gmpc - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: File does not exists
fr: Le fichier n'existe pas

en: File is read-only
fr: Le fichier est en lecture seule

en: Tag Edit
fr: Modifier les tags

en: Failed to save song
fr: Échec lors de la sauvegarde la musique

en: Revert changes
fr: Annuler les modifications

en: Edit Columns
fr: Modifier les Colonnes

note: title
en: Title
fr: Titre

note: artist
en: Artist
fr: Artiste

note: album
en: Year
fr: Année

note: album
en: Track
fr: Piste

en: Tag Editor
fr: Éditeur de tag
