gmpc - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: File does not exists
bg: Файлът не съществува

en: File is read-only
bg: Файлът може само да се чете

en: Tag Edit
bg: Промяна на Таг

en: Revert changes
bg: Отмени промените

en: Edit Columns
bg: Редактирай Колоните

note: title
en: Title
bg: Заглавие

note: artist
en: Artist
bg: Изпълнител

note: album
en: Album
bg: Албум

note: album
en: Genre
bg: Жанр

note: album
en: Year
bg: Година

note: album
en: Track
bg: Песен

en: Tag Editor
bg: Редактор на тагове
