: %s
nl: Fout bij lezen van bestandsdescriptor: %s

en: Error closing file descriptor: %s
nl: Fout bij sluiten van bestandsdescriptor: %s

en: Filesystem root
nl: Hoofdmap van bestandssysteem

en: Error writing to file descriptor: %s
nl: Fout bij schrijven van bestandsdescriptor: %s

en: volume doesn’t implement eject
nl: volume begrijpt de opdracht ‘uitwerpen’ niet

note: Translators: This is an error * message for volume objects that * don't implement any of eject or eject_with_operation.
en: volume doesn’t implement eject or eject_with_operation
nl: volume begrijpt de opdracht ‘uitwerpen’ of ‘eject_with_operation’ niet

en: Error reading from handle: %s
nl: Fout bij het lezen van handle: %s

en: Error closing handle: %s
nl: Fout bij het sluiten van handle: %s

en: Error writing to handle: %s
nl: Fout bij het schrijven naar handle: %s

en: Not enough memory
nl: Onvoldoende geheugen

en: Internal error: %s
nl: Interne fout: %s

en: Need more input
nl: Meer invoer nodig

en: Invalid compressed data
nl: Ongeldige gecomprimeerde gegevens

en: Address to listen on
nl: Adres om op te luisteren

en: Print address
nl: Adres tonen

en: Print address in shell mode
nl: Adres tonen in shell-modus

en: Run a dbus service
nl: Een dbus-service uitvoeren

en: Wrong args
nl: Verkeerde argumenten

en: Unexpected attribute “%s” for element “%s”
nl: Onverwacht attribuut ‘%s’ voor element ‘%s’

en: Attribute “%s” of element “%s” not found
nl: Attribuut ‘%s’ van element ‘%s’ niet gevonden

en: Unexpected tag “%s”, tag “%s” expected
nl: Onverwachte tag ‘%s’, tag ‘%s’ werd verwacht

en: Unexpected tag “%s” inside “%s”
nl: Onverwachte tag ‘%s’ binnen ‘%s’

en: No valid bookmark file found in data dirs
nl: Er is geen geldig bladwijzerbestand gevonden in de datamappen

en: A bookmark for URI “%s” already exists
nl: Er bestaat al een bladwijzer voor de URI ‘%s’

en: No bookmark found for URI “%s”
nl: Geen bladwijzer gevonden voor URI ‘%s’

en: No MIME type defined in the bookmark for URI “%s”
nl: Er is geen MIME-type gedefinieerd in de bladwijzer voor URI ‘%s’

en: No private flag has been defined in bookmark for URI “%s”
nl: Er is geen privé-vlag gedefinieerd in de bladwijzer voor URI ‘%s’

en: No groups set in bookmark for URI “%s”
nl: Er zijn geen groepen ingesteld in de bladwijzer voor URI ‘%s’

en: No application with name “%s” registered a bookmark for “%s”
nl: Er is geen programma genaamd ‘%s’ dat een bladwijzer geregistreerd heeft voor ‘%s’

en: Failed to expand exec line “%s” with URI “%s”
nl: Exec-regel ‘%s’ kon niet worden verwerkt met URI ‘%s’

en: Unrepresentable character in conversion input
nl: Teken in conversieinvoer kan niet weergegeven worden

en: Partial character sequence at end of input
nl: Onvolledige tekenreeks aan het eind van de invoer

en: Cannot convert fallback “%s” to codeset “%s”
nl: Kan terugval ‘%s’ niet converteren naar codeset ‘%s’

en: Embedded NUL byte in conversion input
nl: NUL-byte ingebed in conversie-invoer

en: Embedded NUL byte in conversion output
nl: NUL-byte ingebed in conversie-uitvoer

en: The URI “%s” is not an absolute URI using the “file” scheme
nl: De URI ‘%s’ is geen absolute URI die gebruik maakt van het schema ‘bestand’

en: The local file URI “%s” may not include a “#”
nl: De lokale bestands-URI ‘%s’ mag het teken ‘#’ niet bevatten

en: The URI “%s” is invalid
nl: De URI ‘%s’ is ongeldig

en: The hostname of the URI “%s” is invalid
nl: De hostnaam van de URI ‘%s’ is ongeldig

en: The URI “%s” contains invalidly escaped characters
nl: De URI ‘%s’ bevat tekens met een foutief controleteken

en: The pathname “%s” is not an absolute path
nl: Het pad ‘%s’ is geen absoluut pad

