gmpc - en to pl translation catalogue (10 entries)

note: Name
en: Alarm Timer
pl: Budzik

en: _Enable alarm
pl: _Włącz alarm

note: Set up the alarm time spinners
en: Time:
pl: Czas:

en: Action:
pl: Czynność:

note: * Hard-coded possible actions for once alarm deadline hit * TODO: Allow customized actions?
en: Play/Pause
pl: Odtwarzaj/Pauzuj

en: Close  (& Stop)
pl: Zamknij (i zatrzymaj)

en: Close only
pl: Tylko zamknij

en: Shutdown
pl: Wyłącz

en: Toggle random
pl: Wybieranie losowe

note: Label to show remaining time
en: Time left:
pl: Pozostało:
