gmpc - en to nb translation catalogue (11 entries)

en: File does not exists
nb: Fil finnes ikke

en: File is read-only
nb: Fil er bare lesbar

en: Tag Edit
nb: Endre Tag

en: Failed to save song
nb: Feilet å lagre sang

en: Revert changes
nb: Angre endringer

en: Edit Columns
nb: Rediger kolloner

note: title
en: Title
nb: Tittel

note: album
en: Genre
nb: Sjanger

note: album
en: Year
nb: År

note: album
en: Track
nb: Spor

en: Tag Editor
nb: Merkeredigering