[ctx: GDateTime]
note: Translators: this is the preferred format for expressing the date and the time
en: %a %b %e %H:%M:%S %Y
nl: %a %e %b %Y %H:%M:%S

[ctx: GDateTime]
note: Translators: this is the preferred format for expressing the date
en: %m/%d/%y
nl: %d-%m-%Y

[ctx: full month name]
note: Translators: Some languages (Baltic, Slavic, Greek, and some more) * need different grammatical forms of month names depending on whether * they are standalone or in a complete date context, with the day * number.  Some other languages may prefer starting with uppercase when * they are standalone an
en: January
nl: januari

[ctx: full month name]
en: February
nl: februari

[ctx: full month name]
en: March
nl: maart

[ctx: full month name]
en: April
nl: april

[ctx: full month name]
en: May
nl: mei

[ctx: full month name]
en: June
nl: juni

[ctx: full month name]
en: July
nl: juli

[ctx: full month name]
en: August
nl: augustus

[ctx: full month name]
en: September
nl: september

[ctx: full month name]
en: October
nl: oktober

[ctx: full month name]
en: November
nl: november

[ctx: full month name]
en: December
nl: december

[ctx: abbreviated month name]
note: Translators: Some languages need different grammatical forms of * month names depending on whether they are standalone or in a complete * date context, with the day number.  Some may prefer starting with * uppercase when they are standalone and with lowercase when they are * in a full date context. 
en: Jan
nl: jan

[ctx: abbreviated month name]
en: Feb
nl: feb

[ctx: abbreviated month name]
en: Mar
nl: mrt

[ctx: abbreviated month name]
en: Apr
nl: apr

[ctx: abbreviated month name]
en: May
nl: mei

[ctx: abbreviated month name]
en: Jun
nl: jun

[ctx: abbreviated month name]
en: Jul
nl: jul

[ctx: abbreviated month name]
en: Aug
nl: aug

[ctx: abbreviated month name]
en: Sep
nl: sep

[ctx: abbreviated month name]
en: Oct
nl: okt

[ctx: abbreviated month name]
en: Nov
nl: nov

[ctx: abbreviated month name]
en: Dec
nl: dec

[ctx: full weekday name]
en: Monday
nl: maandag

[ctx: full weekday name]
en: Tuesday
nl: dinsdag

[ctx: full weekday name]
en: Wednesday
nl: woensdag

[ctx: full weekday name]
en: Thursday
nl: donderdag

[ctx: full weekday name]
en: Friday
nl: vrijdag

[ctx: full weekday name]
en: Saturday
nl: zaterdag

[ctx: full weekday name]
en: Sunday
nl: zondag

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Mon
nl: ma

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Tue
nl: di

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Wed
nl: wo

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Thu
nl: do

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Fri
nl: vr

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Sat
nl: za

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Sun
nl: zo

[ctx: full month name with day]
note: Translators: Some languages need different grammatical forms of * month names depending on whether they are standalone or in a full * date context, with the day number.  Some may prefer starting with * uppercase when they are standalone and with lowercase when they are * in a full date context.  Her
en: January
nl: januari

[ctx: full month name with day]
en: February
nl: februari

[ctx: full month name with day]
en: March
nl: maart

[ctx: full month name with day]
en: April
nl: april

[ctx: full month name with day]
en: May
nl: mei

[ctx: full month name with day]
en: June
nl: juni

[ctx: full month name with day]
en: July
nl: juli

[ctx: full month name with day]
en: August
nl: augustus

[ctx: full month name with day]
en: September
nl: september

[ctx: full month name with day]
en: October
nl: oktober

[ctx: full month name with day]
en: November
nl: november

[ctx: full month name with day]
en: December
nl: december

[ctx: abbreviated month name with day]
note: Translators: Some languages need different grammatical forms of * month names depending on whether they are standalone or in a full * date context, with the day number.  Some may prefer starting with * uppercase when they are standalone and with lowercase when they are * in a full date context.  Her
en: Jan
nl: jan

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Feb
nl: feb

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Mar
nl: mrt

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Apr
nl: apr

[ctx: abbreviated month name with day]
en: May
nl: mei

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Jun
nl: jun

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Jul
nl: jul

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Aug
nl: aug

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Sep
nl: sep

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Oct
nl: okt

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Nov
nl: nov

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Dec
nl: dec

en: Error opening directory “%s”: %s
nl: Fout bij openen van map ‘%s’: %s

en: Could not allocate %lu byte to read file “%s” | Could not allocate %lu bytes to read file “%s”
nl[0]: Kon geen %lu byte geheugenruimte reserveren om bestand ‘%s’ te lezen
nl[1]: Kon geen %lu bytes geheugenruimte reserveren om bestand ‘%s’ te lezen

en: Error reading file “%s”: %s
nl: Fout bij lezen van bestand ‘%s’: %s

en: File “%s” is too large
nl: Bestand ‘%s’ is te groot

en: Failed to read from file “%s”: %s
nl: Lezen uit bestand ‘%s’ is mislukt: %s

en: Failed to open file “%s”: %s
nl: Openen van bestand ‘%s’ is mislukt: %s

en: Failed to get attributes of file “%s”: fstat() failed: %s
nl: Opvragen gegevens van bestand ‘%s’ is mislukt: fstat() is mislukt: %s

en: Failed to open file “%s”: fdopen() failed: %s
nl: Openen van bestand ‘%s’ is mislukt: fdopen() is mislukt: %s

en: Failed to rename file “%s” to “%s”: g_rename() failed: %s
nl: Hernoemen van bestand ‘%s’ naar ‘%s’ is mislukt: g_rename() is mislukt: %s

en: Failed to write file “%s”: write() failed: %s
nl: Schrijven van bestand ‘%s’ is mislukt: write() is mislukt: %s

en: Failed to write file “%s”: fsync() failed: %s
nl: Schrijven van bestand ‘%s’ is mislukt: fsync() is mislukt: %s

en: Failed to create file “%s”: %s
nl: Aanmaken van bestand ‘%s’ is mislukt: %s

en: Existing file “%s” could not be removed: g_unlink() failed: %s
nl: Bestand ‘%s’ kon niet worden verwijderd: g_unlink() is mislukt: %s

en: Template “%s” invalid, should not contain a “%s”
nl: Sjabloon ‘%s’ is ongeldig, het zou geen ‘%s’ mogen bevatten

en: Template “%s” doesn’t contain XXXXXX
nl: Sjabloon ‘%s’ bevat geen XXXXXX

en: Failed to read the symbolic link “%s”: %s
nl: Lezen van symbolische verwijzing ‘%s’ is mislukt: %s

en: Could not open converter from “%s” to “%s”: %s
nl: Converteerder van ‘%s’ naar ‘%s’ kon niet geopend worden: %s

en: Can’t do a raw read in g_io_channel_read_line_string
nl: Een kale (‘raw’) leesoperatie is niet mogelijk in g_io_channel_read_line_string

en: Leftover unconverted data in read buffer
nl: Restant aan ongeconverteerde data in de leesbuffer

en: Channel terminates in a partial character
nl: Kanaal eindigt in een gedeeltelijk teken

en: Can’t do a raw read in g_io_channel_read_to_end
nl: Een kale (‘raw’) leesoperatie is niet mogelijk in g_io_channel_read_to_end

en: Valid key file could not be found in search dirs
nl: Er kon geen geldig sleutelbestand gevonden worden in de zoekmappen

en: Not a regular file
nl: Geen gewoon bestand

en: Key file contains line “%s” which is not a key-value pair, group, or comment
nl: Sleutelbestand bevat regel ‘%s’, wat geen sleutelwaarde-paar, groep of opmerking is

en: Invalid group name: %s
nl: Ongeldige groepsnaam: %s

en: Key file does not start with a group
nl: Het sleutelbestand start niet met een groep

en: Invalid key name: %.*s
nl: Ongeldige sleutelnaam: %.*s

en: Key file contains unsupported encoding “%s”
nl: Het sleutelbestand bevat de niet-ondersteunde tekenset ‘%s’

en: Key file does not have group “%s”
nl: Het sleutelbestand bevat geen groep ‘%s’

en: Key file does not have key “%s” in group “%s”
nl: Het sleutelbestand bevat geen sleutel ‘%s’ in groep ‘%s’

en: Key file contains key “%s” with value “%s” which is not UTF-8
nl: Het sleutelbestand bevat sleutel ‘%s’ met waarde ‘%s’, wat geen UTF-8 is

en: Key file contains key “%s” which has a value that cannot be interpreted.
nl: Het sleutelbestand bevat sleutel ‘%s’, die een waarde heeft die niet geïnterpreteerd kan worden.

en: Key file contains key “%s” in group “%s” which has a value that cannot be interpreted.
nl: Het sleutelbestand bevat sleutel ‘%s’ in groep ‘%s’, die een waarde heeft die niet geïnterpreteerd kan worden.

en: Key “%s” in group “%s” has value “%s” where %s was expected
nl: Sleutel ‘%s’ in groep ‘%s’ heeft de waarde ‘%s’ waar %s werd verwacht

en: Key file contains escape character at end of line
nl: Het sleutelbestand bevat een ontsnappingsteken aan het einde van een regel

en: Key file contains invalid escape sequence “%s”
nl: Het sleutelbestand bevat ongeldige ontsnappingstekens ‘%s’

en: Value “%s” cannot be interpreted as a number.
nl: De waarde ‘%s’ kan niet geïnterpreteerd worden als een getal.

en: Integer value “%s” out of range
nl: Het geheel getal ‘%s’ valt buiten het bereik

en: Value “%s” cannot be interpreted as a float number.
nl: De waarde ‘%s’ kan niet geïnterpreteerd worden als een getal van het type float.

en: Value “%s” cannot be interpreted as a boolean.
nl: De waarde ‘%s’ kan niet geïnterpreteerd worden als een booleaans waarde.

en: Failed to get attributes of file “%s%s%s%s”: fstat() failed: %s
nl: Ophalen van eigenschappen van bestand ‘%s%s%s%s’ is mislukt: fstat() is mislukt: %s

en: Failed to map %s%s%s%s: mmap() failed: %s
nl: Toewijzen van %s%s%s%s is mislukt: mmap() is mislukt: %s

en: Failed to open file “%s”: open() failed: %s
nl: Openen van bestand ‘%s’ is mislukt: open() is mislukt: %s

en: Error on line %d char %d:
nl: Fout in regel %d teken %d:

en: Invalid UTF-8 encoded text in name — not valid “%s”
nl: Ongeldige UTF-8-gecodeerde tekst — niet geldig ‘%s’

en: “%s” is not a valid name
nl: ‘%s’ is geen geldige naam

en: “%s” is not a valid name: “%c”
nl: ‘%s’ is geen geldige naam: ‘%c’

en: Error on line %d: %s
nl: Fout in regel %d: %s

en: Failed to parse “%-.*s”, which should have been a digit inside a character reference (&#234; for example) — perhaps the digit is too large
nl: Verwerken van ‘%-.*s’ is mislukt, hetgeen een getal in een tekenreferentie zou moeten zijn (bijvoorbeeld &#234;) - misschien is het getal te groot

en: Character reference did not end with a semicolon; most likely you used an ampersand character without intending to start an entity — escape ampersand as &amp;
nl: Tekenreferentie eindigt niet op een puntkomma; waarschijnlijk heeft u een ampersand-teken gebruikt zonder daarmee een entiteit te willen beginnen — gebruik in plaats daarvan &amp;

en: Character reference “%-.*s” does not encode a permitted character
nl: Tekenreferentie ‘%-.*s’ staat niet voor een toegestaan teken

en: Empty entity “&;” seen; valid entities are: &amp; &quot; &lt; &gt; &apos;
nl: Lege entiteit ‘&;’ gevonden; geldige entiteiten zijn: &amp; &quot; &lt; &gt; &apos;

en: Entity name “%-.*s” is not known
nl: Entiteitnaam ‘%-.*s’ is onbekend

en: Entity did not end with a semicolon; most likely you used an ampersand character without intending to start an entity — escape ampersand as &amp;
nl: De entiteit eindigde niet op een puntkomma; waarschijnlijk heeft u een ampersand-teken gebruikt zonder daarmee een entiteit te willen beginnen — gebruik in plaats daarvan &amp;

en: Document must begin with an element (e.g. <book>)
nl: Het document moet beginnen met een element (bijv. <book>)

en: “%s” is not a valid character following a “<” character; it may not begin an element name
nl: ‘%s’ is geen geldig teken na ‘<’; een elementnaam mag er niet mee beginnen

en: Odd character “%s”, expected a “>” character to end the empty-element tag “%s”
nl: Onverwacht teken ‘%s’, er werd een ‘>’-teken verwacht om de ledig-element-tag ‘%s’ af te sluiten

en: Too many attributes in element “%s”
nl: Te veel attributen in element ‘%s’

en: Odd character “%s”, expected a “=” after attribute name “%s” of element “%s”
nl: Onverwacht teken ‘%s’, er werd een ‘=’ verwacht na de attribuutnaam ‘%s’ van element ‘%s’

en: Odd character “%s”, expected a “>” or “/” character to end the start tag of element “%s”, or optionally an attribute; perhaps you used an invalid character in an attribute name
nl: Onverwacht teken ‘%s’, er werd een ‘>’- of een ‘/’-teken verwacht om de start-tag van element ‘%s’ af te sluiten, of eventueel een attribuut; misschien heeft u ongeldige tekens gebruikt in een attribuutnaam

en: Odd character “%s”, expected an open quote mark after the equals sign when giving value for attribute “%s” of element “%s”
nl: Onverwacht teken ‘%s’, er werd een ‘"’-teken verwacht na het ‘=’-teken bij de attribuutwaarde van ‘%s’ in element ‘%s’

en: “%s” is not a valid character following the characters “</”; “%s” may not begin an element name
nl: ‘%s’ is geen geldig teken na ‘</’; een elementnaam mag niet met ‘%s’ beginnen

en: “%s” is not a valid character following the close element name “%s”; the allowed character is “>”
nl: ‘%s’ is geen geldig teken na de elementnaam ‘%s’ in de afluitingstag; het teken dat toegestaan is is ‘>’

en: Element “%s” was closed, no element is currently open
nl: Element ‘%s’ is afgesloten, er is nu geen enkel element open

en: Element “%s” was closed, but the currently open element is “%s”
nl: Element ‘%s’ is afgesloten, maar op dit moment is element ‘%s’ open

en: Document was empty or contained only whitespace
nl: Het document was leeg of bevatte slechts lege ruimte

en: Document ended unexpectedly just after an open angle bracket “<”
nl: Het document eindigde onverwacht na een openingshaakje ‘<’

en: Document ended unexpectedly with elements still open — “%s” was the last element opened
nl: Het document eindigde onverwacht met niet-afgesloten elementen — ‘%s’ is het laatst geopende element

en: Document ended unexpectedly, expected to see a close angle bracket ending the tag <%s/>
nl: Het document eindigde onverwacht, er werd een sluithaakje (‘>’) verwacht voor de tag <%s/>

en: Document ended unexpectedly inside an element name
nl: Het document eindigde onverwacht in een elementnaam

en: Document ended unexpectedly inside an attribute name
nl: Het document eindigde onverwacht in een attribuutnaam

en: Document ended unexpectedly inside an element-opening tag.
nl: Het document eindigde onverwacht in een element-openingstag.

