gmpc - en to it translation catalogue (5 entries)

note: Set up the alarm time spinners
en: Time:
it: Ora:

en: Action:
it: Azione:

note: * Hard-coded possible actions for once alarm deadline hit * TODO: Allow customized actions?
en: Play/Pause
it: Play/Pausa

en: Close only
it: Chiudi

note: Label to show remaining time
en: Time left:
it: Tempo mancante:
