gmpc - en to tr translation catalogue (10 entries)

note: Name
en: Alarm Timer
tr: Alarm Zamanlayıcısı

en: _Enable alarm
tr: Alarmı Mümkün Kıl

note: Set up the alarm time spinners
en: Time:
tr: Saat:

en: Action:
tr: Eylem:

note: * Hard-coded possible actions for once alarm deadline hit * TODO: Allow customized actions?
en: Play/Pause
tr: Oynat/Beklet

en: Stop
tr: Durdur

en: Close  (& Stop)
tr: Kapat (ve Durdur)

en: Close only
tr: (Sadece Kapat)

en: Shutdown
tr: Kapat

note: Label to show remaining time
en: Time left:
tr: Kalan zaman:
