gmpc - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: File does not exists
ja: ファイルがありません

en: File is read-only
ja: ファイルが読み取り専用になっています

en: Tag Edit
ja: タグ編集

en: Failed to save song
ja: 楽曲の保存に失敗しました

en: Revert changes
ja: 変更を元に戻す

en: Edit Columns
ja: カラムの変更

note: title
en: Title
ja: タイトル

note: artist
en: Artist
ja: アーティスト

note: album
en: Album
ja: アルバム名

note: album
en: Genre
ja: ジャンル

note: album
en: Year
ja: 発売年

note: album
en: Track
ja: トラック番号

en: Tag Editor
ja: タグエディタ