en: Document ended unexpectedly after the equals sign following an attribute name; no attribute value
nl: Het document eindigde onverwacht na een ‘=’-teken dat op een attribuutnaam volgde; geen attribuutwaarde

en: Document ended unexpectedly while inside an attribute value
nl: Het document eindigde onverwacht in een attribuutwaarde

en: Document ended unexpectedly inside the close tag for element “%s”
nl: Het document eindigde onverwacht in een afsluitingstag voor element ‘%s’

en: Document ended unexpectedly inside the close tag for an unopened element
nl: Het document eindigde onverwacht in een afsluitingstag voor een niet-geopend element

en: Document ended unexpectedly inside a comment or processing instruction
nl: Het document eindigde onverwacht in commentaar of een bewerkingsinstructie

en: [OPTION…]
nl: [OPTIE…]

en: Help Options:
nl: Hulpopties:

en: Show help options
nl: Deze hulptekst tonen

en: Show all help options
nl: Alle hulpteksten tonen

en: Application Options:
nl: Programmaopties:

en: Options:
nl: Opties:

en: Cannot parse integer value “%s” for %s
nl: Kan het geheel getal ‘%s’ voor %s niet verwerken

en: Integer value “%s” for %s out of range
nl: Het geheel getal ‘%s’ voor %s valt buiten het bereik

en: Cannot parse double value “%s” for %s
nl: Kan het lange geheel getal ‘%s’ voor %s niet verwerken

en: Double value “%s” for %s out of range
nl: Het lange geheel getal ‘%s’ voor %s valt buiten het bereik

en: Error parsing option %s
nl: Fout bij verwerken van optie %s

en: Missing argument for %s
nl: Ontbrekend argument voor %s

en: Unknown option %s
nl: Onbekende optie %s

en: corrupted object
nl: beschadigd object

en: out of memory
nl: onvoldoende geheugen

en: backtracking limit reached
nl: limiet voor backtracking bereikt

en: internal error
nl: interne fout

en: the pattern contains items not supported for partial matching
nl: het patroon bevat niet-ondersteunde tekens

en: back references as conditions are not supported for partial matching
nl: achterwaartse referenties als condities zijn niet mogelijk

en: recursion limit reached
nl: recursielimiet bereikt

en: bad offset
nl: verkeerde offset

en: recursion loop
nl: recursie-loop

en: unknown error
nl: onbekende fout

en: \ at end of pattern
nl: \ aan het einde van het patroon

en: \c at end of pattern
nl: \c aan het einde van het patroon

en: unrecognized character following \
nl: onbekend teken volgt na \

en: numbers out of order in {} quantifier
nl: getallen in verkeerde volgorde in {} waardegever

en: number too big in {} quantifier
nl: getal te groot in {} waardegever

en: missing terminating ] for character class
nl: sluithaakje ] ontbreekt bij lettertekenklasse

en: invalid escape sequence in character class
nl: ongelde stuurcode in lettertekenklasse

en: range out of order in character class
nl: bereik in verkeerde volgorde in lettertekenklasse

en: nothing to repeat
nl: niets te herhalen

en: unrecognized character after (? or (?-
nl: onbekend teken na (? of (?-

en: POSIX named classes are supported only within a class
nl: POSIX benoemde klassen zijn alleen ondersteund binnen een klasse

en: POSIX collating elements are not supported
nl: POSIX-samengestelde elementen worden niet ondersteund

en: missing terminating )
nl: ontbrekend sluithaakje: )

en: reference to non-existent subpattern
nl: verwijzing naar een niet-bestaand subpatroon

