gmpc - en to id translation catalogue (6 entries)

note: Set up the alarm time spinners
en: Time:
id: Waktu:

en: Action:
id: Aksi:

note: * Hard-coded possible actions for once alarm deadline hit * TODO: Allow customized actions?
en: Play/Pause
id: Putar/Tahan

en: Stop
id: Berhenti

en: Shutdown
id: Matikan

note: Label to show remaining time
en: Time left:
id: Sisa waktu:
