GNOME 2.8 - en to nl translation catalogue (52 entries)

en: <b>Connection</b>
nl: <b>Verbinding</b>

en: <b>Field Definitions</b>
nl: <b>Velddefinities</b>

en: <b>Fields</b>
nl: <b>Velden</b>

en: <b>Mode: </b>
nl: <b>Modus: </b>

en: <b>Select Field</b>
nl: <b>Veld selecteren</b>

en: <b>Select Relationship</b>
nl: <b>Relatie selecteren</b>

en: <b>Table: </b>
nl: <b>Tabel: </b>

en: <b>Tables in database</b>
nl: <b>Tabellen in database</b>

en: <b>Title:</b>
nl: <b>Titel:</b>

en: <b>User Level: </b>
nl: <b>Gebruikersniveau: </b>

en: <b>def calculate_field_value():</b>
nl: <b>def bereken_veld_waarde():</b>

en: <span weight="bold" size="larger">Connect to Server</span>
    
    Please enter the connection details for your database server.
nl: <span weight="bold" size="larger">Verbinding maken met server</span>
    
    Geef de details voor de verbinding met uw database server.

en: <span weight="bold" size="larger">Connection Failed</span>
    
    Glom could not connect to the database server. Maybe you entered an incorrect user name or password, or maybe the postgres database server is not running.
nl: <span weight="bold" size="larger">Verbinding maken mislukt</span>
    
    Glom kon geen verbinding krijgen met de database server. Misschien was uw gebruikersnaam of wachtwoord onjuist, of misschien is de pastgres database server niet opgestard.

en: <span weight="bold" size="larger">Database creation failed</span>
    
    Glom could not create the new database. Maybe you do not have the necessary access rights. Please contact your system administrator.
nl: <span weight="bold" size="larger">Aanmaken database mislukt</span>
    
    Glom kon de nieuwe database niet aanmaken. Misschien heeft u niet de juiste toegangsrechten hiervoor. Neem contact op met uw systeembeheerder.

en: <span weight="bold" size="larger">Database does not exist</span>
    
    The database does not yet exist on the database server. Would you like to create the database with an empty structure?
nl: <span weight="bold" size="larger">Database bestaat niet</span>
    
    De database bestaat nog niet op de database server. Wilt u een database aanmaken met een lege structuur?

en: <span weight="bold" size="larger">Invalid format</span>
    
    The data in the field was not recognised. Please try to correct the data or revert to the previous value. Here is an example of correctly-formatted data for this field.
nl: <span weight="bold" size="larger">Ongeldig formaat</span>
    
    De data in het veld werd niet herkend. Probeer de data te verbeteren of te herstellen naar de vorige waarde. Hier volgt een voorbeeld van correct opgemaakte data voor dit veld.

en: <span weight="bold" size="larger">New Database</span>
    
    Please choose a name and title for the new database. The name should not contain any spaces.
nl: <span weight="bold" size="larger">Niewe database</span>
    
    Kies een naam en titel voor de nieuwe database. De naam mag geen spaties bevatten.

en: <span weight="bold" size="larger">Open existing document, or create new document</span>
    
    Would you like to open an existing document, to connect to an existing database?
    
    Or would you like to create a new document, to design a new database?
nl: <span weight="bold" size="larger">Bestaand document openen, of nieuw document aanmaken</span>
    
    Wilt u een bestaand document openen, om te verbinden met een bestaande database?
    
    Of wilt u een nieuw document aanmaken, om een nieuwe database te ontwerpen?

en: <span weight="bold" size="larger">Title</span>
    
    Information text.
nl: <span weight="bold" size="larger">Titel</span>
    
    Tekst met informatie.

en: Add Related
nl: Verbonden toevoegen

en: Add _Group
nl: _Groep toevoegen

en: Auto-increment
nl: Automatisch-verhogen

en: Calculate value
nl: Waarde berekenen

en: Connect
nl: Verbinden

en: Create
nl: Aanmaken

en: Default Value
nl: Standaard waarde

en: Details Layout
nl: Indeling details

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit Definition
nl: Definitie bewerken

en: Field
nl: Veld

en: Field Calculation
nl: Veldberekening

en: Field Definition
nl: Velddefinitie

en: Field Definitions
nl: Velddefinities

en: List Layout
nl: Indeling lijst

en: Lookup value when a field changes.
nl: Opzoekwaarde wanneer een veld verandert.

en: Name
nl: Naam

en: None selected
nl: Niets geselecteerd

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Primary Key
nl: Hoofdsleutel

en: Relationship
nl: Relatie

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Select
nl: Selecteren

en: Select Field
nl: Veld selecteren

en: Select Relationship
nl: Relatie selecteren

en: Show hidden tables
nl: Verborgen tabellen tonen

en: Table:
nl: Tabel:

en: The field value will be the return value of the python function, which you implement here.
nl: De veldwaarde zal de teruggeefwaarde van de pythonfunctie zijn, die u hier implementeert.

en: Title
nl: Titel

en: Unique
nl: Uniek

en: User
nl: Gebruiker

en: example data format
nl: voorbeeld dataformaat

en: table name
nl: tabelnaam