en: missing ) after comment
nl: ontbrekend sluithaakje ) na commentaar

en: regular expression is too large
nl: reguliere expressie te groot

en: malformed number or name after (?(
nl: foutief getal of naam na (?(

en: lookbehind assertion is not fixed length
nl: ‘lookbehind assertion’ heeft geen vaste lengte

en: conditional group contains more than two branches
nl: voorwaardelijke groep bevat meer dan twee vertakkingen

en: assertion expected after (?(
nl: bewering verwacht na (?(

en: unknown POSIX class name
nl: onbekende POSIX-klassenaam

en: character value in \x{...} sequence is too large
nl: lettertekenwaarde in de reeks \x{...} is te groot

en: \C not allowed in lookbehind assertion
nl: \C niet toegestaan in ‘lookbehind assertion’

en: missing terminator in subpattern name
nl: afsluitteken ontbreekt in naam subpatroon

en: two named subpatterns have the same name
nl: twee genoemde subpatronen hebben dezelfde naam

en: malformed \P or \p sequence
nl: onjuist gevormde \P of \p reeks

en: unknown property name after \P or \p
nl: onbekende eigenschapnaam na \P of \p

en: subpattern name is too long (maximum 32 characters)
nl: naam van subpatroon is te lang (maximaal 32 tekens)

en: too many named subpatterns (maximum 10,000)
nl: teveel genoemde subpatronen (maximaal 10.000)

en: octal value is greater than \377
nl: octale waarde is groter dan \377

en: DEFINE group contains more than one branch
nl: DEFINE-groep bevat meer dan één vertakking

en: inconsistent NEWLINE options
nl: inconsistente NEWLINE-opties

en: (*VERB) not recognized
nl: (*VERB) niet herkend

en: number is too big
nl: getal is te groot

en: (*MARK) must have an argument
nl: (*MARK) vereist een parameter

en: \c must be followed by an ASCII character
nl: \c moet gevolgd worden door een ASCII-teken

en: name is too long in (*MARK), (*PRUNE), (*SKIP), or (*THEN)
nl: naam is te lang in (*MARK), (*PRUNE), (*SKIP) of (*THEN)

en: code overflow
nl: overstroming programmacode

en: unrecognized character after (?P
nl: onbekend teken na (?P

en: overran compiling workspace
nl: compile-werkruimte is overlopen

en: previously-checked referenced subpattern not found
nl: eerder nagekeken gerefereerd subpatroon niet gevonden

en: Error while matching regular expression %s: %s
nl: Fout bij reguliere expressie %s: %s

en: PCRE library is compiled without UTF8 support
nl: PCRE-bibliotheek is gecompileerd zonder ondersteuning voor UTF8

en: hexadecimal digit or “}” expected
nl: hexadecimaal getal of ‘}’ verwacht

en: hexadecimal digit expected
nl: hexadecimaal getal verwacht

en: missing “<” in symbolic reference
nl: ‘<’ ontbreekt in verwijzing

en: unfinished symbolic reference
nl: onafgemaakte verwijzing

en: zero-length symbolic reference
nl: verwijzing heeft nullengte

en: digit expected
nl: cijfer verwacht

en: illegal symbolic reference
nl: ongeldige verwijzing

en: stray final “\”
nl: extra afsluiting ‘\’

en: unknown escape sequence
nl: onbekende escape-reeks

en: Error while parsing replacement text “%s” at char %lu: %s
nl: Fout bij inlezen vervangende tekst ‘%s’ op teken %lu: %s

en: Quoted text doesn’t begin with a quotation mark
nl: Aangehaalde tekst begint niet met een ‘"’-teken

en: Unmatched quotation mark in command line or other shell-quoted text
nl: Solitair ‘"’-teken in opdrachtregel of andere shell-aangehaalde tekst

en: Text ended just after a “\” character. (The text was “%s”)
nl: Tekst eindigde na een ‘\’-teken. (De tekst was ‘%s’)

en: Text ended before matching quote was found for %c. (The text was “%s”)
nl: De tekst eindigde voordat een afsluitend aanhalingsteken was gevonden voor %c. (De tekst was ‘%s’)

en: Text was empty (or contained only whitespace)
nl: De tekst was leeg (of bevatte slechts lege ruimte)

en: Failed to read data from child process (%s)
nl: Lezen van data van dochterproces is mislukt (%s)

en: Unexpected error in reading data from a child process (%s)
nl: Onverwachte fout bij het lezen van data van een dochterproces (%s)

en: Unexpected error in waitpid() (%s)
nl: Onverwachte fout in waitpid() (%s)

en: Child process exited with code %ld
nl: Dochterproces eindigde met code %ld

en: Child process killed by signal %ld
nl: Dochterproces afgesloten met signaal %ld

en: Child process stopped by signal %ld
nl: Dochterproces gestopt met signaal %ld

en: Child process exited abnormally
nl: Dochterproces eindigde niet normaal

en: Failed to read from child pipe (%s)
nl: Lezen van pijplijn naar dochter (%s) is mislukt

en: Failed to spawn child process “%s” (%s)
nl: Voortbrengen van dochterproces ‘%s’ is mislukt (%s)

en: Failed to fork (%s)
nl: De fork is mislukt (%s)

en: Failed to change to directory “%s” (%s)
nl: Wijzigen naar map ‘%s’ is mislukt (%s)

en: Failed to execute child process “%s” (%s)
nl: Uitvoeren van dochterproces ‘%s’ is mislukt (%s)

en: Failed to fork child process (%s)
nl: Het forken van een dochterproces is mislukt (%s)

en: Unknown error executing child process “%s”
nl: Onbekende fout bij het uitvoeren van dochterproces ‘%s’

en: Failed to read enough data from child pid pipe (%s)
nl: Lezen van voldoende data van pijplijn van dochter-pid is mislukt (%s)

en: Failed to read data from child process
nl: Lezen van data van dochterproces is mislukt

en: Failed to execute child process (%s)
nl: Uitvoeren van dochterproces is mislukt (%s)

en: Invalid program name: %s
nl: Ongeldige programmanaam: %s

en: Invalid string in argument vector at %d: %s
nl: Ongeldige tekenreeks in argumentvector bij %d: %s

en: Invalid string in environment: %s
nl: Ongeldige tekenreeks in omgeving: %s

en: Invalid working directory: %s
nl: Ongeldige werkmap: %s

en: Failed to execute helper program (%s)
nl: Uitvoeren van het hulpprogramma (%s) is mislukt

en: Unexpected error in g_io_channel_win32_poll() reading data from a child process
nl: Onverwachte fout in g_io_channel_win32_poll() bij het lezen van data van een dochterproces

en: Empty string is not a number
nl: Lege tekenreeks is geen getal

en: Number “%s” is out of bounds [%s, %s]
nl: Getal ‘%s’ is buiten bereik [%s, %s]

en: Invalid %-encoding in URI
nl: Ongeldige %-codering in URI

en: Illegal character in URI
nl: Ongeldig teken in URI

en: Could not parse port ‘%.*s’ in URI
nl: Kon poort ‘%.*s’ in URI niet parseren

en: Port ‘%.*s’ in URI is out of range
nl: Port ‘%.*s’ in URI is buiten bereik

en: URI ‘%s’ is not an absolute URI
nl: URI ‘%s’ is geen absolute URI

en: URI ‘%s’ has no host component
nl: URI ‘%s’ heeft geen hostcomponent

en: URI is not absolute, and no base URI was provided
nl: URI is niet absoluut, en er is geen basis-URI ingevoerd

en: Failed to allocate memory
nl: Geheugen toewijzen mislukt

en: Character out of range for UTF-8
nl: Teken valt buiten het bereik van UTF-8

en: Invalid sequence in conversion input
nl: Ongeldige reeks in conversieinvoer

en: Character out of range for UTF-16
nl: Teken valt buiten het bereik van UTF-16
