gmpc - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: File does not exists
nl: Bestand bestaat niet

en: File is read-only
nl: Bestand is alleen-lezen

en: Tag Edit
nl: Tag bewerken

en: Failed to save song
nl: Kan liedje niet opslaan

en: Revert changes
nl: Wijzigingen ongedaan maken

en: Edit Columns
nl: Kolommen bewerken

note: title
en: Title
nl: Titel

note: artist
en: Artist
nl: Artiest

note: album
en: Year
nl: Jaar

note: album
en: Track
nl: Nummer

en: Tag Editor
nl: Tag-bewerker
