gmpc - en to fr translation catalogue (10 entries)

note: Name
en: Alarm Timer
fr: Alarme

en: _Enable alarm
fr: _Activer l'alarme

note: Set up the alarm time spinners
en: Time:
fr: Heure:

en: Action:
fr: Action :

note: * Hard-coded possible actions for once alarm deadline hit * TODO: Allow customized actions?
en: Play/Pause
fr: Lecture/Pause

en: Close  (& Stop)
fr: Fermer (& Arrêter)

en: Close only
fr: Fermer uniquement

en: Shutdown
fr: Éteindre

en: Toggle random
fr: Activer mode aléatoire

note: Label to show remaining time
en: Time left:
fr: Temps restant:
